Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 388 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Sie 2017 13:38 

fredbb napisał(a):
Czy ktoś wie, czy WizzAir nadal darmowo przydziela miejsca obok siebie? Czy robią teraz tak jak Ryanair, rodzielają osoby?


Obok siebie oczywiście w ramach dostępnych jeszcze miejsc

Jest to miejsce w pierwszej kolejności B i C przy 2 osobach na rezerwacji, przy 4 w ramach dostępności jak dotąd zawsze A-D
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#22 PostWysłany: 26 Sie 2017 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 193
Kilometry: 511 688
złoty
Potwierdzam to co pisze @gorny77
Kilka dni temu odprawiałem 5 osób na jednej rezerwacji tam i z powrotem.
Siedzimy obok siebie bo miejsca były dostępne. Na pierwszym locie A-E, na drugim B-F (pewnie A było zajęte).
Nie wiem tylko jaki algorytm przyjmują bo pierwsza i ostatnia osoba z rezerwacji nie otrzymała ani pierwszego ani ostatniego wolnego miejsca w danym rzędzie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Sie 2017 14:05 

Już tu kiedyś pisano: u mnie ZAWSZE przy 4 osobach A-D (ale jak dotąd wcześnie kupuję czyli z prawie pustym pokładem), najstarsza kobieta zawsze A, druga kobieta B, ja zawsze C i mężczyzna młodszy B
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Sie 2017 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 193
Kilometry: 511 688
złoty
U mnie wszyscy faceci. Zawsze najmłodszy przy oknie a najstarszy na końcu (w moim przypadku B jeśli okno było F albo E jeśli okno było A) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 07 Wrz 2017 01:16 

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 2
Lece z mężem i 4 letni m synem. Bilety zamawialam 6 tyg. przed lotem. Lot za 3 tygodnie a bilety na ten lot nadal są dostepne. Jak myslicie, jest duze prawdopodobienstwo ze rodziela rodzica z dzieckiem? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Wrz 2017 01:23 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Nie ma takiej możliwości , aby dziecko leciało bez opiekuna - nawet jeśli system by was rozdzielił (co jest mało prawdopodobne) to i tak załoga samolotu musi posadzić przynajmniej jednego rodzica z dzieckiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:25 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 321
Panowie i Panie, podepnę się pod temat.
Kupiłem wczoraj bilety tam i z powrotem i dopiero dzisiaj na fakturze zobaczyłem, ze przez przypadek zarezerwowalem jedno miejsce i to jeszcze beznadziejne, bo na samym początku samolotu.
Co teraz robić? Da się to jakoś odkręcić? Ewentualnie czy można zmienić te wykupione miejsce?
Leci nas 3, czy wtedy muszę rezerwować miejsce dla dwóch pozostałych osób, czy przy odprawie dostaną miejsce koło mnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:29 

Musisz czekać do darmowej odprawy lub teraz wykupić też reszcie :D

Możesz po zalogowaniu się w rezerwacji zmienić na inne miejsce (ale na teraz po co), dopłacisz ewentualną różnicę w cenie
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:35 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
SPLDER napisał(a):
Nie ma takiej możliwości , aby dziecko leciało bez opiekuna - nawet jeśli system by was rozdzielił (co jest mało prawdopodobne) to i tak załoga samolotu musi posadzić przynajmniej jednego rodzica z dzieckiem.

Tydzień temu rodzice usiedli w jednym rzędzie, dwójka dzieci (tak 6-8 lat) rząd za nimi. Nikt nawet nie zapytał czyje to dzieci. :D
A patrzyłem specjalnie, bo niestety usiadły przed nami. :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:43 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 321
Anonymous napisał(a):
Musisz czekać do darmowej odprawy lub teraz wykupić też reszcie :D

Możesz po zalogowaniu się w rezerwacji zmienić na inne miejsce (ale na teraz po co), dopłacisz ewentualną różnicę w cenie

A jak ewentualnie zmienię swoje miejsce, a pozostałym dwóm osobom nie wykupie to dostaną miejsca koło mnie, czy nas rozsadzi po całym samolocie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:47 

A jak sądzisz czemu służyła ta reforma :lol: poczekasz do odprawy i się dowiesz równiez tego co robić dalej
Góra
 PM off  
      
#32 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:52 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 321
Nie wiem o jakiej reformie mówisz, nigdy nie leciałem Wizzairem.

Proszę o pomoc w wyborze jednej z opcji ;)

1. Zostawić tak, jak jest. Ale nie chce lecieć z przodu...
2. Przenieść swoje miejsce gdzieś indziej.
3. Przenieść swoje miejsce gdzieś indziej i wykupić miejsca również moim współpasażerom.

Naprawdę będę wdzięczny za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:57 

Zostawić jak jest. Poczekasz do odprawy, a po niej i darmowym przydziale miejsc nie koło siebie, gdy Ci na tym bardzo zależy ewentualnie "Przenieść swoje miejsce gdzieś indziej i wykupić miejsca również moim współpasażerom"
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 14 Maj 2018 07:52 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 77
Misiatek napisał(a):
SPLDER napisał(a):
Nie ma takiej możliwości , aby dziecko leciało bez opiekuna - nawet jeśli system by was rozdzielił (co jest mało prawdopodobne) to i tak załoga samolotu musi posadzić przynajmniej jednego rodzica z dzieckiem.

Tydzień temu rodzice usiedli w jednym rzędzie, dwójka dzieci (tak 6-8 lat) rząd za nimi. Nikt nawet nie zapytał czyje to dzieci. :D
A patrzyłem specjalnie, bo niestety usiadły przed nami. :evil:



no i co z tego że usiedli, bilety pewnie mieli rodzic + dziecko w każdym rzędzie, bo inaczej nie jest możliwe, a że usiedli sobie jak chcieli w obrębie swoich miejsc to ich wybór
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 14 Maj 2018 08:54 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
No właśnie tego dotyczyła moja wypowiedź, czy to ich wybór, czy jednak jest obowiązek siedzenia rodzic+dziecko.
Z obserwacji napisałem, że nawet jak jest taki obowiązek, to załoga nie zajmuje się egzekwowaniem tego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 14 Maj 2018 09:11 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 77
w sumie nie wiem jak to do końca jest
leciałam kiedyś sama z 3 dzieci, najstarsze 14 lat, to był ich pierwszy lot samolotem i koniecznie chcieli mieć miejsce przy oknie, spokojnie obsługa mi przydzieliła miejsca 2 x po 2 miejsca przy oknie, wiek dzieci jakoś nie miał znaczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 14 Maj 2018 10:56 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
Misiatek napisał(a):
SPLDER napisał(a):
Nie ma takiej możliwości , aby dziecko leciało bez opiekuna - nawet jeśli system by was rozdzielił (co jest mało prawdopodobne) to i tak załoga samolotu musi posadzić przynajmniej jednego rodzica z dzieckiem.

Tydzień temu rodzice usiedli w jednym rzędzie, dwójka dzieci (tak 6-8 lat) rząd za nimi. Nikt nawet nie zapytał czyje to dzieci. :D
A patrzyłem specjalnie, bo niestety usiadły przed nami. :evil:

ale może mieli nawet wykupione i specjalnie tak usiedli? czasem też tak kupuję 2+2, chociaż akurat siadamy ja z jednym dzieckiem, maż z drugim (żeby oboje siedziało przy oknie)
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 14 Maj 2018 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Leciałem Wizz do Bergamo i powrót 23-27 kwietnia. Jako, że nie wykupiliśmy miejsc, to musieliśmy czekać z odprawą przez internet dość długo. Ale system przydzielił nam miejsca w jednym rzędzie, obok siebie (2 dorosłych, 1 dziecko) pomimo, że były wolne miejsca w całym samolocie. Więc ze strony Wizz było wszystko OK.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 14 Maj 2018 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Nie ma reguły - to loteria. Raz daje obok siebie, a raz rozrzuca po końcach samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 14 Maj 2018 13:18 

Nie przy rezerwacji z dzieckiem, infantem itp - tu siedzą koło siebie przynajmniej na teraz
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 388 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group