Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Lut 2018 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W temacie banki to pisalismy o akurat o Pekao a nie mBanku. U mnie cisza w tej sprawie, co może mieć dwa wytłumaczenia - opiekun niczego nie załatwił, albo... jest na nartach, bo akurat ferie zimowe w regionie. Będę mógł sprarwdzić dopiero w przyszlym tygodniu jak zlecę do domu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 11 Sty 2019 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
tropikey napisał(a):
@zbyhu - miałeś może kiedyś "okazję", by skorzystać z tego ubezpieczenia wkładu własnego?
To co piszesz o tej kk pekao brzmi bardzo ciekawie. Jak u nich z podejściem do spełnienia warunków? Są bardzo rygorystyczni? Nie mam u nich niestety żadnych produktów, więc podejrzewam, że mogą być usztywnieni.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka

wygrzebuje posta - mialem ostatnio okazje skorzystac z ubezpieczenia wkladu wlasnego przy wynajmie samochodu ktore mam w karcie MC World Elite w PEKAO.

Goldcar mnie skasowal na ponad 1200€ na Malcie za rzekome nowe uszkodzenia dachu (samochod to byl jakis stary Peugeot z 60k przebiegu (na Malcie!), obity z kazdej strony co pozaznaczalismy na raporcie, ale o dachu zapomnialem :))
Oddali wszystko dosyc szybko, stracilem tylko kolo 200zl na przewalutowaniu.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 11 Sty 2019 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
zbyhu napisał(a):
Goldcar mnie skasowal na ponad 1200€ na Malcie za rzekome nowe uszkodzenia dachu (samochod to byl jakis stary Peugeot z 60k przebiegu (na Malcie!), obity z kazdej strony co pozaznaczalismy na raporcie, ale o dachu zapomnialem :))


To zdanie powinno być w Wikipoście odnośnie Wszystkich tematów związanych z GOLDCAR. Jednemu się uda i będzie chwalił. 99 zostanie oszukanych , taki to model biznesowy firmy :)

NIGDY GOLDCAR, nawet jak jest auto za darmo :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 11 Sty 2019 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
tak, mialem opisac te historie szczegolowo tylko ciagle braklo czasu

napisze na pewno - to jest naprawde taki ich model biznesowy - gosciu tylko spojrzal na oswiadczenie gdzie napisalem ze mam ubezpieczenie zewnetrzne i mi mowil zebym sie nie martwil bo mi wszystko oddadza i mowil jakie dokumenty mam wziac i wyslac :)
bylem pelen podziwu na to jak to dziala...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 11 Sty 2019 13:12 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Teraz natknąłem się na ten temat, Ja posiadam MC Platinum PKO BP z szerokim zakresem ubezpieczenia w tym zwrot udziału własnego do 1000E nie ma franszyzy redukcyjnej, więc całość do tej kwoty wraca przy ew. szkodzie

https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 11 Sty 2019 13:50 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Mbank world elite MC ma ubezpieczenie wynajetego auta? Nie widze w dokumentacji na ich www

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Sty 2019 14:21 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Mar 2019 02:27 

Rejestracja: 07 Cze 2017
Posty: 6
Krzysztof76 napisał(a):
Teraz natknąłem się na ten temat, Ja posiadam MC Platinum PKO BP z szerokim zakresem ubezpieczenia w tym zwrot udziału własnego do 1000E nie ma franszyzy redukcyjnej, więc całość do tej kwoty wraca przy ew. szkodzie

https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/


Ubezpieczenia tej karty wydają się naprawdę niezłe (jak na 250 zł) i nie ma za wiele "haczyków", przez co zdecydowałem się ją wziąć.
Niedawno jednak zorientowałem się, że ubezpieczenie wkładu własnego nie jest aż tak idealne.

"Przedmiotem ubezpieczenia jest kwota udziału własnego, co oznacza określoną w polisie ubezpieczenia autocasco Wynajętego
Samochodu kwotę, jaką Ubezpieczony w ramach Umowy najmu samochodu zawartej z przedsiębiorcą zawodowo trudniącym się wynajmem pojazdów, pokrył we własnym zakresie w związku z łącznym zaistnieniem trzech przesłanek:
1) wystąpienia wypadku komunikacyjnego z udziałem Wynajętego Samochodu podczas Podróży zagranicznej w Okresie ubezpieczenia;
2) wypłacie odszkodowania z polisy ubezpieczenia autocasco Wynajętego Samochodu w związku z tym wypadkiem komunikacyjnym;
3) obciążenia Ubezpieczonego pokryciem kwoty udziału własnego w związku z wypadkiem komunikacyjnym z udziałem Wynajętego Samochodu."

Kluczowe jest tu określenie "wypadek komunikacyjny", który jednak nie został zdefiniowany nigdzie. Wydaje mi się, że będzie problem przy uszkodzeniach typu rysy czy wgniecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Mar 2019 12:17 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Zawsze możesz wysłać maila i zapytać sie nak definiują.Wtedy masz wszystko na papierze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 03 Mar 2019 12:35 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 481
złoty
Ubezpieczenie wynajetego samochodu bez udziału własnego ma też MC World Elite w BGZ BNP Paribas. Działa od roszczeń powyżej 100 euro. W ogóle ta karta ma chyba najlepsze ubezpieczenie podróżne na polskim rynku wśród kart MC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Mar 2019 00:28 

Rejestracja: 07 Cze 2017
Posty: 6
Tylko to jest karta w ramach bankowości prywatnej. Poza zasięgiem większości...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group