Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Mar 2018 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Zainteresowałem się tym pociągiem Kaliningrad-Moskwa, lecz nigdzie nie ma kluczowej informacji czy ten pociąg jedzie przez Białoruś albo o konieczności wyrobienia wizy. Dla mnie opcje są dwie: albo nie jedzie i nie ma problemu z wizami, albo jedzie, ale Rosjanie z Białorusinami się dogadali i też nie ma problemu z wizami. Na tej lini będą się przemieszczać kibice z całego świata, nie wyobrażam sobie że te tłumy Białorusini cofają na granicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#42 PostWysłany: 14 Mar 2018 20:14 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Ciekawostka z Facebooka - ambasada rosyjska dużo nie pomogła.

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 392.16 KiB | Obejrzany 5631 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:56 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 92
Jeśli jest potrzebna wiza tranzytowa - dobrze, to tylko 10 euro, jeśli FAN ID wystarczy - jeszcze lepiej. Gorzej jeśli trzeba będzie wykupić i wizę białoruską i wizę rosyjską, bo FAN ID nie będzie uprawniać do wydania wizy białoruskiej i tym samym wjazdu/opuszczenia terytorium Białorusi. Z drugiej strony daje się rezerwować darmowy pociąg Kaliningrad - Moskwa dla obywateli Polski - system nie blokuje takiej możliwości, a przecież system oparty jest na danych z FAN ID. Liczę na to, że się jakoś dogadają, a jak nie to niech puszczają pociągi przez Łotwę.


Ostatnio edytowany przez Lokersan, 15 Mar 2018 22:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 15 Mar 2018 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Proszę, nauczcie się to nie jest Fun (ani funny) ID tylko Fan ID - od fana nie od fanu
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 15 Mar 2018 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@blazejdaw ale na zdrowy rozsądek - co ambasada FR, w dodatku w USA, ma do białoruskich wiz?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 15 Mar 2018 20:23 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Racja. Wrzuciłem bardziej jako ciekawostkę, bo wiem, że te pytania się pojawiają. Pozostaje być cierpliwym, ja póki co nawet biletu na mecz nie mam, wiec problem ewentualnych wiz przede mną ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 15 Mar 2018 21:31 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
dyneck napisał(a):
lukaszboni napisał(a):
Image
taki błąd wyskakuje.....
może ktoś doradzi...
I żeby nie było fan id już dotarł do mnie


Miałem z tym problem wczoraj.
Nie wpisuj wszystkeigo ręcznie tylko jak w polu surname zaczniesz wpisywać nazwisko to dostaniesz podpowiedź
- kliknij ją i wtedy zaciągnięte zostaną wszystkie dane, które podawałeś do wniosku o fanID i potem się powinno
wszystko zgadzać.


Mam ten sam problem co @lukaszboni
Wpisuję dane ręcznie, wpisuję przez to "zaciąganie". I nic. Ten sam błąd.

Sprawdziłem na stronie fan-id mój status i jest tak:
Application Status: Approved
Delivery state: printed

Sprawdzałem pociagi z Moskwy do Kazania - nie ma już miejsc??
Sprawdzałem z Kazania do Wołgogradu - są miejsca - ale ten sam komunikat.

Ktoś ma jakiśpomysł? Jak to "obeszliście"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 15 Mar 2018 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Czy Wy również nie macie możliwości wyboru miejsca w wieczornym (17:09) pociągu z Kaliningradu do Moskwy w dniu 17.06?

Załączniki:
Kal.jpg
Kal.jpg [ 39.59 KiB | Obejrzany 5495 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 15 Mar 2018 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Wczoraj rezerwowalem miejsce w tym pociągu i może było jeszcze 10 wolnych miejsc, pewnie i to się rozeszło. Miałem tak przy rezerwacji powrotu pierwszym możliwym pociągiem po meczu, musiałem brać miejsce w następnym
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 15 Mar 2018 22:55 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
A może ktoś sprawdzić i powiedzieć proszę jak wyglada sytuacja z ilością miejsc z Kaliningradu przed meczem z Senegalem? Dowolna data
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 15 Mar 2018 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Oprócz ostatniego pociągu o godz. 17.06 we wszystkich pozostałe są miejsca.
Gorzej jest z powrotami...

Załączniki:
926.jpg
926.jpg [ 103.45 KiB | Obejrzany 5508 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 16 Mar 2018 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Obstawiam, że pociąg z Kaliningradu do Moskwy będzie jechał taką trasą jak ich codzienny pociąg na tej trasie, czyli przez Wilno oraz Mińsk Białoruski.

Co ciekawe bilet (przy normalnym zakupie) Kaliningrad - Moskwa kosztuje 80 PLN, a Wilno - Moskwa ten sam pociąg już około 253 PLN.

Załączniki:
2018-03-16_145712.jpg
2018-03-16_145712.jpg [ 136.02 KiB | Obejrzany 5431 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 16 Mar 2018 16:33 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Panowie sprawdził by ktoś czy są jeszcze miejsca w pociągu na mecz z Kolumbią Moskwa-->Kazań i z powrotem? Czekam jeszcze na jednego kolegę z paszportem żeby rezerwować. I drugie pytanie jeśli by nie było, czy pociągi były dodawane jakoś z czasem. Przykładowo zarezerwowano dwa to po czasie dodano kolejny itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 16 Mar 2018 16:39 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@kyrtap1992 nie trzeba mieć fanid żeby sprawdzić dostępność miejsc. Wystarczy się zarejestrować na stronie z pociągami. Żeby dokonać rezerwacji już trzeba mieć wszystkie dane gotowe. Co do pociagów do chyba dodają ale często w inne dni/godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off
kyrtap1992 uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 16 Mar 2018 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
@kyrtap1992 niestety ale póki co nic nie ma wolnego... Obserwuję ten kierunek od dwóch dni i nawet złapałem jedną miejscówkę która się zwolniła ale nie dało się jej zarezerwować. Na razie nie ma presji ale mam nadzieję, że jeszcze coś dorzucą tylko czy będzie to dzień wcześniej tak jak mi pasuje to już może być wątpliwe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 16 Mar 2018 16:59 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Nom właśnie patrze na to i są jeszcze dostępne ale na kilka dni przed meczem i też mi to tak średnio pasuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 16 Mar 2018 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Gdy się na stronie z pociągami wybierze któryś z meczów odbywających się w Kaliningradzie pojawia się taka oto informacja

[+] Pokaż
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 17 Mar 2018 13:04 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 8
grzegorzkatowice napisał(a):
dyneck napisał(a):
lukaszboni napisał(a):
Image
taki błąd wyskakuje.....
może ktoś doradzi...
I żeby nie było fan id już dotarł do mnie


Miałem z tym problem wczoraj.
Nie wpisuj wszystkeigo ręcznie tylko jak w polu surname zaczniesz wpisywać nazwisko to dostaniesz podpowiedź
- kliknij ją i wtedy zaciągnięte zostaną wszystkie dane, które podawałeś do wniosku o fanID i potem się powinno
wszystko zgadzać.


Mam ten sam problem co @lukaszboni
Wpisuję dane ręcznie, wpisuję przez to "zaciąganie". I nic. Ten sam błąd.

Sprawdziłem na stronie fan-id mój status i jest tak:
Application Status: Approved
Delivery state: printed

Sprawdzałem pociagi z Moskwy do Kazania - nie ma już miejsc??
Sprawdzałem z Kazania do Wołgogradu - są miejsca - ale ten sam komunikat.

Ktoś ma jakiśpomysł? Jak to "obeszliście"?


Też mam ten sam problem. Nie mogę dodać siebie i drugiego pasażera, bo strona krzyczy o błędnych danych. Oczywiście próbowałem podawać imiona i nazwisko w różnej kolejności, a także wpisywać numer zamówienia FANID (request number ) zamiast numeru FAN ID i też nic. Dodam, że nie mogę dodać pasażerów zarówno bezpośrednio podczas zamawiania danego pociągu, jak i na podstronie do zarządzania pasażerami (Personal Office). Wczoraj pisałem maila do supportu, ale jeszcze bez odpowiedzi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 17 Mar 2018 13:33 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 92
Może masz podwójne imię i wtedy trzeba wpisać w polu "Imię" oba imiona oddzielone spacją, a w polu "Middle name" nic nie wpisywać. U mnie to właśnie było problemem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 17 Mar 2018 13:56 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 8
Wow, zadziałało :D W polu First Name wpisałem oba imiona oddzielone spacją. Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group