Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 403 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 19 Sty 2019 16:24 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Zapytaj ich o szczegóły i wydrukuj odpowiedź - żebyś mógł ewentualnie pokazać Kubańczykom, co i gdzie należy do ich obowiązków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#322 PostWysłany: 19 Sty 2019 16:43 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
A możesz po prostu dyskutować: rzeczowo i z argumentami - zamiast otwarcie kpić z kogoś? Bo masz taki a nie inny ton wypowiedzi: szyderczo-kpiący pt.: "wiem lepiej". Nie umiesz normalnie kolego dyskutować: albo celowo kpisz, albo nie masz świadomości lekceważenia rozmówcy (tym gorzej).
Normalnie z tobą rozmawiam, nie kpię, nie szydzę - a ty co post, to masz w d... rozmówcę. Czemu mają służyć takie kpiny z drugiego?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Sty 2019 17:22, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 19 Sty 2019 16:48 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Starałem się pomóc Ci zrozumieć, co możesz zrobić na Kubie z tymi wszystkimi potwierdzonymi pisemnie informacjami od przewoźników i ambasad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 19 Sty 2019 17:00 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Wracając do tematu - w międzyczasie odpowiedziała centrala AirCanada:
If your flight is delayed and you are re protected on another airline going to Cuba they will supply these forms on board.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Sty 2019 17:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 30 Sty 2019 11:34 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Tak mnie wyśmiewaliście, jak napisałem, że w ostateczności można kupić Kartę Turysty na lotnisku na Kubie.
Wygląda na to, że Polacy - jak zwykle - wiedzą lepiej, niż... sami Kubańczycy:
http://www.airportcuba.net/havana_customs.html

Jak byk stoi, że "... jeśli nie masz Karty Turysty, to kupisz na lotnisku po przylocie". :mrgreen:
Jakieś jeszcze mądrości? Bo chętnie przeczytam, że "Kubańczycy nic nie wiedzą, bo my wiemy lepiej"?

P.S. W odróżnieniu od niektórych z was, ja nie chcę nikogo przekonywać za wszelką cenę za jedną czy drugą wersją - chcę ustalić stan faktyczny. Rzetelnie, a nie byle jak. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 30 Sty 2019 11:42 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Tiak, tylko to Kuba. Może być a może nie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 30 Sty 2019 11:55 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
To prawda, ale - w Polsce tak nie jest? Wszędzie tak może być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 30 Sty 2019 12:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Nie na Kubie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 02 Lut 2019 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
sanchopan napisał(a):
Tak mnie wyśmiewaliście, jak napisałem, że w ostateczności można kupić Kartę Turysty na lotnisku na Kubie.
Wygląda na to, że Polacy - jak zwykle - wiedzą lepiej, niż... sami Kubańczycy:
http://www.airportcuba.net/havana_customs.html

Jak byk stoi, że "... jeśli nie masz Karty Turysty, to kupisz na lotnisku po przylocie". :mrgreen:
Jakieś jeszcze mądrości? Bo chętnie przeczytam, że "Kubańczycy nic nie wiedzą, bo my wiemy lepiej"?

P.S. W odróżnieniu od niektórych z was, ja nie chcę nikogo przekonywać za wszelką cenę za jedną czy drugą wersją - chcę ustalić stan faktyczny. Rzetelnie, a nie byle jak. :lol:



No wszystko ladnie wyczytales, tylko jestem ciekaw jakbys chcial to wytlumaczyc kubanskiemu oficerowi ktory ani slowa nie mowi po angielsku/niemiecku/francusku i zaraz po wejsciu do budynku terminala wyciaga Cie z tlumu ludzi i prowadzi do malego pokoiku bo nie moze zrozumiec jak to polak przylatuje na Kube bezposrednio z USA samolotem w ktorym sa 3 osoby. Z pewnoscia bys mu w tym momencie bez problemu wytlumaczyl, ze ja wlasnie dopiero chcialem kupic karte turysty.......Powodzenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 02 Lut 2019 17:53 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Flyguy napisał(a):
jak to polak przylatuje na Kube bezposrednio z USA samolotem w ktorym sa 3 osoby


Idąc tym tropem, jadąc na lotnisko należy wykupić podwójny bilet, bo "może pierwszego nie uwzględnią, więc trzeba mieć zapasowy". ;)
A już z tym "z USA i 3 osoby" - to nie mam pojęcia o co biega: jak rozumiem, nie doczytałeś, ale próbujesz odpowiadać, tak? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 03 Lut 2019 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Nie, nie trzeba miec dwoch biletów, wystarczy mieć świadomość że podrozujesz do kraju w ktorym reguly sa tylko teoretyczne, a każdą zasadę można zmienić.
Tak wszystko idealnie zrozumiałeś:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#332 PostWysłany: 03 Lut 2019 10:10 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Nie zrozumiałeś kompletnie: opieram się m.in. na danych z kraju innego niż Kuba, m.in. na informacjach pisemnych z Kanady od AirCanada. I Kuba nie ma nic do tego.
Masz podejście typu - pojechał - i:
- miał problem z tyt. KT: "a nie mówiłem",
- nie miał problemu z tyt. KT: "miał szczęście, bo... i tak to ja mam rację".
Tak - nie zrozumiałeś. Kompletnie! :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 03 Lut 2019 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
sanchopan napisał(a):
Tak mnie wyśmiewaliście, jak napisałem, że w ostateczności można kupić Kartę Turysty na lotnisku na Kubie.

No pewnie , ze nie ma nic wspolnego Kuba. Przeciez juz Ci napisalem wczesniej, we wszystkim masz racje, a przegldajac caly watek to chyba najwazniejsze w tym wszytskim abys to uslyszal.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#334 PostWysłany: 03 Lut 2019 13:28 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
To prawda, że mam dużo racji. :D
Tutaj się zgadzamy. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 03 Lut 2019 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Nie badz taki skromny, ja nie napisalem, ze duzo, tylko ze we wszystkim. Z tym przeswiadczeniem powinienes isc przez zycie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 03 Lut 2019 13:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
A jak weźmiesz ze sobą te wszystkie wydrukowane emaile, przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego, poświadczone notarialne i w ambasadzie Kuby za zgodność z oryginałami, to już każdy urzędnik na lotnisku wymięknie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#337 PostWysłany: 03 Lut 2019 13:53 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
To się nazywa odwracanie kota ogonem: przez zasłonę dymną szyderczego "na pewno masz rację", sam udowadniasz jeden z drugim, że "to ja mam na pewno rację".
Widzisz swoje wady u innych. :lol:

Proponowałbym - niech każdy zostanie przy swoim. I przestańcie wpierać innym, że macie większy zasób wiedzy i wiadomości, skoro to ja koresponduję z Ambasadami, liniami lotniczymi i paroma innymi instytucjami - a nie wy. Wy tylko siedzicie przed kompem i piszecie, co sobie wymyślicie. Sami wymyślicie.

Kto chce - niech jedzie z Kartą, a kto chce - bez. Postawa typu "mam rację, bo mam rację" - bez żadnych rzeczowych argumentów jest mało dorosła. A na pewno nic nie wnosi do tematu. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 03 Lut 2019 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Ja podrozuje, a nie koresponduje i o Kubie moge sie wypowiadac z perspetywy kogos kto tam byl. Ty koresponduj dalej, a wiedza twa niedlugo przewyzszy wiedze Kubanczyka o wlasnym kraju. You make my day :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#339 PostWysłany: 03 Lut 2019 14:26 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
To skoro podróżujesz, to może warto byłoby przy okazji korespondować. Rzeczowo, a nie "bo mam rację, bo mam rację".
Na marginesie: nie wiem czy wiesz - ale na Kubie ostatnio wiele i szybko się zmienia. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 03 Lut 2019 14:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@sanchopan
Cytuj:
I przestańcie wpierać innym, że macie większy zasób wiedzy i wiadomości, skoro to ja koresponduję w postaci popierka.z Ambasadami, liniami lotniczymi i paroma innymi instytucjami - a nie wy.

Szacun i pełen podziw!
To na pewno najlepsze i najpewniejsze źródło wiedzy o sytuacji i warunkach na Kubie. Podróżników nie ma sensu pytać - ich doświadczenia w kwestii korespondowania z ambasadami, liniami lotniczymi i paroma innymi instytucjami są żadne, a doświadczenia to nie twardy dowód w postaci papierka.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 403 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group