Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 23 Lip 2018 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Wiem, bo już brałem u Stevensa w zeszłym roku. Szukam czegoś tańszego, ale cudów widzę nie będzie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#262 PostWysłany: 31 Lip 2018 11:30 

Rejestracja: 23 Gru 2016
Posty: 24
Loty: 37
Kilometry: 72 825
Właśnie wróciłem z Cypru.

Miałem kilka wypożyczalni na oku ale podzwoniłem zorientowałem się cenowo i skorzystałem z oferty GeneralCarHire cena za auto grupy A 25€ za dzień w sezonie, bak oddawałem z takim stanem jak odebrałem. Samochód podrzucono mi pod hotel. Odbiór też pod hotelem nawet nie byłem przy nim bo właścicielka firmy mówiła, żebym zostawił kluczyki w recepcji a ona przyjedzie odebrać pojazd. Najważniejsze jest też to, że nie ma blokady środków na koncie. Plus też za to, że właścicielem jest polka więc nie ma problemu z kontaktem.

Pozostawiam dane kontaktowe,
GeneralCarHire
+357 96553588
+357 70008155
http://www.generalcarhire.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 31 Lip 2018 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Trochę słabo że nie znasz ceny za całość rezerwacji przed wpisaniem danych osobowych. Jest tylko cena "from".
Daję minus :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 03 Sie 2018 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
correos napisał(a):
ECR tydzien w lipcu
Car rental provider: ENTERPRISE/AUTODIRECT CAR RENTALS
Chevrolet Spark or similar : full/full
okolo 50 e
"Chcesz do Turka" to na wlasne ryzyko

jak na Europe w wakacje Cypr to wynajem samochodu jest tani
biorac pod uwage lewa strone i obecna cene za wynajem
jesli bedzie niewielka doplata na miejscu za full ubezpieczenie to wezme
dla swietego spokoju


Podsumowanie
po wyjsciu z lotniska czytelnie oznaczone jest miejsce z ktorego odbywa sie transport do wypozyczalni
samochod to mala toyota w automacie, platnosc niestety wylacznie karta kredytowa, ustanowiona blokada na 250 E
w pakiecie bylo pelne ubezpieczenie..... ale nie obejmowalo ono zgubienia/kradziezy klucza

pierwszy raz w zyciu zdarzylo mi sie bym zgubil klucz do auta, ale doszlo do tego w tak nietypowej sytuacji i okolicznosciach, ze nie chce na forum opisywac szczegolow
firma stanela na wysokosci zadania, mimo ze samochod znajdowal sie w mocno nietypowym miejscu i byla z tym masa problemow ....to byl najdrozszy klucz w moim zyciu :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#265 PostWysłany: 03 Sie 2018 09:20 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@correos
W enterprise/Autodirect akceptowali tylko kartę ? Dziwne, byłem pod koniec maja i bez problemu przyjęli gotówkę, kwotę na karcie wiadomo zablokowali jako depozyt. Obsługiwał mnie Moussa, sympatyczny gość. Ale na każdym kroku trzeba uważać i się "ubezpieczać" - odbierałem auto o chorej godzinie, ok 4 30, byłem zmęczony i podczas oględzin poprosiłem by na protokole odnotował dwie małe ryski, na co stwierdził że nie ma sensu bo są małe. Nie naciskałem i to był mój błąd, na szczęście bezkosztowy, bo na zwrocie przyczepił się o co ? O dwie ryski :D
Była jeszcze kwestia ułamanej lampki kierunkowskazu na lusterku, byłem pewien że nic takiego nie zrobiłem, ale też to wskazał. Na szczęście sprawdził dokumentację auta w biurze i potwierdził że jest ok. Ale nauczke na przyszłość mam, żeby mimo ogromnego zmęczenia i braku koncentracji przy braniu auta tę koncentrację jednak zachować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 07 Sie 2018 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
correos napisał(a):
correos napisał(a):
ECR tydzien w lipcu
Car rental provider: ENTERPRISE/AUTODIRECT CAR RENTALS
Chevrolet Spark or similar : full/full
okolo 50 e
"Chcesz do Turka" to na wlasne ryzyko

jak na Europe w wakacje Cypr to wynajem samochodu jest tani
biorac pod uwage lewa strone i obecna cene za wynajem
jesli bedzie niewielka doplata na miejscu za full ubezpieczenie to wezme
dla swietego spokoju


Podsumowanie
po wyjsciu z lotniska czytelnie oznaczone jest miejsce z ktorego odbywa sie transport do wypozyczalni
samochod to mala toyota w automacie, platnosc niestety wylacznie karta kredytowa, ustanowiona blokada na 250 E
w pakiecie bylo pelne ubezpieczenie..... ale nie obejmowalo ono zgubienia/kradziezy klucza

pierwszy raz w zyciu zdarzylo mi sie bym zgubil klucz do auta, ale doszlo do tego w tak nietypowej sytuacji i okolicznosciach, ze nie chce na forum opisywac szczegolow
firma stanela na wysokosci zadania, mimo ze samochod znajdowal sie w mocno nietypowym miejscu i byla z tym masa problemow ....to byl najdrozszy klucz w moim zyciu :D

Z ciekawości- ile taka przyjemność? :D
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 02 Paź 2018 19:25 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@Antek12
Ci od Stevensa odpisują na maile? Wysłałem im zapytanie i cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 02 Paź 2018 20:01 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Ostatnio korzystałem z Aercar przez stronę Ryanair - najlepsza cena. Odbiór w nocy (trochę słabe światło do oglądnięcia) ale pozostałe kwestie bez zarzutu. Żadnego czepiania się o cokolwiek, rozsądne podejście do kontroli, pomocny personel, potwierdzenie zdjęcia blokady zaraz po zdaniu pojazdu. Bazę tak jak wiele tam funkcjonujących wypożyczalni mają poza lotniskiem (pracownik czekał na hali przylotów z tabliczką), zabierają busem, ładują wyładowują bagaże. Na pewno skorzystałbym drugi raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 02 Paź 2018 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
VitalR napisał(a):
@Antek12
Ci od Stevensa odpisują na maile? Wysłałem im zapytanie i cisza.


Bardzo wolno :) wyślij przypominającego maila .
Co ciekawe zapłaciłem 233 za auto +9 odebranie / zadanie na lotnisku. Nie policzyli za połowę baku paliwa. Auto klasa d+1 saloon automat . Dostałem mazda 3 2012 rok 35000 przebiegu. Auto ok.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Antek12, 02 Paź 2018 21:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 02 Paź 2018 21:26 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@Antek12
Masz może maila do nich? Wysyłałem przez formularz na stronie do nich :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 02 Paź 2018 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
VitalR napisał(a):
@Antek12
Masz może maila do nich? Wysyłałem przez formularz na stronie do nich :/


info@stevenscarrentals.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
VitalR lubi ten post.
VitalR uważa post za pomocny.
 
      
#272 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:53 

Rejestracja: 22 Sie 2018
Posty: 6
correos napisał(a):
ECR tydzien w lipcu
Car rental provider: ENTERPRISE/AUTODIRECT CAR RENTALS
Chevrolet Spark or similar : full/full
okolo 50 e
"Chcesz do Turka" to na wlasne ryzyko

jak na Europe w wakacje Cypr to wynajem samochodu jest tani
biorac pod uwage lewa strone i obecna cene za wynajem
jesli bedzie niewielka doplata na miejscu za full ubezpieczenie to wezme
dla swietego spokoju


Również polecam Enterprise ze strony ECR - 10 dni niespełna 60 E (2-12 listopada). Zamówiony Ford Fiesta manual okazał się dwuletnim Nissanem Note w automacie. Lekkie przerażenie :shock: Nie jeździłem nigdy automatem i po lewej stronie ale cóż - kiedyś musi być ten pierwszy raz. Miła pani z wypożyczalni zaznaczyła jakie są uszkodzenia. Na moje znalezione rysy na lakierze oznajmiała że to NO PROBLEM. Jednym z kryteriów jakimi się kierowałem w wyborze wypożyczalni oprócz ceny to możliwość przejazdu na stronę turecką i Enterprise to umożliwia. Depozyt 600 E na karcie.
Zwrot pojazdu bezproblemowy. niedaleko wypożyczalni jest stacja paliw z myjnią. Niestety myjnia po godz. 16.00 była już zamknięta a że samochód po jeździe po bezdrożach typu Cape Greco, Avakas George czy Lara Beach był nieźle utytłany, to chciałem go trochę doprowadzić do porządku. Miałem jeszcze trochę czasu i pojechałem do wypożyczalni spytać się gdzie mógłbym go umyć. Ta sama miła pani co wydawała samochód powiedziała NO PROBLEM i przyjęłą go w takim stanie jaki był. W czasie pobytu po tureckiej stronie komuś spodobała się antena i ją wykręcił. Pani powiedziała NO PROBLEM. Lekko przytarłem lewe lusterko ale pani powiedziała NO PROBLEM i zwróciła depozyt. Ubezpieczenie miałem w icarhireinsurance.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#273 PostWysłany: 27 Lis 2018 20:28 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Polecam wypożyczalnię Budget w Larnace. Rezerwowałem Toyote Yaris przez easycarrental, razem z kodem na tydzień wyszło niecałe 25 euro plus 35 euro za fotelik. Blokada na karcie kredytowej to 600 euro. Niestety nie pozwolili zapłacić za fotelik inną kartą, a do depozytu dać inną kartę. Otrzymaliśmy Kię Rio z przebiegiem 19 tys. km, w bardzo dobrym stanie.
Przy odbieraniu auta pracownik dokonywał bardzo dokładnych oględzin auta i na protokół nanosił nawet drobne rysy. Przy zdawaniu auta mniej dokładne oględziny plus stan paliwa. Po kilkunastu godzinach od zwrotu auta, kwota blokady zdjęta.
Nie brałem żadnych dodatkowych ubezpieczeń, gdyż posiadam roczne ubezpieczenie icarhire.
Podsumowując fajna wypożyczalnia, dobre auto, niska cena, obsługa klienta.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 05 Gru 2018 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
W tamtym roku korzystałem z tej wypożyczalni http://www.cyprus-car-rentals.net/what.html, szybki i sprawny odbiór auta na lotnisku, brak blokad na karcie, 5 dni za 108E.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#275 PostWysłany: 05 Gru 2018 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Cena cenie nie równa.

Jaki termin najmu i jakie ubezpieczenie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#276 PostWysłany: 05 Gru 2018 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
27-31 marca, co do ubezpieczenia to wszystko w linku :)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka LCA w nocy
#277 PostWysłany: 07 Gru 2018 19:10 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 106
Loty: 23
Kilometry: 54 104
Ktoś widział samochód 6 osobowy w Larnace w wypożyczalni?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Gru 2018 09:53, edytowano w sumie 1 raz
przenoszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LCA w nocy
#278 PostWysłany: 07 Gru 2018 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 209
Loty: 28
Kilometry: 58 836
niebieski
Takich z układem siedzeń 5/7 na pewno jest sporo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Wróciłem z Cypru.
Wstępnie zarezerwowałem auto u polecanego Stevensa.
Jednak... Zmierził mnie tragiczny kontakt - via mail, jak również brak odpowiedzi co do zakresów ubezpieczenia. Miało być miło- ale zrezygnowałem.
Koniec końców - trafiłem do Mariusa - PO POLSKU - wyjaśnił wszystko, co chciałem wiedzieć i tyle.
Zamiast Aurisa dla 4 osób dostałem Citroena c4 Picasso (w tym samym budżecie).
Gość wyjechał po nas na lotnisko (lądowanie wieczorem) - zawiózł pod hotel - do kiery po prawej stronie trzeba się przyzwyczaić.
Po drodze - zastrzelił nas jeszcze ciekawymi informacjami na temat Cypru - zdaje się, że organizuje również wycieczki po wyspie.
Normalna umowa wypożyczenia, rozsądne, ceny, beż użerania się w obcym języku :) :D
[ciach reklama]


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 05 Lut 2019 17:40, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 05 Lut 2019 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
-- 05 Lut 2019 13:04 --

makesiu napisał(a):
Zmierził mnie tragiczny kontakt - via mail, jak również brak odpowiedzi co do zakresów ubezpieczenia. Miało być miło- ale zrezygnowałem.


Coś ściemniasz

Załącznik:
st1.jpg
st1.jpg [ 339.63 KiB | Obejrzany 2679 razy ]


makesiu napisał(a):
beż użerania się w obcym języku :) :D


Rozmowa po angielsku to użeranie się ?
[ciach OT reklamowy]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 05 Lut 2019 17:42, edytowano w sumie 1 raz
OT
Góra
 Profil Relacje PM off
juggler5 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group