Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2018 21:32 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 20
Cześć! :)

Pod koniec kwietnia 2019 r. planujemy wyprawę na zachód USA. Wstępnie chcieliśmy spędzić tam 20 dni, aczkolwiek po przeczytaniu wielu Waszych wspaniałych relacji (w tym od @Bubu69 - za co meeega dziękujemy) stwierdziliśmy, że wystarczy nam 17-18 dni.
Przygodę chcemy rozpocząć i zakończyć w LA.

Bylibyśmy wdzięczni za Wasze konkretne opinie, uwagi czy sugestie - do całego planu (włącznie z dobrymi miejscami na jedzenie - jeżeli takowe polecacie :D )
Poniżej nasze wypociny, plan jest ambitny gdyż chcemy kupić bilety lotnicze, zarezerwować noclegi czy atrakcje jeszcze w tym miesiącu.

Nasuwa się jeszcze pytanie odnośnie samochodu tj. jaki wybrać? czy sportowy Mustang ogarnie całą trasę? Czy lepiej i bezpieczniej wypożyczyć crossovera?
Dodatkowo, czy Waszym zdaniem warto być jeden pełny dzień w Las Vegas?

z góry dziękujemy za wszelaką pomoc

Załączniki:
PLAN USA .jpg
PLAN USA .jpg [ 241.9 KiB | Obejrzany 4239 razy ]
USA trasa.jpg
USA trasa.jpg [ 272.09 KiB | Obejrzany 4239 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 15 Lis 2018 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
2.05 - dramat :) generalnie niewykonalne. Trasę LA - Palm Springs jechaliśmy 4h bo 9 pasów autostrady stało. Joshua - Williams przez Route 66 to kolejne 5-6 godzin plus trochę czasu trzeba poświęcić na sam park
3.05 jak macie 1 dzień w GC to polecam Bright Angel Trail aż do Indian Garden. Akurat na 6 godzin a widoki nieziemskie
5/6.05 - nie wiem ile czasu planujecie na Bryce ale jest to miejsce genialne i zdecydowanie warto poświęcić cały dzień na obejście szlaków
6.05 - na Zion potrzeba przynajmniej jeden pełny dzień żeby cokolwiek zobaczyć, a optymalne będą 2 dni. Valley of Fire to słabizna. Można odpuścić
7.05 - zdecydowanie nie. Miasto pełne bezdomnych i ćpunów. Wystarczy wieczór żeby obejść Strip + zagrać w kasynie
10.05 - Yosemite to park na co najmniej 2 dni w niecały 1 praktycznie nic nie zobaczycie
11.05 Lake Tahoe było rozczarowujące. Całe jezioro otoczone płotem albo prywatnymi działkami i ciężko było się dostać do brzegu.

Generalnie według mnie za dużo w planie i za mało czasu. Odpuściłbym 1 między SF i LA na rzecz parków, w których nie spędzacie za dużo czasów. Po USA jeździ się nudno, 20km prostej drogi -> lekki łuk -> 20km prostej drogi itd. Można zasnąć za kółkiem :)

My byliśmy 17 dni, zrobiliśmy 5500km autem, spędzając w większości parków po 2 dni a i tak to było za krótko.
W mojej opinii parki są dużo bardziej warte odwiedzenia niż miasta
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Lis 2018 22:27 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
Podobną trasę do Twojej planowanej zrobiłem w 26 dni i uważam że niekiedy było napięte.
Poczytaj na forum jest dużo info i uznaj co dla Ciebie najlepsze w te 17 dni. Polecam jak Oszukani parki a nie miasta!
Co do auta to ja miałem dla 2 osób toyotę Yaris 1.5 i we wszystkich parkach bez problemu dawałem radę (od razu mówię że w Polsce mam auto podobnej klasy więc nie było dla mnie problemem jeździć takim autem a przy okazji miejsca na parkingu zawsze były:) ale znowu za 2 razem mialem mustanga i się w nim zakochałem nic innego bym już nie wypożyczył w USA.
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Lis 2018 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
Hejka, dzięki za przeczytanie relacji, mam nadzieję, że pomogła, ale widzę, że chyba tak, bo trasa praktycznie taka sama jak nasza i noclegi też :) :) :).
Co do planu :
30.04. - super :)
01.05 - ekstra :P
2.05. - jak najbardziej wykonalne @Oszukani :P, zrobiliśmy to w cały dzień, przez Joshua NP przejechaliśmy, ale tam wg mnie to wystarczy, bo widoki są takie same przez cały park, zeszło nam nam chyba 1,5 h włącznie z postojami itd. Z LA wyjechaliśmy po 7 rano, nie wiem czy przejeżdżaliśmy w końcu przez Palm Springs czy nie, chociaż chciałam, ale tam się nie zatrzymywaliśmy, a do Williams dojechaliśmy na 20:00 z licznymi postojami po drodze. Owszem, dzień był dosyć wyczerpujący, ale jeden z lepszych, a potem i tak mieliśmy siłę iść na "miasto" i do pubu do 23.
3.05. - co do tego to jak najbardziej wybierzcie jakiś szlak, tak jak @Oszukani proponuje. Wyjazd z Williams do GC to też ok.2 h.
4.05. - nie wiem czy wyczytaliście z mojej relacji, ale jak Wam się uda, to zróbcie objazdówkę po MV jeszcze wieczorem.
5.05. - wtedy tu macie czas, żeby dojechać do Bryce i zrobić jakiś krótki szlak / czego my nie zdążyliśmy, a każdy bardzo poleca!
6.05. - wg mnie nie do wykonania! Chcecie tylko przejechać przez Zion? Valley of fire to dodatkowe 1,5 h odbicia z trasy w bok i potem jazda do LV, nie ma już szans na Hoover Dam. Tutaj dodałabym przynajmniej 1 dzień na park Zion i na wieczór jazda do LV. Parki narodowe to kwintesencja USA, szkoda byłoby ich nie zobaczyć chociaż na chwilkę dłużej - ale oczywiście kto co lubi :).
7.05. - LV warto cały dzień, ale tu bym właśnie wrzuciła na początek dnia Hoover Dam i potem całe popołudnie na Stripie i Downtown (tam nie obejrzeliśmy wszystkiego) - będzie akurat :)
8.05. - Fajnie :)
9.05. - super - cały czas naszymi śladami :P
10.05.-11.05. - tu się zgodzę z @Oszukani, że Lake Tahoe nie do końca trafione, chyba że wcześniej obczaicie co, gdzie i jak, bo my też ledwo co widzieliśmy brzeg jeziora (a ponoć woda szmaragdowa :P). No i znowu pominięcie Yosemite? Owszem, podobne krajobrazy do naszych rodzimych, bo drzewa, skały podobne, ale pół dnia bym tam poświęciła, zwłaszcza ten odcinek Tiogi Road, gdzie są super widoki i naprawdę tam ładnie, a my już nie zdążyliśmy.
12.05 - 13.05. - na drugi dzień popołudniu w SF już mało co mieliśmy co robić, bo wszystkie atrakcje objechane, można by może pojechać do Muir Woods gdzie są sekwoje, ale jeśli lubicie tak po prostu chodzić po mieście bez celu lub planujecie jakieś zakupy, to będzie ok.
14.05. - tu koniecznie po drodze zajedźcie do San Simeon, gdzie są lwy morskie - my to ominęliśmy niestety ze względu na zamknięty odcinek "1", ale Wy będziecie mieli już przejezdną :)
15.05. ekstra :)
16.05.-17.05. - czy macie tu jakiś plan? Plaża czy coś? Bo chyba te 2 dni bym odjęła właśnie na Yosemite i Zion, ale oczywiście to już Wasza decyzja :)

Plan do zrobienia, my prawie że taki sam, napięty, ale w zasadzie nawet nie aż tak, śmiałabym rzec, że na spokojnie wszystko do zrobienia :). No i widzisz, każdy ma inaczej, @Oszukani zasnął prawie za kółkiem, a ja uwielbiałam jeździć tymi amerykańskimi drogami i mnie to sprawiało ogromną przyjemność (za 100 km następne skrzyżowanie - czad :P). Tak więc jak dla mnie plan ekstra :)

Aha, a co do auta, to też już co kto lubi, bo SUV jest wygodny, a w Mustangu problem z miejscem na walizki, no i chyba nie zawsze będzie pogoda na otwarty dach? Ale sama jazda pewnie mega przyjemna :). Niektórzy dzielą trasę na trochę zwykłe auto, a na przejażdżkę Big Sur Mustanga :)
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Lis 2018 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Co do auta to my mieliśny Midsize Suva i sprawdził się idealnie, szczególnie w Monument Valley na szutrowej drodze. No i spalanie przyjemnie bo ok. 7 litrów.
A co do drogi to najlepszy kawałek był w drodze do Oatman bo była górska droga i trochę zakrętów więc można się było autem pobawić :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:49 

Rejestracja: 16 Lis 2018
Posty: 3
-- 16 Lis 2018 12:44 --

60 mil od Flagstaff jest miasteczko Sedona, grzechem byłoby nie zajechać. Polecam

-- 16 Lis 2018 12:49 --

Na Las Vegas nie warto poświęcać dużo czasu, moim zdaniem nie warte zwiedzania. Jeśli już to tylko nocą i na krótko. W dzień zupełnie odradzam.

-- 16 Lis 2018 12:49 --

Na Las Vegas nie warto poświęcać dużo czasu, moim zdaniem nie warte zwiedzania. Jeśli już to tylko nocą i na krótko. W dzień zupełnie odradzam.
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 16 Lis 2018 16:11 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 20
Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi, dziękuję :D

2.05 – @Oszukani, jeżeli wyjazd będzie o 7:00 (tak jak @Bubu69) a Joshua tylko przelecimy z samochodu + wyjdziemy w paru miejscach na kilka fotek, to wydaje mi się, że chyba damy radę. Oczywiście mam z tyłu głowy cały czas myśl, że może to być baaardzo napięty dzień.
3.05 - @Oszukani, dziękuję za pomysł, na pewno przemyślimy i sprawdzimy nasze możliwości.
4.05 – @Bubu69, oczywiście czytaliśmy info. odnośnie wieczornej objazdówki, aczkolwiek mamy obawy, że może już być ciemno i mało zobaczymy, dlatego też dla bezpieczeństwa chcemy mieć w zapasie możliwość wypadu na MV jeszcze kolejnego dnia.
5.05 - 6.05 - myślę, że w Bryce zabawimy na kilka godzin, zobaczymy co z tego wyjdzie przy finalizacji planu jeszcze w PL, aczkolwiek szlak brzmi bardzo kusząco.
6.05 – mieliśmy tylko przejechać przez Zion, i udać się lekko boczkiem do Hoover Dam, wstępując na dwa zdjęcia do Valley of fire (nie jest to jakiś must have), z tego co patrzyłem jest to wykonalne przy minimalnym szczęściu. Ale po Waszych sugestiach, pomyślimy jeszcze poważniej o całym dniu w Zion.
7.05 – co osoba to inne zdanie na temat LV, temat do dalszych przemyśleń :D
10.05-11.05 – chyba jednak macie racje odnośnie Tahoe, przyciągnęły nas właśnie to boskie kolory, pewnie raczej spędzimy ten czas w Yosemite.
13.05 – odpuszczamy drugi pełny dzień w SF, oczywiście na poczet parków :D
14.05 – na pewno zajedziemy (@Bubu69, czytaliśmy przecież Twoją relacje :D), mam nadzieje, że bez niespodzianek.
16.05-17.05 – plan na odpoczynek, regeneracje i leżenie plackiem na plaży :D

@Oszukany, Ja z kolei podobnie jak @Bubu69 uwielbiam jazdę po Stanach, pewnie będzie się to różniło od wschodu, aczkolwiek mam nadzieje, że nie usnę :D

@YeahBunny
Dziękuję Ci za informację, co do samochodu – tak jak mówisz, Mustang najlepszy!  Ale zawsze jest altrenatywa w postaci mniejszego samochodu, skoro można dzięki niemu bez problemu ogarnąć cały wypad

@marcelski23
Dziękujemy za informację, niestety nie wiem czy będziemy mieli tyle czasu, korki zdecydują 


Czy ktoś z Was był może w okresie majowym, i może powiedzieć coś więcej na temat temperatury?
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 16 Lis 2018 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
@John Tyree na Route 66 w Kingman zajedzcie na jedzenie do Mr D's. Fajny klimat, jedzenie całkiem spoko. Burger trochę suchy ale milkshake genialny.
Dodatkowo jest tam kelner, który zbiera waluty różnych państw. My zostawiliśny 10zł. Możecie mieć 20 jako napiwek bo pytał o inne nominały do kolekcji :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 16 Lis 2018 23:52 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
Zgadzam sie po raz kolejny z Oszukani, W Kingman koniecznie odwiedź Mr D'z! Lepsze burgery jadłem tylko u Gordona Ramsaya w Las Vegas a klimat tam nie powtarzalny :)
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 17 Lis 2018 15:56 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 598
niebieski
Nie przejedziecie tak trasy jak na mapce, bo na początku maja Tioga Road (z Yosemite do Lake Tahoe) będzie zamknięta.

Mustang da radę całą trasę bez problemu.

Ja bym doradził wyciąć 2 dni z tego co zaplanowaliście w LA, jeden z tego co w LV i myślę że też jeden z SF, i poświęcić je odpowiednio na +2 dni w Yosemite i minimum jeden w Zionie. Maj jest najlepszym miesiącem na odwiedzanie tych parków i jest tam PRZE PIĘ KNIE! No ale to ja, nie lubię urlopu spędzać w miastach (inna sprawa że co można robić w LA 4 dni!? ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 18 Lis 2018 15:37 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 20
@Oszukani @YeahBunny dzięki za informację, na pewno odwiedzimy :-)
@QbaqBA dzieki za infomrację :-). W LA planowo mieliśmy trochę odpocząć po całej trasie. Na pewno spędzimy dzień więcej w Yosemite, kosztem jednego dnia z SF. Mamy nadzieje, że Tioga Road będzie już otwarta, aczkolwiek myślimy jeszcze nad jej pominięciem (aby nie liczyć na szczęście z jej wcześniejszym otwarciem) i zjechaniem bezpośrednio z Yosemite do SF, bez odwiedzania Bodie i Tahoe Lake.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Lis 2018 10:52 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 20
@Bubu69 @Oszukani @QbaqBA @YeahBunny @marcelski23

Jeszcze Was trochę muszę pomęczyć - pozytywnie oczywiście :D

Czy rezerwowaliśmy może noclegi z dużym wyprzedzeniem?
Z tego co widzę, lepiej jest upolować nocleg z 1-2 tygodnie przez wylotem (maj) - wtedy ceny wachają się 35-50$ (np. w Page, Williams itp.) . Na ten moment podchodzą pod tyle co Pisała @Bubu69 tj. średnio 130$
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Lis 2018 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Nie da się po prostu przejechać przez Zion. Nie dość, że korki bywają spore, to jeszcze na końcu nie ma gdzie zaparkować, a po samym parku nie można podróżować autem, a jedynie shuttle busem. Po za tym to tak piękny park, że każdy dzień wykrojony z planu i przeznaczony na Zion, będzie strzałem w 10tkę.

Co do noclegów, nie uzyskasz jednej odpowiedzi, bo to wszystko zależy od stylu podróżowania. Jedni wolą mieć z góry zaplanowany nocleg i trasę, co z jednej strony bywa tańsze, a z drugiej nie pozwala być elastycznym, drudzy wolą rezerwowanie z dnia na dzień, co bywa droższe i wymaga internetu, ale w zamian masz pełną swobodę działania. Są jeszcze Ci którzy śpią w namiotach na campingu, czy na dachu samochodu ;) (jak @marcinsss, btw świetna relacja!). Nie ma złotego środka, musisz wybrać styl który pasuje do Waszego trybu zwiedzania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 19 Lis 2018 12:24 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 20
@mikuś

Dziękuję Ci za informację, upewniłeś mnie aby wziąć 1 dzień extra na Zion :-)

Co do noclegów, z moich obserwacji wynika, iż lepiej poczekać i zarezerwować nocleg w marcu/kwietniu (wylot 30.04) i zapłacić 35-50$ za dobę, niż teraz wydać 100$. Na początku myślałem, że im wcześniej tym będzie taniej, aczkolwiek wszystkie znaki na niebie wskazują inaczej..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Lis 2018 13:00 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 598
niebieski
My rezerwowaliśmy noclegi na bieżąco, maksymalnie dzień wcześniej. Noclegi blisko Yosemite są niestety bardzo drogie, my spaliśmy gdzieś trochę dalej za ~60-80$ ale wiązało się to z 40-minutowym dojazdem do doliny. Majątek też kosztują noclegi w SF i co gorsza nawet płacąc tyle nie masz gwarancji że nie trafisz na pchły albo ćpunów pod hotelem. Tam znów mieszkaliśmy pod miastem i nawet licząc dojazdy i powroty uberem wyszło nas to sporo taniej.

Nie pamiętam dokładnie ile nam średnio wychodziło za nocleg w czasie całej podróży, ale chyba coś około 200pln za dwójkę. Spaliśmy zazwyczaj w czymś a la Motel 6 ze sporadycznymi wyskokami na coś bardziej ekskluzywnego. Rezerwowaliśmy przez Hotels.com bo ceny wychodziły praktycznie takie same jak na bookingu etc, a co 10 nocleg jest "gratis". Z moich doświadczeń na airbnb nigdy nie było taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 19 Lis 2018 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
John Tyree napisał(a):
@mikuś

Dziękuję Ci za informację, upewniłeś mnie aby wziąć 1 dzień extra na Zion :-)

Co do noclegów, z moich obserwacji wynika, iż lepiej poczekać i zarezerwować nocleg w marcu/kwietniu (wylot 30.04) i zapłacić 35-50$ za dobę, niż teraz wydać 100$. Na początku myślałem, że im wcześniej tym będzie taniej, aczkolwiek wszystkie znaki na niebie wskazują inaczej..


Z Twojego wpisu wynika, że decyzja już podjęta - chcecie mieć noclegi zaplanowane wcześniej.

Jeśli tak jest, to proponuje zrobić teraz rezerwacje z bezpłatną anulacją, a następnie obserwować i zmieniać rezerwacje, za każdym razem gdy traficie na coś lepszego. Różne ip, VPN, czy czyszczenie ciastek mogą okazać się pomocne ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 19 Lis 2018 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
@QbaqBA - bardzo dobra rada odnośnie Tioga Road, że prawdopodobnie będzie nieprzejezdna, ja jakoś zapomniałam o tych terminach, podekscytowana, że ktoś następny tam jedzie :P (i by była mina!)

Całkowicie popieram @mikuś, że Zion to must see, jest po prostu piękny, no i ciekawy :), nie da się przejechać nie zatrzymując się (a tam naprawdę ciężko stanąć - więc trzeba raczej lepiej to zaplanować godzinowo itd.)

Co do noclegów, to fakt, ja z tych co to nie lubią się martwić podczas wyjazdu czy będzie gdzie spać, tak że jak już wiesz, zaplanowaliśmy szybciej, ale też raczej sądziłam, że im wcześniej to taniej... hmm (ale pewnie różnie bywa). Natomiast co do rezerwacji to uważam, że lepiej zabukować wcześniej nocleg w okolicach Yosemite i SF, bo tam faktycznie jest najdrożej ze wszystkich i wydaje mi się, że potem na sam koniec zostają same drogie lub w ogóle nie ma już miejsc w tych bliższych lokalizacjach. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 19 Lis 2018 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
My rezerwowaliśmy wszystkie noclegi z wyprzedzeniem 9 miesięcznym a i tak w Page czy w Mariposie wychodziło ponad 450zł za noc. Nasza średnia za nocleg to 64USD
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
John Tyree lubi ten post.
John Tyree uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 21 Lis 2018 10:09 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 20
@QbaqBA
dziękuję za odpowiedź, na pewno Twoje 200 pln za dobę brzmi bardziej zachęcająco niż moje obecne 400/450 pln :D

@mikuś
dziękuję za info., decyzja cały czas wisi w powietrzu, prawdopodobnie poczekamy do końca roku z rezerwacjami, albo zrobimy to tak jak pisałeś tj. zarezerwujemy i w razie W anulujemy.

@Bubu69
dziękuję Ci bardzo za info. :-)

@Oszukani
dziękuję Ci za informacje,
celujemy w podobną średnią - jeszczee trochę nam brakuje :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 21 Lis 2018 20:41 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
Co do auta to następnym razem nie dam sie namówić na mniejszy> Nasza Toyota (z grupy Compact (Group B) ) często trzeba było robić redukcje pod górę żeby dało się jechać a przy tym auto spaliło jakieś kosmiczne ilości paliwa. Także może nie koniecznie Mustang ale nie bierzcie nic poniżej grupy C.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group