Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Cze 2014 16:49 

Rejestracja: 20 Cze 2014
Posty: 3
Czy orientujecie się jak najprościej(i punktualnie) dojechać z Krakowa do Wiednia? mam niedużą grupę do przewiezienia. z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 20 Cze 2014 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
PolskiBus(musisz dostać się do Częstochowy, albo Katowic) , albo pociąg (nocny bezpośredni)
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Cze 2014 16:55 

Rejestracja: 20 Cze 2014
Posty: 3
A nie ma jakiejś alternatywy? Bo słyszałem o buswieden czy jakoś tak, że znajomy jechał i mają wifi też. a o polskim busie czasem różnie na forach piszą właśnie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Cze 2014 12:24 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
blablacar?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Cze 2014 12:55 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 232
niebieski
Jezdza busy typu door to door. Cena to 120 pln od osoby. Wyjazd co dzien wieczorem okolo 18-19, dojazd na miejsce o polnocy do maksymalnie 1 w nocy. Jesli chcesz wiecej info- zapraszam na piv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Cze 2014 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 254
Zbanowany
nie wiem co slyszales na temat PB, ale naprawde nie masz sie czego bac. Wystarczy zaplanowac sobie wystarczajaco czasu na przesiadke w KTW. Cena bedzie napewno nizsza od busika.
Mozesz tez sprobowac z OrangeWays/Volanbusz do Zwolenia, potem koleja.
Tak czy inaczej, napewno przyjemniej (choc z przesiadka).
_________________
Jeśli wiesz, chcesz, pragniesz, i możesz, ale...
To to zrób. Z wdzięczności ktoś Cię przeklnie, może nawet pozwie. Napisano w Polsce, części tzw. "Europy"(czyt.cywilzacji). :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Cze 2014 14:05 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
Ja też wybrałbym PolskiegoBusa - teraz możliwe jest nawet pokonanie obu odcinków (Kraków - Katowice, Katowice - Wiedeń) PolskimBusem, więc przesiadasz się na tym samym dworcu.

Jeśli z jakichś przyczyn PolskiBus Ci nie odpowiada, to możesz pojechać bezpośrednio z Krakowa EUROBUS-EUROLINES POLSKA. Tylko pewnie będzie dużo drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Cze 2014 14:21 

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 49
Loty: 75
Kilometry: 125 593
Najlepiej Polskibus, ceny są znośne jeśli odpowiednio wcześniej się zarezerwuje. Poza tym prywatni przewoźnicy oferują konkurencyjne ceny. Polecam też dołączyć do grup na fejsie, gdzie prywatne osoby jeżdzą autami i dosłownie za groszę Cię zabiorą z tamtych okolic :) Kraków, KTW, ogólnie małopolska cała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Cze 2014 21:24 

Rejestracja: 20 Cze 2014
Posty: 3
panowie(bo chyba w meskim gronie jestesmy), ale ja nie mam czasu na przesiadki(poza tym mi sie nie chce), wiec chce cos bezposrednio krk-wieden i na razie widzialem tylko buswieden.pl...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Cze 2014 21:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
nowackim napisał(a):
panowie(bo chyba w meskim gronie jestesmy), ale ja nie mam czasu na przesiadki(poza tym mi sie nie chce), wiec chce cos bezposrednio krk-wieden i na razie widzialem tylko buswieden.pl...

Ja na Twoim miejscu skorzystałbym z propozycji która już tutaj padła czyli blablacar bo ceny widziałem nawet 25 zł w jedną stronę. Jak to Ci nie odpowiada to zawsze możesz rozważyć jeszcze pociąg albo lot Austrian Airlines.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Cze 2014 21:50 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 232
niebieski
Popatrz na http://polskaaustria.prv.pl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 22 Cze 2014 22:17 

Sprawdź też carpooling.pl
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Cze 2015 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 264
niebieski
Hej!
Ten temat powstal rok temu, wiec ponawiam zapytanie.
Czy cos sie zmienilo w kwestii dojazdu z Krakowa do Wiednia?
Dzieki za bierzace info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Cze 2015 11:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@kangaroo1983
obb-d-krakow-wieden-23-euro,35,74341
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kangaroo1983 lubi ten post.
kangaroo1983 uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 18 Cze 2015 17:03 

Rejestracja: 30 Maj 2015
Posty: 5
Nic się chyba nie zmieniło. Polecam Polski Bus.
Korzystałam kilkanaście razy, nie wiem co się wypisuje na forach, bo nigdy żadnych problemów nie miałam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Mar 2018 15:56 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Jak po upadku Polskiegobusa (tak to trzeba nazwać, bo Flixbus jest żenujący, nawet nie wyszukuje połączeń) najtaniej dostać się z Polski (Wrocław lub Warszawa) do Wiednia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Macieqx napisał(a):
albo pociąg (nocny bezpośredni)

Wiem, ze nie mozna zyc przeszloscia, ale pamietam jak na poczatku lat 90-tych pytalem na dworcu w Wiedniu o bilety do Krakowa to Pani mnie pouczyla, aby nie kupowac nocnych, gdyz bandy rumunskie napadaja na pociagi na terenach bylej Czechoslowacji. :D
Kupilem na dzienny, gdyz mi lepiej pasowlo, ale mysle ze zartowala. :D
Nie pisze tego ku przestrodze, gdy pociagi sa dzis bezpieczne i gdybym mial do wyboru oprocz przelotu to pewnie zamiast autokaru wybralbym pociag.
Z Flixbus-em mialem raz problem w Niemczech, musialem dlugo czekac w srodku nocy, pojawil sie kilka godz. ponadpplanowo, a nie moglem sie dodzwonic, aby uzyskac jakies informacje. W kazdym razie od tamtej pory nie korzystalem.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:33 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Arekkk napisał(a):
Jak po upadku Polskiegobusa (tak to trzeba nazwać, bo Flixbus jest żenujący, nawet nie wyszukuje połączeń) najtaniej dostać się z Polski (Wrocław lub Warszawa) do Wiednia?



Jak to jak? A z Krakowa flixbus do Wiednia nie jeździ? Mam na sobotę bilet- nawet mnie nie straszcie, że coś się pozmieniało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:44 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Jak niw wyszukuje połączeń / oczywiście do 26 kwietnia , przykładowa data :
https://shop.flixbus.pl/search?rideDate ... _locale=pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:54 

Leo Express - ale musisz się liczyć że mogą twoje połączenie anulować nawet tydzień przed odjazdem.
flix - w ramach ostateczności...
Pociąg z Ostrawy jest nadal niezłą opcją, najwyżej trzeba się przesiąść w Breclaviu (Brzecławiu). Ale pozostaje mankament jak szybko przedostać się przez Śląsk...
Inna opcja KD do Lichkova i dalej na bilecie CD z przesiadką w Usti i Pardubicach na Railjet (średnio wygodny ale o niebo lepszy od flixa).
+w czeskich mają niezłe bistro.
Góra
 PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group