Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Cze 2018 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
cześć,

podejrzewam, że sprawa mogła być już poruszana w tym dziale, ale mam dosyć pilną potrzebę rezerwacyjną i stąd osobny temat...

O ile dobrze rozumiem, rezerwacje za punkty dotyczą pokoi dla max. 2 osób. Czy udawało się Wam zrobić taką rezerwację, a następnie załatwić dostawkę dla 3 osoby? Czy dałoby się to zrobić na podstawie statusu (gold)? A może trzeba wtedy zrobić jakąś dopłatę? Reasumując, jak to zrobić (o ile w ogóle się da), by w pokoju zarezerwowanym za punkty spały 3 osoby dorosłe?

Z góry dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Cze 2018 14:38 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
A dlaczego tak sądzisz? Robiłem rezerwacje dla trzech osób dorosłych w jednym pokoju za punkty i nie było problemu. Tak samo dla 2 adulty plus dziecko.
Z dostawką generalnie nie ma problemu, ale po co się wykłócać przy check'inie jak można od razu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Cze 2018 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
kurczę, akurat w tym hotelu, który mnie interesuje (Wrocław), gdy wrzucam 3 gości, nie ma dostępnych pokoi, a gdy tylko 2, pokoje są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Cze 2018 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Zarezerwuj i przedzwoń do hotelu albo napisz mail, że prosisz o up do pokoju dla 3 osób albo dostawkę, bo nie ma możliwości zarezerwowania takiego pokoju za punkty. To są stawki z darmową anulacją, więc niczym nie ryzykujesz.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 17 Cze 2018 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
dobra myśl - dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Cze 2018 20:56 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Ja za punkty rezerwowałem pobyt na Malcie dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci (w tym 14-latka). Nie było żadnych problemów, a wręcz przeciwnie - 14-latek dostał torcik z okazji urodzin, pokój dostał upgrade, a my wszyscy dostaliśmy dostęp do saloniku.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Cze 2018 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
w Bakersfield w CA wzialem za 10k pokoj w Hamptonie dla 4 doroslych (2 double beds), kazdy dostal sniadanie, ba, nawet kazdy dostal woreczek ze slodyczami z racji mojego golda :D

a, i jeszcze w Vancouver nie bylo opcji, to wzielismy dwojke, 3 na lozku, jeden na kanapie - obsluga miala to gdzies
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 18 Cze 2018 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
Znaczy, da się :D
Dzięki za Wasze podpowiedzi. Ostatecznie górę wzięła stolica, a tam Hilton na Grzybowskiej, ale za pieniążki, a nie za punkty. Ale na punktowanie w gronie rodzinnym przyjdzie jeszcze pora i wtedy Wasze porady się przydadzą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Cze 2018 08:32 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@tropikey
W WAW Hampton przy lotnisku jest za 10K punktów. Właśnie tam ostatnio brałem za taką stawkę pokój dla trzech dorosłych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 19 Cze 2018 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
Tak, wczoraj też tam zarezerwowałem pokój za punkty, ale tylko dla siebie.

Swoją drogą, ten Hampton za 10k to bardzo fajna oferta. Musiałem zarezerwować prywatnie jedną noc we wrześniu, która jest dodatkiem do wyjazdu służbowego do Warszawy. Ceny hoteli w interesujących mnie datach są na razie bardzo wysokie. W samym tym Hamptonie jest coś ok. 600 zł, nie wspominając o hotelach w centrum. Gdybym musiał zapłacić, zabolałoby, a tak, wydaje 10k punktów i sprawa załatwiona :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Cze 2018 09:48 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Dokładnie. Szczególnie jak sie je kupiło w promocji +100% ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group