Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Sty 2015 17:48 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 49
Witam

Jestem HHonors Gold i mam pytanie jak program nalicza punkty w przypadku wyboru "HHonors points + miles". W przypadku samych punktów: 10 base points + 5 bonus points. W przypadku Gold będzie to 10 base points + 5 bonus points + 2,5 elite member bonus points = 17,5 points za każdego wydanego USD.
Czy gdy mam ustawione preferencje "Points + Miles", moje zarobki będą wyglądały następująco? :
10 base points + Air Miles (liczba w zależności od lini lotniczej) + 2,5 elite member bonus points?

Dodatkowo, mam pytanie czy gdy podczas pobytu, na recepcji w hotelu wydam dodatkowe pieniądze (np. na kolacje które nie były wliczone w stawce za pokój) też otrzymam punkty zgodnie z regułą którą przedstawiłem na górze posta? Wiem, że w IHG tak robią (na podstawie HI Józefów), ale czy w HHonors też?

Dzięki
Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 10 Sty 2015 21:45 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 252
niebieski
Witaj,
Naliczanie punktow dokladnie jak kombinujesz, wszystko sie zgadza. Poluj na regularne promocje na zwiekszenie punktow. W wiekszosci z nich daje sie je kumulowac :)

Dodatkowe punkty trzeba czesto reklamowac mailem w HH. Ostatnio mi naliczyli w listopadzie za maj z Zagrzebia ;)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Sty 2015 00:21 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Jeśli chcesz wiedzieć ile punktów/mil dostaniesz za pobyt, polecam oficjalny kalulator.


https://www.hiltonhhonors.com/services/ ... r_pop.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Sty 2015 12:16 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 49
Dzięki wielkie :)

Mam w lutym dwa pobyty w dwóch różnych Hiltonach w Dubaju i tak własnie czekam na jakąś promocje na luty... puki co Double Points promocja kończy się w styczniu, a dotychczas zapowiedziane promocje milowe raczej mnie nie ratują. :/ Zbieram jedynie Aviosy w BA oraz w mile Flying Blue. Obecnie mam ustawioną preferencje na Virgin Atlantic, ale to tylko dlatego, że jeżeli żadna promocja nie przyjdzie, udzieram wystarczającą ilość mil aby przetransferować mile Virgina do HHonors. Z racji tego, że Virginem chyba już nigdy nie polecę :) - jednorazowa akcja, bilet Warszawa-USD-Edynburg za 1100 zł z F4F :)

-- 12 Sty 2015 12:23 --

mileq napisał(a):
Witaj,
Naliczanie punktow dokladnie jak kombinujesz, wszystko sie zgadza. Poluj na regularne promocje na zwiekszenie punktow. W wiekszosci z nich daje sie je kumulowac :)

Dodatkowe punkty trzeba czesto reklamowac mailem w HH. Ostatnio mi naliczyli w listopadzie za maj z Zagrzebia ;)))


Promocje da się kumulować.. czyli gdybym jeszcze w styczniu chciał odbyć jakiś pobyt, to mógłbym wziąć udział w promocji Double Points + np. jakaś promocja milowa: Quadruple Miles&More ? Ile bym wtedy dostał punktów, a ile mil za jednego USD wydanego w Hiltonie?

A tego co myśle to za 1 USD: 10 base points + 10 extra points (Double Points) + 2,5 (GOLD) + 4 Miles&More? Dobrze kombinuje :D ?

dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Mar 2018 21:15 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Cześć!

A ktoś mi wytłumaczy, jak wygląda kwestia naliczania punktów w momencie gdy za nocleg płacimy punktami + gotówką?

Byłem 4 dni w hotelu Hilton Barcelona - zapłaciłem 100k p3unktów plus 238 euro - dostałem 2105 punktów bazowych.
Kolejny pobyt miałem w drugim Hilton Diagonal Mar - zapłaciłem 60 k punktami oraz rachunek na kwotę 316,96 euro i dostałem... 705 punktów bazowych.

Odpowiedź 4 krotna od HHonors to gotowiec - jak punkty są przeliczane, za 5 razem odpisali - że pieniądze zapłacone za pobyt w przypadku pobytu za punkty+nocleg jest nie wliczana. Może ktoś wyjaśnić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Mar 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Wyglada na to, ze za pierwszy pobyt dostales wlasciwa ilosc punktow, euro przeliczone na dolary x 10, ale za drugi pobyt wyraznie za malo, powinno byc jakies 3000 punktow bazowych. Na FT tez ktos walil glowa w sciane, gdy dostawal odpowiedzi, ze nie naliczaja sie punkty za pobyt punkty + gotowka, co jest niezgodne z regulaminem. W koncu zostalo to rozwiazane przez reprezenta HH.

Tutaj masz punkt regulaminu do zacytowania w mailu:

Hilton T&C (under Hotel Reward Stays, para 15):

15. Members will earn Points (and miles if Earning Style Option selection is for miles) for combined Points and money Reward Stays on any money spent on eligible folio charges at Waldorf Astoria® Hotels & Resorts Hotels, Conrad® Hotels and Resorts, Canopy™ by Hilton, Hilton Hotels and Resorts, Curio - A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton™, Tapestry Collection by Hilton™, Embassy Suites™, Hilton Garden Inn® and Hilton Grand Vacations®.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Reciu uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Mar 2018 22:32 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Problem rozwiązany dzięki Tobie. Bardzo dziękuję.

Podczas rozmowy na czacie trafiłem na dobrego pracownika. Wysłałem mu regulamin, następnie wątek do forum i dodał brakujące punkty za dwa pobyty.

Na początku nie był skory do rozmowy, ale argumenty go przerosły.

Jeszcze raz dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group