Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2019 16:36 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 5
Kilka informacji o HongKongu:
najtańszy autobus do centrum to e11. Kosztuje 400 hkd ok. 20 zł. Trzeba go poszukać, nie znajduje się zaraz przy wyjściu.
Jeżeli planujecie kupić elektronikę, dobrze mieć wybrany wcześniej model, bo ilość sklepów przytłacza. Dobrze jest sprawdzić w aplikacji Price, jakie są ceny, bo może się okazać, że w Polsce kosztują tyle samo.
Świetne miejsce do spróbowania dim sumów, czyli ich pierożków gotowanych na parze, to Kings dimsum
https://maps.app.goo.gl/cozcr Mnie bardzo smakowały, a jestem wybredna.
Co środę odbywają się wyścigi konne w Happy Valley Racecourse. Dla osób, które się wcześniej zarejestrują przez internet przewidziane są dwie lampki wina. Wyścigi odbywają się w miejscu, które otoczone jest wieżowcami, które wieczorem są rozświetlone, panuje fajna atmosfera. W budynku można za darmo spróbować jazdy konnej w okularach VR.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Sty 2019 18:40 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 100
coś namieszałeś, 400 hkd to ok. 200 zł, a przejazd e11 to koszt 21 hkd czyli ok. 10 zł
tu masz wszystkie autobusy z cenami: https://www.hongkongairport.com/en/tran ... buses.page
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 18 Sty 2019 05:25 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 5
Masz rację, pomyliłam :) . Nie widzę opcji, żeby edytować. Cena to 21hkd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sty 2019 08:26 

Rejestracja: 10 Lip 2016
Posty: 64
Droga koleżanko, gdybyś nie była w Hong Kongu to bym zrozumiał, ale podobno byłaś, więc dlaczego o Dim Sum piszesz 'chińskie pierożki'? Dim Sum to rozmaite przekąski, a nie tylko pierożki, owszem wśród Dim Sum można znaleźć pierożki, ale nie powielajmy nieprawdziwych informacji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sty 2019 08:45 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 5
Naprawdę mi głupio, że chcąc podpowiedzieć coś innym, popełniłam tak karygodny błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Sty 2019 05:56 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 5
A jeszcze polecam wybrać się do Stanley. Jest tam piękna plaża i można kupić pamiątki na targu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Sty 2019 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Wydaje mi się że na forum jest kilka tematów o Hongkongu i zakładanie kolejnego pełnego błędów jest zbędne. Można bez problemu dopisać swoje cenne wskazówki do innych .

Teraz będzie koleżankę pisać post pod postem z tym co jej się zapomniało wcześniej, tylko biorąc nieścisłości z pierwszego postu obawiam się że co chwilę będzie prostowanie.


Proponuję przerzucić właściwe info tutaj

hongkong,215,25722
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group