Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 07 Gru 2018 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2018
Posty: 5
Wiem, że teraz zmieniły się przepisy z bagażem (dawno nie leciałam wizzairem) i mam pytanie. Czy taka torba jak tutaj zakwalifikuje się jako torbeka podręczna? Jest duża, A4 wchodzi do niej na luzie, ale to moja "damska torebka". Zastanawiam się czy zważą mi ją razem z torbą podróżną, czy raczej nie i mogę zaryzykować wcisnięcie do niej kilku rzeczy z bagażu? (żeby w bagażowej torbie nie było nadbagażu). Czy ważyli wam torebki damskie, jak były spore??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#362 PostWysłany: 07 Gru 2018 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Jak się zmieści do sizera to przejdzie jako mały podręczny. Tylko jeśli będziesz też brać normalną kabinówkę to pamiętaj żeby ją wcześniej dokupić np w usłudze priority.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 09 Gru 2018 19:47 

Rejestracja: 09 Gru 2018
Posty: 2
Witam:)
Mam pytanie o bagaż podręczny. Bardzo dawno nie leciałam samolotami nawet nie pamietam jak to wszystko wyglada :/ zabieram ze sobą tylko torebkę o dopuszczalnych rozmiarach 40x30x20. Jest to zwykła damska miękka torebka. Jednak na samej gorze ma 43 cm. Czy taka torebka przejdzie? Czy jednak szukać czegoś do tych 40 cm? I pytanie o kurtkę - będą kazali mi schować czy tego nie liczą? Z góry dzieki za odpowiedz bo już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 09 Gru 2018 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Kurtkę załóż na siebie lub przewieś przez rękę. Torebka powinna przejść, chyba że to sztywna walizka. Jeśli będzie wyglądała na za dużą i każą zmierzyć to różnie może być. Jak będzie niepozorna to będzie ok :-)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
paula03 uważa post za pomocny.
 
      
#365 PostWysłany: 09 Gru 2018 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
@paula03
Torebka w takich wymiarach przejdzie bez problemu.
Kurtkę w razie czego wystarczy założyć na siebie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
paula03 uważa post za pomocny.
 
      
#366 PostWysłany: 09 Gru 2018 20:11 

Rejestracja: 09 Gru 2018
Posty: 2
Super dzieki bardzo za odpowiedz:)
A tak przy okazji spytam, kupiłam bilet ale nie rezerwowalam miejsca. I tak w sumie to na mailanie przyszło mi nic w formie pdf, żaden bilet ani nic. Przyjdzie dopiero gdy przydziela mi miejsce? Czy wystarczy podyktowac kod potwierdzenia? Totalnie nie wiem jak to wyglada, dodatkowo lecę sama :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 09 Gru 2018 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Jak nie zależy ci na konkretnym miejscu, to nie ma sensu go wybierać (odpłatnie). Dwa dni przed lotem będziesz mogła się odprawić za darmo i też za darmo przydzielą ci losowe miejsce. Na stronie Wizzair możesz podając numer rezerwacji zalogować się do niej i dodać miejsca, bagaż itp oraz w odpowiednim czasie się odprawić. Po odprawie możesz wydrukować kartę pokładową lub korzystając z aplikacji użyć mobilnej karty pokładowej (o ile jest dozwolona na lotnisku).
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
paula03 uważa post za pomocny.
 
      
#368 PostWysłany: 09 Gru 2018 20:53 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Paula03 Karta pokładowa jest równocześnie biletem, w W6 nic innego nie otrzymasz.A, jeszcze fakturę ci na maila wyślą lub już wysłali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 10 Gru 2018 22:48 

Rejestracja: 10 Gru 2018
Posty: 1
Cześć, niestety nie udało mi się znaleźć wcześniej na forum odpowiedzi na moje pytanie:

mam wykupione WizzAir priority, więc mogę wnieść na pokład bagaż 10kg. Chciałabym dokupić jeszcze 10kg bagażu rejestrowanego i połączyć dwie wykupione przeze mnie opcje i cały bagaż nadać w jednej walizce o wadze nie przekraczającej 20kg, a do kabiny wejść tylko z małą torebką. Czy jest taka opcja, skoro bagaże przekraczające dozwolone wymiary i tak mają być nadawane i traktowane jako bagaż rejestrowany? Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#370 PostWysłany: 10 Gru 2018 22:53 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Chyba jeszcze nikt nie wpadł na taki pomysł,więc nie bardzo to wykonalne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
aardnaskelaa lubi ten post.
 
      
#371 PostWysłany: 11 Gru 2018 01:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
LCC dbają o rozwój kreatywności u pasażerów ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
aardnaskelaa lubi ten post.
 
      
#372 PostWysłany: 11 Gru 2018 07:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814


:-)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
aardnaskelaa uważa post za pomocny.
 
      
#373 PostWysłany: 12 Gru 2018 09:00 

Rejestracja: 12 Gru 2018
Posty: 3
miriam napisał(a):
@rosol Nie musi być walizka .Może być plecak lub torba nieprzekraczająca rozmiarów.Ten planowany j.w. będzie o.k.


Cześć. Czy jest to informacja potwierdzona w praktyce i nie jest tak, że zależy na kogo trafi się na bramce?
Na infolini paniusia twierdzi, że skoro jest napisane walizka na kółkach to ma być walizka na kółkach.
Niestety po wizzarze będę przesiadał się do linii gdzie podręczny to 5kg, a na stelażu, rączce i kółkach to na dzień dobry 0.3kg mniej :)
Dlatego bardziej odpowiadłaby mi plecak trzymający wymiary niż ta walizka na kółkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 12 Gru 2018 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Embi napisał(a):
Na infolini paniusia twierdzi, że skoro jest napisane walizka na kółkach to ma być walizka na kółkach.

Zależy na kogo się trafi.... na infolinii. Bagaż ma trzymać wymiary i wagę i kropka. A na stronie podali przykład z walizką na kółkach, bo jest bardziej obrazowy i częściej występuje. Możesz mieć dowolny inny rodzaj bagażu (plecak czy torbę sportową). A jeśli wejdzie do sizera i nie będzie zbyt ciężki to już tylko Twoja sprawa co to będzie. Miłego lotu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Embi lubi ten post.
Embi uważa post za pomocny.
 
      
#375 PostWysłany: 12 Gru 2018 10:22 

Rejestracja: 12 Gru 2018
Posty: 3
Cicha_Woda napisał(a):
Bagaż ma trzymać wymiary i wagę i kropka. A na stronie podali przykład z walizką na kółkach, bo jest bardziej obrazowy i częściej występuje. Możesz mieć dowolny inny rodzaj bagażu (plecak czy torbę sportową). A jeśli wejdzie do sizera i nie będzie zbyt ciężki to już tylko Twoja sprawa co to będzie.


Dzięki. Też mi sie tak wydaje, dlatego zapytałem, czy ktoś z forumowiczów juz to przeszedł w praktyce, bo nie chciałbym, aby "czynnik ludzki" zepsuł mi urlop... przed urlopem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 12 Gru 2018 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
A walizka na rolkach przejdzie :) ?
No nie dajcie się zwariować
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 18 Gru 2018 13:12 

Rejestracja: 03 Wrz 2018
Posty: 32
Niedługo będę możliwe leciała do Eindhoven i przydałaby mi się wasza podpowiedź.Raczej będę zabierała podstawową walizkę i czy w związku z tym lepiej wykupić priority czy zakupić dodatkowy bagaż jak wygląda to cenowo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 18 Gru 2018 13:14 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Sama sprawdź.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#379 PostWysłany: 20 Gru 2018 01:57 

Rejestracja: 23 Sty 2018
Posty: 51
Loty: 24
Kilometry: 62 985
na locie do UK i z powrotem była wyrywkowa kontrola bagażu podręcznego u pasażerów bez priority, panie z wizza mają już linijki w oczach i bezbłędnie wytypowały swój cel, później rachunki na około 112zł za przekroczony rozmiar i wściekłość pasażerów. Co do pytań o to czy jak ktoś ma priority to musi brać walizkę na kółkach: leciałem dwa razy po zmianie przepisów i dużo osób miało duuuże plecaki i obyło się bez problemów, sam latam z plecakiem, który ma 50 litrów i przechodzi jako podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 20 Gru 2018 13:57 

Rejestracja: 03 Wrz 2018
Posty: 32
A nie wiecie jakie sa koszta za przekroczenie wagi bagazu ponieważ nie mogę się nigdzie doszukać?chodzi zwłaszcza o wizzair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group