Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Sie 2018 00:18 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 396
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Skarbnico wiedzy,
Niewiele w necie informacji na temat schronisk/chat w Gorach Riła. We wrzesniu mam w planach treking z Boroviec do Seven Lakes przed meczem w Warnie . Czy ktos byl w tym terenie i moze mi podpowiedziec czego moge sie spodziewac w danym schronisku. Probuje zaplanowac ile i jakie jedzenie targac w gory i gdzie czy bede mogla sie tam umyc.


Ostatnio edytowany przez Abcn 27 Sie 2018 13:54, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Rila gory
#2 PostWysłany: 27 Sie 2018 12:24 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
Cześć

Tak na szybko, bo właśnie pakuję się do BG :)

Po pierwsze wejdź na bulgaricus.pl ( forum o BG ) tam masz w relacjach moją niedokończoną marszrutę po Rile ( wracam za rok, teraz Rodopy )
http://bulgaricus.pl/forum/showthread.p ... 779&page=3

i znajomego

http://bulgaricus.pl/forum/showthread.php?tid=957

tu - masz wszystkie schroniska w Rile z opisem, oraz trasy i czasy przejść

http://www.planinite.info/V_pomosht_na_ ... s_ENGL.htm
http://www.bulgarian-mountains.com/Huts


Jeśli chcesz wyjść z Borovca na Musałę - wjedź kolejką do Jastrebec schronisko, zaoszczędzisz parę godzin a widoki takie sobie.
Woda jest w każdym schronisku ale zimna - jedzenie, ciepłe też. Na szczycie Musały jest obserwatorium i generalnie nie ma noclegu ale w sytuacji awaryjnej ludzie śpią - pracownik jeszcze nigdy nikogo nie wyrzucił
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Sie 2018 22:41 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 396
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Peteross, Dziekuje Ci bardzo. wiele przydatnych informacji
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Sie 2018 23:12 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Upewnij się, że schronisko będzie czynne we wrześniu, najlepiej tam zadzwoń. Ja byłem w pierwszej połowie czerwca i w okolicach Borowca wszystkie schroniska były jeszcze zamknięte.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sie 2018 08:44 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
agnieszka udanego szwendania

czynne są - ja byłem 2 lata temu w połowie października
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Wrz 2018 08:14 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
zapinio... kiedy ty szwendałeś się po górach ja wychodziłem z tetry :shock:

wierz mi, że chciałbym się cofnąć w czasie i zrobić taką marszrutę - jakieś zdjęcia z tego czasu masz ? zapraszam na bulgaricus.pl - tam znajdziesz najnowsze zdjęcia Riły; ja wróciłem z plażowania w Sinemorcu a pod koniec września będę przez tydzień w Rodopach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Kwi 2019 10:57 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Jakie jest fajne miejsce wypadowe w Górach Riła? Tj Gdzie można dojechać, zatrzymać się i wychodzić na całodzienne wycieczki. Niestety tym razem chodzenie od schronska do schroniska u mnie odpada bo rozszerzam wyjazd służbowy i będę miała zbyt ciężki bagaż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Sty 2020 14:17 

Rejestracja: 02 Sty 2020
Posty: 21
DaDa napisał(a):
Jakie jest fajne miejsce wypadowe w Górach Riła? Tj Gdzie można dojechać, zatrzymać się i wychodzić na całodzienne wycieczki. Niestety tym razem chodzenie od schronska do schroniska u mnie odpada bo rozszerzam wyjazd służbowy i będę miała zbyt ciężki bagaż.


wiem, że pytałeś o Riłe, ale nie rozważałeś Pirinu? Nieco bardziej mi się podobał. Tam Bansko bodajże jest taką mieściną wypadową. Stąd można podjechać pod schronisko pod Wichrynem i zrobić sobie przyjemną pętle
_________________
mój blog o górach i podróżach - https://hasajacezajace.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group