Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 28 Lis 2018 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
dziend0bry napisał(a):
Btw - jak wyglada sprawa z siedzeniami?
Zarezerwowalem 4 bilety na raz, nie bylo opcji wybrania miejsc, trzeba sie bic jak w PKS? :D
Jest wydzielona strefa dla osób, które nie mają rezerwacji miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#582 PostWysłany: 02 Gru 2018 11:04 

Anonymous napisał(a):
jakby co to dawny PB juz nie jezdzi za granice poza P14 Wro - Bud (chyba jeszcze), P22 - Krakow - Wieden i P3, P14, P16 i P24 do Berlina.

Przy tym dwie pierwsze w najblizszym czasie najprawdopodobniej rowniez zostana wyciete. Znaczy zastapione jakas pseudo-linia ktora zostanie zlikwidowana albo i nie za kilka miesiecy (tak jak Krakow - Szczecin czy Krakow - Cieszyn).
(Zgaduje ze P22 - Jordan a P14 Volanbusz)


Uzupełnili 'niedopatrzenie' i wszystko poza P16 (ale to dostanie nowy numer 1360 i nocą wydłużone będzie do Hamburga oraz Bremy) bezlitośnie skreślili.
Ale z niewyjaśnionych dotychczas powodów wróciło połączenie Kraków-Szczecin...
Góra
 PM off  
      
#583 PostWysłany: 02 Gru 2018 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Orientuję się ktoś czy nocny kurs z Rzeszowa do Warszawy Zachodniej o 23:25 został wycięty po 12 grudnia, czy nie wrzucili jeszcze biletów ? Nie wiem czy czekać czy brać Neo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#584 PostWysłany: 03 Gru 2018 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Krak -Wro też wycięte. Podejrzana sprawa bo nocne sa dosc popularne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 03 Gru 2018 13:17 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
OT personalny
czy kolega stjuard opuścił nasze forum?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#586 PostWysłany: 03 Gru 2018 20:31 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
Potrzebuje pomocy, mam kupiony bilet na flixbusa z Berlina (główny dworzec autobusowy) do Warszawy. Wygodniej byłoby mi wsiąść na lotnisku SXF. Czy mam taką możliwość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#587 PostWysłany: 03 Gru 2018 20:36 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
radziłbym to wyprostować przed odjazdem
na przystanku zapewne będzie problem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#588 PostWysłany: 03 Gru 2018 20:54 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
pemat napisał(a):
radziłbym to wyprostować przed odjazdem
na przystanku zapewne będzie problem



Zdaje sobie sprawę, zwrócenie biletów i kupienie ponowne jest nieopłacalne. A nigdzie nie znalazłem informacji ze mogę się dosiąść później.
EDIT - wyjaśnione, nie dają gwarancji ze kierowca zgodzi się na wpuszczenie na nastoenym przystanku. Lepiej wsiąść na tym co ma się bilet.

Mam jeszcze jedno pytanie, może ktoś zna odpwoiedź bo na czacie flixbusa jeszcze mi nie odpowiedzieli. Czy mając kupiony bilet mogę włożyć walizkę do łuku ale nie jechać tym autobusem? Chodzi o trasę Berlin- Warszawa, w Polsce ktoś odbierze walizkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#589 PostWysłany: 03 Gru 2018 21:27 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Na pewno regulamin nie pozwala na "podrzucenie" walizki (przecież tam mogłaby być bomba). Mógłbyś jedynie ją tam włożyć, a potem nie wsiąść do autobusu, ale kierowca musiałby tego nie zauważyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#590 PostWysłany: 03 Gru 2018 21:31 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Marcello2297 napisał(a):
A nigdzie nie znalazłem informacji ze mogę się dosiąść później.

Można za to znaleźć informację przeciwną w FAQ:
Cytuj:
Czy mogę wsiąść do autobusu na późniejszym przystanku?
Nie, niestety nie jest to możliwe. Jeśli nie przyjdziesz na przystanek początkowy wskazany na potwierdzeniu rezerwacji, bilet nie będzie ważny na kolejnym. Jeśli Twoje plany się zmienią, zawsze masz możliwość wprowadzenia zmian w rezerwacji najpóźniej na 15 minut przed odjazdem.
Ze względów bezpieczeństwa ta sama zasada obowiązuje w przypadku wcześniejszego wysiadania z autobusu.


W polskimbusie taki manewr był możliwy, co stwarzało czasem okazję do kupna tańszych biletów na dłuższe trasy... Ale nie we flixie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marcello2297 uważa post za pomocny.
 
      
#591 PostWysłany: 04 Gru 2018 09:49 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
Szukam 2 osób ktorę będą w dniu 28.01 o godzinie 11:50 chciały jechać flixbusem z Berlin SXF do Warszawy Zachodniej. Oferuje :D BILETY ZA DARMO :D potrzebuje tylko drobnej przysługi. Jeżeli znajdzie się chętna osoba zapraszam na priv lub na maila marcel.drozdzewski@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#592 PostWysłany: 06 Gru 2018 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Do przewiezienia karton bananów :D
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#593 PostWysłany: 06 Gru 2018 22:54 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
Do przewiezienia 2 walizki, koszt przechowalni bagaży na lotnisku SXF to jedyne 60€ Za 3 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#594 PostWysłany: 07 Gru 2018 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
zostawiałem raz walizkę na kilka godzin w przechowalni na tym lotnisku to procedura jakbym bombe im chciał zostawić ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#595 PostWysłany: 14 Gru 2018 09:41 

Zrobiłem sobie rezerwację z wyborem miejsca, z KRK do WAW, na luty 2019.
Dziś Flix mi anulował połączenie i przerzucił na wcześniejszy kurs (z 17:15 na 16:40) a zamiast zarezerwowanego miejsca, dostałem voucher na 2zł :D
Średnio mi ten nowy kurs odpowiada, bo musiałbym zmieniać wcześniejszy etap podróży i tu pytanie: jest sens pisać do nich o zwrot całej kasy za bilet (voucher mnie nie interesuje, pojadę sobie pkp), czy to raczej będzie strata czasu/nerwów? Ktoś z Was to przerabiał?
Góra
 PM off  
      
#596 PostWysłany: 14 Gru 2018 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@kloose84 Ja przerabiałem zwrot pełnej kwoty za niewykorzystany przejazd.
Próbowali mi wmówić, że jednak odbyłem podróż (której nie odbyłem) i zwrot nie przysługuje, ale kilka dosadnych słów i perspektywa Rzecznika Praw Obywatelskich poskutkowała szybką informacją (już z niemieckiego adresu), że zwrot należności został zlecony.
W pierwszej kolejności uderzyłbym do nich przez Messengera, o ile na fanpage'u na okrągło klepią te same bzdury z szablonów to przez wiadomości prywatne są całkiem pomocni.
Infolinia w ostateczności, zapewne jakaś ukrainka odeśle Cię do formularza kontaktowego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan uważa post za pomocny.
 
      
#597 PostWysłany: 23 Gru 2018 17:42 

Rejestracja: 09 Maj 2018
Posty: 18
Mam bardzo podobny przypadek jeżeli chodzi o Kraków - dziś dostałem maila że bilet który kupiłem 16 grudnia na 1 stycznia przenieśli mi na ... 31 grudnia! No fantastycznie bo mój samolot ląduje w Krakowie... 1 stycznia.

Wali mnie ich propozycja zmiany na 31/12 bo przecież nie będę w Krakowie dzień wcześniej ale nie ma miejsc na 1 i 2 stycznia, a dopiero 3 stycznia. Dodatkowo na ten przejazd wykorzystałem voucher i mam przeczucie że zostanie mi zaproponowany zwrot ale po odjęciu ceny vouchera.

Poradźcie mi proszę co mogę zrobić. Najbardziej mnie interesuje możliwość przejazdu a nie zmiany, ale jeżeli już nie da sie tak, to jak odzyskać całą cenę biletu (z voucherem) i to nie jako bonifikatę tylko realny zwrot gotówki na kartę???

Dzięki z góry a korzystając z okazji Wesołych Świąt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 23 Gru 2018 18:36 

@polaris w moim (powyższym) przypadku, sprawa rozwiązała się po jednej wiadomości do nich, z prośbą o zwrot $ z powodu przerzucenia na inny kurs.
Góra
 PM off  
      
#599 PostWysłany: 24 Gru 2018 01:59 

Rejestracja: 09 Maj 2018
Posty: 18
Podziękował - w takim razie piszę. A już kompletnie dziwne jest dla mnie to, że ten sam bilet kupiłem już w BP Tour który jest ich podwykonawcą na tym odcinku.
Oj podpada mi coraz mocniej FLIX.. Za czasów Polskiego Busa takiego numeru nie doświadczyłem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#600 PostWysłany: 27 Gru 2018 22:09 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 7
Zastanawiam się jak jest z punktualnością Autokarów? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Chce jechać z Torunia Do Berlina SXF w nocy i na miejscu mam 1,5 h do odlotu. Trochę się boję, że w razie opóźnienia mogę nie zdążyć na samolot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group