Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 07 Cze 2018 14:42 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 16
Czy dysponuje ktoś aktualnym i działającym linkiem do wydruku deklaracji celnej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#402 PostWysłany: 07 Cze 2018 16:39 

Rejestracja: 07 Cze 2018
Posty: 4
Cześć, prawdopodobnie będziemy jechać ze Śląska samochodem do Moskwy i możemy zabrać dwie osoby lub jeśli ktoś jedzie samochodem z Polski do Moskwy na mecz i może dwie osoby zabrać to bylibyśmy zainteresowani.

Proszę o wiadomość na priv.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2018 18:13, edytowano w sumie 1 raz
Ś
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 09 Cze 2018 07:59 

Rejestracja: 09 Cze 2018
Posty: 1
@sebams201
jestem zainteresowany - okolice Płocka Łodzi. Próbuję także w ostatniej chwili złapać bilet dla kolegi. Odezwij się na piotr.mrowka@onet.eu


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2018 08:17, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 09 Cze 2018 21:51 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
turecky napisał(a):
Zwiedzanie Kremla w Moskwie:
dla tych wszystkich, którzy poza meczem chcą zwiedzić Kreml polecam zakup biletów przez internet już teraz:
właśnie pojawiły się bilety na 18 czerwca; bilety na kolejne dni wchodzą codziennie o godz. 23.00
https://tickets.kreml.ru/en/#id=1


Kurcze ale to w sumie nie są e-bilety tylko vouchery z którymi potem trzeba będzie stać w kolejce żeby wymienić na bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#405 PostWysłany: 09 Cze 2018 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Byłem dzisiaj koło 10:30 i w zasadzie od ręki odebrałem internetowe bilety (potrzebny był paszport). Kolo 11 kolejki były już znacznie dłuższe, szczególnie ta do zakupu biletów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#406 PostWysłany: 10 Cze 2018 10:49 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 77
Hej
Czy ktoś może wybiera się do Moskwy z Berlina TXL przez Belgrad o 20:40, 17.06?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#407 PostWysłany: 10 Cze 2018 18:38 

Rejestracja: 10 Cze 2018
Posty: 1
Witam, lecimy w 2 osoby do Moskwy z Kaliningradu 18 czerwca o 8:20 wracamy 20 o 18:50. Szukamy kogos kto rowniez leci w tym terminie, zeby razem podrozowac do Kaliningradu.
Jestesmy z Mazur, jesli ktos jedzie samochodem i moglby nas zabrac byloby swietnie. Mozemy sie nawet spotkac na granicy ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Cze 2018 15:21, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 11 Cze 2018 14:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
mordek napisał(a):
Byłem dzisiaj koło 10:30 i w zasadzie od ręki odebrałem internetowe bilety (potrzebny był paszport). Kolo 11 kolejki były już znacznie dłuższe, szczególnie ta do zakupu biletów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Czyli są oddzielne do zakupu i do odbioru ?
Chociaż tyle :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 11 Cze 2018 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Nie zauważyłem aby było jakoś opisane, po prostu stanąłem do najkrótszej kolejki i wszyscy przede mną wyskoczyli bo okazało się, że tylko odbiór biletów internetowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#410 PostWysłany: 11 Cze 2018 14:58 

mordek napisał(a):
Byłem dzisiaj koło 10:30 i w zasadzie od ręki odebrałem internetowe bilety (potrzebny był paszport). Kolo 11 kolejki były już znacznie dłuższe, szczególnie ta do zakupu biletów.



Dopisz, że odbierałeś bilety na Kreml, bo taki mały bajzel się robi, do tego jakieś szczegóły by się przydały
Rozumiem, że biletów na mecz/e nie masz i nie odbierałeś :shock: :?:
Góra
 PM off  
      
#411 PostWysłany: 11 Cze 2018 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Odbierałem w punkcie w Moskwie w "biletomacie". Potrzebna karta płatnicza i data urodzenia powiązana z kontem. Odbierałem z dwóch kont (jedno moje). Całość to 2 minuty roboty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#412 PostWysłany: 11 Cze 2018 15:25 

Próbowałeś na lotnisku, jesli nie to dlaczego?
Mam niby umówiony odbiór 12.06 w centrum Moskwy, ale przylatuję 18.06 na Vnukovo i będę próbował odebrać tam zwłaszcza, iz ten sam terminal
Góra
 PM off  
      
#413 PostWysłany: 11 Cze 2018 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Miałem opóźniony samolot i spieszyłem się na ostatni aeroexpress dlatego nie odbierałem na lotnisku.
Te terminy w żaden sposób nie są wiążące (wg. mnie to najlepiej w ogóle ich nie ustawiać). W automacie możesz odebrać w dowolnej chwili. Nie wiem tylko (bo nie byłem) czy automaty działają 24h czy tylko w godzinach otwarcia punktów. Podejrzewam, ze to drugie ponieważ jak przyszedłem pod centrum kilka minut przed 10 to nikt nie odbierał i po chwili zaczęli dopuszczać do automatów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 11 Cze 2018 19:29 

Aeroexpres za free z samym fan id czy normalnie płaciłeś, bo bilety na mecz miałeś dopiero następnego dnia?
Sorry, że "tak zawracam 4 litery", ale to dość istotne niuanse choć teraz sobie przypominam, iż za darmo nie za bardzo bo -/+2 dni meczowe
Góra
 PM off  
      
#415 PostWysłany: 11 Cze 2018 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Płaciłem. Tak jak piszesz aeroexpress działa najwcześniej dwa dni przed meczem. Poza tym będę nim też jechał 18.06 wtedy właśnie za darmo.

Co ciekawe, to wracając AE z miasta na SVO możemy sobie po prostu wsiąść w pociąg bez sprawdzania biletu bo ten skanuje się dopiero na bramkach na peronie lotniskowym. W pociągu nie było żadnej kontroli i nawet na peronie są "wyjściowe biletomaty". Podejrzewam, że w kasie na lotnisku po przylocie wydrukują bilet w dwie strony na fan-id i bilet meczowy. To jest taki "paragon" z kodem QR który skanujemy na bramce. Jeśli tak będzie to trzeba zachować na powrót. My dostaliśmy jeden kod QR na przejazdy powrotne dla dwóch osób.

WiFi działa bez problemu, zresztą jak w całym metrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 12 Cze 2018 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 523
niebieski
czyli dobrze rozumiem, z SVO moge dojechać do centrum aeroexpresem ale muszę kupic bilet (oficjalnie) bo nieoficjalnie nikt tego nie sprawdza tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#417 PostWysłany: 12 Cze 2018 15:27 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
jak przejdziesz na lotnisku bramkę biletową na peronie do pociągu, to już nikt później nie sprawdza...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 12 Cze 2018 19:41 

Rejestracja: 23 Maj 2018
Posty: 16
Gdyby ktoś chciał jeszcze w miarę tanio bilety powrotne sobie załatwić to wciąż linia Pobeda ma je za 58 Euro (20 czerwca na 9 rano) do Lipska (i pewnie jakieś inne kierunki też by się znalazły w miarę blisko Polski). Pobeda pozwala tylko wziąć jakąś małą torbę (np. laptopa), więc dokupiłem torbę za ok. 30 zł do 10 kg (wszystkie wymiary maks 204 cm). Zmuszają jeszcze do kupna miejsca - jakieś 10 zł. Z Lipska mam powrót Flixbusem z przesiadką w Berlinie za 70 zł do Szczecina jakoś o 15:30.
Do Moskwy lecę przez Kaliningrad, więc jadę już 14 czerwca pociągiem ze Szczecina do Gdańska po 17, potem nocleg w Gdańsku i PKS Gdańsk o 6 rano w piątek (15 czerwca). Na e-podroznik wciąż są dostępne bilety. Gdyby ktoś potrzebował to dzwoniłem ze dwa dni temu to jeszcze w kasie mieli 15 biletów na PKS Gdańsk o 6 rano w sobotę (na e-podroznik nie były już dostępne). Potem Aeroflot na wszelki wypadek wziąłem nie a 12:25 tylko 18:30 koszt 328 zł. Bilety są jeszcze. Więc ogólnie z noclegiem w Gdańsku, z podróżą w dwie strony ze Szczecina wychodzi nieco ponad 800 zł.
W ogóle ktoś się wybiera do Kaliningradu już w piątek i leci tym samolotem?
Dzisiaj dopiero przyszło do mnie FAN ID, Wniosek przyjęty 30 maja, z błędami w tym pasku paszportowym (np. Pavel zamiast Pawel). Reszta danych jednak ok.
Będzie mi potrzebny internet w Rosji i wezmę sobie drugi telefon. Wprawdzie czytałem ten wątek o telefonach na forum, ale może ktoś z was, co byli w Rosji, ma taką kartę i wypowie się konkretniej, jakiego operatora kartę warto kupić np. MTS, Megafon, żeby mieć trochę tych giga na niej? Z tego co wyczytałem to można to kupić oficjalnie, czyli dane paszportowe podać itd. i mniej oficjalnie gdzieś w metrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#419 PostWysłany: 12 Cze 2018 21:19 

Rejestracja: 26 Cze 2016
Posty: 41
Panowie, pytanie całkiem z innej beczki, ale myślę, że jak najbardziej sensowne. Powiedzcie mi jaki budżet powinno się +/- zabrać ze sobą, żeby spokojnie sobie w Moskwie poradzić, zjeść w jakiejś normalnej restauracji, napić się piwka itp. Jestem w Moskwie od 18 do 21 więc prawie 4 dni, nocleg mamy więc to odpada. Pytam o budżet typowo na przyjemności/posiłki. Myślicie, że 50-100$ na dzień spokojnie powinno wystarczyć? Wiadomo, że dla jednego normalna restauracja to taka gdzie serwują polędwice wołową, a dla drugiego taka, w którym zje schabowego z ziemniakami. Chodzi mi o żywienie się w średniej klasy restauracjach, typu "polski" Sphinx, pizza hut czy coś w tym stylu. Z tego co widzę, same bilety na metro nie są drogie, dojdą pewnie jakieś bilety wstępu przy zwiedzaniu jakichś muzeów itp. Pytanie kieruję głównie do osób, które już w Moskwie były, zdaję sobie sprawę, że aktualnie ceny w zasadzie wszystkiego poszły w górę, ale +/- spokojnie można oszacować z jakim budżetem śmiało można się wybierać, a z jakim człowiek się będzie męczył i szukał okazji. Dzięki z góry za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#420 PostWysłany: 13 Cze 2018 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Cytuj:
Panowie, pytanie całkiem z innej beczki, ale myślę, że jak najbardziej sensowne.


Myślę, że napisałeś tylko połowę prawdy - pytanie jest faktycznie z innej beczki.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Kamilex108, szpaczny oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group