Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 22 Mar 2018 11:04 

Te całkiem pełne, normalnie można wybrać opcję full na etapie rezerwacji online i nie trzeba tracić czasu przy okienku poza standardowymi procedurami



JIK napisał(a):
mkmka_19 napisał(a):
ale jak na stronie AutoReisen zobaczyc ceny z tą opcją full??? Jak wybieram to mi pokazuje cenę za auto a nie mam opcji gdzie zaznaczam dodatkowe ubezpieczenie1


Na miejscu w okienku ci oferują pełne ubezpieczenie.
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#262 PostWysłany: 22 Mar 2018 12:00 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
Anonymous napisał(a):
Te całkiem pełne, normalnie można wybrać opcję full na etapie rezerwacji online i nie trzeba tracić czasu przy okienku poza standardowymi procedurami



JIK napisał(a):
mkmka_19 napisał(a):
ale jak na stronie AutoReisen zobaczyc ceny z tą opcją full??? Jak wybieram to mi pokazuje cenę za auto a nie mam opcji gdzie zaznaczam dodatkowe ubezpieczenie1


Na miejscu w okienku ci oferują pełne ubezpieczenie.
[/quote

a ta opcja full to obejmuje to samo co w Cicar? od nich zawsze brałam ale autoreisen ceny ma zdecydowanie lepsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 22 Mar 2018 12:05 

Na stronie wszystko masz, w tym co jest w cenie oraz wymagania np. kierowca minimum 21 lat

U mnie od kilku pobytów na każdej z wysp najtańszy był PlusCar
Góra
 PM off  
      
#264 PostWysłany: 22 Mar 2018 13:30 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
wkleisz link? chodzi mi o zakres full ubezpieczenia w AutoReisen ja niestety nie odnajduję, zakres podstawowy czytałam ale dodatkowego full ubezpieczenia nie widzę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 03 Kwi 2018 10:18 

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 31
Czołem! Mam trochę inne pytanie, które również odnosi się do wątku. Jedziemy w połowie maja w 8 dziewczyn. Będziemy przez 3 dni mieszkać w Las Palmas i przez 4 dni w Vega de San Mateo (w środku wyspy) i zastanawiamy się nad 2 opcjami: czy wypożyczyć jednego busika czy 2 mniejsze auta. W związku z tym czy ktoś by mógł napisać jak wygląda parkowanie w okolicy Las Palmas? Bardziej prawdopodobne 2 miejsca na małe auta czy jedno na busa? Ile kosztują parkomaty? Jak wyglądają drogi w środku wyspy? Słyszałam, że są tam bardzo wąskie dróżki i jak się nie ma wprawy w prowadzeniu busa to może być ciężko... Może są jeszcze jakieś inne ważne aspekty, których nie bierzemy pod uwagę? Będę wdzięczna za wszystkie rady:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 03 Kwi 2018 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
W mieście ciężko z parkowaniem, choć to też zależy od konkretnego rejonu. Z tym prowadzeniem to też przecież nie wypożyczasz Ikarusa :) Owszem taki Mercedes Vito oferowany przez CICAR jest większy od Opla Adama, ale raczej nie będziecie musiały pokonywać serpentyn na 3 razy. Generalnie różnicę robi cena. Przy tygodniowym wypożyczeniu w CICAR, Opel Corsa czy Ford Fiesta jest 2,5 razy tańszy od Vito. Niecałe 100 euro, względem 350. Wiec musicie usiąść i policzyć, bo dochodzi jeszcze benzyna.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
to_ja_magdaa uważa post za pomocny.
 
      
#267 PostWysłany: 03 Kwi 2018 10:39 

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 31
Faktycznie busik droższy, ale przy podziale na 8 osób to tak z 70-100zł/os różnicy (tak było na tych popularnych wyszukiwarkach typu rentalcars- po przeczytaniu tego wątku będę sprawdzać przytoczone w nim wypożyczalnie. Bo rozumiem, że niecałe 100e o których piszesz dotyczy jednego auta, tak?). Jeszcze do tego myślę, że wyjdzie trochę taniej na paliwie i na tym parkowaniu. A jesteśmy wszystkie razem w wesołym busiku;) Tylko martwi mnie właśnie to parkowanie i jeżdżenie po górach bo żadna z nas nie ma doświadczenia w prowadzeniu busa. Ale skoro piszesz, że w górach spokojnie damy radę to już faktycznie tylko kwestia ceny zostaje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 03 Kwi 2018 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Tak, niecałe 100 Euro dotyczy jednej Corsy/Fiesty. Co do poradzenia sobie - to uważam, że osoba, która jest ogarnięta w jeździe autem typu Corsa/Fiesta powinna dać radę i Vito. Wiadomo jednak, że są różnice i mimo wszystko trzeba się przestawić na większe gabaryty. Po drogach w środku wyspy jeździ się spokojnie, nie ma wielkiego ruchu, główniejsze drogi są w bardzo dobrym stanie i dobrze oznaczone. Natomiast są i fragmenty bardzo wąskie, które i małym autem pokonuje się bardzo wolno z racji małej widoczności.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 15 Kwi 2018 20:15 

Rejestracja: 15 Kwi 2018
Posty: 2
Witam,
Będę w Maspalomas. Chciałbym wypożyczyć tam auto w rozsądnej cenie z full ubezpieczeniem i bez zabezpieczenia na karcie. Wspomniane w wątku Autoplus i autoreisen mają chyba tylko na lotnisku odbiór aut. Z kolei cicar jest w tym mieście ale dosyć drogi bo praktycznie od 100e wzwyż. Jest jeszcze jakaś alternatywa ? Nie bardzo pasi mi kombinowanie z dojazdem i zostawieniem auta w dużej odległości od hotelu w Maspalomas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 15 Kwi 2018 20:20 

Opcje: - rezerwacja na lotnisku i niech stoi na parkingu z korzystaniem w razie potrzeby (ja tak ze względu na cenę robię) - kontakt z hotelem i rezerwacja samochodu z ich pomocą - szukanie na miejscu, jest tego sporo
Góra
 PM off  
      
#271 PostWysłany: 16 Kwi 2018 16:06 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@oldik, pytanie co rozumiesz przez dużą odległość, autoplus ma jeszcze biuro w Puerto Rico. A ceny z wypożyczalni które mają mało biur chyba właśnie z tego powodu są niższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 16 Kwi 2018 17:12 

Rejestracja: 15 Kwi 2018
Posty: 2
Rozumiem z Maspalomas do lotniska lub właśnie do Puerto Rico. Mam wypoczynek zapewniony wraz z transferem z lotniska do hotelu w Maspalomas. Wydaje mi się że nie ma sensu próbować dostawać się do innych miast tylko z powodu wypożyczenia auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 11 Maj 2018 00:10 

Rejestracja: 08 Lis 2017
Posty: 17
W sobotę lecę na Gran Canaria i na lotnisku odbieram samochód z wypożyczalni. Nocował będę w Puerto Rico, w hotelu Servatur Montebello. Hotel ten nie posiada dużego parkingu i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że będę musiał parkować gdzieś indziej. Przeglądając Google Maps zauważyłem, że na sąsiednich ulicach samochody parkują wzdłuż ulicy - nie widzę jednak na drodze namalowanych pasów białych lub niebieskich. Czy parkowanie w takich miejscach jest dozwolone?
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 11 Maj 2018 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Jest dozwolone na sposób hiszpański:) Sądze, że jeśli nie przystawisz komuś wjazdu to nie będzie problemu.
Ja ostatnio parkowałem w Puerto Rico 4 dni na rondzie (szerokim), elegancko wymalowanym na żółto i było ok:)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
radomt uważa post za pomocny.
 
      
#275 PostWysłany: 11 Maj 2018 19:53 

Rejestracja: 08 Lis 2017
Posty: 17
Dzięki! W takim razie zaryzykuje i w przypadku braku miejsc na parkingu zaparkuje w tym miejscu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 11 Maj 2018 23:18 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
No ale czym ryzykujesz, jak jest bez zakazów pionowych czy poziomych i widzisz, że pierdylion innych kierowców też tak parkuje? Sprawdzasz znaki, patrzysz, żeby kogoś nie zablokować z wyjazdem, czy jest wystarczająca odległość od pasów, skrzyżowań itp. i parkujesz :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 12 Maj 2018 15:25 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Pamiętaj tylko, że nie możesz parkować w głębi chodnika, nawet jak zostawisz miejsce dla pieszych. Też nocowałem w tym hotelu i dostałem mandat za coś takiego. Poza tym przed samym hotelem są ciągle żółte linie, a mimo to ludzie tam parkują. Nie polecam, bo w nocy chodzi policja i wlepia mandaty (a raz nawet laweta przyjechała).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 13 Maj 2018 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
W cywilizowanych krajach parkowanie na chodniku zawsze jest zabronione. To w czasie PRLu radosna twórczość legislacyjna sprawila, że w tym temacie odstajemy od standardów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 05 Cze 2018 09:45 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Czy polecany Autoreisen ma swoje biuro na lotnisku ? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 05 Cze 2018 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Tak, ma
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group