Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 24 Lis 2018 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Po krótkim sprawdzeniu ofert najtaniej wyszło GP Węgier około 700 zl /wkd trybuna Redbula. Dzieci do lat 14 bezpłatnie w towarzystwie osoby dorosłej.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 24 Lis 2018 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Ci którzy byli. Jestem ciekaw jaki widok był by gdyby zamiast na trybuny oglądać go z tego hotelu. Am lot do KUL 16 i potem dalszy plan do dopasowania a że chciałbym zobaczyć SIN + popływać w tym basenie i gdyby jeszcze się udało GP F1 zobaczyć

Załączniki:
1200px-Marina_Bay_Sands_in_the_evening_-_20101120.jpg
1200px-Marina_Bay_Sands_in_the_evening_-_20101120.jpg [ 167.67 KiB | Obejrzany 10575 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 24 Lis 2018 16:51 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
takich chetnych jest wielu.....wiec ceny beda z kosmosu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 24 Lis 2018 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Kian pytałem o widok i czy z hotelu jest dobry widok na tor a ceny ? No cóż zrobił bym promo dla forumowiczów 4f4 wstęp do pokoju po $50 z krzeselkiem przy oknie ???
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 24 Lis 2018 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Na Hungaroringu lepiej G4 na zakręcie czy G1 z widokiem na start i padok czy jeszcze inna trybuna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 25 Lis 2018 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Zależy co jest Twoim priorytetem - siedząc na G1 bolidy na torze będą śmigały Ci tylko przed oczami z pełną prędkością tak że ledwo je zobaczysz ale za to będziesz miał widok na cała akcję w padoku, natomiast G4 jest najlepszym miejscem na Hungaroringu jeśli chodzi o czystą akcję na torze bo jest to koniec najdłuższej prostej i najlepsze (a na tym krętym i ciasnym torze wręcz jedyne!) miejsce do wyprzedzania.
Dla mnie osobiście G4 bije na głowę G1, ale każdy ma swoje upodobania.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Kalispell uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 26 Lis 2018 15:58 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Podróżnikom proponuję Grand Prix Bahrajnu. Właśnie zarezerwowałem loty.
Ciekawe miejsce, do którego nie wybrałbym się z żadnych innych powodów, a tak proszę- jest okazja. Dodatkowo planuję odwiedzić Kuwejt, w którym planuję być półtora dnia, gdyż tam zwyczajnie nie ma co robić dłużej.

Loty Pegasus Airlines z Berlina przez Istambuł.
SXF-SAW-BAH 27.03
Lot do Kuwejtu liniami Kuwait Airways
BAH-KWI 01.04
Powrót Pegasusem
KWI-SAW-SXF 03.04

Całość lotów 1500,00 zł uważam to za bardzo rozsądną cenę zwłaszcza, że narodowy przewoźnik z Kuwejtu jest dość ciekawą i "egzotyczną" linią, rzadko opisywaną na F4F :)
Nie jest to żadna promocja, ale cena nie jest też zła.
Nie znam kosztów wiz, wiem, że są dostępne na lotnisku (visa on arrival). Może ktoś z forumowiczów podpowie coś w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 29 Lis 2018 12:45 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
lovenz napisał(a):
Kian pytałem o widok i czy z hotelu jest dobry widok na tor a ceny ? No cóż zrobił bym promo dla forumowiczów 4f4 wstęp do pokoju po $50 z krzeselkiem przy oknie ???


widok z basenu na tor oczywiście jest, tyle tylko, że jest na tyle wysoko, że za wiele nie widać. poza tym, dla mnie gp singapuru jest na 1 miejscu, a juz na parunastu wyścigach w zyciu bylem. Jesli chodzi o koszty to oczywiscie zdecydowanie wygrywa budapeszt, jesli chodzi o sam fun z wyjazdu na gp jako calosc zdecydowanie singapur. jesli chodzi o zloty srodek to jak dla mnie monza albo teraz paul ricard. Belgia ogolnie jest ok, tylko trzeba pamietac, ze tam jest najmniej okrazen, wiec najmniej razy sie widzi cale towarzystwo podczas wyscigu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 01 Gru 2018 12:54 

Rejestracja: 21 Paź 2016
Posty: 3
Ktoś moze cos powiedziec na temat tych biletów / miejsc ?
https://www.gpticketshop.com/pl/f1/f1-g ... ckets.html

Chodzi mi konkretnie o miejsca STEHPLATZ, czy można swobodnie przemieszczać się po torze dzięki tym wejściówką, czy lepiej ogarniać całkowicie lowcostowo na dziko w jakis sposób ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 01 Gru 2018 13:25 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Tak, możesz się przemieszczać po całym torze, ale na trybuny nie wejdziesz. Ewentualnie na szybką fotę :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 02 Gru 2018 14:50 

Rejestracja: 02 Gru 2018
Posty: 2
Cześć,
planujemy kupić bilety na GP Węgier. Interesuje nas trybuna G4 lub Super Gold. Zauważyłam jednak, że bilety na Rows 1-12 (Fri - Sun) są o wiele tańsze niż np. za samą niedzielę. Strona F1 informuje, że widoczność w rzędach 1-12 jest "nieco ograniczona". Czy ktoś z Was kupił kiedyś takie bilety? Widoczność faktycznie jest kiepska? Lepiej nie oszczędzać i kupić droższe bilety wyżej?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 02 Gru 2018 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Czym wyżej tym lepsza widoczność, widzisz więcej i dalej.
W pierwszych rzędach będą Ci tylko przelatywać przed nosem bolidy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 02 Gru 2018 23:59 

Rejestracja: 02 Gru 2018
Posty: 2
Dziękuję za odpowiedź :)
Mam jeszcze jedno pytanie: gdzie lepiej kupić bilety? www.gpticketshop.hu czy www.hungaroinfo.com ? Są to strony godne polecenia? Gdzieś wyczytałam, że najlepiej i najtaniej jest kupić bilety na oficjalnej stronie toru, a ta odsyła właśnie do www.gpticketshop.hu, aczkolwiek hungaroinfo również tytułuje się jako oficjalna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 03 Gru 2018 21:34 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 350
niebieski
GP Węgier - w tym roku byliśmy na Silver 3 - polecam, widok na sporą część toru, a przede wszystkim ostatni zakręt i wyjście na prostą startową.
Poglądowy filmik z wyścigu z mojego miejsca:
https://streamable.com/l8kp5
Na 2019 dla odmiany wzięliśmy sąsiedniego Red Bulla.

Chociaż nie ukrywam, że mocno kusi ten Singapur i poważnie rozważam ten wyjazd - @rasing prośba o rozwinięcie wypowiedzi dlaczego dla Ciebie jest to nr 1 GP.

@9Paulaa4 - G4 zdecydowanie lepsze od Super Gold (przynajmniej dla mnie). W przeszłości kupowałem bilety i na hungaroinfo i na gpticketshop, właśnie ze względu na to, że obie strony tytułowały się jako organizator GP Węgier - cały proces bezproblemowy.
Chociaż zakup na gpticketshop jest o tyle korzystniejszy, że nie doliczają 5% prowizji do każdego biletu i mają o kilka euro niższą stawkę za wysyłkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 03 Gru 2018 22:38 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 64
Abu Dhabi tegoroczne, pierwszy raz organizowałem F1, nieźle wyszło i super wrażenia, widok z jednego z pokoi ;)
Jakby ktoś miał pytania odnośnie hotelu pisać śmiało.

Załączniki:
f1.jpg
f1.jpg [ 98.07 KiB | Obejrzany 10093 razy ]
auh f1.jpg
auh f1.jpg [ 153.1 KiB | Obejrzany 10103 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 03 Gru 2018 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Ja mam pytanie :) Czy był droższy niż Fairmont w Monte Carlo 8-) ?
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 04 Gru 2018 00:16 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
wng napisał(a):
Abu Dhabi tegoroczne, pierwszy raz organizowałem F1,
To F1 nie organizuje już Fédération Internationale de l’Automobile??? :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 04 Gru 2018 09:10 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
darom napisał(a):
Chociaż nie ukrywam, że mocno kusi ten Singapur i poważnie rozważam ten wyjazd - @rasing prośba o rozwinięcie wypowiedzi dlaczego dla Ciebie jest to nr 1 GP.
.


jest to dosc mocno subiektywna rzecz jasna ocena, ale jak tylko dowiedzialem sie, ze bedzie gp singapuru to sie strasznie podjaralem. Moim zdaniem jest to miasto (z miast gospodarzy GP), ktore ma najwiecej do zaoferowania poza samym weekendem wyscigowym. No ale to kazdy musi przemyslec pod swoim katem, jeden lubi to, drugi tamto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 04 Gru 2018 09:57 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 64
@Tom K - oficjalna cena za dobę w hotelu była ponad 6 k pln, także Fairmont chyba droższy, na dodatek jest wyłączony z programu na czas trwania F1, a hotel w Abu Dhabi można było zorganizować za dużo niższą kwotę ;)

@malediwy - oczywiście miałem na mysli organizację wyjazdu na F1 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 10 Sty 2019 20:56 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 350
niebieski
Jeśli ktoś by chciał się spontanicznie wybrać na pierwszy wyścig do Australii, to takie coś znalazłem na 13-17 marca.
Plus kilka stówek za dolot do Sztokholmu.

Załączniki:
melbourne.jpg
melbourne.jpg [ 32.89 KiB | Obejrzany 9526 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group