Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Sie 2018 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
no to pojade twoim slangiem i zrobie loool na szybko Ryanair

Maksymalne wymiary dużego, 10kg bagażu: 55 x40 x 20cm. Bagaż musi mieścić się w boksie kontrolnym przy bramce, skąd zostanie dostarczony do luku i bezpłatnie przewieziony.

Teraz wez kalkulator i cyferka po cyferce wstukaj wymiary z WOW i wymiary z Ryanair 42x32x25 55 x40 x 20cm a ukaze Ci sie cos przeciwnego do tego co napisales.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#22 PostWysłany: 24 Sie 2018 22:02 

To jest bagaz platny za nadanie/priority od 1.11.
looool
nawet bez kalkulatora wyliczylem ze 40x20x25 jest mniejsze od 42x32x25
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Sie 2018 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
achhh od 01.11 wybacz, jeszcze w listopadzie w tym roku nie latalem Ryainarem, a mowie o stanie na dzien dzisiejszy, info mam sprzed tygodnia gdzie lecialem Laudamotion (podpiete pod Ryainair) i nawet bez priority na poklad mozna bylo wziasc ''normalny podreczny''.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Sie 2018 23:39 

Flyguy napisał(a):
No te nowe zasady wlasnie powyzej opisalem, bagaz podreczny pozostaje dalej bezplatny

Flyguy napisał(a):
achhh od 01.11 wybacz, jeszcze w listopadzie w tym roku nie latalem Ryainarem, a mowie o stanie na dzien dzisiejszy

logiczne
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Sie 2018 00:30 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Co nie zmienia faktu, że kolega @hubson ma rację. Taki golas WOW jest naprawdę średnio opłacalny. Doliczcie ze 2 posiłki, bo na tak długiej trasie jak TXL-SFO chyba nie będziecie wcinać zabranych kanapek, które i tak mogą Wam kazać wyrzucić ze względu na surowe zasady wwozu żywności do USA. Do tego koszt normalnego bagażu i spokojnie można się rozglądać za biletem u tradycyjnego przewoźnika w jakiejś w miarę regularnej promocji. Nie mówiąc już o tym, że ten WOW to chyba tylko narrow body?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Sie 2018 00:37 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Do SFO lata A330 ale WOW to złodziejstwo. Tyle kasy za podręczny, jeszcze jak ktos leci do rodziny czy coś. Szkoda,że to nie Azja w tym miejscu gdzie USA. Moznaby latac z paszportem i revolutem w kieszeni
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 25 Sie 2018 01:00 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Dokładnie jest tak jak pisze @oskiboski :

MIeszkam w PIT i WoW lata tutaj bezpośrednio z Rejkjaviku, więc miałbym połączenie z 1 przesiadką. Niestety biorąc pod uwagę bagaż rejestrowany taniej mi wyszło paradokslanie lecieć przez Toronto AirCanadą.... WoW jedynie wtedy działa jak lecisz z telefonem i ładowarką jako cały bagaż.. Pomijając 6h w A321...
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Sie 2018 01:32 

telefon i ladowarka to jednak troche mniej niz 42x32x25
a jak wiadomo backpackersi w dzisiejszych czasach sa kreeatywni co do tych backpackow.
no i forum na ktorym piszecie to fly4FREE a nie FORTUNE
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Sie 2018 01:50 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@stjuard , masz sporo racji, ale biorąc pod uwagę ostatnie promocje Europa - US, to jednak WoW odstaje mocno - uważam, że podróż TAPem czy Lufą w taryfie basic za 1500 zł bije na łeb i szyję WoW-a. Ale to tylko moje zdanie....
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 25 Sie 2018 23:27 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 224
niebieski
słuchajcie, nie ma się co przerzucać argumentami, jest jasne, że jak lecisz na urlop/podróż i oczekujesz minimum wygody to ładujesz się do linii z żarciem i rejestrowanym w cenie; jak szukasz dobrej ceny, jesz kanapki, pakujesz się do małego plecaka - bierz WOWa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Sie 2018 15:04 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 60
Ja gdybym miał kupić jeden bilet to pewnie bym szukał tradycyjny linii ale z racji że płaciłem za 4 osoby to cóż będę lecieć WOW Tym bardziej że zależało mi na październiku a w tym okresie nic sensownego w cenie nie mogłem znaleźć najgorsze te a321 że mało miejsca

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Paź 2018 20:39 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
30% zniżki z kodem: WOWTREAT
Okres podróży: 01.11.2018 - 31.03.2019
Zakup biletów do : 02.11.2018
szczegóły na fb https://wowair.pl/
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group