Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 28 Gru 2018 14:50 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Kredytodawca oglaszajac ze kredytobiorca ma problemy ze splatą stosuje te metode jedynie w ostatecznosci bo wie ze to lawina ciagnaca w dol kredytobiorce.
Wiec jesli to prawda to juz sie nie dogadali i upadek mamy gwarantowany w przeciagu kilku tygodni.

Oby to byly tylko plotki bo konkurencja w powietrzu jest dla nas zbawienna.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: DY zamyka SZZ-OSL (?)
#62 PostWysłany: 11 Sty 2019 13:06 

Rejestracja: 02 Cze 2011
Posty: 186
niebieski
W systemie rezerwacyjnym Norwegiana brakuje bezpośrednich połączeń do Szczecina od kwietnia 2019. Ktoś z Was coś wie na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 25 Sty 2019 20:14 

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 27
Witam,

Czy kupując bilet OW na trasie Warszawa (WAW) - Stavanger (SVG) z przesiadką w Oslo (OSL) rezerwacja będzie na jednym bilecie, czy dwa oddzielne?
Płacąc kartą, dane mogą być inne (Imię i nazwisko) płatnika (właściciela karty) i osoby odbywającej podróż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 25 Sty 2019 20:38 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Dane karty mogą być inne niż osoby podróżującej.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 27 Sty 2019 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
@cosmonet
Taka podróż w Norwegianie jest traktowana analogicznie jak podróż na jednym bilecie w liniach tradycyjnych, czyli biorą na siebie przebukowanie w przypadku opóźnienia. Tylko trzeba kupić jako jedną podróż, a nie dwie oddzielne. Kupując loty oddzielnie jest troszkę taniej ale nie mamy gwarancji przesiadki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 27 Sty 2019 18:19 

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 27
@maczala1 Dzięki. Nie chodzi, że taniej. Muszę tam dolecieć bez "stresu". Nawet przesiadkę planuję ok 3h 20m, a nie 1h 25m. Nie znam lotniska i nie mam zamiaru po nim "latać z wywieszonym językiem".

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 27 Sty 2019 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Rezerwacja jedna, 2 dokumenty podróży i bilety (miałem na tablecie). Akurat w Oslo przez strefę tranzytową przechodzi się dość szybko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 28 Sty 2019 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Czy Norwegian rozrzuca miejsca na jednej rezerwacji przy odprawie internetowej, czy ta moda jeszcze do nich nie dotarła ?
Czy przy lotach z Polski działa w ogóle odprawa internetowa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 29 Sty 2019 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
IAG się wycofało z pomysłu przejęcia Norwegiana w zeszłym tygodniu - co spowodowało 30% spadek cen akcji. Dzisiaj ogłoszono, że najbogatszy Norweg jest gotów zainwestować w linię ok. 2,3 mld koron
https://www.reuters.com/article/us-norw ... SKCN1PN0L4
Więc wizja bankructwa się troszkę oddala...

@maczala1
Co do pierwszego to nie wiem, ale jeśli chodzi o drugie: działa - przeważnie się odprawiam w pociągu na lotnisko :D
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 05 Lut 2019 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@maczala1 dziś dokonywałem odprawy dla dwóch osób na lot WAW-OSL i krajówkę OSL-TOS - w obydwóch przypadkach miejsca obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 13 Mar 2019 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2019
Posty: 145
Zbanowany
Norwegian zawiesił sprzedaż na wszystkich trasach 737 MAX z Bergen/Dublina/Shannon np. do Stewart czy Providence. Czy osoby mające bilety dostały jakąś informację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Mar 2019 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Myślę ze podstawia 737-800 bo maja ich ponad 100, a 737 MAX moze maksymalnie 15-20
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 14 Mar 2019 10:26 

Rejestracja: 01 Paź 2010
Posty: 35
abelincoln napisał(a):
IAG się wycofało z pomysłu przejęcia Norwegiana w zeszłym tygodniu - co spowodowało 30% spadek cen akcji. Dzisiaj ogłoszono, że najbogatszy Norweg jest gotów zainwestować w linię ok. 2,3 mld koron
https://www.reuters.com/article/us-norw ... SKCN1PN0L4
Więc wizja bankructwa się troszkę oddala...

@maczala1
Co do pierwszego to nie wiem, ale jeśli chodzi o drugie: działa - przeważnie się odprawiam w pociągu na lotnisko :D


Ciekawe jak bardzo sie oddali. Myslalam o zakupie biletow na listopad/ grudzien, ale to chyba troche ryzykowne wybieganie w taka niepewna przyszlosc :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 06 Kwi 2019 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 144
Loty: 3
Kilometry: 2 732
niebieski
Mam takie dwa krótkich pytania

1. Czy Norwegian praktykuje zasady no-show dla lotow powrotnych na jednej rezerwacji?

2. Czy jest możliwość zwrócić taxes za pierzy lot z zachowaniem lotu powrotnego na jednej
_________________
Jestem z Ukrainy, mój polski nie jest bezbłędny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 15 Kwi 2019 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 144
Loty: 3
Kilometry: 2 732
niebieski
Jacaranda napisał(a):
Mam takie dwa krótkich pytania

1. Czy Norwegian praktykuje zasady no-show dla lotow powrotnych na jednej rezerwacji?



Chyba Norwegian nie bierze do uwagi no-show na locie tam, lot zwrotny odbył sie bez problemu.
_________________
Jestem z Ukrainy, mój polski nie jest bezbłędny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 23 Cze 2019 21:48 

Rejestracja: 18 Sty 2018
Posty: 77
Loty: 12
Kilometry: 68 376
Jak wyglada ogolnie przelot Norwegianem?
Lece na trasie GDN-FFL w listopadzie, strasznie mnie zszkowaly platne posilki :D

Ktos wie, czy bardzo sie przypieprzaja do wymiarow bagazow?
Kabinowke mam w normie, ale zawsze biore ze soba plecak o "KLMowych wymiarach" tj. 40x30x15 a tutaj maja wymog 25x33x20 - co troche moje plany przekresla, LOT i KLM na lotach za ocean sie nie czepiali, wiec moze tu tez to przejdzie? Macie doswiadczenia jakies z tym zwiazane? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 06 Lip 2019 00:55 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 51
Czy w norwegianie są płatne posiłki i nie ma bagażu rejestrowanego? Myślałem że to "lepsza" linia i takie "udogodnienia" ma w cenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 06 Lip 2019 01:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2019
Posty: 145
Zbanowany
Norwegian to tania linia lotnicza jak Ryanair czy Wizz, jedynie na trasach europejskich masz wifi dostępne. Bagaż rejestrowany czy posiłki na pokładzie są dodatkowo płatne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 06 Lip 2019 01:47 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
;@sebadtian1515. Aż boję się pomyśleć jak możesz się rozczarować w Locie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 27 Lip 2019 19:28 

Rejestracja: 05 Paź 2018
Posty: 22
dziend0bry napisał(a):
Jak wyglada ogolnie przelot Norwegianem?
Lece na trasie GDN-FFL w listopadzie, strasznie mnie zszkowaly platne posilki :D

Ktos wie, czy bardzo sie przypieprzaja do wymiarow bagazow?
Kabinowke mam w normie, ale zawsze biore ze soba plecak o "KLMowych wymiarach" tj. 40x30x15 a tutaj maja wymog 25x33x20 - co troche moje plany przekresla, LOT i KLM na lotach za ocean sie nie czepiali, wiec moze tu tez to przejdzie? Macie doswiadczenia jakies z tym zwiazane? :D


Ogólnie jakiś czas nie było problemów z bagażem. Latałem z walizką, laptopem i zakupami z bezcłowej. Teraz od kwietnia chyba, strasznie dokręcili śrubę. Sprawdzają wszystko, łącznie z wagą. Tylko waga bagażu podręcznego to 10kg. ALE jest to SUMA wagi walizki + plecaka/laptopa LUB siatki z bezcłówki... Możesz mieć MAX 1 walizkę i 1 torbę - bez znaczenia czy to będzie plecak czy laptop czy zakupy z duty free... Opłata za nadbagaż to 120NOK/kg (ok 50zł)...
Góra
 Profil Relacje PM off
dziend0bry uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group