Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1061 PostWysłany: 01 Lis 2018 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
W nawiązaniu do artykułu z głównej sprzed 2 tygodni o opłatach dodatkowych na bookingu. Rzym, całkiem spoko oferta, apartament 87m2, 1os. niecałe 100zł za 2 noce, do nawet 8os. za niecałe 200zł. 500m do metra, 2,5km do Koloseum. No ogólnie fajnie. Zbyt fajnie żeby było prawdziwe.

Miałem świadomość tego, że będą tu opłaty dodatkowe ale nie takie. 30 euro za pościel? To chyba musi być szyta złotymi nićmi. 20 euro za prąd? To jest zwykłe mieszkanie czy fabryka jakaś?

Tym sposobem do noclegu za 22-42e trzeba doliczyć jeszcze 116 :lol:

Link

Załączniki:
11.png
11.png [ 28.39 KiB | Obejrzany 790 razy ]
22.png
22.png [ 4.56 KiB | Obejrzany 790 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#1062 PostWysłany: 01 Lis 2018 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@SJK nic dziwnego, wspominalem nie raz, ze booking.com slynie z dodatkowych (ukrytych) oplat, gdyz uwielbia publikowac niby konkurencyjne ceny. 8-)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1063 PostWysłany: 01 Lis 2018 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
W takich wypadkach booking powinien interweniować. Co to za oferta gdy z ceny noclegu za 10 euro, robi się 100.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1064 PostWysłany: 01 Lis 2018 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@SJK czemu mieliby interweniowac skoro z tego zyja, wyswietlanie mozliwie najnizszych cen przyciaga omanionych klientow i stoja wysoko w rankingach cenowych. ;)
Miedzy innymi to bylo powodem, ze ucieklem do hotels.com czy innych portali, gdyz po doliczeniu ukrytych kosztow nierzadko wychodzili drozej.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1065 PostWysłany: 01 Lis 2018 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Pisząc "żyją z tego" masz na myśli prowizje dla booking? Jeśli tak to się mylisz. Prowizje mają od ceny podstawowej. Oni nic nie mają z tych opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1066 PostWysłany: 01 Lis 2018 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
SJK napisał(a):
Pisząc "żyją z tego" masz na myśli prowizje dla booking?

Nie tylko, maja po prostu klienta, a dobra reklama (cena) dzwignia handlu. :D
Takie praktyki booking.com stosuje od lat, uwazasz ze to tylko przypadki?
Btw to tak jak dostajemy komorke niby za 1 zeta. :lol:
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1067 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Klienta z pewnością mają. Przyjmijmy, że ktoś to rezerwuje i jakimś cudem nie zauważa tych opłat. Na miejscu zamiast 50e płaci 250e. Siłą rzeczy zapłaci bo to jego wina. Tylko przy następnym wyjeździe pomyśli "pi**dole ten booking za te ich dodatkowe opłaty". I choć wina jest jego, opłaty dodatkowe są dla wynajmującego, to straci booking. Skoro Ty mogłeś się przenieść na inną stronę, to równie dobrze może to zrobić Helmut z Niemiec i John z Kanady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1068 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:08 

no tak niestety nie jest... Typowy Helmut czy inny typowy, przecietny Jan Kowalski nie ogarnia gdzie ma szukac noclegow. Mysli: dobra, j**ac booking. No wiec co... Hotelwberlinie.de? Pensjonatujaninypodtatrami.sk? Nie? To gdzie on ma szukac?
Nawet taki hostelworld jest znany dopiero na wschodzie, w EU wszyscy w kolko gadaja "airbnb-booking-couchsurfing-booking-..."

a wpisujac w google mu wyskoczy 100 klonow bookingu o innej nazwie i 100000 "ofert specjalnych" moze bez ukrytych oplat ale z usunietymi badz w ogole bez sekcji negatywne opinie. Albo fake opinie "niezadowolony, 1.0. Nie bylo lososia, bylismy wsciekli! Owszem, hotel byl tuz przy ratuszu i mial jaccuzi a nawet wellnes, ale wino juz tylko polwytrawne".
Góra
 PM off  
      
#1069 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@SJK widocznie maja tyle nowych Helmut-ow, Zdziskow i Iwanow, ze sie tym nie przejmuja. :D
Dopoki booking.com bedzie wyswietlany jako niby najlepszy w rankingach cenowych, zawsze znajdzie klientow.
Wspominalem o pulapce google post #3479:

booking-com-opinie-problemy-doswiadczenia,20,1154&p=1129000&hilit=pulapka#p1129000

Poza tym, jesli maja juz klienta i jego adres mailowy to bedzie bombardowany reklama, znizkami typu genius etc. i niektorzy pomimo porazek wracaja.
Ja mam negatywne zdanie, ale jak nie znajde gdzies indziej wolnego pokoju w tej kategorii, ktora mi odpowiada to nie mam wyjscia.
Bywalo rowniez i tak, ze jak sie skontaktowalem bezposrednio z hotelem to otrzymalem lepsza cene od booking.com, gdyz byla akurat promocja. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1070 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Ja to wszystko rozumiem bo sam za każdym razem korzystam z bookingu. Bądź co bądź oni praktycznie zawsze mają najlepszą cenę. Mi nie chodzi o to żeby zabronić wstawiania dodatkowych opłat. Skoro muszą być, to nie będą ale z pewnym umiarem. Bo dodatkowa opłata za prąd to już lekkie przegięcie pałki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1071 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
SJK napisał(a):
Ja to wszystko rozumiem bo sam za każdym razem korzystam z bookingu. Bądź co bądź oni praktycznie zawsze mają najlepszą cenę.

Z ta najlepsza cena to sie akurat nie zgadza, tak jak w linku powyzej o pulapce google. ;)

Nie raz sie udalo udowodnic, ze booking.com nie jest najtanszy:

tokio,1064,9021&p=1136503&hilit=hotels.com#p1136485

i nie jest to tylko moja opinia:
pemat napisał(a):
korzystam z hotels.com dlatego, że często jest tańszy niż booking...

na hotels.com często za napisanie opinii dostaję kupon na dodatkowy punkt w ich programie, więc przy pobytach jednodniowych daje to 20% (netto) zwrotu do "skarbonki"

Btw zamawiajac lepszej kategorii pokoje w hotelach 4-5* na Manhattanie, roznice pomiedzy booking a hotels.com potrafia byc znaczne i hotels.com czesto wygrywa cenowo.
Poza tym nalezy sie dokladniej wczytac i fajne sa dodatkowe benefity oferowane przez hotels.com jak np. spa access :D, ktorych u booking.com brakowalo.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1072 PostWysłany: 11 Lis 2018 03:51 

port lotniczy w Wawie wg. flixa... Posrodku rzeki...

Załączniki:
Screenshot_20181111-024304~2.png
Screenshot_20181111-024304~2.png [ 488.7 KiB | Obejrzany 1376 razy ]
Góra
 PM off  
      
#1073 PostWysłany: 14 Lis 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Nie chcąc zakładać tematu pozwolę się zapytać bractwa oblatanego w przestworzach
Mam do wyboru dwa loty
MAD -TOKYO bezpośredni z Iberia
MAD - LHR -TOKYO (Londyn-TOKYO z BA)

Pytanie który kadłub w ekonomicznej jest bardziej przyjazny do dalekiej podróży, który serwis pokładowy będzie lepszy, wasze opinie i spostrzeżenia na temat IB bo jeszcze nie miałem okazji z nimi leciec/ który wy byście wybrali

Załączniki:
Screenshot_20181114-191535_Iberia.jpg
Screenshot_20181114-191535_Iberia.jpg [ 50.29 KiB | Obejrzany 1288 razy ]
20181114_191621.jpg
20181114_191621.jpg [ 59.54 KiB | Obejrzany 1288 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1074 PostWysłany: 23 Lis 2018 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Dzisiejsze Friday Sale w Lufthansie - zapowiada się dłuuuuuugi 2019 rok... :D

Załączniki:
lh.jpg
lh.jpg [ 14.71 KiB | Obejrzany 1189 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#1075 PostWysłany: 23 Lis 2018 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lovenz napisał(a):
Nie chcąc zakładać tematu pozwolę się zapytać bractwa oblatanego w przestworzach
Mam do wyboru dwa loty
MAD -TOKYO bezpośredni z Iberia
MAD - LHR -TOKYO (Londyn-TOKYO z BA)

Pytanie który kadłub w ekonomicznej jest bardziej przyjazny do dalekiej podróży, który serwis pokładowy będzie lepszy, wasze opinie i spostrzeżenia na temat IB bo jeszcze nie miałem okazji z nimi leciec/ który wy byście wybrali

@lovenz ja bym wybral BA, gdyz nie jestem fanem Iberii, ale to moje zdanie.
Do Tokyo wybralem akurat Swiss, tzn. dokladniej to oni mnie wybrali, gdyz wygralem 2 bilety, ale BA sprawdzilo sie nie raz na dalekich trasach, np. na weekendy do NYC czy na dluzszy pobyt do RPA. :)
Japan jest MEGA, udanej wyprawy!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#1076 PostWysłany: 23 Lis 2018 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
CCCC dzięki za odp. Sytuacja się zmieniła i zrezygnowałem z lotu do TYO i lecę bezpośrednio do KUL więc IB tylko na trasie MAD - LHR a potem już BA
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#1077 PostWysłany: 23 Lis 2018 18:53 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@lovenz Lecialem i tym i tym i generalnie. BA i IB sa tak samo biedne pod wzgledem posilkow i komfortu. ale gdybym mial jeszcze raz leciec wzialbym Iberie
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#1078 PostWysłany: 24 Lis 2018 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lovenz napisał(a):
CCCC dzięki za odp. Sytuacja się zmieniła i zrezygnowałem z lotu do TYO i lecę bezpośrednio do KUL więc IB tylko na trasie MAD - LHR a potem już BA

@lovenz Twoj post mi troche pomogl podjac decyzje, wlasnie zrezygnowalem z weekendu w Tokyo. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#1079 PostWysłany: 27 Lis 2018 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2012
Posty: 241
Loty: 88
Kilometry: 191 786
niebieski
Już niedlugo...

Załączniki:
IMG-20181127-WA0003.jpg
IMG-20181127-WA0003.jpg [ 39.72 KiB | Obejrzany 1035 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1080 PostWysłany: 29 Lis 2018 15:06 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
a Rysiek z Klanu by nigdy nie zgubił...bo jest hardcorem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group