Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 02 Cze 2018 13:28 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
http://www.transport-publiczny.pl/mobil ... 58646.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#302 PostWysłany: 08 Cze 2018 13:00 

Wychodzi że z premedytacją działają wbrew swojemu regulaminowi :mrgreen:
Jakby ktoś się zastanawiał czy można przedłużyć ważność vouchera, to:
1) Można
2) Ale zespół obsługi klienta flixbusa stanie na wysokości zadania aby, mimo wysłania prośby z wyprzedzeniem, to możliwie jak najbardziej utrudnić. Czyli np. odpisze tydzień po wygaśnięciu vouchera że niestety nie mogą nic zrobić z podanym voucherem bo jest już nieważny ?

Załączniki:
IMG_20180608_140310.png
IMG_20180608_140310.png [ 40.98 KiB | Obejrzany 2251 razy ]
IMG_20180608_135039.png
IMG_20180608_135039.png [ 52.47 KiB | Obejrzany 2256 razy ]
Góra
 PM off  
      
#303 PostWysłany: 08 Cze 2018 13:55 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
mezo23 napisał(a):
http://www.transport-publiczny.pl/mobile/konflikt-autobusowy-w-czechach-regiojet-skarzy-flixbusa-do-ke-58646.html



Pozostaje podziękować kapitanowi państwu za skomplikowane procedury uzyskiwania pozwoleń na przewozy - dzięki temu takie flixbusy mogą sobie monopolizować ile wlezie, bo bariera wejścia na rynek jest wysoka. Najpierw zdumpingują, a konkurencja tak od razu nie wyrośnie, bo musi się babrać z tonami papierologii. Należałoby zliberalizować przepisy do takiego minimum by zapewnić bezpieczeństwo i pewność przewozu oraz przyspieszyć procedurę, by pozwolić konkurencji działać. Przez przewlekłość i rozbudowaną biurokrację takie molochy jak flixbus będą powstawać coraz częściej i więcej przy wsparciu państwa. W samym rozmiarze nie ma nic złego, o ile ten rozmiar powstał dzięki pieniądzom klientów dla których dana usługa była najbardziej optymalna przy założeniu niskich barier wejścia na rynek. Teraz tego nie ma.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
 
      
#304 PostWysłany: 09 Cze 2018 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 42
Jest wreszcie nowa pula biletów na zagraniczne połączenia, bodajże do pierwszego tygodnia września.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 09 Cze 2018 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
gdzie ta pula ? u mnie nic nie widać, chyba,że mam jakiś inny internet...
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 09 Cze 2018 11:52 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Załącznik:
dlixbus.png
dlixbus.png [ 38.65 KiB | Obejrzany 2059 razy ]


To już jest chyba jednak przesada.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 09 Cze 2018 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Elmo Reserve napisał(a):
mezo23 napisał(a):
http://www.transport-publiczny.pl/mobile/konflikt-autobusowy-w-czechach-regiojet-skarzy-flixbusa-do-ke-58646.html



Pozostaje podziękować kapitanowi państwu za skomplikowane procedury uzyskiwania pozwoleń na przewozy - dzięki temu takie flixbusy mogą sobie monopolizować ile wlezie, bo bariera wejścia na rynek jest wysoka. Najpierw zdumpingują, a konkurencja tak od razu nie wyrośnie, bo musi się babrać z tonami papierologii. Należałoby zliberalizować przepisy do takiego minimum by zapewnić bezpieczeństwo i pewność przewozu oraz przyspieszyć procedurę, by pozwolić konkurencji działać. Przez przewlekłość i rozbudowaną biurokrację takie molochy jak flixbus będą powstawać coraz częściej i więcej przy wsparciu państwa. W samym rozmiarze nie ma nic złego, o ile ten rozmiar powstał dzięki pieniądzom klientów dla których dana usługa była najbardziej optymalna przy założeniu niskich barier wejścia na rynek. Teraz tego nie ma.


Prawda. Ale jest chyba granica ceny, którą jest w stanie zapłacić pasażer za dany kurs. Przekraczając go Flixbus naraża się przecież na puste autokary. Kto z Was dałby 150 zł za przykładowy kurs OW do Budapesztu..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 09 Cze 2018 12:16 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Od tego maja specjalistę od exela, który im podpowie gdzie znajduje sie maksymalny przychód :mrgreen:

Ta firma to dno totalne, ostatnio kierowca zniszczył mi plecak (i wcale nie z gapiostwa). Złożyłem wniosek reklamacyjny przez zakładkę bagaże pisząc elaborat z maksymalną liczbą znaków. Na szczęście przeczuwając, że mam do czynienia z firmą naciągaczy zrobiłem zrzut ekranu. Co ciekawe odpowiedz dostałem juz na drugi dzien. Oczywiście była odpowiednia na podniesienie ciśnienia: regułka z automatu, że jesli zgubiłem, albo znalazłem jakieś rzeczy w autokarze, to prosimy wypełnić arkusz z zakładce "znalazłem, zgubiłem bagaż".
Wypełniłem i mam czekać na odpowiedz do 30 dni, minęło juz 12. Zobaczymy co janusze biznesu odpowiedzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 10 Cze 2018 15:59 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 121
Miałam ostatnio przypał na trasie Milan-Zurych. Mialam lot do Milanu opozniony-skutkiem czego dotarlam na dworzec autobusowy 18:55 a odjazd byl o 19. Wjezdzajac taksa na dworzec widzialam dwa autobusy wyjezdzajace i jeden z nich byl moim autobusem. Kierowca odjechal 5 minut przed godzina odjazdu. Zadzwonilam na infolinie anglojezyczna i odebrala kobieta po niemiecku. Powiedziala ze infolinia jest tylko po niemiecku i rzucila sluchawka(pomijajac fakt ze to byla opcja "for english press 1") :D
Za 3 razem odebral jakis gosc i tez cos po niemiecku zaczal mowic. Wiec zapytalam go po angielsku czy jest w stanie cokolwiek w tym jezyku z siebie wykrzesac bo nie uzywalam niemieckiego od dawna wiec po niemiecku bedzie ciezko. Zaczal rozmawiac po angielsku aczkolwiek przeprosil z gory za brak bieglosci. Ogolnie dalo sie dogadac. Pan wzial ode mnie numer kom i powiedzial ze sprawdzi co sie stalo z autobusem i zaraz oddzwoni. Oczywiscie nie oddzwonil :D
Musielismy kupic bilety na autobus o 21:30. Za bilety z 19 nie udalo sie uzyskac zwrotu tylko kod rabatowy minus 5euro za przebukowanie rezerwacji (flixbus uznal ze to nasza wina ze sie spoznilismy na autobus-choc tak nie bylo - i obciazyli nas dodatkowa oplata). Dobre i to.
Dziad firma :D jak ryanair :P
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#310 PostWysłany: 10 Cze 2018 16:16 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Porównywanie flixa z FR, to jak syrenki z garbusem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 10 Cze 2018 18:50 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Ami_Ami
Po polsku to miasto nazywa się Mediolan, Milan to nazwa angielska.
FlixBus w regulaminie zaleca przybycie 15 minut przed odjazdem, ale tego nie wymaga, więc powinnaś się kłócić o zwrot pełnej kwoty, bo odjechali niezgodnie z rozkładem i powinni byli czekać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 10 Cze 2018 19:40 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Oj będzie bolał brak weekendu w Pradze czy Wiedniu za 4zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
Elmo Reserve lubi ten post.
 
      
#313 PostWysłany: 10 Cze 2018 21:35 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
ind_globtroter napisał(a):
Oj będzie bolał brak weekendu w Pradze czy Wiedniu za 4zł.

Czy ja wiem...

Załącznik:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 34.52 KiB | Obejrzany 1695 razy ]
Dzieje się we Flixbusie...

Załączniki:
Przechwytywanie2.JPG
Przechwytywanie2.JPG [ 22.37 KiB | Obejrzany 1695 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
mediolan uważa post za pomocny.
 
      
#314 PostWysłany: 10 Cze 2018 21:44 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
PB wiedział co robi. Sprzedał Flixowi stare wyjeżdżone autokary. Flix sam się wykosi taką polityką jaką obecnie przedstawia (ceny, jakość tzn jej brak, sposób podejścia do klienta) a PB znów wróci ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 10 Cze 2018 21:49 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
PB niczego nie sprzedal. to nie sa autokary Flixa. Dodatkowo Pb nie wroci. Jak Flix zniknie (a zniknie pewnie niedlugo) to znow nie bedzie niczego jak mawil Pan Kononowicz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 10 Cze 2018 22:04 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 121
ms993 napisał(a):
@Ami_Ami
Po polsku to miasto nazywa się Mediolan, Milan to nazwa angielska.
FlixBus w regulaminie zaleca przybycie 15 minut przed odjazdem, ale tego nie wymaga, więc powinnaś się kłócić o zwrot pełnej kwoty, bo odjechali niezgodnie z rozkładem i powinni byli czekać.


Zakladam ze skoro jest to grupa dla latajacych to nikt nie jest na tyle nierozgarniety zeby nie zrozumiec slowa "Milan" :P
Widzialam ten regulamin. Przybycie na miejsce na ostatnia chwile wyniknelo tak jak pisalam z godzinnego opoznienia lotu. Czasami pewnych rzeczy nie da sie po prostu przeskoczyc.
Nie chce mi sie uzerac z flixbusem o kwote o 5euro wyzsza niz ten voucher ktory dostalam. Dobrze ze przynajmniej z voucherami nie robia problemow. W kazdym razie pokazuje to ich stosunek do klienta ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#317 PostWysłany: 11 Cze 2018 03:40 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
depo napisał(a):
PB wiedział co robi. Sprzedał Flixowi stare wyjeżdżone autokary. Flix sam się wykosi taką polityką jaką obecnie przedstawia (ceny, jakość tzn jej brak, sposób podejścia do klienta) a PB znów wróci ;)

Skąd masz informacje, że sprzedał?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 11 Cze 2018 09:19 

@Ami_Ami ale zwróć uwagę że jeśli ponownie się coś wydarzy I będziesz potrzebować anulować przejazd opłacony voicherem to nie dostatniesz już nic w zamian
Góra
 PM off  
      
#319 PostWysłany: 11 Cze 2018 10:00 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Oczywiście oba posty, które umieściłem wyżej zostały szybciutko usunięte ze strony Flixbusa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 11 Cze 2018 10:06 

komentarze redaktora f4f też czasem są usuwane, także...
Desperaci :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group