Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
#3481 PostWysłany: 12 Sty 2019 20:53 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 144
Mam pytanie:

Zakupiłem bilet za mile Miles&More. Czy w przypadku anulowania biletu zwracane są również podatki czy jedynie punkty? Oczywiście mam świadomość opłaty 50euro za anulowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#3482 PostWysłany: 12 Sty 2019 20:56 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Janobr napisał(a):
P.S. czy da się jakoś ten lot tak zaczarować żeby zrobić np 24h layover w SFO?



Mi się udało tak zaczarować przy dealu z CDG do NZ . Ze względu na odwołanie bezpośredniego lotu CDG-SFO w środy udało mi się skłonić ich do zmiany na lot we wtorek bez przesiadki zamiast proponowanego w środę z przesiadką, przy czym dalsza część podróży została bez zmian.

Identyczna sytuacja była z powrotem NZ odwołał lot CHC-SYD w niedzielę i udało się zmienić na sobotę.

Tak że uzyskałem w ten sposób 2 stopovery - w SYD i SFO.

Ale to wszystko było spowodowane zmianami rozkładu - za bardzo nie ma co liczyć że akurat trafisz na taką sytuację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#3483 PostWysłany: 12 Sty 2019 21:01 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
grzesiek090 napisał(a):
Mam pytanie:

Zakupiłem bilet za mile Miles&More. Czy w przypadku anulowania biletu zwracane są również podatki czy jedynie punkty? Oczywiście mam świadomość opłaty 50euro za anulowanie.
Podatki także są zwracane
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3484 PostWysłany: 13 Sty 2019 13:09 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Czy też macie ostatnio problem ze stroną M&M? Nie ładuje mi się i dostaje powiadomienie o zbyt dużej ilości przekierowań (sprawdzałem na Chrome i IE)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3485 PostWysłany: 13 Sty 2019 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
To "ostatnio" trwa u mnie już od kilku miesięcy, choć objawy mam inne. Tak, czy inaczej strona nie działa prawidłowo.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3486 PostWysłany: 13 Sty 2019 14:33 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
U mnie akurat chodzi bez problemu - używam Chrome.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3487 PostWysłany: 13 Sty 2019 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
u mnie jest tak, że na Edgu i na Chromie muszę włączać okno InPrivate, tylko że to oznacza za każdym razem wklepywanie wszystkich danych do logowania. Najlepiej działa na IE, ale żeby otworzyć tą stronę tamże, najpierw muszą uruchomić ją na Edgu, a dopiero potem przez opcje z górnego prawego narożnika otworzyć ją właśnie w IE. Jeśli chcę ją otworzyć od razu w IE pojawia się komunikat, że nie można się z nią połączyć. Informatyk ze mnie żaden, więc nie chce mi się już z tym walczyć i otwieram tak na okrętkę :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3488 PostWysłany: 15 Sty 2019 19:08 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@tropikey ze mnie informatyk również zerowy, ale miałem indentycznie jak Ty, z wdrożonym tym samym planem naprawczym. Ale odkąd skradziono mi telefon i przestałem korzystać z apki/logowania via smartfon to wszystkie problemy zniknęły (na Chromei i na Operze). Choć raz napisałem do MMsów przyjemny "customer complain" i otrzymałem 500 mil premiowych, więc chyba wiedzą o problemie.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#3489 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:01 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
Takie pytanie o naliczanie mil za bilety - jedna rezerwacja, 2 bilety: ja i moja żona.
Nie żebym był zazdrosny ;) ale ona za wszystkie ostatnie 3 loty dostała więcej mil niż ja.
Cena ta sama, rezerwacja ta sama, a ilość mil inna ... czy to normalne ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3490 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:14 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Nie spuszczales jej z oczu podczas lotu ?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3491 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
@Siemion może żona ma silver lub gold?
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion lubi ten post.
 
      
#3492 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Czasami tak bywa. Pewnie był tylko jeden bilet w najtańszej taryfie i bilet twojej żony został wystawiony w innej klasie rezerwacyjnej stąd owa różnica w milach.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
#3493 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:32 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
@kamo375 - Nie ma. To nie przez status, raczej @macq91 ma rację.

@macq91 - Tak mi się właśnie wydawało. Dzięki za potwierdzenie.

@brzemia - Tak cały czas ją obserwowałem, tzn. na chwilę rzuciłem okiem na twoją ale że mało ciekawy widok szybko wróciłem do obserwacji swojej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3494 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:35 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Poczucie humoru 10/10. Moze zona ma lepsze i dlatego dostala wiecej punktow?
Wiecej usmiechu zycze!

A wracajac do tematu. Za kazdy lot dostala wiecej punktow czy za jeden? Jesli za kazdy to teoria z inna taryfa jest slaba.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
Złoty lubi ten post.
 
      
#3495 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:45 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
@brzemia - może to być to, ma lepsze ode mnie więc pewnie i mil więcej dostała

Teoria z taryfą raczej OK, bo wszystkie 3 loty za które dostała więcej mil są z jednej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3496 PostWysłany: 17 Sty 2019 18:16 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 1
Potrzebuję porady w sprawie podwójnego biletu - czy ktoś może zna odpowiedź albo wie gdzie szukać?

Sytuacja wygląda tak że mam wystarczająco mil na bilet natomiast moja dziewczyna nie ma nawet konta MM i pytania są takie:

- czy robiąc rezerwacje na mile mogę dodać drugi zwykły (pełnopłatny) bilet?
- czy mogę na takiej podwójnej rezerwacji dla niej kupić bilet za mile a dla siebie za PLN?

z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3497 PostWysłany: 17 Sty 2019 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
1.tak i nie. Jedyna możliwość to korzystanie na stronie Lufthansy z opcji płatności i milami i gotówką, ale to jest całkowicie nieopłacalne.
2.tak, ale patrz punkt 1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3498 PostWysłany: 18 Sty 2019 09:23 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
@Tyrice - zadzwon do M&M i zablokuj jeden bilet za mile na 48 godzin, a nastepnie drugi bilet dokup przez strone przewoznika.
Jezeli zrobisz to w tej kolejnosci - zawsze bedziesz mogl anulowac rezerwacje za mile gdyby np. cena tego drugiego byla bardzo wysoka.

EDIT: oczywiscie beda to dwie oddzielne rezerwacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3499 PostWysłany: 18 Sty 2019 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Dokładnie tak - rezerwacja za mile przez telefon nie wymaga natychmiastowej płatności. Z tym że często rezerwację trzeba opłacić w ciągu 24 godzin, ten czas zależy od linii, którą lecisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3500 PostWysłany: 19 Sty 2019 10:33 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3029
srebrny
Dostałem wczoraj maila od M&M z promocją Spring Flytime. Trochę nie do końca to kumam. Najpierw trzeba się zarejestrować. Kliknąłem, wyświetliło, że zarejestrowano, ale nie pytało o numer karty, a link nie wyglądał na skojarzony z kontem. Teraz trzeba polecieć w okresie do kwietnia. No i nie do końca kumam, czy wystarczy lot w tym okresie, który już kupiłem wcześniej. Ktoś wie coś więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group