Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Sty 2019 15:24 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
uwazajcie z tymi chwilowkami, bo bedzie wpis w biku ze bierzecie i moze byc problem z normalnym kredytem/karta, jak bank zobaczy pelny raport

chwilowka = problemy z miesiecznymi wydatkami/zarzadzaniem budzetem
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 07 Sty 2019 15:28 

Chyba najważniejsze, że spłacone w terminie.
Może to działa na korzyść historii kredytowej ? :roll:
Ja nie wiem. Może jakiś bankier tu jest ??
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 07 Sty 2019 15:37 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
ja mialem taka sytuacje ze przy hipotece i sprawdzaniu opcji w kilku bankach, spadl mi rating w biku, tylko dlatego ze byly zapytania o kredyty.

w nagrode chcieli dac wyzsza marze w banku, bo przeciez spadl rating :-) (absurd)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 07 Sty 2019 15:41 

Że zapytania o kredyty obniżają rating, to wiadomo.
Ale jak jest konkretnie z taką pożyczką, spłaconą w terminie ?
Chyba zapytanie do BIK też poszło. Kasę miałem od nich na koncie ,dosłownie po 10 minutach od złożenia wniosku.
Góra
 PM off  
      
#45 PostWysłany: 07 Sty 2019 16:11 

Rejestracja: 20 Cze 2018
Posty: 135
niebieski
Mogę służyć kilkunastoma takimi ofertami (różni pożyczkodawcy, różne kwoty, różny termin spłaty, na ogół jak na przykładzie tutaj 30 dni). Warunek jest jeden: to musi być pierwsza pożyczka u danego pożyczkodawcy. Wyjaśniając: miałbym z tego prowizję (link polecający).
_________________
http://www.16republika.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 07 Sty 2019 17:00 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
Anonymous napisał(a):
Że zapytania o kredyty obniżają rating, to wiadomo.
Ale jak jest konkretnie z taką pożyczką, spłaconą w terminie ?
Chyba zapytanie do BIK też poszło. Kasę miałem od nich na koncie ,dosłownie po 10 minutach od złożenia wniosku.

jezeli poszlo zapytanie do bik-u to i pozyczka bedzie widziana w historii.
fajnie ze splaciles w terminie (wziales pewnie tylko dlatego ze za darmo) ale dla banku to
bardzo zle wyglada - tj. wedlug banku chwilowki biora frajerzy ktorzy nie sa w stanie ogarnac swoich
finansow. spada wtedy rating twoj jako klienta, co moze miec konsekwencje przy np. probie
wziecia kredytu na mieszkania za pol miliona.
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 07 Sty 2019 17:14 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
eee, te chwilówki chyba nawet nie odpytują bik-u, nie mówiąc o wpisywaniu tych pożyczek

skorzystałem z czegoś podobnego jak za pierwszą pożyczkę spłaconą w terminie dawali 50 PLN

P.S.
jeśli ktoś skorzysta to niech zwróci uwagę na numer rachunku do spłaty
poprawny był tylko w umowie pdf
po zalogowaniu i wybraniu spłaty automatycznie był wybierany rachunek służący, którego zasilenie było równoznaczne ze złożeniem wniosku o kolejną pożyczkę

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 07 Sty 2019 17:19 

Rano spłaciłem. A teraz pani z infolinii dzwoni , że mogą mi 4.000 pożyczyć na 30 dni z prowizją -50%.
Tzn normalnie za miesiąc jest niecałe 800 lichwy, mi dadzą za 380 zł .czyli 4.380 do spłaty.
Góra
 PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 07 Sty 2019 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Na szczęście nigdy nie musiałem posiłkować się tego typu ofertami, ale historia znajomego: za pośrednictwem Ruch’u (tego od kiosków z prasą) wziął pożyczkę w Vivus na 2 tys., pożyczka w ofercie promo jeżeli spłacisz do 30 dni to bez odsetek, a jak nie to max do 12 m-cy. Jakiś czas po tym potrzebował kredytu hipotecznego i bank obniżył jego zdolność kredytową o 2 tys. w skali miesiąca, bowiem w BIK widniał już wpis z Vivus jako obciążenie 2 tys. na miesiąc + odsetki (standardowo banki zgłaszają taki kredyt jako 2 tys. ale w skali roku). Próbował to reklamować do Ruch-u i do Vivusa, ale bezskutecznie – po prostu Vivus tak to zgłasza do BIK. To historia sprzed ok 2 lat, nie jestem pewien czy tak jest nadal, ale bardzo prawdopodobne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 14 Lut 2019 21:24 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Jesli ktos ma dostep do systemu bik to wie ze tam jest sporo rzeczy zapisanych.
Każdy wpis i sprawdzenie kosztuje i jest odnotowane. Nie wydaje mi sie zeby tracili na to kasę choc tak duża firma pewnie ma stawki groszowe za weryfikacje i wpis.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Lip 2022 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
musze zdmuchnac kurz z tego tematu

jak przebiega weryfikacja osoby przed udzieleniem kredytu/pozyczki
interesuje mnie glownie dokumenty tozsamosci, przelew etc
nie, nie jestem zainteresowany pozyczka, profilaktycznie pytam czy mozna zostac w nią ubranym bez wlasnej wiedzy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group