Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Maj 2018 16:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
W zeszłym tygodniu w piątek koło południa wybrałem się do lodziarni nieopodal, sprzedawali porcje lodów pistacjowych po 4 zł. Zasmakowaly mi, więc postanowiłem przyjść tam że znajomym następnego dnia. Ludzi mnóstwo, staliśmy w kolejce chyba 15 min. A na dodatek okazało się, że dokładnie taka sama porcje sprzedawali w sobotę po 4.50 zł! Powinni tego zakazać!!! Jak tak mogli zrobić?! Czemu Unja nie zareagowała?!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 16 Maj 2018 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
ibartek napisał(a):
co do bookingu, nie gwarantuje ze cena wzrosla tylko dla mnie, moze wzrosla dla wszystkich z dnia na dzien, ale fakty sa takie ze:

- IP rozne, bo laptop vs telefon
- to samo konto, na obu bylem zalogowany do bookingu podczas szukania wieczorem i rezerwacji nastepnego dnia
- cena dokladnie tego samego ostatniego pokoju wzrosla nastepnego dnia o 4%

ps. mam nadzieje ze apka nie czyta sms ktore wyslalem przed rezerwacja, ze bede rezerwowal ten konkretny hotel ...:-)


Przypuszczam, że jeśli cena wzrosła o te 4% to było to spowodowane tylko zmianą kursów walut.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 16 Maj 2018 16:31 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Żeby nastąpiła zmiana na walucie w ciągu jednego dnia o 4% potrzeba swoistego kataklizmu i 'na PLN' dawno tego nie widziałem. Także Twoje domniemania nie są realne. :P


Ostatnio edytowany przez Abcn, 16 Maj 2018 16:52, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Maj 2018 17:22 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
4% to na kursie funta to +/- 20gr, co jest realne, a jeszcze bardziej realne na mniej stabilnych walutach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Maj 2018 17:36 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Obserwuję waluty przez 12h/dziennie online i rzeczywiście jeden raz po glosowaniu o Brexicie była taka znizka na GBP ale prawdopodobieństwo , że wtedy była ta zmiana na Booking o której pisał nasz kolega oceniam na minimalną :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Maj 2018 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
ibartek napisał(a):
kumkwat_kwiat napisał(a):
@ibartek
Ale z tego co rozumiem porównujesz ceny w różnych dniach, a nie w jednym momencie na różnych urządzeniach.


tak. z drugiej strony nie sadze ze to normalne ze cena hotelu zmienia sie z dnia na dzien i inna jest wieczorem, a inna rano.

Jest to jak najbardziej normalne, szczegolnie w hotelach sieciowych. Dlatego zawsze rezerwuje opcje anulowalna i potem sprawdzam jak zmienia sie cena. Czasami zmieniam rezerwacje dwa razy albo wiecej, bo cena spada.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group