Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#3241 PostWysłany: 23 Wrz 2018 11:15 

kb_poland napisał(a):
Aby służbistom zrobić dobrze - post i screen usunięty :)

Rzeczywiscie wiedza wysoce tajemna nadająca się do TS albo biblii dudka o ktorej jest pelno info na poprzednich stronach tematu :) Wynajdujcie koło na nowo w kółeczku wzajemnej adoracji.

Chcesz to rob co chcesz cokolwiek tam masz na myśli, byleś czasami z kilkoma tu przy tym pomyślał :!: moderacji również to polecam, nawet jak nie wiedzą o czym tu piszemy

Nie nasza wina, że ci odebrali dostęp do ts i tą kartę kredytową, ale żółć idz wylewać gdzie indziej choć jak popatrzyć na listę zakupionych lotów szkoda

Wracając do tematu, zapewne czeka ich czyli Alior Bank zalew reklamacji, nic nie wskazuje, by wszyscy dostali "po dobroci"
Góra
 PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#3242 PostWysłany: 23 Wrz 2018 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Kolego chyba mnie z kimś pomyliłeś , bo dostępu do TS nigdy nie posiadałem a moja karta kredytowa Visa Ryanair ma się świetnie to raz. Dwa nie będziesz mi mówił co mam robić bo to publiczne forum na którym obowiązuje swoboda kulturalnej wypowiedzi i lista lotów nawet jak najbardziej uboga nie ma nic do tego.

Wrzuciłem myśle ciekawy dość powszechnie znany sposób na wykorzystanie vouchera co spotkalo się z wielkim bulwersem w temacie jakby to była Wasza prywatna wiedza tajemna ( kto tu żółć wylewa :) ) , oraz podziękowaniami za hint od innych użytkowników w wiadomościach prywatnych już po Waszej wylanej żółci gdy dla świętego spokoju aby nikt się już nie czepiał post edytowałem.

Gdzie przez multum stron tego tematu napierdzielacie non stop np o tym jak to vouchery działają przez stronę co przeciez też nie jest zgodne z regulaminem ich użycia bo w regulaminie napisane jest ze trzeba dzwonic , gdzie tu konsekwencja ? Do pouczania to pierwsi do pomocy już niekoniecznie.

Wracając do tematu , nie składając nawet reklamacji , można temat załatwić na Alior infolinii. Potrzeba jak już tu wcześniej pisano cierpliwości i rozgarniętego konsultanta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3243 PostWysłany: 23 Wrz 2018 11:56 

Wow, aleś wszystkm zrobił jednak dobrze :D nawet jeśli tylko pw

Nie chce mi się prowadzić dziwnych dyskusji, temat jest na forum otwartym i wisi mi to

A więc piszemy reklamacje kto jeszcze nie napisał, a powinien otrzymać voucher dla 2 osób lub dzwonimy na infolinię Aliora by otrzymać nr drugiego przyznanego vouchera
Góra
 PM off  
      
#3244 PostWysłany: 23 Wrz 2018 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 36
Aron napisał(a):
Wydaje mi się, że decydujaca jest cena biletu, jak kiedys robiłem rozne symulacje, to jezeli bilet w jedna strone przekraczał ok 370 to nie wchidził, a jak byl ponizej to wchodzil.


Dokładnie TAK - też takie symulacje robiłem i potwierdzam w 100%
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.
 
      
#3245 PostWysłany: 23 Wrz 2018 23:59 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Komukolwiek rozpatrzyli pozytywnie reklamacje ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3246 PostWysłany: 24 Wrz 2018 00:03 

Wystarczy poczytać posty z 21.09, chocby tylko post @elwirka z rana tego dnia....

Jedni zasmiecają, drudzy nie czytają......
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3247 PostWysłany: 24 Wrz 2018 01:39 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Aron napisał(a):
Wydaje mi się, że decydujaca jest cena biletu, jak kiedys robiłem rozne symulacje, to jezeli bilet w jedna strone przekraczał ok 370 to nie wchidził, a jak byl ponizej to wchodzil.
Zdaje się, że kiedyś tak nie było? Voucher odliczał max. 738pln za lot RT i dopłacało się ponad tę kwotę (jeśli trzeba było). Dobrze pamiętam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3248 PostWysłany: 24 Wrz 2018 03:02 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Chyba tylko na samym początku. Co najmniej od 2 lat taki nieformalny próg istnieje.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#3249 PostWysłany: 24 Wrz 2018 11:54 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Dostałem odpowiedź z Alior banku na reklamację złożoną online 10.09 .Tak jak poprzednicy razem z żoną dostaliśmy po jeszcze jednym numerze bonów.


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pana reklamację nr dotyczącą programu
punktowego „Bonusowe Podróże”, kieruję niniejsze informacje.

Pragnę przekazać, że z
informacji uzyskanych od firmy Ryanair wynika, iż prawidłowe numery bonów zostały wysłane
przez ww. firmę. Informuję, że numery Pana bonów to:

Za wydłużony czas oczekiwania na ich otrzymanie i wszelkie
niedogodności z tym związane, proszę przyjąć przeprosiny.

Wyrażam nadzieję, że powyższe
informacje okażą się dla Pana zadowalające.


Brakuje daty wystawienia bonu podeirzewam, że 20.08 czyli taka jak była podana mailowo od Ryana przy pierwszym bonie.Trochę mnie denerwuje niepewność czy uda się wykorzystać bony wspólnie z żoną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3250 PostWysłany: 24 Wrz 2018 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Drugi bon wchodzi na ten sam lot w kolejnej osobnej rezerwacji, sprawdzone na pewno w przypadku braku zmiany ceny wybranego połączenia po dokonaniu pierwszej rezerwacji ( także uważałbym na sytuacje typu "tylko 1 miejsce w tej cenie" ).

PS. Najprawdopodobniej obecne bony ( oba ) działają na loty do 28.04.2019 włącznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3251 PostWysłany: 24 Wrz 2018 12:29 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Dostałem z Alior banku także informację o niewznowieniu karty kredytowej. Pismo datowane jest na 01.09 a kartę mam ważną do 31/07/2019.Nie mogę się doszukać warunków umowy czy oni trzymali się terminów wypowiedzenia ? Przy okazji zabrali mi limit kredytowy i nie mogę już korzystać z tej karty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3252 PostWysłany: 24 Wrz 2018 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Kiedy masz okres roczny rozliczeniowy? Tzn kiedy zawarłeś umowę ?podaj datę dzienną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3253 PostWysłany: 24 Wrz 2018 14:28 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Data zawarcia umowy 24.08.2016 (jeszcze z BPH)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3254 PostWysłany: 24 Wrz 2018 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Czyli powinni do dnia 24.06.2018 r. przesłać oświadczenie o niewznowieniu karty (na minimum 2 miesiące przed rocznym okresem rozliczeniowym). Nie mam przy sobie umowy, więc nie wiem czy tam okres wypowiedzenia liczy się od początku miesiące, więc to co teraz podałem to okres minimalny Nie zrobili tego więc karta powinna być ważna do 24.08.2019 r. Tak samo w zakresie reszty realizacji zobowiązań umownych - limit powinien być przywrócony i powinieneś mieć możliwość z jego korzystania. Pisz do nich reklamację. Jak napisałem do nich reklamację w sprawie obowiązku realizacji ich zobowiązań umownych to od razu zaczęli dzwonić do mnie w tej sprawie, ale nawet nie odbierałem i czekam na ich odpowiedź do 13 października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3255 PostWysłany: 24 Wrz 2018 16:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Też dostałem drugi voucher - działa dla jednej osoby i zbija do 0zł. Tylko średnio kiedy mam go wykorzystać, działa do końca kwietnia a ja już jestem obkupiony w bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3256 PostWysłany: 24 Wrz 2018 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Dzisiaj, po jakimś tam dłuższym nieużywaniu karty nie zadziałała. W skrzynce pocztowej znalazłem awizo, odebrałem polecony z aliora, cytuję: "Bank podjął decyzję o niewznowieniu Karty kredytowej wydanej do umowy nr ..."
Wszystko rozumiem, dobra zmiana, ale dlaczego bank i karta jest z wielkiej litery?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3257 PostWysłany: 25 Wrz 2018 18:50 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Dostałem drugi kod - reklamacja składana telefonicznie w piątek. Szkoda, że duzo tras już przetrzebionych i voucher nie wchodzi :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3258 PostWysłany: 25 Wrz 2018 22:13 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 54
Gdzie była składana? Ryanair czy Alior?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3259 PostWysłany: 25 Wrz 2018 22:14 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Alior


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3260 PostWysłany: 25 Wrz 2018 22:23 

Podobnie, w piątek napisana reklamacja poprzez "Napisz wiadomość" po zalogowaniu, wczoraj popołudniu odpowiedź w wiadomościach po zalogowaniu z dwoma nr voucherów
Do pozostałych kont kart po zalogowaniu nie da się wysłać wiadomości i tam zero wiadomości o danych drugich voucherów, czyli sami z siebie chyba nie prześlą
Góra
 PM off
ziutek33 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group