Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 23 Maj 2018 07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Klajnert, w takim razie np. Indonezja.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#222 PostWysłany: 23 Maj 2018 07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
zobacz tu
https://www.wakacje.pl/wczasy/?od-2018- ... z-warszawy
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 23 Maj 2018 07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Btw. w czerwcu do Emiratow bym nie lecial, szczegolnie w podroz poslubna, chyba ze oboje lubia nadmierne upaly. :D
Chcialbym dodac jeszcze Mauritius.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 23 Maj 2018 07:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
oj @cccc, popatrz..., Emiraty, upał, wyjść z pokoju hotelowego się nie da...
A teraz pytanie? Jaki jest główny mebel w każdym pokoju hotelowym i co się na nim robi, zwłaszcza w podróżny poślubnej???
Poza tym, jak któreś z nowożeńców będzie miało dość i ucieknie na dwór, to po chwili wróci pokorne :lol:
.
A tak serio, szukałem na szybko i @cccc ma rację, zapomniałem o upałach w Emiratach
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 23 Maj 2018 08:24 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 9
wiadomo że w pokoju będziemy spędzać dużo czasu :P ale fajnie by było też coś zobaczyć :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 23 Maj 2018 09:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11307
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Popieram @cccc Czerwiec to bardzo dobry okres na odwiedzenie Indonezji. Jeśli chodzi o loty, to na szybko sprawdziłem, że na czerwiec br. można loty do Dżakarty bez problemu kupić za 2200-2300 zł (Etihad, Qatar).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 23 Maj 2018 09:52 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 9
na jakiej stronie najlepiej szukać hoteli i lotów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 23 Maj 2018 09:58 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
jak-szukac-taniego-lotu-v-0-3-3,8,57900
jak-szukac-tanich-noclegow-v-0-2,20,70308
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 24 Maj 2018 04:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Klajnert napisał(a):
na jakiej stronie najlepiej szukać hoteli i lotów ?

Na pewno pomoga linki, zamieszczone powyzej, ale osobiscie polecam momondo, expedia, amoma oraz hotels.com.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 01 Cze 2018 00:17 

Rejestracja: 01 Cze 2018
Posty: 1
Cześć,
szukamy fajnego miejsca na podróż poślubną, interesuje nas głównie plaża, piękne widoki (ok 60% czasu), ale też zwiedzanie (ok 40%). Nie musimy przez 2 tygodnie być w jednym miejscu

Czas: ok. 2 tygodnie w przedziale czasowym 30.07 - 15.08
Budżet: całą wyprawę chcielibyśmy zamknąć w budżecie 4k/os.

Zastanawialiśmy się nad greckimi wyspami, Portugalią, Teneryfą, a teraz pomyśleliśmy, że w sumie może udałoby się w tym budżecie celować w jakąś fajną egzotykę (np Indonezja) - loty droższe, ale za to noclegi i jedzenie dużo tańsze.

Co byście doradzili?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 01 Cze 2018 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Trochę późno na planowanie egzotyki, niecałe 2 miesiące do wylotu - ceny będą wyższe. Jeśli chodzi o Indonezję, to trzeba polecieć gdzieś dalej niż do Jakarty czy Bali, bo tam nie ma ładnych plaż, jest za to syf, śmieci w rzekach, morzu i na ulicach, a w miastach hałas i smród spalin. Nie napijecie się romantycznie prosecco, bo muzułmanie spytani nawet o piwo będą na was patrzeć jak na heroinistów czy prostytutki. Wulkany są fajne, ale na podróż poślubną lepiej znaleźć idylliczną plażę z piękną rafą plus trochę atrakcji. Z dolotem na Moluki czy Raja Ampat wyjdzie 3-4k/os za same loty i co najmniej drugie tyle za noclegi, skromną strawę, nurkowanie.

Macie na forum tyle relacji, opinii, a w necie zdjęć i panoram 3d w google maps... Poszukajcie najpierw i przedstawcie kilka propozycji, to może ktoś doradzi za i przeciw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 02 Cze 2018 13:05 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
Seszele
Madagaskar
Mauritus
Tajlandia
Indonezja
Sri lanka
Zanzibar
Dominikana
Bali
Zanzibar

Osobiście utknąłem z taką listą nie chcę już jej poszerzać o inne miejsca bo zgłupieję?
30.08 - 09.09 2018
Mniej niż 12k
Im więcej czytam o pięknych Indiach i tamtejszych rejonach to jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony na muzułmańską kulturę... oczywiście w habicie nikt nam nie będzie kazał chodzić, ale na samą myśl czuje się jakoś ograniczony, alkohol itd.????

Sprawdzałem Dominikanę i w tym terminie lub nawet trochę później nie wychodzi najdrożej. Kwestia czy w tym terminie wszystkie wymienione miejsca mają spoko pogodę(25/30+)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 10 Cze 2018 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Ja bym brał Seszele, Mauritius, od biedy mocno już zapchaną turystami Tajlandię. Pierwsze dwie opcje są droższe, ale w 12 tys. za dwie osoby się zmieścicie i zaświadczycie rajskich widoków ;)

Piękne Indie? Trochę brzmi jak żart, to miejsce na hardkorową podróż w uwłaczających warunkach, nie miesiąc miodowy :P wbrew pozorom islam w Azji Południowo-Wschodniej, mimo licznych wad w samym sobie, utemperował nieco chaotyczny i brudny styl życia tamtejszych mieszkańców. Choć nie wszędzie - np. Malezja, Singapur są fajne, gdzieś pośrodku Indonezja, jaskrawym wyjątkiem może być bardzo biedny Bangladesz.

Powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 10 Cze 2018 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Moim skromnym zdaniem Indie piękne (no dobra - gdzieniegdzie bywają) i da się znaleźć tam fajne miejsce na miesiąc miodowy (przykładowe fotki z Udajpuru)
Warunek konieczny: musi być Cię stać na odcięcie się od tej mniej fajnej części Indii (albo musisz być na nie impregnowany - ty i co ważniejsze żona.)
Raczej polecałbym jednak coś w stylu Bali, Malediwy, Seszele.

PS. W niektórych częściach Indii alkohol wcale nie jest tak powszechny i wszędzie dostępny.

Załączniki:
hm4.jpg
hm4.jpg [ 148.2 KiB | Obejrzany 4440 razy ]
hm3.jpg
hm3.jpg [ 66.09 KiB | Obejrzany 4440 razy ]
hm2.jpg
hm2.jpg [ 81.28 KiB | Obejrzany 4440 razy ]
hm1.jpg
hm1.jpg [ 49.17 KiB | Obejrzany 4440 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 11 Cze 2018 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Przy tym pływającym stoliku siedzisz Ty, czy Steven Seagal? :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek lubi ten post.
 
      
#236 PostWysłany: 11 Cze 2018 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Nie siedzę przy żadnym. Wystarczyło mi, że sprawdziłem ceny w Taj Lake Palace. Ale nie wyklucza to Indii jako destynacji na podróż poślubną. Tyle, że jak napisałem wcześniej: musi Cię być na to stać. Dlatego też napisałem, ze ja osobiście bardziej celowałbym w inne destynacje. Ale kto bogatemu zabroni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 11 Cze 2018 18:52 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
Pięknie dziękuję za pomoc✌✌ będę rozmyślał Seszele czy Mauritius?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 11 Cze 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
@Kamil Lasek polecam Ci Seszele, byliśmy w zeszłym roku we wrześniu jako druga część podróży poślubnej :) Za 18 dni wyszło nas po 6,5 tys. na głowę. Z tym, że loty i kwatery bookowałam na 6 miesięcy do przodu.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek lubi ten post.
 
      
#239 PostWysłany: 12 Cze 2018 09:39 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
@PatrycjaR czy Seszele vs Mauritus nie wychodzą drożej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 12 Cze 2018 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
@Kamil Lasek niestety na Mauritiusie nie byłam, także nie mam porównania.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group