Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 14 Cze 2018 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Czy ktoś wie, czy będą kursy na trasie BDG-WAW po 27 czerwca? Nie widzę nowej puli biletów :(
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#342 PostWysłany: 14 Cze 2018 19:54 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
Czy są może jakieś kody zniżkowe na Francję>?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 14 Cze 2018 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
hicarian napisał(a):
Czy ktoś wie, czy będą kursy na trasie BDG-WAW po 27 czerwca? Nie widzę nowej puli biletów :(

Mają być, w dodatku przez Modlin.
Info z komunikatu sprzed 2 dni:
Cytuj:
Pierwszymi liniami, na które europejski lider dalekobieżnych połączeń autobusowych otrzymał zezwolenia są:
 1351 Warszawa-Bydgoszcz (obsługiwana przez PKS w Bydgoszczy) na trasie: Warszawa – Lotnisko Modlin – Płock – Włocławek – Ciechocinek – Toruń – Bydgoszcz
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
hicarian lubi ten post.
hicarian uważa post za pomocny.
 
      
#344 PostWysłany: 15 Cze 2018 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Po drodze - Modlin? Super wiadomość!
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 15 Cze 2018 09:22 

poczekaj aż ogłoszą ceny...

a ciekawszym wydaje mi się, co się dzieje z autokarami PB. Najpierw cięcia w rozkładach, potem oddali linię do Essen Interowi, teraz wszystko wskazuje że 1351 będzie na miejsce P2...
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#346 PostWysłany: 16 Cze 2018 10:58 

kwintesencja funkcjonowania flixbusa:
https://www.facebook.com/story.php?stor ... 8244152959

"Da się gorzej" :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#347 PostWysłany: 18 Cze 2018 16:02 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Ma flix polski profil na FB?
Szukam i nie widzę, jakieś czary mary.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 18 Cze 2018 16:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
https://www.facebook.com/FlixBusPL/
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#349 PostWysłany: 18 Cze 2018 16:10 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Chyba automatycznie w zależności od lokalizacji przenosi krajowe strony.
Widzę same niemieckie komentarze :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 18 Cze 2018 16:19 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@jacek96 - guzik z trzema kropkami na prawo od "Udostępnij" > Zmień region
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#351 PostWysłany: 18 Cze 2018 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Bilety po 0,99 zł, sprawdziłem, są.
Cytuj:
z okazji uruchomienia czterech nowych tras na zezwoleniach FlixBus Polska, rusza specjalna promocja – bilety za 99 groszy!
Pula biletów jest ograniczona. Promocja obejmuje bilety na podróże w terminie od 28 czerwca do 19 lipca na trasach:
- 1201 Warszawa-Krynica Morska (linia obsługiwana przez PKS Szczecinek)
Warszawa – Ostróda – Elbląg – Stegna – Sztutowo – Kąty Rybackie – Krynica Morska
- 1351 Warszawa-Bydgoszcz (linia obsługiwana przez PKS w Bydgoszczy)
Warszawa – Lotnisko Modlin – Płock – Włocławek – Ciechocinek – Toruń – Bydgoszcz
- 1368 Kraków-Częstochowa (linia obsługiwana przez Mobilis)
Kraków – Katowice – Chorzów – Bytom – Lotnisko Katowice-Pyrzowice – Częstochowa
- 1369 Kraków-Cieszyn (linia obsługiwana przez TPO Pastuszak)
Kraków – Sosnowiec – Katowice – Żory – Jastrzębie Zdrój – Zebrzydowice – Cieszyn
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#352 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:11 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
Jako, że po raz pierwszy będę korzystał z usług tego, cieszącego się nieposzlakowaną opinią :roll: przewoźnika , to mam dość podstawowe pytanie. Jeżeli nie dokonuję zakupu przez aplikację, tylko z poziomu strony, to jak jestem informowany o szczegółach dotyczących przejazdu, np numerze. stanowiska na dworcu, przy którym ma się pojawić autobus? Normalnie taka informacja powinna być w potwierdzeniu rezerwacji na mailu, ale to jest flixbus, więc wolałbym rozwiać wszelkie wątpliwości

Kurs z przesiadką w środku nocy przy przewoźniku, który przyjeżdża tylko jeżeli akurat się nie rozmyśli i o której mu się podoba, to proszenie się o problemy, ale nie bardzo mam wybór. Nie ukrywam też, że komunikat "Pamiętaj, że autobus zatrzymuje się na przystanku transportu publicznego miasta Budapeszt (nie jest to jeden z przystanków FlixBus). Po wyjściu ze stacji metra należy skręcić w lewo" wywołuje lekki niepokój. Dlatego właśnie chciałem wiedzieć, czy mogę liczyć po rezerwacji na jakieś dalsze instrukcje, czy teraz mam w mapach googla studiować wszystkie przystanki komunikacji miejskiej w okolicach dworca Kelenföld i domyślić się, na którym konkretnie raczy zatrzymywać się flixbus :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:48 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Nie. Musisz znaleźć sobie sam. W Zagrzebiu stworzyło mi to niemały problem. Ale akurat na Kelenföld znajdziesz z łatwością - wychodzisz z metra i idziesz prosto, tam są ławki, a po lewej ulica i przystanek, generalnie ciężko przeoczyć, szczególnie, że zawsze przed kursem powrotnym do Polski pełno tam rodaków ;)
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off
TKR uważa post za pomocny.
 
      
#354 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
TKR napisał(a):
Dlatego właśnie chciałem wiedzieć, czy mogę liczyć po rezerwacji na jakieś dalsze instrukcje, czy teraz mam w mapach googla studiować wszystkie przystanki komunikacji miejskiej w okolicach dworca Kelenföld i domyślić się, na którym konkretnie raczy zatrzymywać się flixbus :shock:

Nie musisz niczego studiować, na stronie flixbusa dokładnie jest pokazane, gdzie zatrzymuje się autobus przy dworcu Kelenföld:
https://www.flixbus.pl/rozklad-jazdy-pr ... /budapeszt
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
TKR uważa post za pomocny.
 
      
#355 PostWysłany: 19 Cze 2018 01:21 

@TKR następnym razem śmiało pytaj, znajdziemy jakąś alternatywę ;) Co do Budapesztu... Gdyby volanbusz nie został podebrany przez flixa... byłoby dużo lepiej. Ale nadal jakoś inaczej da się z Budapesztu wydostać :P

@metia niestety mapki flixa niestety nie zawsze są 100% dokładne. I to głównie nigdzie indziej niż w twojej ukochanej Holandii :) Wiadukt nad Sloterdjikiem oznacza parking pod wiaduktem i 200m dalej, przystanek dla kursów do Niemiec w Arnhem oznacza przystanek kawałek dla innych kursów, kojarzę jeszcze jakiś (pasażerski) przystanek w innej dziurze który był po przeciwnej stronie autosrady (bądź szybkiej drogi).
Góra
 PM off  
      
#356 PostWysłany: 19 Cze 2018 01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@stjuard
Nie wiem, skąd wziąłeś informację o wiadukcie, bo wg. strony flixbusa przystanek Amsterdam Sloterdijk jest nie na wiadukcie, tylko na Piarcoplein, który jest w dużej mierze zajęty przez parking, o którym piszesz. Informuje o tym dopisek na stronie:
Cytuj:
Bus platforms at the Piarcoplein, on the north side of Sloterdijk station. Please follow the signs "Piarcoplein" in the station.

A flixbus odjeżdża z miejsca na Piarcoplein, które na googlemaps jest oznaczone jako flixbus. IMO wszystko się zgadza, a przynajmniej rok temu się zgadzało, jak ostatni raz tam byłam odprowadzać koleżankę na autobus :)

W Delft przystanek był przez chwilę w dziwnym miejscu, ale też był na stronie flixa w 100% dobrze oznaczony. Z Arnhem nigdy nie jechałam, więc się nie wypowiem.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 19 Cze 2018 12:11 

@metia okej, na chwilę obecną jest oznaczony bo przy takich potokach pasażerskich dostali pewnie już z 1000 maili na ten temat...
Nie wiem czy tu ma to zastosowanie, ale ja kieruję się mapkami umieszczonymi na bilecie, jest taka możiwość że tylko na biletach umieszczali błędne zaznaczenie. Czy Deft jest przystankiem o którym mówimy...
Mi się zdaje że to było raczej miejsce o dłuższej nazwie, wcale.nie duża miejscowość. Poszukam to może znajdę. Na północ od Amsterdamu.
Góra
 PM off  
      
#358 PostWysłany: 19 Cze 2018 20:19 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Jesli kupiłem bilet RT, to po odbyciu podrozy "tam" bede mógł anulować powrót?!
Dodatkowo korzystałem z kuponu -20%, a @stjuard cos pisał, że kupno z użyciem kuponu uniemożliwia anulacje. Trochę to naciągane, ale skoro to flix :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 19 Cze 2018 21:17 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@jacek96 - użycie kuponu kwotowego powoduje jego przepadek, o tym była mowa. Na przykład masz kupon ze zwrotu biletu na 20zł, kupujesz nowy bilet za 50zł płacąc 30zł+kupon - przy zwrocie tego nowego biletu dostaniesz tylko kupon na 30zł, tamte 20zł przepada.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 19 Cze 2018 22:02 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
To spoko, bo ja użyłem kuponu znizkowego (darmowego), więc nic nie stacę.
Rozumiem, że po odbyciu podrozy "tam" dopiero moge powrót anulować, gdyż inaczej całość by anulowali?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group