Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Wrz 2018 19:59 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
miriam napisał(a):
@piekara114 Jeśli bilet kupiony jako RT na jednym nr rezerwacji, to zazwyczaj zmiana nawet jednego tylko odcina upoważnia do rezygnacji z całej podróży i zwrot kasy.To co powiedział konsultant jest stosowane najczęściej jak kupujemy bilety oddzielnie.Na twoim miejscu kontaktowałabym się raz jeszcze w tej sprawie bo jest szansa na pomyślny finał.
Zmiana jest dla mnie na korzyść (w innym wątku się o to dopytywałam) i dawałaś właśnie taką sugestię... na razie nic nie robię, bo czekam, może uda się trafić lot na Kanary w przyjemnej cenie....
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#42 PostWysłany: 15 Wrz 2018 20:08 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 21
boots napisał(a):
Pierwszy raz kupowałeś bilety Ryanair?


Tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 15 Wrz 2018 21:46 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
I rozumiem, że na stronie, w momencie gdy kupowałeś bilety też była podana tylko godzina wylotu bez godziny przylotu do miejsca docelowego...?
Wiedziałeś w ogóle co kupujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 15 Wrz 2018 21:57 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 21
Tak było. Myślałem, ze w RyanAir zawsze to tak wyglada. O dziwo wiedziałem ;) I się przeliczyłem...


Ostatnio edytowany przez Zeus, 15 Wrz 2018 22:05, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 16 Wrz 2018 13:51 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
To jest niemożliwe, żeby przy kupnie biletu była podana tylko godzina wylotu. Zrób symulację kupna biletu na stronie ryanaira ;)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 16 Wrz 2018 13:59 

BabyLane napisał(a):
............Niecale trzy tygodnie później (na początku lipca) dostałem kolejnego maila od RyanAir, w którym było napisane, że poprzedni mail zawierał nieprawidłowe godziny lotu, a nowe godziny zostały podane mi właśnie w tym nowym mailu.

I tu zaczynają się jaja :D Nowe godziny dotyczą tylko powrotu. Okazało się, że powrót odbędzie się 6 godzin wczesniej niż początkowo było wskazane. T.

.....W ubiegły poniedziałek w końcu trafiłem na czacie na osobę bardziej ogarniętą. Pan wytłumaczył mi, że był to błąd systemu, który wyświetlał godzinę lądowania w Krakowie a nie godzinę wylotu z Teneryfy...........

..........


@jekyll bardziej szczegółowo warto zaznajomić się z głównym zagadnieniem w danym temacie....

Ja w każdym razie się pogubiłem, w pierwszym i sprostowanym potwierdzeniu powinny być podane 4 godziny po 2 startu i lądowania
Góra
 PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 16 Wrz 2018 16:59 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
@gorny77 może Ty czytaj cały wątek, ze zrozumieniem ;)

sranda napisał(a):
I rozumiem, że na stronie, w momencie gdy kupowałeś bilety też była podana tylko godzina wylotu bez godziny przylotu do miejsca docelowego...?
Wiedziałeś w ogóle co kupujesz?


BabyLane napisał(a):
Tak było. Myślałem, ze w RyanAir zawsze to tak wyglada
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group