Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#141 PostWysłany: 05 Lis 2017 23:33 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dajcie spokój Linette i przyszła gwiazda? Wolne żarty....
Natomiast Frech ma predyspozycje, pieniadze na startowanie oby tylko głowa była odpowiednia to bedzie w 50 szybciej niz Linette w 20( w ktorej moim zdaniem nigdy sie nie znajdzie) ?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#142 PostWysłany: 19 Lis 2017 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Cześć.

Czy był ktoś z was na Australian Open? Jak wrażenia warto zobaczyć? Nie jestem super fanem tej dyscypliny, ale zastanawiam się czy nie wybrać się skoro nadarza się okazja na jeden z pierwszych dni turnieju. A i jak tutaj jest z biletami? Rozumiem, że teraz mogę kupić tylko w ciemno. Drabinka będzie ustalona później więc raczej loteria jeśli chciałbym dopingować rodaka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#143 PostWysłany: 02 Gru 2017 23:18 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 350
niebieski
@DenisP zdecydowanie warto wybrać się na Australian Open, jak dla mnie to najlepszy Wielki Szlem do oglądania na żywo.
Bilety kupisz bezproblemowo w kasie turnieju dzień wcześniej, najlepiej po ogłoszeniu planu gier na kolejny dzień.
Kilka słów o AO skrobnąłem w poście nr 90 w tym wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off
DenisP uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#144 PostWysłany: 02 Sty 2018 21:48 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
@darom a kojarzysz czy przy zakupie w kasie była doliczana kwota 2,65$ (prowizja)? Bo online jest taka oplata, a ze mam kartę w USD to chciałem kupić online, ale z drugiej strony po co tracić 2,65$...

Pytanko jeszcze: jeżeli chcę się iść na wybrane mecze na korty outside, to lepiej zaklepać sobie miejsce wcześniej czy raczej nie ma z tym problemu? Będę na AO w pierwszej dni, więc podejrzewam, że parę lepszych meczów na "dalszych" kortach się znajdzie

Swoją drogą wybiera się ktoś w tym roku na AO?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#145 PostWysłany: 04 Lut 2018 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Polska awansowała do drugiej rundy strefy euro-afrykańskiej Pucharu Davisa. W dniach 7-8 kwietnia nasza rezprezentacja zagra przeciwko Zimbabwe :). Mecze zostaną rozegrane w Polsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#146 PostWysłany: 24 Mar 2018 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Wspomniany powyżej mecz zostanie rezegrany w Sopocie w Hali Stulecia. Czytałem ostatnio, że od 2018 roku mecze II rundy grupy euro-afrykańskiej są rozgrywane do dwóch wygranych setów, a nie jak dotychczas do trzech.

Bilety od 15 zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#147 PostWysłany: 24 Mar 2018 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Na jakiej stronie można kupić bilety?

@Edit. Ok mam, chodziło o stronę abilet.pl
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#148 PostWysłany: 22 Lip 2018 20:40 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Kobiecy Challenger w Warszawie!!!

Warsaw Sports Group Open 2018 coraz bliżej! Wraz z początkiem sierpnia Warszawa znów żyć będzie tenisem za sprawą Warsaw Sports Group Open. Tym razem rozgrywki z udziałem zawodniczek z najróżniejszych stron świata odbędą się na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka przy ul. Merliniego 2a.

Druga odsłona stołecznego turnieju ITF rozpocznie się w sobotę 4 sierpnia dwudniowym turniejem eliminacyjnym, w którym do boju staną aż 64 tenisistki. Rywalizacja w głównej drabince dla 32 zawodniczek zacznie się w poniedziałek 6 sierpnia, a zakończy meczem finałowym 12 sierpnia. Pula nagród w turnieju wynosi 25 tysięcy dolarów USD.

Pierwszą edycję turnieju WSG Open, który odbył się przed rokiem, wygrała Włoszka Martina Trevisan, która w półfinale wyeliminowała najlepszą z Polek, Katarzynę Piter. W deblu Polkom poszło jeszcze lepiej. Katarzyna Piter i Katarzyna Kawa przegrały dopiero w finale z australijsko-białoruską parą Priscilla Hon / Wiera Łapko. Zbliżający się turniej ponownie będzie okazją do obejrzenia naszych najlepszych młodych tenisistek, na czele z triumfatorką juniorskiego Wimbledonu i zawodniczką Legii Warszawa, Igą Świątek.



https://www.sportsgroup.pl/wsg-open/wsg-open-2018
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#149 PostWysłany: 28 Maj 2019 10:31 

Rejestracja: 10 Paź 2018
Posty: 6
Czy ktoś z Was wybiera się w tym roku na Wimbledon?
Ja jadę "w ciemno" bez biletów i zarezerwowanych noclegów. Mam zamiar biwakować w osławionej kolejce po wymarzone wejściówki.
Jeżeli ktoś był na Wimbledonie to proszę o wskazówki i porady, na co zwrócić uwagę. Z góry dziękuję za informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#150 PostWysłany: 28 Maj 2019 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Byłem na Wimbledonie dwa lata temu, udało się wejść na groundy po 1h stania w kolejce. Dużo szczęścia-- zapowiadali burze, dodatkowo tego dnia nie grał Murray. Drugiego dnia też chciałem wejść, to już kolejka na jakieś 8-9h stania i stewardzi mówili, że nie dają gwarancji, że się wejdzie. Jeśli chcesz dostać bilety na centralny lub kort nr 1/2, to bez nocowania/bardzo wczesnego wstania moim zdaniem się nie obejdzie.

Ogólnie ludzie tam rozbijają namioty, śpią nie wiem ile dni z rzędu, panuje tam piknikowa atmosfera-- normalnie można pić piwko.

Jak staniesz w kolejce dostajesz karteczkę z numerem, nie można opuszczać kolejki i później się wbijać gdzieś w środek-- sprawdzają wyrywkowo.

Dużo cierpliwości i nie nastawiaj się, że się uda, jeśli przeznaczysz na to tylko 1 dzień. Jak wspominałem na początku - miałem bardzo dużo szczęścia, że stałem tylko 1h.

Załącznik:
IMG_5254.JPG
IMG_5254.JPG [ 426.91 KiB | Obejrzany 10511 razy ]
Załącznik:
IMG_5179.JPG
IMG_5179.JPG [ 304.22 KiB | Obejrzany 10511 razy ]
Załącznik:
IMG_5215.JPG
IMG_5215.JPG [ 566.68 KiB | Obejrzany 10511 razy ]
Załącznik:
IMG_5236.JPG
IMG_5236.JPG [ 405.11 KiB | Obejrzany 10511 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#151 PostWysłany: 28 Maj 2019 12:20 

Rejestracja: 10 Paź 2018
Posty: 6
Dziękuję za informację.
Planuje ustawić się w kolejce dzień wcześniej ok godz.17,zaraz po przylocie do Londynu. Mam nadzieje że uda mi się dostać bilet na któryś z głównych kortów,ale bilet na groundy też mnie usatysfakcjonuje. Czytałem o wspaniałej atmosferze panującej wśród " kolejkowiczów",a więc przeżycie i poczucie tej atmosfery będzie atrakcją, samą w sobie. Tym bardziej,że już z 10 lat nie spałem pod namiotem,tak więc będzie okazja pobiwakować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#152 PostWysłany: 28 Maj 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Żeby nie było, na korcie nr 1 byłem tylko dlatego, że znajomy z Londynu będąc członkiem klubu tenisowego wylosował bilety i w połowie dnia musiał zawijać do domu.

@Tombak1 będąc dzień wcześniej myślę, że spokojnie na groundy wejdziesz. Mając przepustkę na groundy można też wejść na kort nr 3 (ograniczona liczba miejsc - czasem trzeba poczekać, aż ktoś wyjdzie).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#153 PostWysłany: 03 Wrz 2019 16:55 

Rejestracja: 22 Sty 2019
Posty: 5
Ktoś wie jakie są ceny na turniej WTA na Phuket w lutym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#154 PostWysłany: 29 Wrz 2019 15:15 

Rejestracja: 10 Paź 2018
Posty: 6
Witam
Byłem na Wimbledonie. Przyleciałem do Londynu w pierwszy dzień rozgrywek (poniedziałek 1 Lipca 2019r).
Po przybyciu na miejsce niezwłocznie udałem się na koniec kolejki,który łatwo namierzyć gdyż oznaczony jest dużą flagą z literką Q.
W kolejce stanąłem, a raczej rozłożyłem się z namiotem ok godziny 17.00,otrzymawszy kartę z numerem klasyfikującym mnie na pozycji ok 860,(już dokładnie nie pamiętam).
Zatem mogłem zakupić bilet na drugi co do wielkości stadion,na którym tego dnia grał sam Nada. Zaskoczony byłem lokalizacją swojego miejsca na trybunach,które było naprawdę dobre.Jedyny minus całej tej kolejki jest długi czas oczekiwania na wejście na obiekt, dużym plusem za to ludzie i atmosfera panująca w tym miejscu. Pobudka jest o godzinie 6 po czym jest czas na toaletę, śniadanie, pakowanie namiotów i bagaży,a następnie oddanie ich do przechowalni. Ok godziny 7 zaczyna się ustawianie kolejki w której rano było ok 6 tyś osób( spytacie skąd wiem,przecież ich nie liczyłem, otóż udając się do toalety przedzierałem się przez rzędy ludzi stojących po bilety i w ostatnim wypatrzyłem osobę eksponującą swoją kartę z takim mniej więcej numerem. dodam tylko iż kolejka powiększała się o kolejne osoby które cały czas dochodziły na miejsce.). Obsługa działała jednak bardzo sprawnie i potrafiła zapanować nad tą całą masą ludzi. Potem stoi się,a raczej powoli przesuwa się w stronę kompleksu, po drodze jest kontrola bezpieczeństwa i tak ciągnie się czas do ok.godziny 11 kiedy zaczęto wpuszczać ludzi.przyznam iż było to bardzo męczące 4 godzinne oczekiwanie na upragnione wejściówki. Wyobraźcie sobie że stały tam rodziny z małymi dziećmi, jak dla mnie ekstremum. Sam turniej to" bajka" dla fanów tenisa, coś niewyobrażalnego.Jednego dnia można zobaczyć kilku-kilkunastu najlepszych tenisistów i tenisistek świata. Polecam wszystkim taki wypad i ostrzegam że to uzależnia,( w kolejce spotkałem ludzi z różnych krajów , którzy od kilku lat co roku wracają w to miejsce.) Ja również mam taki plan.Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
Szyn3k lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#155 PostWysłany: 12 Lip 2020 05:40 

Rejestracja: 10 Lis 2016
Posty: 77
Loty: 42
Kilometry: 46 717
Ktoś planuje odwiedzić tegoroczny Roland Garros? Bilety do kupienia od 16 lipca
Góra
 Profil Relacje PM off
mordek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#156 PostWysłany: 17 Lip 2021 20:24 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 17
Miałbym kilka pytań o French Open, jeżeli ktoś był lub się orientuje jak to wygląda, to będę wdzięczny za informacje.

- czy sprzedaż biletów na daną rundę otwiera się w momencie gdy zakończy się poprzednia? Czy można kupić w ciemno wcześniej, nie wiedząc kto zagra w na przykład ćwierćfinale? A może trzeba tak kupować, bo w trakcie turnieju będzie już za późno?
- czy jest w ogóle szansa załapać się na bilety na półfinał/finał? Patrząc na tegoroczną rozpiskę widzę że ceny są w miarę osiągalne - 210/260€ na męski finał
- czy te ceny są w ogóle realne? Wydaje się za mało jak na finał, ale tak to wygląda:
https://fft-billetterie.cdn.prismic.io/ ... Prices.pdf
- czy kupując bilety wybieram kategorię, sektor czy konkretne miejsce?
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#157 PostWysłany: 06 Gru 2021 21:25 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 407
Loty: 42
Kilometry: 50 173
niebieski
WTA wrzuciło dzisiaj kalendarz na pierwszą część sezonu. Szczegóły:
https://www.wtatennis.com/tournaments/2022
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#158 PostWysłany: 03 Mar 2022 01:03 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 407
Loty: 42
Kilometry: 50 173
niebieski
Nie wiem kiedy dokładnie była aktualizacja wspomnianego wyżej kalendarza, ale jest dostępny na kolejne miesiące i zgodnie z nim m. in. turniej WTA 250 w Gdyni odbędzie się w dniach 25-31 lipca. W tym roku powinna być Iga, jak i kilka innych zawodniczek z top 100 rankingu. Oby ceny biletów pozostały na zeszłorocznym poziomie...
Góra
 Profil Relacje PM off
Kacper Szymanski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#159 PostWysłany: 19 Kwi 2022 20:02 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 407
Loty: 42
Kilometry: 50 173
niebieski
Dzisiaj organizator BNP Paribas Poland Open poinformował, że w tym roku ulegnie zmianie lokalizacja - turniej odbędzie się w Warszawie. Dokładny termin rozpoczęcia sprzedaży biletów nie został ogłoszony, ale gdzieś mi mignęło, że będzie to połowa maja. Tak jak napisałem powyżej, na tymże turnieju ma zagrać Iga Świątek, także obstawiam, że bilety rozejdą się dość szybko.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#160 PostWysłany: 19 Kwi 2022 20:47 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Igę można było w miniony weekend w Radomiu zobaczyć w kwalifikacjach Billie Jean King Cup; ale też Magdę Linette, Magdalenę Frech; wszystkie ostatnio pną się w rankingach; mecz z Rumunią, fajna nowa hala, przystępne ceny, 60 zł jeden dzień, 90 zł dwa dni.

Polki wygrały 4:0, dostały się do finału, turniej finałowy, 12 najlepszych kobiecych drużyn świata, 8-19 listopada; Polska ma zgłosić, albo już zgłosiła chęć zorganizowania tego finału w Zielonej Górze.
Góra
 Profil Relacje PM off
KamcioPL lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: msala oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group