Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Maj 2018 22:26 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Jak nie rozumiesz, to sie nie przejmuj. Tak z 1/3 doktryny prawniczej tez tego nie rozumie/nie uznaje. :D a sa i tacy co do zgwalcenia potrafia dolepic zamiar ewentualny.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 05 Cze 2018 14:54 

Rejestracja: 19 Maj 2018
Posty: 8
Sprawa potoczyła się tak, że przedstawiłem swój punkt widzenia w centrum rozstrzygania sporów Airbnb. Pisałem że nie jest to wyłącznie moja wina i gdybym przypadkiem nie miał ze sobą telefonu, moja sytuacja byłaby słaba. Liczyłem na jakieś kontrpropozycje kwoty albo po prostu info że mam zapłacić i tyle. Tymczasem po tygodniu przyszedł email że w związku z sytuacją blokują mi konto. Miał ktoś podobne doświadczenia? Airbnb domaga się zapłaty za szkody?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:01 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Mają dane Twojej kk? W jakim kraju to się działo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
jakie konto Ci blokują? KK? czy Airbnb
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:15 

Rejestracja: 19 Maj 2018
Posty: 8
-- 05 Cze 2018 16:15 --

boots napisał(a):
Mają dane Twojej kk? W jakim kraju to się działo?

Było to w Hiszpanii, natomiast płaciłem kartą podarunkowa, na ktorej nic już nie ma

-- 05 Cze 2018 16:15 --

eskie napisał(a):
jakie konto Ci blokują? KK? czy Airbnb

Blokada na airbnb, płaciłem kartą podarunkowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:21 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Mogą dochodzić roszczeń. Czy to zrobią - nie wiadomo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:26 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
eskie napisał(a):
jakie konto Ci blokują? KK? czy Airbnb

A od kiedy mogą blokować konto karty kredytowej?!
Jasne, że Airbnb!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
tak jak na przykład wypożyczalnie samochodów blokują środki. Czasami konieczna jest chwila refleksji zanim się czepisz. :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Rozwaliles komus drzwi/futryne z wlasnej winy - zapomnienie klucza.

Mi sie wydaje ze tu z wlasnej woli powinienes zaplacic za naprawe a nie zastanawiac sie czy cie "zlapia".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 05 Cze 2018 16:15 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Niezależnie od tego, czy będą Cię ścigać finansowo, to dali Ci jasny sygnał, że dziękują za współpracę w przyszłosci...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Cze 2018 16:34 

Rejestracja: 19 Maj 2018
Posty: 8
LonDynia napisał(a):
Rozwaliles komus drzwi/futryne z wlasnej winy - zapomnienie klucza.

Mi sie wydaje ze tu z wlasnej woli powinienes zaplacic za naprawe a nie zastanawiac sie czy cie "zlapia".


Miałem zamiar zapłacić, natomiast sugerowalem niższą kwotę, gdyby po prostu napisali że to tylko moja wina i mam zapłacić to ok, zrobiłbym to. Natomiast nie chodzi o żadne zapomnienie klucza. Koleś miał niesprawny zamek i nie dało się go otworzyć z zewnątrz mając klucz. Gdybym zostawił w mieszkaniu telefon miałbym przerabane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 05 Cze 2018 18:20 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
eskie napisał(a):
tak jak na przykład wypożyczalnie samochodów blokują środki. Czasami konieczna jest chwila refleksji zanim się czepisz. :)

Własnie, poświęć chwile na refleksje, zanim cos napiszesz.
Wyrażnie napisał, że zablokowano mu konto a nie kwotę na koncie, więc pomysł, zamiast zarzucać mi bezrefleksyjność :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Cze 2018 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
450 eur może wydawać się zbyt dużo na polskie warunki. Inna sprawa że to mieszkanie na siebie zarabia i kazdy dzień remontu to dla właściciela strata.
Mam nadzieję że Szczepan jest zwykłym trollem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Cze 2018 22:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 05 Cze 2018 21:26 

Rejestracja: 19 Maj 2018
Posty: 8
yoshi
ja mam nadzieję, że tomTy jesteś zwykłym trollem ;).
Tak jak już pisałem, nie uważam aby sytuacja była W CAŁOŚCI moją winą. Natomiast pytanie brzmi dlaczego właściciel nie zapewnił sprawnego zamka, albo kontaktowej osoby będącej na miejscu. Jak już pisałem, gdybym nie miał ze sobą telefonu, a nie mam takiego obowiązku, byłbym w cz... d... Zamiast odpowiedzi na moje wątpliwości ban. Jak już pisałem chciałem zaproponować inną kwotę, ale zamiast odniesienia do moich argumentów blokada... A przecież można napisać najpierw że niestety airbnb uznaje moją winę i proszę zapłacić. Po to chyba jest centrum rozstrzygania?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Cze 2018 22:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Cze 2018 21:41 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Dość łatwo załapać się na ban w airbnb, w dodatku po masowych przekrętach z kodami rabatowymi Polacy są im znani z nienajlepszej strony.

Spójrz na to z drugiej strony - Airbnb gwarantuje wynajmującym pokrycie szkód spowodowanych przez gości do kwoty 1 mln EUR, tak że nie zależy im na klientach powodujących szkody. Z punktu widzenia serwisu strata 1 klienta (w dodatku problematycznego) jest dużo mniejsza niż rezygnacja sprawdzonego hosta.

Nie wiem czy miałeś jakąś historię na tym koncie czy to pierwszy wynajem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 05 Cze 2018 21:48 

Rejestracja: 19 Maj 2018
Posty: 8
SPLDER
Właśnie staram się spojrzeć z ich strony... Zwykła odpowiedź typu twoja wina i zapłać albo ban. I bym zapłacił. Logika słaba...
To był mój drugi najem


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Cze 2018 22:01, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group