Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 06 Gru 2018 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 89
Loty: 140
Kilometry: 261 091
Tomo14 napisał(a):
@sprocha

Będzie się należało odszkodowanie ?
Sama nie wiem. Z jednej strony wczoraj 5 wieczornych przylotow skończyło na WAW zamiast WMI. Ale rano zamiast kulturalnie postawić dla paxow autobus na Okęcie i odlecieć z WAW, to wymyślili odwrócone rotacje i wszyscy czekali w Modlinie na odlot po 7-10 godzin. A te wczoraj przekierowane zdążyły wrócić na WMI jeszcze dzisiaj przed południem i poleciały na inne trasy. Pytanie, czy to była siła wyższa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 11 Gru 2018 14:34 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
vivere napisał(a):
W sumie właśnie do nich się zwracam :)
Mnie cały czas trapi jedna kwestia, najłatwiej wytłumaczyć na przykładzie IEG.
Dzisiaj wieczorem mgła, wieczorny lot do IEG na nocowanie nie odbywa się....a jutro rano piękne słońce - i co z lotem IEG-WAW ?? też odwołany...ale z powodu mgły?



Pociągnę wątek... hipotetycznie: dzisiaj wieczorem jest mgła, mam info, że odwołują loty z WAW. Kupuję bilet na IEG-WAW na jutro rano. Mam szansę na odszkodowanie? :D
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 11 Gru 2018 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Już to pytanie tutaj padło - tak. Przy czym musisz się wykazać olbrzymim refleksem w połączeniu z odrobiną zdolności jasnowidzenia bo gdy tylko w LOT zapadnie decyzja o odwołaniu wieczornego WAW-IEG to natychmiast sprzedaż na poranny IEG-WAW zostaje wyłączona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 11 Gru 2018 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 188
Kilometry: 360 656
niebieski
no to ja dostałem taką informację od Ryanaira:

Cytuj:
We apologise for the delay on your flight FR2876 from Warsaw Modlin to Palma de Mallorcaon the 06/12/2018, which was caused by adverse weather conditions (fog at Warsaw) and was outside of our control.
Providing our passengers with a punctual and reliable service is one of our principle aims. However, it is inevitable that there will be occasions when we are unable to operate our flights, as scheduled, due to circumstances that are beyond our control.
It is for this reason, we regret to advise that no monetary compensation is due under EU Regulation 261/2004.
Yours sincerely,

K. Kruzel


tak najprościej odpisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 11 Gru 2018 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Gorzej jak rano wyślą Dasha do IEG na pusto :D
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group