Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1081 PostWysłany: 29 Lis 2018 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
był hardcorem
ale podłoga była bardziej hard

_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#1082 PostWysłany: 02 Gru 2018 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1408
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
All inclusive inaczej... :P
http://www.booking.com/hotel/my/sina-ra ... #hotelTmpl
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1083 PostWysłany: 06 Gru 2018 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Szkoda gadać...

Załączniki:
llll.png
llll.png [ 58.45 KiB | Obejrzany 939 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1084 PostWysłany: 06 Gru 2018 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Anonymous napisał(a):
no tak niestety nie jest... Typowy Helmut czy inny typowy, przecietny Jan Kowalski nie ogarnia gdzie ma szukac noclegow. Mysli: dobra, j**ac booking. .

nie, to tak nie działa :lol:
ostatnio czytałem skargę baby która kupiła bilet na koncert na viagogo.pl
kupowała te bilety i klepnęła kolo 300 zeta za bilet który na każdej normalnej stronie kosztuje 120 zeta :mrgreen:
obśmiałem się jak norka, bo ona ma teraz pretensje do całego świata
generalnie te viacostamcostam to złodzieje tacy sami jak ci wynajmujący z booking
prześledziłem rezerwacje i -sam bilet już jest droższy o kilkadziesiąt zeta(od razu tez jest hasło ze to bardzo popularny koncert, a po chwili co byś nie chciał kupić pokazuje się okienko ze właśnie z twojego kraju ktoś kupił bilet/bilety)
jak juz wrzucisz bilet do koszyczka to mimo ze już jest droższy to jest informacja ze bilet nie zawiera kosztów transportu i opłaty rezerwacyjnej(która gwarantuje ze bilet dotrze na czas-kupwoalem na koncert za 3 miechy)
na końcu wyszło 35 zeta za transport i chyba stówka tej oplaty rezerwacyjnej w sumie kolo 200% więcej


ale jak się kupuje na komórce to to wszystko może umknąć;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zulu lubi ten post.
 
      
#1085 PostWysłany: 06 Gru 2018 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2012
Posty: 241
Loty: 88
Kilometry: 191 786
niebieski
przypomniał mi się dowcip:
Dwie babki siadają zagadane w kawiarni, podchodzi kelnerka i pyta co podać. Jedna babka mówi że kawę, druga dodaje: ja też kawę, ale żeby szklanka była czysta. Kelnerka odchodzi a babki dalej plotkują. Po chwili kelnerka przynosi dwie kawy i pyta: Dla której pani w czystej szklance?
Zawsze trzeba dopytywać o szczegóły.....
Góra
 Profil Relacje PM off
zulu lubi ten post.
 
      
#1086 PostWysłany: 08 Gru 2018 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Panowie Panie, czy znacie jakieś narzedzie aby przed dlugim lotem bez wi-fi np. ściągnąć 2-3 cale tematy z naszego forum
i poczytać sobie później przy kawie ? w samolocie


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Gru 2018 13:08, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1087 PostWysłany: 08 Gru 2018 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
to chyba to

Załączniki:
pdf.jpg
pdf.jpg [ 310.55 KiB | Obejrzany 1458 razy ]
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1088 PostWysłany: 08 Gru 2018 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Chyba musze isc do okulisty ?
Ale tak to jest że zazwyczaj szukamy tam gdzie nie trzeba a wszystko mamy w zasięgu wzroku.

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#1089 PostWysłany: 08 Gru 2018 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lovenz napisał(a):
Panowie czy znacie jakieś narzedzie aby przed dlugim lotem bez wi-fi sobie np. siagnac 2-3 cale tematy z tego naszego forum i poczytać sobie później przy kawie ? w samolocie

Czasem lepiej pojsc do Pan z obslugi i sobie z nimi pogadac, pod warunkiem ze za bardzo nie przeszkadzamy i beda mialy w miare dobry humor. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1090 PostWysłany: 08 Gru 2018 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
A to prawda. Ostatnio w EK spotkałem koleżankę która mieszka 3 ulice dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1091 PostWysłany: 08 Gru 2018 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ale to nie Aleksandra (Ola), z ktora sobie fajnie porozmawialem w EK?
Jesli tak, to moglbys prosze pozdrowic. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1092 PostWysłany: 08 Gru 2018 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
@cccc Nie nie to nie Ola , tym razem to nie rodaczka bo ja mieszkam w UK. Ale Klaudia z EK (inny lot ) tez była przesympatyczna i miło się rozmawiało.


A pytanie poboczne

Czy zakup papierosów na stacji Orlen daje jakieś punkty Vitay? A może BP i punkty payback?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1093 PostWysłany: 08 Gru 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
W payback alko, papierosy, karty tel. i coś jeszcze, nie pamiętam nie daje punktów
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#1094 PostWysłany: 14 Gru 2018 02:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
To Rainbow organizuje jednodniówki?
- Myślałem, że to specjalność tego forum.
Cena 700zł jest nawet akceptowalna biorąc pod uwagę, że to w zasadzie niemożliwe zrobić samemu taką jednodniówkę w Rovaniemi. Szkoda tylko, że trzeba doliczyć obowiązkowe 240 euro. Przecież za 1700zł można to bez problemu ogarnąć z noclegiem.
No ale chyba jest popyt, bo według rozkładów Rainbow, taka wycieczka była też 1 i 8.12.

Załączniki:
xxxx.png
xxxx.png [ 93.24 KiB | Obejrzany 1218 razy ]


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Gru 2018 22:35, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1095 PostWysłany: 24 Gru 2018 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Co by było, gdyby Trzej Królowie okazali się być Trzema Królowymi?
- Po prostu spytałyby o drogę
- Dotarłyby w porę
- Pomogłyby przy porodzie
- Wysprzątałyby stajenkę
- Przyniosłyby przydatne prezenty: pieluchy, herbatkę na kolkę, becik...
- ... i coś do jedzenia...

Ale... co by powiedziałyby w drodze powrotnej? Zaraz po opuszczeniu Betlejem...
- Widziałyście jakie sandały Maryja ubrała do swojej tuniki?
- Ten mały nic a nic nie jest podobny do Józefa...
- Jak oni mogą wytrzymać z tyloma zwierzakami?
- ... a ich osiołek jest już całkiem na wyczerpaniu...
- Mówią, że Józef jest bezrobotny
- Chciałabym tylko wiedzieć, kiedy oddadzą nasz garnek, w którym przyniosłyśmy łazanki
- Dziewica, koń by się uśmiał. Ja znam Maryję jeszcze z uczelni.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#1096 PostWysłany: 24 Gru 2018 17:57 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
@eskie, to jest świetne! Dziękuję i świątecznie pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1097 PostWysłany: 25 Gru 2018 23:28 

Katowice - lotnisko z prestiżem, co potwierdza strona narodowego bengalskiego przewoźnika :)

Załączniki:
ktw.png
ktw.png [ 122.39 KiB | Obejrzany 1025 razy ]
Góra
 PM off
flus lubi ten post.
 
      
#1098 PostWysłany: 26 Gru 2018 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
@Don_Bartoss to chyba na cześć tego jednego lotu, może zmiana turnusu w Hucie Katowice (ArcelorMittal Poland) ?

Załączniki:
biman.jpg
biman.jpg [ 76.41 KiB | Obejrzany 989 razy ]
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1099 PostWysłany: 26 Gru 2018 03:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Podczas mojego ostatniego lotu Francą dobiegła do mnie wiadomość z foteli za mną że Pani (blondynka -mam nadzieję że to tylko zbieg okoliczności), nie lata samolotem częściej niż raz na dwa lata ponieważ przy częstych podróżach zwiększa się chyba (400) krotnie ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, bo ponoć jej znajomy tak zachorował ?
Wytłumaczyla zresztą to też chyba mało rozgarnietej koleżance ( wnioskuje po tym iz ta stwierdziła że też przestanie latac) w ten sposób.

- Podczas lotu ciśnienie zatyka ci uszy,?
- Tak
- więc rurkę w D... też.

Wiele absurdalnych teorii już słyszałem w FR-ach np
( ostatnio tak wiało że po starcie z Krakowa po 15 minutach wylądowali w Budapeszcie bo ich zwiało z kursu na Manchester)

Ale tutaj to kobieta mogła by konkurować śmiało z wróżbita Maciejem.

Załączniki:
a46c98cd-C3 (1).jpg
a46c98cd-C3 (1).jpg [ 53.7 KiB | Obejrzany 949 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1100 PostWysłany: 26 Gru 2018 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lovenz tylko taka mala dygresja na bazie badan naukowych: ;)

Kod:
Ciągłe podróżowanie sprawia, że ludzie się szybciej starzeją, są bardziej przygnębieni i samotni, a także zmniejsza się średnia długość życia, stwierdzają międzynarodowe badania przeprowadzone przez brytyjski University of Surrey i szwedzki Uniwersytet Linneusza.

Jest oczywiste, że wiele podróży z częstymi zmianami stref czasowych prowadzi do jetlag.
Jeśli organizm nie znajdzie wystarczająco dużo czasu, aby odzyskać i zaaklimatyzować się do czasu i stref klimatycznych, wpłynie to ogromnie na biorytm.
Może prowadzić do bezsenności, nerwowego niepokoju i nadmiernej stymulacji. Często występują również problemy z trawieniem, ogólne wyczerpanie i bóle głowy.
Objawy są również wzmacniane przez zmienioną dietę, która towarzyszy wielu podróżom.

https://www.zeit.de/karriere/2015-08/ge ... eit-studie

Btw moj zegar biologiczny od pewnego czasu zaczal chodzic w odwrotne strone. :lol:
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group