Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#9421 PostWysłany: 23 Paź 2018 21:05 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
To znaczy co chcesz swoją „byłą” w niecny sposób pozbawić punktów , nieladnie :P Voucherow już nie ma. Jak się zgodzi to możesz zrobić rezerwacje i dodać siebie jako gościa. Może się spotkacie w hotelu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#9422 PostWysłany: 23 Paź 2018 21:38 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
Ona nie ma nawet dostępów do kont, tak że nic nie straci. Ja tym zarządzałem. Raz robiliśmy rezerwacje z punktów z mojego konta, raz z punktów z konta które było na takie nazwisko jak jej;p Akurat zostały punkty na jej koncie. Ona ich nie wykorzysta.
A jak zrobię rezerwacje na jej nazwisko i siebie podam jako gościa, to będę mógł ja odebrać klucze/kartę do pokoju czy ktoś będzie o nią (byłą) pytał? Poza użyciem nazwiska takiego jak ma ona, żadnymi jej dokumentami czy czymś nie będę się posługiwał.
Żadnego wałka nie chcę robić, ale ona nie ma dostępu do tych konta, bo ja tym zarządzałem. Sama tego nie wykorzysta więc chciałem to wykorzystać ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9423 PostWysłany: 23 Paź 2018 21:41 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Będziesz mógł odebrać klucze, natomiast potwierdzenie rezerwacji przyjdzie na e-mail podany w danych do konta accorhotels.
Góra
 Profil Relacje PM off
xemi uważa post za pomocny.
 
      
#9424 PostWysłany: 23 Paź 2018 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Wielokrotnie robiłam rezerwację, wpisując drugiego gościa, który meldował się przede mną lub gdy mnie nie było. Zero problemów :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
xemi uważa post za pomocny.
 
      
#9425 PostWysłany: 23 Paź 2018 21:49 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
No i dziękuje Wam bardzo! A potwierdzenie mailowe przyjdzie na maila nad którym także ja mam kontrolę.
I rozumiem ze jeżeli ja odbiorę kartę do pokoju i się pierwszy zamelduję to hotelu nie będzie interesowało z kim będę w tym pokoju?;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9426 PostWysłany: 23 Paź 2018 21:59 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Zasadniczo tak, nie wiem jak w krajach z gdzie jest obowiązek meldunkowy wszystkich gości jak ostatnio we Włoszech
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
xemi uważa post za pomocny.
 
      
#9427 PostWysłany: 23 Paź 2018 22:32 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Z danymi drugiego gościa przy meldowaniu to jest różnie. Parę dni temu na przykład pytano mnie o nie w Ibisie w Kielcach - a ponieważ nazwisko było skomplikowane to musiałem je przeliterować, żeby pani wprowadziła je sobie do systemu. Mówiła, że musi je tam wprowadzić :-) - nie wiadomo tylko po co...
Zdarzało mi się to wcześniej już kilka razy - ale nie jest to regułą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9428 PostWysłany: 23 Paź 2018 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
coś czarujecie z tymi dwoma osobami i kolejnością meldunku - to ma znaczenie tylko jeśli zbierasz punkty, a nie gdy wydajesz. Wiele razy ze swojego konta, za punkty, robiłem rezerwację na siebie, podając w komentarzach że osoba meldudjącą się będzie syn czy żona. Nigdy nie było problemu z meldunkiem, co najwyżej nie uznawali mi noclegu do programu (tutaj różnie w róznych hotelach).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9429 PostWysłany: 25 Paź 2018 11:51 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 25
Niestety jest to nadużycie zasad programu lojalnościowego. Zarówno ze strony hotelu, jak i Twojej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9430 PostWysłany: 25 Paź 2018 13:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@xemi
Cytuj:
dostęp do konta Accors i konta mailowego na które jest konto zarejestrowane mam ja.

Czy masz jej zgodę na takie konkretne postępowanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9431 PostWysłany: 25 Paź 2018 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
dziabulek napisał(a):
Wstawki dla Gold i Platinium dostajecie?
Z mojej perspektywy siec powinna to zlikwidować, przynajmniej 50% pobytów w których wstawka się należy, nie otrzymuję jej. Mają z tym ewidentny problem. Wiec albo powinni to zlikwidować albo zmodyfikować np na zasadzie wstawka to mała paczuszka słodyczy, przekąsek którą otrzymujesz przy meldunku. Bo to co przychodzi do pokoju, jakoś do mnie nie dociera. Też to obserwujecie?


Skuteczność taka sama jak u Ciebie, Gold od 3 lat. W sumie przestałam pamiętać o tej wstawce, wolałabym dostać dodatkowego welcome drinka albo zniżkę na zakup śniadania, niż jakieś przypadkowe słodycze, dziwne wypieki, piwo itd. :P
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
#9432 PostWysłany: 25 Paź 2018 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ja mam Platinum ale jak miałam Golda sprawdzała się ta sama zasada - każdorazowo podczas check in online wpisuję komentarz: Platinum status member - upgrade and other status privileges appreciated.
Zarówno wstawkę jak i upgrade otrzymuję w 99 % przypadków. Brak upgrade tylko w przypadku braku dostępności, w tym roku zdarzyło mi się to zresztą tylko raz podczas pobytu w Moskwie tuż po zakończeniu MŚ kiedy hotel był jeszcze pełen kibiców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9433 PostWysłany: 25 Paź 2018 14:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11307
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Słuchajcie, mam rezerwację w Ibisie we Francji na sobotę, opłaconą częściowo punktami a reszta dopłacona kartą. Chcę zrobić check-in online i system wymaga ode mnie numeru karty kredytowej z takim komunikatem: "W przypadku tej rezerwacji wymagana jest wstępna autoryzacja. Bank wymaga autoryzacji 10 EUR, aby umożliwić automatyczną płatność podczas wymeldowania. Pokryje ona szacowaną kwotę wydatków w hotelu. Dowiedz się więcej."
Dawno w Ibisie nie spałem, ale nie pamiętam takich kwiatków w przypadku rezerwacji w całości opłaconej z góry. :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9434 PostWysłany: 25 Paź 2018 14:15 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ta opcja z tańszym (dla Gold) lub bezpłatnym (dla Platyny) śniadaniem to naprawdę byłaby super sprawa, szczególnie teraz, gdy nie ma już chyba użytkowników, którzy Platynę zdobyli przy wykorzystaniu jednej czy dwóch promocji po kilka tysięcy punktów (tak jak ja 2 lata temu). Prywatnie Golda jestem w stanie uciułać, ale o Platynie teraz już mogę pomarzyć ;)
Może kiedyś zostanie to wprowadzone, kto wie? W końcu chyba nikt nie zjada za te 40 czy czasem i 60 zł o poranku, kiedy jedzenia nie można wynosić, jest z czego dać ten rabat ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
 
      
#9435 PostWysłany: 25 Paź 2018 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Generalnie jeśli by wprowadzili coś konkretnego w postaci np owej zniżki/darmowego śniadania, wolałbym to niż rzeczy typu wstawka,. Wtedy konkretnie na recepcji żądam mogę to wyegzekwować. Choć znając Accor to byłby problem na etapie rezerwacji i płatności z góry. Wtedy tylko bezpłatne byłoby prostsze w wyegzekwowaniu, bo zniżka wyglądałaby podobnie jak w przypadku karty Ibis Biznes. Tam niby dodatkowy rabat był dla posiadaczy karty, ale raz "wchodził" 2 razy nie "wchodził".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9436 PostWysłany: 25 Paź 2018 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Kashpir napisał(a):
Słuchajcie, mam rezerwację w Ibisie we Francji na sobotę, opłaconą częściowo punktami a reszta dopłacona kartą. Chcę zrobić check-in online i system wymaga ode mnie numeru karty kredytowej z takim komunikatem: "W przypadku tej rezerwacji wymagana jest wstępna autoryzacja. Bank wymaga autoryzacji 10 EUR, aby umożliwić automatyczną płatność podczas wymeldowania. Pokryje ona szacowaną kwotę wydatków w hotelu. Dowiedz się więcej."
Dawno w Ibisie nie spałem, ale nie pamiętam takich kwiatków w przypadku rezerwacji w całości opłaconej z góry. :?


Może ktoś mądrzejszy w temacie napisze, ale wydaje mi się, że to z automatu poleciało... Chociaż nie zdziwię się, jak to wewnętrzny błąd i hotel będzie chciał Ci ściągnąć środki na miejscu. Najlepiej byłoby zapytać przy check-in.
Co do tych nieszczęsnych wstawek - właśnie zniżka na śniadanie byłaby spoko. Ja jestem topową marudą, ale zwyczajnie śmieszą mnie te wstawki, a już na pewno konieczność upominania się o nie. Bardziej ucieszyłby mnie kwiatek albo mini dedykowany kosmetyk typu krem do rąk :lol: Aż mi czasem głupio, że mi się coś należy... Tyle problemów ma z tym obsługa zazwyczaj, a ja się o nic raczej nie dopominam. Cieszę się, jak nie mam najgorszego pokoju w hotelu i wszystko jest ok z płatnością :lol:
Golda też mi się ledwo uda w tym roku wyszarpać, dobrze, że jest jeszcze ta druga promo, bo w tym roku mało wyjazdów miałam, a już w Accorze to w ogóle.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9437 PostWysłany: 25 Paź 2018 19:31 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
a ja z kolei lubię te wstawki; z reguły zawsze je dostaję (nawet w Ibisie się zdarzają) i zawsze mnie ciekawi inwencja twórcza ich twórców, bo czasem naprawdę jestem zaskoczony (np. dedykowany list pisany czekoladą albo telefon z lokalną kartą sim - to byłby hit, gdybym wcześniej sam takiej nie kupił... ;-)
ale zgadzam się, że śniadanie gratis czy częściowa partycypacja w jego kosztach byłoby super opcją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9438 PostWysłany: 25 Paź 2018 20:29 

Rejestracja: 22 Lis 2015
Posty: 56
Loty: 234
Kilometry: 438 727
hej,
jestem Świeżak w Accorthotels (ledwie status silver mnie dopadł).
W lipcu 2019 wybieram się na 3 noce do Istambułu.
Myślicie, że warto rezerwować już hotel czy pojawi się jakaś promocja na Turcję typu 3 noclegi w cenie 2 czy śniadanie za parę groszy?
Od czasu do czasu śledzę stronę Accord-a i nie spotkałem się z promocjami na Istambuł.
Dajcie znać co myślicie. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9439 PostWysłany: 25 Paź 2018 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Z ubiegłych promocji które pamiętam na Turcję:
-300 pkt+ śniadanie (05.2017)
-330-800 pkt za pobyt (11.2017)
-podwójne punkty za pobyt (06.2018)
-potrójne punkty za pobyt (09.2018)

Tak na marginesie - nie ma w tym wątku czegoś takiego jak Accort lub Accord :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9440 PostWysłany: 25 Paź 2018 21:01 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Wątek ma ok 10tys postow. Jesli bylo prosze o wskazanie #. Jesli nie prosze o odpowiedz na pytanie jak sobie radzicie z przepadaniem statusu 1 stycznia?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group