Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 15 Sie 2018 16:00 

No to ja nie mialem takiego szczescia od lipca, wtedy zaczeli puszczac praktycznie tylko plaxtony na P12 popoludniowe z Gdanska i poranne do Gdanska
Góra
 PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#442 PostWysłany: 15 Sie 2018 21:38 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Hm, jezdzilem glownie w czwartki 23.45 z Gdanska, zdarzalo sie o 12 w piatek i zawsze Astromega, z Katowic przewaznie po 14 w niedziele i poniedzialek o 11 i zawsze pietrus :)
Aczkolwiek faktycznie raz mijalem Plaxiego na A1 (12 w niedziele lub poniedzialek z Gdanska)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 15 Sie 2018 21:58 

ehh... upada moja (spiskowa, a jak :D ) teoria ze naprawde wycofuja Astromegi z regularnych kursów ...
Choc w sumie to i dobrze, bo ja w tych plaxtonach nie moge wytrzymac :/ ani godziny.
Najlepsze jest to, ze plaxtony tak samo jak Altano i Astro, maja tylko blokade na oparcia - czyli w praktyce da sie te siedzenia rozchylic, a nawet po pelnym rozchyleniu nie wracaja do normalnej pozycji.
Ciekawi mnie z jakiego powodu wiec trzymaja ta blokade na siedzenia teraz, kiedy niby sa ta " 'lepsza' zmiana"...

Ale z drugiej strony, do overbookingu sie przyznaja i nie czuja sie w ogole winni... Wrecz posrednio twierdza ze nie da sie z tym nic zrobic i kazdemu ich klientowi moze zdarzyc sie podobna sytuacja w przyszlosci...
Nie wiem co oni staraja sie osiagnac na polskim rynku... PKS Zielona Góra Zlomu chyba.
Góra
 PM off  
      
#444 PostWysłany: 15 Sie 2018 23:09 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Nie no, Astro i Altanki na P1, P12 maja sie swietnie. Da sie tym jechac. Nie wyobrazam sobie Plaxiego na nocnym P12. Ehh
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 16 Sie 2018 16:10 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
Fajnie skaczą ceny biletów Budapeszt-Warszawa tych 2 połączeń, które pojawiły się we wtorek. Wystartowało z 86 zł, wczoraj było 82 zł, a dzisiaj już 104 zł. Tym zarządza jakiś losowy algorytm? :lol: Chyba, że ludzie rzucili się na te kursy o kiepskiej godzinie uznając, że 16 godzin i przesiadka o 20 w Bratysławie to lepiej niż prawie 23 godziny i przesiadka w środku nocy w Berlinie i że pewnie nie będzie już nic lepszego. Najśmieszniejsze jest to, że mogą mieć rację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#446 PostWysłany: 16 Sie 2018 16:13 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Moze wszystko opiera sie na ... lirze tureckim ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#447 PostWysłany: 16 Sie 2018 17:17 

@TKR
1. Radze czytac co pisze :P Na ~14-8 dni przed próbuj, wtedy cena powinna byc najnizsza co nie zmienia faktu ze flix ma jasny cel: podwyzke cen tak na poziom 200%

2.Z Budapesztu mozesz wziac RegioJeta do Krakowa, calosc wychodzi od 17€ czyli za podobne ceny co flix ale masz wiecej serwisu (napoje, tablety, gazety... czeskie). Do Budapesztu tez sie da, ale na dwoch biletach co jest mniej wygodne w przypadku opoznień.
nie mówie zeby brac, ale mozesz booknac jako rezerwe, i anulowac jak znajdziesz cos lepszego.

3.Jak flix to nalezy kombinowac, kody + rozdzielic rezerwacje na dwie czesci, w najlepszym przypadku 39 zl za Budapeszt - Kraków i 16 zl za Kraków - Wawa. Ale to sa puste slogany, flix potrafi wrzcucic kilkanascie biletow na caly kalendarz w takich cenach. Albo w ogóle.
Góra
 PM off  
      
#448 PostWysłany: 16 Sie 2018 17:25 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Wczoraj jechałem Budapeszt-Kraków za jedyne 149 złotych. I to bez gniazdek nawet :lol:
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#449 PostWysłany: 16 Sie 2018 17:27 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
P12 wskoczylo do sprzedazy. Cena "od 21" zostala zmieniona na "od 69zl na bezposrednie kursy" Gdansk Rzeszow, a cena "od 26zl" na "od 39" Gdansk-Katowice

"podczas gdy ceny w PLN byly wysokie, w EUR od 5.90"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#450 PostWysłany: 16 Sie 2018 18:23 

Cóz, Niemcy maja pierwszeństwo :mrgreen:

Elmo Reserve napisał(a):
Wczoraj jechałem Budapeszt-Kraków za jedyne 149 złotych. I to bez gniazdek nawet :lol:
No, jesteś wzprpwym przykladem klienta, jakoego flix sobie zyczy: Placisz duzo za duzo, 'nie wymagasz' nic.
A powazniej, przykro mi to czytac.
Góra
 PM off  
      
#451 PostWysłany: 16 Sie 2018 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 83
Kilometry: 130 518
niebieski
Oddam za darmo voucher FlixBusa na 18 zł.
Ważny do jutra, więc proszę o wiadomość na priva osobę, która faktycznie skorzysta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#452 PostWysłany: 16 Sie 2018 19:32 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Na jakich przystankach zatrzymuje się Flixbus z Krakowa do Wiednia? Czy jest tak samo jak było w Polskim Busie - czyli Brno - Wiedeń - Bratysława? Czy może coś zmienili?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 16 Sie 2018 19:43 

na dworcu w Bratyslawie ciagle wyswietla sie zmieniona trasa P5 z przystankami na wiedeńskim lotnisku i w Mikulowie (coby nie byc gorszym niz Leo). Ale pozostaje nadal tylko teoria, poki nie dostali koncesji.
Takze jest nadal tak samo jak w PB, aktualny stan tych linii sprawdzisz na http://www.shpoland.com Czyzby mieli coś do ukrycia... :lol:

No i Gorzyczki na 30 min.
Góra
 PM off  
      
#454 PostWysłany: 17 Sie 2018 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Pojawiło się trochę nowych biletów z Katowic/Krakowa do Wiednia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#455 PostWysłany: 17 Sie 2018 17:38 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
No, dostałem to co chciałem. 23:45, bezpośredni, 55 zł. Tylko trochę strach, że z Mexikoi, bo tam podobno po zachodzie słońca ludożercy grasują :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#456 PostWysłany: 18 Sie 2018 21:12 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Anonymous napisał(a):
No, jesteś wzprpwym przykladem klienta, jakoego flix sobie zyczy: Placisz duzo za duzo, 'nie wymagasz' nic.
A powazniej, przykro mi to czytac.


Wprost przeciwnie. Musiałem pilnie wracać i bilet kupiłem parę godzin przed. Napisałem do flixbusa o zwrot części kosztów biletu, bo na stronie >>gwarantują<< gniazdka. Odpisali mi, że "dziękują za wiadomość i zapraszają ponownie". W odpowiedzi wysłałem numer konta i czekam. Po dwóch tygodniach wyślę im to poleconym za potwierdzeniem odbioru z żądaniem zwrotu całości ceny. Trochę ich pomęczę, tak jak oni pomęczyli, bo jechałem flixem a nie PKP głównie przez gniazdka, musiałem być ciągle w kontakcie m.in. z ubezpieczycielem.

PS wiedzieliście ile połączeń Flix robi dziennie? ;)

Załącznik:
flixbus.png
flixbus.png [ 19.33 KiB | Obejrzany 1062 razy ]
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#457 PostWysłany: 18 Sie 2018 21:44 

i prawidlowo. Choc jesli cos przysla to i tak tylko bedzie kod na kilkanascie procent albo 10-15zl. Czyli zasadniczo nic bo i tak to samo rozdaja na prawo i lewo.

A teraz zgadnij jak doszli do takiej liczby :P
Dla nich jedno polaczenie to Warszawa Mlociny > Wawa Centrum, kolejne Wawa Centrum > Radom, potem Radom > Kielce, Kielce > Kraków, Kraków > Donovaly i Donovaly > Budapeszt. i z jednego polaczenia mamy (Budapeszt jest akurat z Wilanowskiej) 5 polaczen, jak kursy sa kilkukrotnie dziennie to mnozymy i potem jeszcze x2 bo powrót osobno.

Niedlugo zaczna na uniwersytetach wykladac filozofie wg. flixbusa :D
Góra
 PM off  
      
#458 PostWysłany: 19 Sie 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Myślę, że wg nich 1 przejazd=1 pasażer (czyli 1 bilet/transakcja)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#459 PostWysłany: 20 Sie 2018 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
dzisiaj znowu dodane trasy na październik "starego pb"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 20 Sie 2018 12:51 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
ktore?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group