Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 117  Następna
Autor Wiadomość
#1341 PostWysłany: 24 Cze 2018 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Jak widzę coś się dzieje na innych forach i w komentarzach na blogach to się martwię czy legalnie kupione przez stronę IB bez kombinacji z wyjątkiem TC będą uwzględnione. Ogólnie mam wrażenie, że ta promocja to początek końca tego programu w obecnej formie i warunkach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#1342 PostWysłany: 24 Cze 2018 19:25 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Na jaki numer kontaktując się z Iberia? Nie mogę się do nich dodzwonić odnośnie nie wystawionych 2 biletów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1343 PostWysłany: 24 Cze 2018 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Michał jest niedziela !
Takich jak ty teraz tam dzwoni pewnie z 500 osób.

Poczekaj do jutra albo wtorku jak sytulacja się trochę zluzuje bo teraz zapewne jakiś wściekły Hiszpan odbierze i powie ci co k9lwiek abyś dał mu spokój.

@travelerka niestety nie mam aviosow ba koncie Iberia

Ma ktoś namiar na jakiś tani kierunek jeszcze.


Ostatnie / ciekawe czy bukujac hotel przed 1.12 z możliwością skasowania go np w połowie maja też zabiorą aviosy które wrócą na konto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1344 PostWysłany: 24 Cze 2018 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Skąd wpadł Ci do głowy ten pomysł?

Przecież przy wszystkich innych możliwościach, kupowanie za "te" aviosy to jakieś nieporozumienie :lol:
travelerka napisał(a):
No i nie wszyscy polowali na te aviosy, żeby ptem je wykorzystać na loty. Ja np. w pełni spalę je na hotele :)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1345 PostWysłany: 24 Cze 2018 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
A niby czemu @nick? Hotele, które mnie interesują będą mnie kosztować 1/3 ceny z bookingu. Dla mnie to dobra okazja.
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#1346 PostWysłany: 24 Cze 2018 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@travelerka

Ale kto z tego forum kupuje hotele na bookingu za początkową cenę?
Nie wchodząc w szczegóły: używając nawet sposobów podanych na otwartym forum, bez aviosów zapłacisz max. 6-10%% więcej jeżeli celujesz we właściwą półkę cenową - jednak wystarczy chwila poświęcenia by te ceny zrównać. Nie wiem w jaki sposób zdobyłaś aviosy, ale ten najpopularniejszy zamieniany na hotele to wyrzucanie kasy w śmietnik.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick 25 Cze 2018 01:54, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1347 PostWysłany: 24 Cze 2018 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Uleglam temu szalenstwu i kupilam 10 lotow po Hiszpanii. Staralam sie wybrac daty i godziny tak, zeby w razie czego skorzystac z nich, gdybym miala taka wene. Kupilam Sewille, Asturias (OVD), Santiago de Compostella i Porto. Santander byl juz chyba wykupiony, bo to bylo na wiekszosci blogow. Jak sie zastanowic, to ta promocja jest podobna cenowo do 18K mil za wypozyczenie samochodu poltora roku temu. Tylko wtedy trzeba bylo fizycznie wypozyczyc ten samochod, co bylo troche nie po drodze.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1348 PostWysłany: 24 Cze 2018 22:57 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
lovenz napisał(a):
Nagród nie zabraknie i miejsc w samolocie też. Pamiętajmy o tym że te aviosy trzeba wykorzystać przez konto Iberia ale nie tylko na loty Iberia bo równie dobrze można tam zabukowac lot Manchester - Kraków czy Londyn -Dubai z BA, a przez konsultanta pewnie w całej siatce połączeń OW.

Ile biletów sprzedali 100k , 500k, a może milion więc rozkładają to na całą siatkę OW to nawet nie będzie 1% na 2 przestrzeni 1.5 roku. (do 1.12 trzeba zabukowac ale można lot odbyć rok pozniej)



Każda linia ma własną dostępność u partnerów - tak że może być tak że zabraknie biletów w puli dla Iberii a w innych programach będą dostępne.

Ale pożyjemy zobaczymy. Hiszpanie przyjdą do pracy w poniedziałek i będą myśleć co z tym zrobić ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1349 PostWysłany: 25 Cze 2018 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Ale chyba pracują tam ludzie którzy wymyślili ta promocje i spodziewali się takiego zainteresowana.
Może niektóre terminy naprawdę szybko zejdą to pewne ale rezerwację można zrobić nawet na listopad 2019.
Ja np. Wykorzystam to na loty BA inni na inne linie , samochody i hotele więc jestem spokojny.

Hiszpanow czeka ciężko poranek ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1350 PostWysłany: 25 Cze 2018 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
nick napisał(a):
@travelerka

Ale kto z tego forum kupuje hotele na bookingu za początkową cenę?
Nie wchodząc w szczegóły: używając nawet sposobów podanych na otwartym forum, bez aviosów zapłacisz max. 6-10%% więcej jeżeli celujesz we właściwą półkę cenową - jednak wystarczy chwila poświęcenia by te ceny zrównać. Nie wiem w jaki sposób zdobyłaś aviosy, ale ten najpopularniejszy zamieniany na hotele to wyrzucanie kasy w śmietnik.

Nazwanie tego wyrzucaniem kasy w śmietnik to dość osobliwe podejście do tematu. Ja swego czasu wydałem Aviosy na hotele, bo kompletnie nie planowałem latania w regionach, w których liczba Aviosów do wydania lub dopłaty były korzystne. Mijały 2-3 lata, a wydawanie Aviosów na Europę ani nie było korzystne ani nie było mi potrzebne na dostępnych trasach.

Oczywiście można trzymać Aviosy w nieskończoność i podtrzymywać ich ważność, ale warunki się zmieniają i za kilka miesięcy/lat oferty ich użycia mogą być kompletnie inne. Tak sobie też trzymałem mile w Topbonus, bo wybrzydzałem. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#1351 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:49 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Jak myślicie czy uwzględnia mi te loty jeśli rezerwacja zrobiona wczoraj a dziś doszły etickety?
Nr rezerwacji miałem już wczoraj tylko że nie było środków na karcie (za dużo rezerwacji) :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1352 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Zadzwoń do wróżbity Macieja ?

A na serio to dowiesz się pewnie do końca tygodnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1353 PostWysłany: 25 Cze 2018 14:09 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
To podaj numer do niego :twisted:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1354 PostWysłany: 25 Cze 2018 14:24 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
abstrahując od tej promocji IB a w nawiązaniu do głosów nt wydawania mil to zdecydowanie nie warto ich chomikować w nieskończoność bo są one jak kasa trzymana w skarpecie - z czasem co do zasady tracą na wartości, czasami nawet bardzo gwałtownie (vide kazus QR z ostatnich tygodni). Lepiej znaleźć złoty środek między konsumowaniem mil na bieżąco i trzymaniem pewnego zapasu na czarną godzinę (nagły powrót z drugiego końca świata) lub do domykania jakiś kółek czy innych składaków.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1355 PostWysłany: 25 Cze 2018 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 485
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Dziwna sytuacja na moim Topcashback,
z dziesięciu transakcji potwierdzonych mam tylko pięć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1356 PostWysłany: 25 Cze 2018 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
@ZFR Ja też, ale jestem w tym nowa więc nie mam doświadczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1357 PostWysłany: 25 Cze 2018 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
ZFR zrób claim w 3 krokach kazda niepotwierdzona transakcje. Potrzeba ci tylko czas w jakim wchodziłem na TCB, kwota zakupu i numer rezerwacji. Za 5 minut wszystko będzie już potwierdzone że jest tracking.
Miałem podobnie jak ty.
Góra
 Profil Relacje PM off
sliwa122 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1358 PostWysłany: 25 Cze 2018 18:54 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Cytuj:
Lodge a missing cashback claim
When you’ve made a purchase but your cashback has been ‘declined’
When you’ve made a purchase and it has been reported at a different amount
When you’ve made a purchase and it isn’t showing on your account at all (after 7 days)

Poczekajcie kilka dni, dopiero wtedy piszcie reklamacje. U mnie się żadna jeszcze nie pojawiła, ale poczekam z pisaniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1359 PostWysłany: 25 Cze 2018 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
@ms993
Ja to zrobiłem od razu, nie czekałem i wszystkie od razu pojawiły się w trackingu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1360 PostWysłany: 28 Cze 2018 08:11 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
czy ktos juz dostal Aviosy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 117  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group