Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:06 

Rejestracja: 22 Maj 2018
Posty: 2
Wiat Wszystkich.
Moi drodzy, widze, ze wielu z Was szuka osób chętnych do podróży do Wolgohrodu na mecz Polska - Japonia.
Jestem zainteresowany każdą propozycja!!!! Jezeli ktos ma wolne miejsce lub szuka kompa na ta wyprawę, JESTEM!!!
Mam nadzieję, ze znajdę transport.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#82 PostWysłany: 23 Maj 2018 03:16 

Rejestracja: 22 Maj 2018
Posty: 2
Buki napisał(a):
Cześć :)
Na airbnb zarezerwowałem całkiem fajną (i tanią!) miejscówkę dla 4 osób. My jedziemy we dwójkę, więc jakby ktoś chciał się wbić to zapraszamy :)
Cena to 344 zł za 4 osoby w terminach 28 czerwca - 1 lipca.
Więcej info na PW :)

Jak jeszcze sa wolne miejsca, to ja chętnie!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 23 Maj 2018 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 109
Loty: 74
Kilometry: 182 625
Hej @Los pablos
Niestety od wczoraj nieaktualne, kumpel wygrał bilety na Polska - Japonia :(
Gdyby się coś zmieniło - dam znać!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 24 Maj 2018 13:42 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 25
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 25 Maj 2018 13:51 

Rejestracja: 14 Mar 2018
Posty: 7
A własnie, ma ktoś może mapkę stadionu i może ją tu wrzucić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 27 Maj 2018 20:15 

Rejestracja: 29 Sty 2017
Posty: 10
Załącznik:
std.jpg
std.jpg [ 74.98 KiB | Obejrzany 18103 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 28 Maj 2018 10:07 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 8
klimasz napisał(a):
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.


ja dostałem sektor C219, a bilet mam też kat3. U mnie rząd 31, więc chyba jeszcze wyżej niż Ty :O Ale chyba lepiej ta, niż bezpośrednio za bramką
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 28 Maj 2018 17:59 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 4
Cześć,
Z kumplem jedziemy do Wołgogradu pociągami (Brześć-Brześć). Mecz dla nas jest dodatkiem do "podróży" :-). Celowo wybraliśmy ten środek transportu zamiast samolotu i celowo omijamy Moskwę. Bilety kupowaliśmy na bardzo dobrych stronach internetowych kolei: białoruskiej (poezd.rw.by) i rosyjskiej (pass.rzd.ru) - zakup online (wszytkie bilety to koszt ok. 750 PLN, wszystkie noclegi w pociągach). Powrót przez Rostów. Poniżej plan i ceny biletów na poszczególnych odcinkach, gdyby ktoś chciał dołączyć. Pozdrawiam.
Załącznik:
Brzesc Wolgograd Brzesc.JPG
Brzesc Wolgograd Brzesc.JPG [ 68.75 KiB | Obejrzany 18025 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
A wiza białoruska jest?

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:05 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 4
Zeus ,

ODP. Potwierdzone w Ambasadzie Białorusi, że Fan ID wystarczy do wyrobienia wizy tranzytowej
(2-krotna to koszt 15 EUR, ale możliwe, żę będzie za darmo), tak więc bez probl. , zwłaszcza, że już kilka razy taką wyrabiałem. Pozdr.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Maj 2018 21:02, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Warto mieć plan b, bo nie zawsze chcą wyrobić wizę 2-dniowa.
Na forum były przypadki odmowy 2-dniowej, i tylko 1 dniowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 28 Maj 2018 19:55 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 4
Cześć,
Dzięki za wskazówkę. Mamy bilety kupione na stronie kolei białoruskich, które precyzyjnie pokazują, gdzie i o której wjeżdżamy i wyjeżdżamy, więc prawdopodobieństwo odmowy 2-dniowej tranzytowej jest praktycznie zerowe. Plan B - autem do Homla, gdzie łapiemy nasz pociąg 26/06.

Pozdr.

Zeus napisał(a):
Warto mieć plan b, bo nie zawsze chcą wyrobić wizę 2-dniowa.
Na forum były przypadki odmowy 2-dniowej, i tylko 1 dniowej
Góra
 Profil Relacje PM off
Trey91 lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 28 Maj 2018 22:36 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 376
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
glosnikking napisał(a):
krasnal napisał(a):
Screen pochodzi z przykładowej strony http://www.101hotels.ru/. Możesz wpisywać nazwy miast używając "naszych" znaków, np. Volgograd.

3x próbowałem zrobić rezerwację przez tą stronę, za każdym razem dostaję maila że rezerwacja została anulowana (bez podania przyczyny).
Ktoś próbował i miał podobną sytuację?


megotel.ru, komandirovka.ru, tvil.ru, nochi.com, bronevik.com, ostrovok.ru, 101hotels.ru, pogostite.ru ...
żadna z tych stron nie oferuje rezerwacji on-line; próbowałem kilka razy; z 101hotels, bronevik czy pogostite rozmawiałem nawet telefonicznie. Oferty na stronie nijak się mają do rzeczywistej dostępności czy aktualnych cen.

Stanęło na tym, że ręcznie szukałem hoteli na google maps, klikałem w stronę hotelu i "бронирование" szukając wolnych miejsc.
Potem płatność kartą lub przelew do Rosji zaliczki + parę maili po rosyjsku.

Generalnie przez pośrednika nic się nie udało załatwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 29 Maj 2018 10:38 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 25
vic3k515 napisał(a):
klimasz napisał(a):
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.


ja dostałem sektor C219, a bilet mam też kat3. U mnie rząd 31, więc chyba jeszcze wyżej niż Ty :O Ale chyba lepiej ta, niż bezpośrednio za bramką


Na Polska-Niemcy w Paryżu miałem za bramką sektor - doping świetny, nawet człowiek światowy się stał bo w telewizji pokazali :P

To tutaj całkiem ok może być jeżeli jest jeszcze kilkanaście rzędów nade mną :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 29 Maj 2018 20:36 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 1
teofilos napisał(a):
Cześć,
Z kumplem jedziemy do Wołgogradu pociągami (Brześć-Brześć). Mecz dla nas jest dodatkiem do "podróży" :-). Celowo wybraliśmy ten środek transportu zamiast samolotu i celowo omijamy Moskwę. Bilety kupowaliśmy na bardzo dobrych stronach internetowych kolei: białoruskiej (poezd.rw.by) i rosyjskiej (pass.rzd.ru) - zakup online (wszytkie bilety to koszt ok. 750 PLN, wszystkie noclegi w pociągach). Powrót przez Rostów. Poniżej plan i ceny biletów na poszczególnych odcinkach, gdyby ktoś chciał dołączyć. Pozdrawiam.
Załącznik:
Brzesc Wolgograd Brzesc.JPG


Jestem zainteresowany, można prosić o kontakt?
Góra
 Profil Relacje PM off
teofilos lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 30 Maj 2018 11:22 

Rejestracja: 30 Maj 2018
Posty: 2
klimasz napisał(a):
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.


My ( 4 osoby ) też kategoria 3 i dostaliśmy D112, czyli widzę że trochę jesteśmy porozrzucani

ps. orientujecie się czy może polscy kibice organizują jakąś sektorówkę na ten mecz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 30 Maj 2018 14:28 

Rejestracja: 30 Maj 2018
Posty: 2
Witam, poszukuje transportu do Wołgogradu dla 2 osób ?

Proszę o kontakt na kazi_11@vp.pl


Ostatnio edytowany przez Abcn 30 Maj 2018 16:23, edytowano w sumie 2 razy
Forumowicz teofilos uprzedził twoje pytanie :) czytałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 01 Cze 2018 01:24 

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 71
Zeus napisał(a):
A wiza białoruska jest?

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk


Pytanie stało się bezprzedmiotowe z dniem dzisiejszym: https://www.facebook.com/FanId2017/?_rdc=1&_rdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 01 Cze 2018 10:28 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Mam nocleg na 4 osoby na 28.06, 100 zł/os. Chętnie komuś oddam.

Dla osób, które jadą autem warto spojrzeć na mapę przejść granicznych Ukrainy z Rosją https://dpsu.gov.ua/en/map/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 01 Cze 2018 21:36 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
Co do tych przejść granicznych taka informacja ze strony MSZ :

Przejścia graniczne, przeznaczone do międzynarodowego ruchu osobowego i towarowego, z których mogą korzystać obywatele państw trzecich, w tym obywatele polscy podróżujący drogą lądową do Rosji, znajdują się na granicy Rosji z Łotwą (BURACZKI, ŁUDONKA, UBYLINKA ), Estonią (KUNICZYNA GORA, SZUMIŁKINO), Białorusią (NOWYJE JURKOWICZI stara nazwa TRZY SIOSTRY), i Ukrainą (POGAR, TROJEBORTNOJE).


Czyli wygląda na to, że trzeba się kierować tylko na te dwa wskazane przejścia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: cool_aka_romeo, Gonzalo83, gruby_inversia, Myszkinpl, semizkum oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group