Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1841 PostWysłany: 17 Wrz 2018 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Patrzę teraz na noclegi w Krakowie z sridy na czwartek i ten przy lotnisku nie dostępny, hampton za 10k a DD obok który zawsze widziałem po 27k czy 30k chyba teraz 25k
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#1842 PostWysłany: 17 Wrz 2018 15:06 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Aga_podrozniczka napisał(a):
Ja na szczescie Golda w Hiltonie mam z karty kredytowej, wiec nie musze zbierac konkretnej ilosci nocy i zatrzymuje sie tam gdzie mi pasuje najbardziej.


A jaka to karta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1843 PostWysłany: 17 Wrz 2018 15:06 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Brytyjska ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1844 PostWysłany: 17 Wrz 2018 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
brytyjska ale chyba na chwilę obecną nie do zdobycia / mam taka i proponowałem moim znajomym aby sobie taka otworzyli ale nie było możliwości bo Hilton zdjął ja z rynku i podobno pracuje nad nowymi zasadami w prigramie i punktacja za używanie ich karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1845 PostWysłany: 21 Wrz 2018 06:29 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Witajcie.

Mam dwie kwestie - jedna odnośnie właśnie przytaczanego tematu kart kredytowych. Czy komuś się udało i jest posidaczem karty kredytowej American Express Hilton Honors: http://hiltonhonors3.hilton.com/pl_PL/e ... index.html
Czy jest to w ogóle możliwe mieszkając w Polsce? Z chęcią bym stał się posiadaczem np karty Ascent za 95$ rocznie. Miałbym cały czas członkostwo Gold, a do tego 10 wejść do saloników na lotniskach w roku. ;) Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z wyrabianiem takiej karty to proszę o info.

Druga sprawa - jadę w grudniu do Hiltona Batumi. Mam status Gold. Początkowo rezerwowałem jeden pokój, napisałem maila i od razu zostały mi przydzielone przywileje takie jak upgrade do apartamentu, wstęp do exe itd. Po jakimś czasie zarezerwowałem drugi pokój dla znajomych, którzy zdecydowali się z nami pojechać i po mailu też dostałem przywileje (exe, późne wymeldowanie itd), jednak upgrade dostanę w miarę dostępności. Teraz chyba będę rezerwował jeszcze jeden pokój. Czy myślicie, że jest szansa na otrzymanie przywilejów także na ten pokój? ;) Kiedyś rezerwowałem w Bratysławie dwa pokoje i też bez problemu otrzymałem wszystkie przywileje łącznie z upgrade do apartamentów obu pokoi oraz śniadaniami dla wszystkich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1846 PostWysłany: 21 Wrz 2018 08:10 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
W Hilton Batumi wysokim Menago byla polka. Nie wiem czy nadal jest :/ Ale jedno jest pewne wszystko można było z nią załatwić :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1847 PostWysłany: 21 Wrz 2018 08:24 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Tam wszyscy są bardzo mili, to jeden z moich ulubionych Hiltonów. Głównego managera i dziewczynę z recepcji mam w znajomych na FB. ;) Więc może rzeczywiście się uda. :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#1848 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:07 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Jako gold dostałeś upgrade do apartamentu?
Trochę się to kłóci z ich nowymi zasadami, że do apartamentów upgrade mogą mieć tylko platynowi, a gold max. do executive...

Ja bym nie marudził już o drugi czy trzeci pokój, skoro i tak przy pierwszym już Ci poszli na rękę z wyższym upgradem. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1849 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:09 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
-- 21 Wrz 2018 09:09 --

Skad te nowe zasady?
Przeciez to hotel zawsze decyduje o upgrade. Siec nie ma tu nic do gadania, bo nie doplaca do tego
interesu.

-- 21 Wrz 2018 09:09 --

Skad te nowe zasady?
Przeciez to hotel zawsze decyduje o upgrade. Siec nie ma tu nic do gadania, bo nie doplaca do tego
interesu.
W tym hotelu prawie kazdy od golda w gore dostanie apartament. Jest ich tam bardzo duzo ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1850 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:14 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Chociażby ze strony programu:
https://hiltonhonors3.hilton.com/en/exp ... index.html

I już znajoma spotkała się z tym, że jako gold dostała tylko upgrade do executive, gdzie powoływali się właśnie na te zasady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1851 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:25 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
No ale przeciez to bylo zawsze w programie tylko bylo to wyrazone w inny soposób ;)
W regulaminie byl zapis, ze upgrade dla golda o 1 „oczko”. Teraz widze ze jest „up to executive”.
Ciekawe czy mozna interpretować ścisle co do tego, że jeśli jest wolny to muszą go dać, a co za tym idzie salonik. Mówię tutaj w kwestii DT Warszawa i ich niecheci do salonikow dla gold.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma uważa post za pomocny.
 
      
#1852 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Benefity dla dodatkowych pokoi zależą od uprzejmości kierownictwa danego hotelu.
Nie zapominajcie, że w regulaminie znajdziecie ten zapis (na który np. DT Warszawa się powołuje):
Upgrades will be given only for one room for the member, regardless of additional rooms the member may have purchased at or after the time of booking
Dodatkowo:
"Diamond Hilton Honors Members may receive upgrades to preferred rooms, based on availability at the time of arrival. Upgrades for Diamond Hilton Honors Members may include upgrades up to “junior”, “standard” or “one-bedroom” suites. Upgrades exclude executive suites, villas and specialty accommodations/floors/towers (which may include, but not limited to, "Vista," "Villa," or “Club” accommodation types), subject to the discretion of the hotel", gdzie kluczem jest słowo może otrzymać.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#1853 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:45 

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 4
Sie ma wszystkim
Jako zielony smigam za pół roku do US-a i mam pytanie z Waszego doświadczenia czy warto kupić kartę HH za 95 USD na rok. 3 lata temu spałem dużo w hiltonach w stanach i teraz też zamierzam. z góry dzięki za wszystkie sugestie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1854 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:55 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
gruby_inversia napisał(a):
W regulaminie byl zapis, ze upgrade dla golda o 1 „oczko”. Teraz widze ze jest „up to executive”.
Ciekawe czy mozna interpretować ścisle co do tego, że jeśli jest wolny to muszą go dać, a co za tym idzie salonik.

Ja rozumiem to tak, że upgrade może być max. do executive, więc pewnie nadal zależy od hotelu i od tego jaki pokój się rezerwuje. Jeśli najtańszy, a pomiędzy nim, a executive są jeszcze 2-3 inne kategorie pośrednie, to wcale nie muszą dać do exec.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#1855 PostWysłany: 21 Wrz 2018 10:45 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Kaz35 napisał(a):
Sie ma wszystkim
Jako zielony smigam za pół roku do US-a i mam pytanie z Waszego doświadczenia czy warto kupić kartę HH za 95 USD na rok. 3 lata temu spałem dużo w hiltonach w stanach i teraz też zamierzam. z góry dzięki za wszystkie sugestie



Czy tą kartę da się wyrobić mając zarobki w Polsce? Sam byłbym nią zainteresowany w przyszłości. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1856 PostWysłany: 21 Wrz 2018 12:27 

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 4
Tak z wyrobieniem nie ma problemu z zapłata też zawsze jest Bocian:-) ale czy to ma sens jak na wakacje człowiek śmiga raz do roku i ze 3 razy lata po Europie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1857 PostWysłany: 26 Wrz 2018 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Ostatnio ktoś komentował ceny w DT w Krakowie vs. Hampton. To jest duohotel pod tym samym zarządem/właścicielem. I widać że im się coraz lepiej powodzi bo dostępność maja małą. Często oblozenie na poziomie 95-100%. I znacznie się usztywnili jeśli chodzi o negocjacje stawek indywidualnych. Średnio ceny poszły o 20-30% w górę w stosunku do tego co było rok/dwa lata temu. Nie pisząc już nic o stawce punktowej za Hamptona którą poszła 100% w górę. Do tego pełno imprez, grup zorganizowanych i wycieczek z Chin. Ogólnie drożej i mniej komfortowo. A w systemie rezerwacyjnym takie kwiatki, że Hampton droższy od Doubletree :-)
Ravenue Manager szaleje!Image
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1858 PostWysłany: 26 Wrz 2018 10:44 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Kaz35 napisał(a):
Tak z wyrobieniem nie ma problemu z zapłata też zawsze jest Bocian:-) ale czy to ma sens jak na wakacje człowiek śmiga raz do roku i ze 3 razy lata po Europie


Właśnie bym się zastanowił nad nią. Jeszcze mam golda, ale nie wiek czy utrzymam. A tak to za 95$ mam pewnego golda, nią płaciłbym w dolarach (w miejscach, gdzie używa się takiej waluty) za co zabierałbym punkty Hilton Honors, a do tego 10 wejść do saloników, gdzie jedno kosztuje ponad 100 zł. Na razie planuję wyrobić Diners Club, a w przyszłości pomyślę nad HHonors.?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1859 PostWysłany: 26 Wrz 2018 10:47 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 64
Loty: 50
Kilometry: 36 211
jaco027 napisał(a):
Ostatnio ktoś komentował ceny w DT w Krakowie vs. Hampton. To jest duohotel pod tym samym zarządem/właścicielem. I widać że im się coraz lepiej powodzi bo dostępność maja małą. Często oblozenie na poziomie 95-100%. I znacznie się usztywnili jeśli chodzi o negocjacje stawek indywidualnych. Średnio ceny poszły o 20-30% w górę w stosunku do tego co było rok/dwa lata temu. Nie pisząc już nic o stawce punktowej za Hamptona którą poszła 100% w górę. Do tego pełno imprez, grup zorganizowanych i wycieczek z Chin. Ogólnie drożej i mniej komfortowo. A w systemie rezerwacyjnym takie kwiatki, że Hampton droższy od Doubletree :-)
Ravenue Manager szaleje!Image


Patrząc z punktu widzenia osoby nie mającej Golda i wyżej to i tak Hampton wyjdzie korzystniej, jeśli weźmiemy pod uwagę śniadanie w cenie. Chyba, że ktoś chce skorzystać z basenu to w ogólnym rozrachunku wyjdzie na to samo ;) Dość cwanie zrobili
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1860 PostWysłany: 26 Wrz 2018 11:15 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3226
srebrny
Kaz35 napisał(a):
Tak z wyrobieniem nie ma problemu z zapłata też zawsze jest Bocian:-) ale czy to ma sens jak na wakacje człowiek śmiga raz do roku i ze 3 razy lata po Europie
Wg regulaminu tej karty osoby spoza US nie mogą wyrobić :
Account Manager
Account Managers must be at least 18 years old and have a U.S. Mailing Address and Social Security Number.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group