Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Mar 2018 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Witam

Dubaj nazywany jest kulinarnym rajem, pełnym ekskluzywnych restauracji, ale myślę, ze będąc w Dubaju warto zapłacić trochę więcej i skosztować wspaniałych potraw.
Niektore restauracje hotelowe w Dubaju serwuja smaczne tradycyjne dania polaczone z gastronomicznymi innowacjami w miare dobrych cenach.
Bedac w Dubaju i nie skosztowac wysmienitych krewetek, to tak jak byc w PL i nie skosztowac pierogow.
Tutaj ciekawy zestaw "Seafood Platter" (homar, krewetki, kalmary, hammour) z restauracji w Ramada Downtown w cenie 165 AED + świeży sok z pomarańczy 17 AED i mam nadzieje, ze mi sie nie dostanie. :D
Załącznik:
Zestaw.JPG
Smacznego!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez michzak, 15 Mar 2018 08:35, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:05 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Rozumiem, ze jutro relacja z kolacji u Nursita ? Byc w Dubaju i tam nie zjesc to jak w ogole nie byc :lol:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:24 

Żarcie spoko, na pierwszy rzut oka porcja spora. Taka, przed którą zalecana jest głodówka ;) Ale za sok to strasznie zdzierają.
Góra
 PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:46 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
RAMADA to troche bieda...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lataczuk to rzuc cos, ze swoich doswiadczen kulinarnych w Dubaju. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:50 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
@cccc - nie bylem w Dubaju, nie przepadam za ta czescia swiata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Mar 2018 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lataczuk napisał(a):
RAMADA to troche bieda...

@lataczuk skoro nie byles w Dubaju to czemu twierdzisz, ze bieda?
W Dubaju niekoniecznie trzeba wydac za posilek 100 Euro czy nawet wiecej, aby dobrze zjesc. ;)
BTW w centrum NYC, czy HKG za taki zestaw zaplacilbym spokojnie 2-3 x tyle.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Mar 2018 23:04 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Ale spalem w RAMADA-ch i stad wiem :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Mar 2018 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lataczuk, przyjalem do wiadomosci gdzie spales, ale w tym watku piszemy o posilkach, a Emiraty i CH to 2 rozne, odmienne Swiaty. ;)
Przypominam:
>>>Bliski Wschód » ZEA » Jedzenie<<<
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Maj 2018 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Moje ulubione Mezze zamowione do apartamentu hotelowego w hotelu Swissôtel Al Ghurair. :)

Załącznik:
Mezze.JPG


Tutaj Iftar menu za 95 AED.
Załącznik:
Iftar_menu.JPG


Hotel bezalkoholowy, winko Pinot Noir z Nowej Zelandii kupilem na bezclowce za 77 AED.
Lubie Pinot Noir, jedyne wino czerwone, ktore lubie pic lekko schlodzone.
BTW w apartamencie mialem nie tylko 2 telewizory oraz 2 ubiekacje, ale rowniez potezna lodowke i nawet zamrazalke. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Maj 2018 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Ej Szwajcarzy (Swissotel) to jednak oszczędzajo na wszystkim. Nawet na koncesji na alkohol...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Maj 2018 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@sko1czek poczekaj ten hotel to byla wczesniej Rotana, niedawno zostal przejety i zmieniono nazwe. ;)
Znajac Szwajcarow, ktorzy nie lubia siedziec na sucho, mam nadzieje, ze zaaplikowali o licencje.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Maj 2018 20:06 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
A Swissotel to przypadkiem już nie francuski jest? Po przejęciu Fairmonta przez Accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Maj 2018 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Jeśli wino kupiłeś za AED i piłeś w Dubaju to... czy Dubaj ma bezcłówkę procentową on arrival?
Obym nie został Sherlockiem 2018 f4f za to pytanie :P
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 24 Maj 2018 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Winko kupilem w duty free na lotnisku w Muscat, tam mialem przesiadke.
Podalem cene w AED zamiast w OMR, aby mozna latwiej przeliczyc. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 28 Maj 2018 20:59 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Na DWC i DXB terminal 3 jest sklep 'bezclowy'na wyjsciu (za karuzelami z bagazem) i sa tam alkohole. A czy ceny sa odpowiednie to nie wiem.

@cccc : a czemu zamawiales do pokoju ??? Nie lubisz towarzystwa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Maj 2018 09:27 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 32
Saudi Kitchen - i ich zurbian chicken oraz kunafa cream. Najlepsze co jadłem w Emiratach. Są w Dubaju, Abu Dhabi, Al-Ain i pewnie gdzieś jeszcze.

Ravi - pakistańska knajpa, jeśli ktoś lubi biedny, ale lokalsowy klimat. Jadlem na Deirze, są polecani przez Lonely Planet. W podobnym klimacie Karachi Darbar i Arab Udupi - knajpy w Dubaju ale też w Abu Dhabi, pakistańskie/hinduskie jedzenie. Tanio i pysznie, ale zdecydowanie nie dla ludzi co muszą mieć ładnie w restauracji. Ja rewelacji żołądkowych po nich nie miałem. Pojecie sobie za 25zł/os.

Zahrat Lebnan (inna nazwa Lebanese Flower) - kuchnia Libańska, pyszny hummus, mixed grill, shawarma, ceny też ok. Jadłem w Abu Dhabi, w Dubaju też chyba są.

W Emiratach znajdziecie sporo miejsc gdzie pojecie jak królowie za +-60 aedów max, często mniej. Tylko trzeba wiedzieć co/gdzie szukać. Testujcie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Lip 2018 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Time2GO napisał(a):
@cccc : a czemu zamawiales do pokoju ??? Nie lubisz towarzystwa ?

Moze jestem dziwnym czlowiekiem, ale mam takie chwile, ze lubie zjesc spokojnie kolacje, gdy nie ma nikogo oprocz personelu w restauracji i uda sie zalatwic, ze wylacza agresywna klime. :D
Hotel byl bezalkoholowy, a w apartamencie czekalo na mnie schlodzone winko. ;)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Lis 2018 18:18 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Karachi Darbar dzielnica Deira, kurczak w sosie, sałatka, chlebek nan, pikantna zupka jak masz chłodnik....nazw zapomniałem, cena za wszystko 23 dirhamy. Za free poczujecie się przez chwilę w Pakistanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Lis 2018 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
^^
wydaje mi się że to raczej wrzuta pasująca do tematu 'Dubaj - tanio i dobrze' a nie 'Najlepsze doświadczenia kulinarne w Emiratach' : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group