Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 11 Cze 2018 13:04 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
A jak to jest teraz we flixie ze zmianą rezerwacji? Mam bilet w 2 strony i chciałbym zmienić tylko w pierwszą. Mam anulować i i kupić nowy bilet czy jest opcja jakiejś modyfikacji i ewentualnej dopłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#322 PostWysłany: 11 Cze 2018 13:26 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Anulować i kupić nowy za otrzymany voucher.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 11 Cze 2018 20:17 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 121
jacek96 napisał(a):
depo napisał(a):
PB wiedział co robi. Sprzedał Flixowi stare wyjeżdżone autokary. Flix sam się wykosi taką polityką jaką obecnie przedstawia (ceny, jakość tzn jej brak, sposób podejścia do klienta) a PB znów wróci ;)

Skąd masz informacje, że sprzedał?!


Z tego co mi wiadomo polski bus zostal sprzedany zaraz po wynikach referendum w sprawie brexitu. Gdzies to kiedys czytalam. Albo moze to juz wtedy bylo w zamysle bo wiem ze mi sie to wlasnie o uszy juz dawno obilo - wlasnie jakos zaraz po referendum w sprawie Brexitu.
Cala spolka nalezala do goscia ktory w UK byl wlascicielem megabusa. Chyba z powodow zawirowan na rynkach walut - co jest bezposrednio zwiazane z Brexitem - zdecydowali sie to sprzedac z miejsca. Wydawalo mi sie ze polski bus juz od dawna nalezy do flixbusa. Na pewno nie od wczoraj. Choc moge sie mylic ;) W UK megabus juz od dawna przekierowuje na strone flixbusa przy zakupie biletow miedzynarodowych. Wydawalo mi sie ze to zostalo sprzedane razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 12 Cze 2018 11:16 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 12
Tak tak, a prawda jest taka, że Souterowi po prostu bardziej opłaca się jeździć teraz w barwach flixa.

Souter Holdings Polska dalej istnieje, wykonują kursy, a wg. KRS dalej prezesem zarządu jest Souter. A autobusów się pozbywają, ale nie masowo, po prostu potrzebują ich mniej.

Tak sytuacja wygląda na teraz. Nie wykluczone, że z biegiem czasu Souter wyjdzie po angielsku z Polski. :P
_________________
Nikt się mnie nie spodziewa. :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 12 Cze 2018 12:43 

Prezesem jest Souter ale przewodniczącym flixbus :oops:
Od czerwca 2016 już...

W temacie o Polskimbusie było conieco na ten temat, ale moderacji tego forum się najwyraźniej nie podobało że ktoś ujawnia fakty i szmaci jedynego i najświętszego PB, więc pousuwali posty...

A autokary posprzedawali już masowo bo teraz prawie wszędzie jeżdżą plaxtony a Astromegi na stałe tylko do Berlina, Wiednia i raz na jakiś czas na P4/P6 do Pragi.
Były nawet wrzutki tu na forum, niemiecki dealer oferował sporą część floty PB, potem widziałem takiego PB obmaliwanego w logo "cośtam reisen".
Góra
 PM off  
      
#326 PostWysłany: 12 Cze 2018 13:27 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Patrząc na nowo wrzucane terminy to...........................bilety za 1 PLN we Flix Busie są jak YETI / wszyscy słyszeli NIKT nie widział :oops: np. Katowice -Rzeszów od 19 PLN Katowice-Praga od 25 PLN / przy czym krótsze Brno od 35 PLN :!: Skończyła się epoka TANIEGO PODRÓŻOWANIA ze skąpym Szkotem a zaczyna z EKONOMICZNYM Niemcem :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 12 Cze 2018 13:32 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Ja widziałem bilety za złotówkę. Pojedyncze i mniej niż zawsze, ale były.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 12 Cze 2018 14:07 

@Biko, Brno jest od 1 pln nadal ale tylko z Krakowa. Wysiąść można wcześniej ale wsiądziesz tylko w KRK.
Co do reszty, to... I tak (jeszcze) nie jest tak źle jak ma zamiar być* :mrgreen:
Kierownictwo polskiego flixa stara się na trasie Ktw-Krk wprowadzić (trend) ceny rzędu 30 zł za przejazd xxxxxD

@Elmo Reserve fajnie że widziałeś, szkoda że tylko na jednej trasie (?)





*bez szans na powodzenie na polskim rynku


Ostatnio edytowany przez Roku, 12 Cze 2018 18:10, edytowano w sumie 1 raz
fuhrer?
Góra
 PM off  
      
#329 PostWysłany: 12 Cze 2018 20:11 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
Ktoś się orientuje wg. jakiego klucza oni rzucają te partie biletów? Miała być rzucona od razu cała pula wakacyjna. Rozumiem, że kierownictwo flixbusa nie ogarnia, że ktoś może jechać na wakacje na początku września. Albo i ogarnia, ale zakłada, że bardzo szybko wróci, bo na ten moment połączenia do i z Budapesztu kończą się na 6 września. Żeby to był jeszcze koniec tygodnia, albo piątek. Wtedy można by uznać to za głupią, ale jednak jakąś politykę. Ale to jest znienacka czwartek, co sugeruje, że za rzucanie partii biletów odpowiada jakaś maszyna losująca :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 12 Cze 2018 20:14 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Spokojnie, daj im czas. Jeszcze przedwczoraj nie było biletów na za 2 tygodnie na krajówce Warszawa-Wrocław.

Patrząc na opieszałość i totalny brak jakości FB aż prosi się o jakąś kontrę z rynku i nowego przewoźnika. Możę Polonus Partner wypali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 12 Cze 2018 20:32 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 297
Loty: 201
Kilometry: 193 619
niebieski
Odnośnie biletów za złotówkę - kupiłem wczoraj dwa bilety na 11 lipca na trasie Katowice-Kraków. Zapłaciłem za nie 2 zł. Czyli to nie taki Yeti :)
I pytanie dla bardziej zorientowanych w temacie: czemu w kalendarzu są na ten dzień dwa kursy o 14:30 i 14:35? Jeżdżą dwa autobusy w odstępie 5 minut? (kupiłem bilety właśnie na jeden z tych kursów).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 12 Cze 2018 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Tom Stedd napisał(a):
I pytanie dla bardziej zorientowanych w temacie: czemu w kalendarzu są na ten dzień dwa kursy o 14:30 i 14:35? Jeżdżą dwa autobusy w odstępie 5 minut?
Tak są dwa kursy, jeden to Gdańsk-Rzeszów, drugi Berlin-Zakopane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 12 Cze 2018 21:19 

:o :o
screeny proszę!
I to nie tak że nie wierzę, ale sprawdzałem większość kombinacji wczoraj po 20tej I nic poza wspomnianą przez górnego trasą nie znalazłem...
Góra
 PM off  
      
#334 PostWysłany: 12 Cze 2018 21:27 

Kupił Kraków Wiedeń i....wysiądzie w Katowicach :lol:
Góra
 PM off  
      
#335 PostWysłany: 12 Cze 2018 22:14 

kursy są do Berlina / Gdańska, więc nie.

Btw. jest jakaś opcja żeby kupić bilet na P12/P22 bez wysiadania? jeden kurs z Gdańska, 18:30, jedzie teoretycznie bez przerwy do Wiednia ale zmieni linię. Próbując kupić bilet z przystanku P12 każe czekać w Katowicach w NOCY :/ aż obróci do Krakowa I z powrotem, wróci jako P22 I zabierze w dalszą podróż...
Góra
 PM off  
      
#336 PostWysłany: 13 Cze 2018 20:00 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
Na pytanie kiedy można spodziewać się puli biletów na resztą września, otrzymałem niezwykle konkretną odpowiedź:

Dziękujemy za wiadomość.

Przed rozpoczęciem podróży, każdy pasażer musi pokazać potwierdzenie rezerwacji - bilet w formie elektronicznej lub wydrukowanej.

W przypadku połączeń międzynarodowych i ruchu transgranicznego wymagania dotyczące wjazdu do konkretnego kraju mogą być bardzo złożone i zróżnicowane. Aby być dobrze przygotowanym i zabezpieczonym, należy odpowiednio wcześnie skontaktować się z konsulatem lub centrum wizowym i uzyskać niezbędne dokumenty podróżne.

Prosimy pamiętać, że Państwa odpowiedzialnością jest przygotowanie wszystkich ważnych dokumentów, aby móc rozpocząć podróż. W przypadku transportu transgranicznego mają Państwo obowiązek zebrania wszystkich dokumentów tożsamości oraz wszelkich innych dokumentów niezbędnych do zrealizowania przejazdu. Należy je też okazać na życzenie naszego personelu kierującego i obsługującego autobus.

Dzieci oraz młodzież poniżej 10. roku życia, mogą podróżować na wszystkich naszych trasach krajowych i międzynarodowych wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat.

Młodzież może podróżować z nami samodzielnie po ukończeniu 15. roku życia. W przypadku połączeń międzynarodowych osoba uprawniona do sprawowania władzy rodzicielskiej musi się upewnić, że małoletni posiada wszystkie dokumenty oraz dowody tożsamości, które są niezbędne do przekroczenia granicy.

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie ważne pytania. W razie dalszych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

No i wszystko jasne :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#337 PostWysłany: 13 Cze 2018 20:34 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Może pracują tam ci sami co w bookingu?
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 13 Cze 2018 22:04 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Większości zapytań żywy pracownik w ogóle nie widzi, odpisuje robot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 14 Cze 2018 16:29 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Ktoś na stronie Flixbusa pisał, że te bilety za 1 zł z Krakowa do Wiednia to był tylko błąd systemu. :D
ktoś to może potwierdzić/zaprzeczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 14 Cze 2018 17:39 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 15
Błąd czy nie błąd, bilety dało się kupić za 1 zł :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Elmo Reserve lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group