Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 09 Paź 2018 12:06 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 105
czy bez wykupionego WIZZ Priority można wnieść na pokład siatkę z zakupami duty free ?
bagaż podręczny chcę nadać w check-in
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#342 PostWysłany: 09 Paź 2018 12:14 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Kurła, miliard razy o tym było - tak można, wszędzie można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 11 Paź 2018 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
Panowie, taka sytuacja. Dwie osoby na jednej rezerwacji.
Dla jeden wykupiny bagaz rejestrowany a dla drugiej Wizz priority. Czy miejsca w samolocie będą koło siebie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 11 Paź 2018 20:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Pytanie trochę z serii "Stefan ma 4 jabłka, a prędkość motocyklisty to 80 km/h. Czy Kuba wygra w hokeja?" :P jedno nie zależy od drugiego w żadnym stopniu ;) ale chyba Wizz już tak nie rozrzuca po całym samolocie jak parę miesięcy temu (jutro to sprawdzę)
Góra
 Profil Relacje PM off
krapio lubi ten post.
 
      
#345 PostWysłany: 11 Paź 2018 20:49 

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, nie wykupisz to 50-50% choć ja tam szanse na miejsce B i C czyli koło siebie w jednym rzędzie widzę
Z doświadczenia kilku odpraw dla par oczywiście, ale kto ich tam wie
Góra
 PM off  
      
#346 PostWysłany: 11 Paź 2018 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
michzak napisał(a):
Pytanie trochę z serii "Stefan ma 4 jabłka, a prędkość motocyklisty to 80 km/h. Czy Kuba wygra w hokeja?" :P jedno nie zależy od drugiego w żadnym stopniu ;) ale chyba Wizz już tak nie rozrzuca po całym samolocie jak parę miesięcy temu (jutro to sprawdzę)


Dzxięki za szybką odpowiedz. Ostatecznie wykupiliśmy bagaż rejestrowany i brak wizz priority.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 11 Paź 2018 22:15 

Ale to dalej nic nie zmienia w sprawie przydziału miejsc :)
Góra
 PM off  
      
#348 PostWysłany: 11 Paź 2018 22:26 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
wicia23 napisał(a):
.Ostatecznie wykupiliśmy bagaż rejestrowany i brak wizz priority.
To teraz wizz priority jest przymusowe i trzeba płacić za jego brak? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 15 Paź 2018 10:15 

Rejestracja: 18 Sty 2017
Posty: 17
Tom Stedd napisał(a):
Dzisiaj na Okęciu podpytałem pracowników Wizzair o nowe zasady. Dwie niezależne osoby i ta sama odpowiedź: nowe regulacje NIE obowiązują na Okęciu, pasażer może (nie musi) oddać bagaż do luku. W innych destynacjach zasady obowiązują.


Cześć,

Czy nadal wygląda to tak jak na cytowanym wpisie z września?
Chodzi konkretnie o Okęcie

Lecę w piątek o 6:20 do Bergamo i zastanawiam się na którą być na lotnisku.
Jeśli w praktyce mimo brak wizz priority bagaż podręczny 50 x 40 x 23 można zabrać na pokład,
to można chwilę później zjawić się na lotnisku.

A drugie pytanie, czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z Bagażem w Bergamo?
Czy tam już lepiej nadać normalnie ten bagaż podręczny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 15 Paź 2018 12:33 

Rejestracja: 14 Paź 2018
Posty: 1
Cześć,

czy mógłby ktoś pomóc w rozwianiu wątpliwości dotyczących bagażu w Wizz Airze?
(pisałem do nich przez formularz kontaktowy, ale oczywiście nikt nie odpowiada)

W mojej rezerwacji na lot w Pyrzowic do Bergen na 2.11 pojawiła się informacja pokazująca:
- 1 sztuka bagażu podręcznego (40 x 30 x 20)
- 1 bagaż rejestrowany do 10 kg
Nie kupowałem ani bagażu ani wizz priority.

Informacja jest pokazana w taki sposób, jakoby można było zabrać i to i to. Czy to możliwe?
Przejrzałem wcześniejsze wypowiedzi i wynika z nich, że ludzie raczej w takim przypadku biorą tylko ten rejestrowany i ewentualnie sprzęt elektroniczny luzem ze sobą. Nikt z Was nie brał 1 szt tego bezpłatnego rejestrowanego oraz jednocześnie np. małego plecaka do środka?
Jeśli to w faktycznie będzie możliwe, to planuję wstępnie 1 plecak wrzucić do rejestrowanego i 1 mniejszy wziąć do środka.
Czy ktoś zrobił może podobnie i nie spotkał się z problemami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 15 Paź 2018 13:52 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 364
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
Tak, możesz tak zrobić. Wszystko wynika ze zmiany polityki bagażowej wizza od 1.11 gdzie dla rezerwacji dokonanych przed 10.10 wizz dodaje w gratisie mały rejestrowany bagaż(odpowiednik dużego podręcznego).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
trzykawki lubi ten post.
trzykawki uważa post za pomocny.
 
      
#352 PostWysłany: 17 Paź 2018 18:41 

Rejestracja: 11 Lis 2016
Posty: 4
Loty: 4
Kilometry: 4 824
rysiekmarynarz napisał(a):
Witam,
lecę jutro pierwszy raz wizz airem. Mam pytanie odnośnie przewozu torby na listrzankę. Mam wykupiony podstawowy bagaż, czyli podręczny 55 x 40 x 23 cm. Czy przed wrzuceniem bagażu do luku, będę mógł wyjąć torbę z walizki, bez obawy, że zostanie ona potraktowana jako mały dodatkowy bagaż? Czy dla pewności wykupić WIZZ Priority?
z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

Ze strony Wizzair (pisownia oryginalna)
Cytuj:
W przypadku, gdy nie wykupiłeś WIZZ Priority i odprawiłeś bagaż podręczny, nie możesz zabrać do kabiny dodatkowego małej torby.

Możesz natomiast
Cytuj:
Zalecamy wszystkim pasażerom wyjęcie z bagażu podręcznego niezbędnych rzeczy (takich jak artykuły higieny osobistej, lekarstwa, paszporty i inne dokumenty) oraz rzeczy wartościowych (takich jak biżuteria, telefony czy aparaty fotograficzne) i zabranie ich do kabiny. Maksymalne wymiary wszystkich przedmiotów osobistych nie powinny przekraczać 40 x 30 x 18 cm.

Wg mojej interpretacji, możesz zabrać to, co dasz radę upchać po kieszeniach albo trzymać w rękach. Nie możesz jednak agregować rzeczy wrzucając ich do torby (plecaka, reklamówki, worka itp)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 17 Paź 2018 19:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@domorotti Do 1.XI masz prawo nie upychać tego po kieszeniach a mieć w np małym plecaku,torebce o wymiarach 40x30x18 cm.Od 1.XI cały bagaż zawarty w cenie biletu ma mieć 40x30x20 cm, za większy już dodatkowo płacimy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 21 Paź 2018 16:58 

Rejestracja: 21 Paź 2018
Posty: 4
Pomóżcie, bo już zgłupiałam. Lecę jutro 22.10 z Eindhoven. Jak rezerwowałam jakiś czas temu bilet to była informacja, że muszę odprawić bagaż podręczny (55x 40x 23) do luku, tak jak rejestrowany. Teraz nie widzę takiej informacji (może jestem ślepa?) I już nie wiem, mam odprawiać ten bagaż czy nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 21 Paź 2018 17:09 

Jutro na 2 godziny przed lotem podejdziesz do stanowiska check-in celem nadania dużego bagażu podręcznego, tam go nadasz lub jak ci tak przekażą udasz się z nim na kontrolę bezpieczeństwa

Rozważ wykupienie priority wtedy od razu z bagażami podręcznymi idziesz na kontrolę bezpieczeństwa i gate (jak wykupisz priority i jesteś już odprawiona trzeba będzie jeszcze raz się odprawić)
Góra
 PM off  
      
#356 PostWysłany: 27 Paź 2018 09:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Dzisiaj rano na Okęciu obsługa przy bramce całkowicie niezainteresowana bagażami podręcznymi - chyba już mają dosyć i czekają na 1 listopada. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 22 Lis 2018 16:22 

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 12
Cześć, dokupiłem w wizzAir usułgę Wizz Priority. Dzięki czemu mogę zabrać bagaż poręczny 10kg.
Rozumiem, że nie muszę oprawiać tego bagażu tylko zabieram go ze sobą na pokład (tak jak to miało miejsce kiedyś)?
Mogę zabrać bagaż 10kg oraz plecak pod fotel czy muszę wybrać tylko jedno?
Może śmieszne pytanie ale wolę dopytać. Na wygenerowanym bilecie pisze "podręczna walizka na kółkach" rozumiem, że nie musi być na kółkach? :D Mam taką zwykłą podróżną na siłownie. Wcześniej zawsze z nią latałem ale teraz wyszczególnili dokładnie "na kółkach" wcześniej było "Bagaż podr."
Moja podróż potrwa kilka dni. Kiedyś mogłem na 48h przed podróżą wygenerować bilet w obie strony a teraz tylko w jedną stronę, przy powrotnym pisze, że "48h przed wylotem". Coś się zmieniło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 22 Lis 2018 16:40 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
1) Zabierasz na pokład
2) Możesz zabrać większą torbę do schowka nad głową oraz plecak pod fotel, oczywiście w odpowiednich limitach wymiarów
3) Piszą że na kółkach, ale nie musi być na kółkach, to by była jakaś paranoja gdyby tego wymagali
4) Karta pokładowa 48h przed wylotem, zarówno tam, jak i z powrotem. Najwygodniej chyba odprawić się na powrót z apki mobilnej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Wodecki lubi ten post.
Wodecki uważa post za pomocny.
 
      
#359 PostWysłany: 30 Lis 2018 23:05 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 72
Cześć, czy w Wizz Priority musi być *walizka na kółkach* (55 x 40 x 23 cm)? Nie może być plecak? Zastanawiam się czy wpuszczą mnie jeśli będę miał tylko 1 plecak 53 × 30 × 21 cm, bez tego darmowego nawet (40 x 30 x 20 cm), ale to nie jest *walizka na kółkach*...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 30 Lis 2018 23:49 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@rosol Nie musi być walizka .Może być plecak lub torba nieprzekraczająca rozmiarów.Ten planowany j.w. będzie o.k.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group