Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 20 Cze 2018 01:02 

@jacek96
odpowiadają na obydwie kwestie: dokładnie tak.
Tak jak pisze ms993, przepada sama wartość kuponu i w przypadku promocyjnych wręcz nie mam do tego zastrzeżeń bo jest to forma promocji. Ale słabo jeśli kupiaz bilet za 400 i z niego musisz zrezygnować. Dostajesz voucher na 400zł za który, jeśli kupisz bilet na kurs inny niz koniec końców odpowiedni, to za zwrot kolejnego biletu np. za 100 zł nie dostajesz nic...Bilet powrotny dostajesz w tym samym pdfie ale jako osobny numer i kod, na osobnej stronie tak więc nie ma żadnego problemu z anulacją tylko jednego biletu, nawet powrotnego.
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#362 PostWysłany: 21 Cze 2018 10:01 

Rejestracja: 16 Lut 2017
Posty: 26
nowa siatka połączeń chyba dziś zostanie ogłoszona ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 21 Cze 2018 12:29 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Skąd info?
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 21 Cze 2018 12:33 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Byla konferencja online transmitowana.

W przyszlym tygodniu beda nowe dwie trasy w systemie.
Krakow-Szczecin, Warszawa-Szczecin.

Podobno mają ponad 30 zezwolen nowych, ale... poki co tras nie uruchomią :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
nawyprawie_ lubi ten post.
 
      
#365 PostWysłany: 21 Cze 2018 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Najważniejsze, że z Katowic otwarli nową, zagraniczną trasę i uwaga, bilety tylko po 5 zł :lol: ;)

Załączniki:
Sosno.jpg
Sosno.jpg [ 7.34 KiB | Obejrzany 2920 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#366 PostWysłany: 21 Cze 2018 14:02 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Załącznik:
Komentarz do pliku: źródło: forbes.pl
NX9ktkqTURBXy84Yjg4ZGNhZTFjZDM1NTY3Y2FmNTU1Njk2MmVmODI3NS5qcGVnkpUCzQMUAMLDlQIAzQL4wsM.jpg
NX9ktkqTURBXy84Yjg4ZGNhZTFjZDM1NTY3Y2FmNTU1Njk2MmVmODI3NS5qcGVnkpUCzQMUAMLDlQIAzQL4wsM.jpg [ 144.31 KiB | Obejrzany 2884 razy ]


To chyba ta siatka. Po raz kolejny z szumnie zapowiadanego rozszerzenia i uatrakcyjnienia oferty prawie nic nie wyszło. Nawet nie udało im się zrobić tego połączenia z Bydgoszczy do Berlina, kilkakrotnie obiecywanego, a pierwszy raz chyba już w 2015 roku :mrgreen:
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#367 PostWysłany: 29 Cze 2018 21:59 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Czy wie ktoś jak teraz jest z kontrolą nazwiska na kursie międzynarodowym? (Berlin->Warszawa).

Sprawdzają czy imię się zgadza z imieniem na bilecie, czy raczej tylko patrzą czy masz ważny dokument?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 30 Cze 2018 03:36 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Raz kobieta w Berlinie sprawdzała dokumenty. Kierowcy nie sprawdzają, ale w Berlinie jest pracownik Flixa.
Jutro będę jechał, to napiszę na świeżo, jesli nie zapomnę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 30 Cze 2018 12:44 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
NBE322 napisał(a):
Sprawdzają czy imię się zgadza z imieniem na bilecie, czy raczej tylko patrzą czy masz ważny dokument?

W zeszłym tygodniu ZOB->Zakopane do obsługi był wyznaczony pracownik Flixa, ale nie sprawdzał dokumentów, skanował wyłącznie kod z appki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 30 Cze 2018 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Dzisiejszy kurs Częstochowa- Bytom godz. 18.20: ja, moja dziewczyna + 3 inne osoby.. bus świecił pustkami ?
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan lubi ten post.
 
      
#371 PostWysłany: 01 Lip 2018 08:17 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Kurs do Cieszyna z Krakowa z 8.15. Jade sam.
Pan kierowca się wszystkiego uczy, w tym obsługi smartfona.

Wysiadam w Katowicach. Wsiadają trzy osoby. W Sosnowcu wysiadły dwie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#372 PostWysłany: 02 Lip 2018 02:03 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
Poniżej moje rady jak ogarnąć rozkład Flixbusa.
Jeśli chcemy zobaczyć rozkład jazdy w formie tabelarycznej polecam stronę https://meinfernbus.de/de/unser-angebot ... ungen.html . Autorzy nie mogli zdecydować się jakiego języka używać i wyszło międzynarodowo np. https://meinfernbus.de/unser-angebot/linien/p1.html (Gdańsk - Warszawa w tytule i Danzig - Warschau w tabelkach).
Jeśli chcemy zobaczyć rozkład z danego przystanku na cały dzień chronologicznie najlepiej to zrobić w aplikacji mobilnej (sekcja dolna "Przystanki"). Po kliknięciu na dany kurs jest informacja czy będzie na czas i aktualna pozycja pojazdu na trasie.
Góra
 Profil Relacje PM off
mahalnet lubi ten post.
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#373 PostWysłany: 05 Lip 2018 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
niedawno miałem taki przypadek, że na trasie Wro - Krk zepsuł się autobus. Ponad godzinę czekaliśmy na kolejny, w którym miejsc było na styk (z kilka osób zrezygnowało z przejazdu, zabrali ich znajomi, bądź wrócili do Wrocławia). Ostatecznie do Krakowa dotarliśmy z około 3h poślizgiem.
Jest sens pisać reklamacje w tej sprawie do Flixbusa? Jeśli tak, to czy należy mi się tylko zwrot kosztów za bilety, część tych kosztów, czy coś innego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 10 Lip 2018 00:17 

@bizqit, jak masz stalowe nerwy to warto. Bo bez walki flix nic poza voucherami o szczatkowej wartości, nie daje :P

Polecam przejrzec teraz ich facebooka. Albo facebookowi sie cos nakrzaczylo, albo flix swiadomie podjal sie wyzwania i posty z calego swiata sa teraz wymieszane i widoczne na lokalnym facebooku. Tylko z wczoraj 5 "zgubionych" walizek, mnostwo krytycznych postow glownie z beneluxu, kierowcy odjezdzajacy z innych przystankow niz te na bilecie. Zreszta o tym ostatnio myslalem @metia :P

Edit: a nie, to jednak FB mnie przekierowal jakos na globalna strone flixa.
W kazdym razie polecam sobie poczytac, starczy po przejsciu na strone z postami gosci w linku usunac dopisek PL
Góra
 PM off  
      
#375 PostWysłany: 10 Lip 2018 07:44 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
bizqit napisał(a):
niedawno miałem taki przypadek, że na trasie Wro - Krk zepsuł się autobus. Ponad godzinę czekaliśmy na kolejny, w którym miejsc było na styk (z kilka osób zrezygnowało z przejazdu, zabrali ich znajomi, bądź wrócili do Wrocławia). Ostatecznie do Krakowa dotarliśmy z około 3h poślizgiem.
Jest sens pisać reklamacje w tej sprawie do Flixbusa? Jeśli tak, to czy należy mi się tylko zwrot kosztów za bilety, część tych kosztów, czy coś innego?
ja w podobnej sytuacji "grzecznościowo" dostałem voucher na 25 zł, bo wg przepisów nic się nie należy w przypadku dotarcia na miejsce - przewoźnik wykonał usługę, więc z umowy się wywiązał
Prawa pasażerów w transporcie autobusowym i autokarowym na podstawie ROZPORZĄDZENIE PE I RADY (UE) NR 181/2011 -> ROZDZIAŁ IV
zwróć tylko uwagę, że "opóźnienie" definiowane jest następująco:
Cytuj:
oznacza różnicę między zaplanowanym czasem rozpoczęcia usługi regularnej zgodnie z opublikowanym rozkładem a rzeczywistym czasem jej rozpoczęcia
rozporządzenie to nigdzie nie odnosi się do czasu przyjazdu na miejsce

Anonymous napisał(a):
(...) bez walki flix nic poza voucherami o szczatkowej wartości, nie daje
bo - jak widzisz - nie musi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 10 Lip 2018 18:55 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Jechałem wczoraj czerwonym Flixowym Altano i zadziwiła mnie ich realizacja zwiększania miejsca na nogi. Rzędy po lewej stronie zostały przesunięte o jakieś 3cm do tyłu, a te po prawej... o kilkanaście centymetrów. Widać to po brakujących listwach w podłodze, bo one zostały starej długości (i są dziury pokazujące ile przesunęli). Z prawej strony jest teraz naprawdę dużo miejsca, polecam siadać tam. Oni planują pobierać dodatkowe opłaty za te miejsca czy po prostu tak bez sensu im to wyszło?
Różnicę w rozstawie widać na zdjęciu gołym okiem i nie wynika ona bynajmniej z kąta pod jakim zostało ono zrobione.
Załącznik:
polskiflix.jpg
polskiflix.jpg [ 93.35 KiB | Obejrzany 1549 razy ]

Co do frekwencji, to na trasie Warszawa-Gdańsk jechało może ze 20 osób (kurs bezpośredni) - to chyba efekt bardzo późnego uruchomienia sprzedaży, bo to środek sezonu, pociągi we wszystkie strony pełne, a Flix mimo znośnych cen wypełnienie miał beznadziejne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#377 PostWysłany: 10 Lip 2018 20:44 

W niektórych Astromegach (wlasciwie myslalem ze we wszystkich bedzie identycznie... Za trudne widac dla nich) PO zmianach jest niewiele wiecej miejsca niz wczesniej bylo. Po obu stronach, choc po lewej odrobine wiecej bo nie ma przerw w ukladzie (schodow).

W PB wifi zazwyczaj bylo, inna sprawa jak wolno pracowalo. We flixie ktorys raz z rzedu internetu w ogole nie mam (zale pt. "trza bylo brac wlasny mobilny internet" prosze wylewac gdzie indziej.)
Góra
 PM off  
      
#378 PostWysłany: 11 Lip 2018 07:58 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Anonymous napisał(a):
Jak dla mnie, to szkoda ze w ogóle ktoś tych znizek potrzebuje - bo to znaczy ze w ogole ktos z tego przewoznika korzysta :PNo ale koniec koncow, skoro PKP sie nie da, jesli dzielni przewoznicy prywatni nie migrujacy do flixa jak Zak czy Marcelbus czy dawny PKS Bialystok wam nie odpowiadaja... Widocznie musicie...
Z ochotą przesiądę się na PKP, ba mogę nawet latać prywatnym odrzutowcem, ale pod warunkiem, ze mi zasponsorujesz takie wyjazdy :) Jeżeli mam wybór. Flix 15 zł, prywatny przewoźnik, 25 i PKP 45 zeta i na dodatek godzinowo ten pierwszy mi odpowiada najbardziej, no to chyba normalne że wybiorę to pierwsze. Nie każdy ma średnią krajową i go stać na pociągi.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
#379 PostWysłany: 11 Lip 2018 08:17 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
W PB wifi zazwyczaj bylo, inna sprawa jak wolno pracowalo. We flixie ktorys raz z rzedu internetu w ogole nie mam
stjuard (w temacie FlixBus - promocje & kody & nowe trasy) napisał(a):
Jak dla mnie, to szkoda ze w ogóle ktoś tych znizek potrzebuje - bo to znaczy ze w ogole ktos z tego przewoznika korzysta :P
No ale koniec koncow, skoro PKP sie nie da, jesli dzielni przewoznicy prywatni nie migrujacy do flixa jak Zak czy Marcelbus czy dawny PKS Bialystok wam nie odpowiadaja... Widocznie musicie...

a ty dlaczego musisz?
i dlaczego inni "dzielni przewoźnicy prywatni" ci nie odpowiadają?
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#380 PostWysłany: 11 Lip 2018 09:56 

Bo mam zniżki :P
I są to odrobinę lepsze zniżki niż te po 10,- ;)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: medeis oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group