Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Maj 2018 07:39 

Rejestracja: 09 Maj 2018
Posty: 1
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Wyspy Kanaryjskie, Grecja (np Zakyntos,Mykyntos,Santorini, Kreta,...)

Data wylotu
  • 14.08.2018

Data powrotu
  • 26.08.2018

Długość pobytu
  • 7-12 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 18-25.08.2018 Korfu 1os. 2200 bez wyzywienia. Fajnie byłoby żeby chociaż sniadanie było i obiadokolacja

Dodatkowe informacje
  • Miejsce docelowe tylko i wyłącznie w UE ( wylot na dowód osobisty), przyszła żona nie posiada jeszcze paszportu :( Wylot nie może być wcześniej niż 14 sierpnia 2018. Preferowana długość pobytu to min. 7 dni, fajnie byłoby żeby w ofercie było wyżywienie tzn. przynajmniej śniadania, Hotel 3 gwiazdek w górę oczywiście cena ma tu tez znaczenie. Wiem że będą wakacje i nie ma co liczyć na mega tanie bilety, ale może z waszą pomocą uda mi się coś znaleźć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 09 Maj 2018 07:47 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Widzę, że raczej celujesz w biura podróży, niż samodzielne składanie (oddzielnie lot + hotel + atrakcje). Sprawdź inne oferty biur podróży na www.lastminuter.pl
A jeśli chcesz sam sprawdzić ile będzie kosztowało samodzielne złożenie, polecam temat: jak-szukac-taniego-lotu-v-0-3-3,8,57900 oraz jak-szukac-tanich-noclegow-v-0-2,20,70308 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Maj 2018 07:53 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
nie zeby w ue nie bylo gdzie ale w 3 mce paszport napewno wyrobisz
z drugiej strony budzet raczej an europe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Maj 2018 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 191
niebieski
Są też bardzo ciekawe miejsca poza EU gdzie polecisz tylko z dowodem, np. Gruzja, jak dla mnie idealne miejsce na podróż poślubną.
https://www.fly4free.pl/masz-dowod-osob ... paszportu/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Maj 2018 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
W podobnych cenach na pewno złapiesz Grecję z all inc. na Krecie.

Tak jak tutaj wspominano. Do tego czasu paszport spokojnie wyrobisz i możesz próbować gdzieś indziej polecieć, chociaż w sezonie z takim budżetem to ciężko. Bądź też może rozważyć podróż w inne kraje typu Gruzja, Albania, Malta. Możliwości masz wiele, wszystko zależy w jakiej kwocie max chcesz się zmieścić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Maj 2018 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@szalony.kojo obecnie Rainbow Tours się reklamuje bonusami na oferty last minute na lato, więc możesz tam zajrzeć i zobaczyć czy coś tam znajdziesz interesującego.
Góra
 Profil Relacje PM off
Vaska lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Maj 2018 11:37 

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 20
Cicha_Woda napisał(a):
@szalony.kojo obecnie Rainbow Tours się reklamuje bonusami na oferty last minute na lato, więc możesz tam zajrzeć i zobaczyć czy coś tam znajdziesz interesującego.


W ofercie jest napisane, że pierwsze dziecko jedzie za 500 zł, tyle że nigdzie nie znalazłam co to znaczy dziecko :) Jeśli moje ma 17 lat to jeszcze się łapie, czy za stare? P.S. Przeczytałam szczegóły promocji, nie ma tam tej informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Maj 2018 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@Vaska najlepiej po prostu zadzwonić do Rainbow i się upewnić. Chociaż zwykle jako dzieci biura podróży uznają te w wieku do 12 lat.
Góra
 Profil Relacje PM off
Vaska lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 18 Maj 2018 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Podróż poślubna z dzieckiem? No ale OK, już w mitologii to opisano. :oops:
Nie masz podanego wieku, ponieważ zależy to od hotelu i kraju, czyli się różni. Musisz wybrać interesującą Cie ofertę i zobaczyć czy 17 latek się łapie, Ja znalazłem nawet gdzie 18 latek jest OK.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Maj 2018 12:26 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Jeśli ktoś ma małe doswiadczenie w wyjazdach to czemu ktos takiej osobie poleca podroz poslubna w Gruzji?
Sorry ale plażowanie gorsze niż na Bałtykiem.
Jeśli ktoś nie jest wielbicielem gór to też będzie średnio.

Gruzja trochę odstaje komfortem podróżowania od Europy Zachodniej.

Grecja może wyjść najlepiej bo cenowo ok, i bezpiecznie.
A jeśli biura podróży to może lepiej poczekać na wrzesnien? Bedzie taniej i bez takiego tłumu jak wakacyjny szczyt. Poza tym można przebierać w ofertach last minute.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Maj 2018 13:33 

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 20
Cicha_Woda napisał(a):
@Vaska najlepiej po prostu zadzwonić do Rainbow i się upewnić. Chociaż zwykle jako dzieci biura podróży uznają te w wieku do 12 lat.



Dzwoniłam do biura i te hotele i terminy, które są w ofercie last minute podlegają temu samemu ograniczeniu wiekowemu - 14 lat. No niestety, za młodego trzeba będzie zapłacić (albo zostawić z dziadkami ;) ).

@eskie - to nie ja jestem tą osobą wybierającą się w podróż poślubną, ja chcę po prostu na wakacje :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group