Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:58 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Anonymous napisał(a):
Wejscie jest tylko jedno, to od strony dworca kolejowego jest tylko do wyjścia


Takie wpisy nawet mieszkańca Malagi zastanawiają czy się myli. Ale tym razem nie ja tylko Pan ktorego cytuję. Sprawdziłam jeszcze na kilku stronach (w języku polskim aby było łatwiej polskim turystom) i jest jak napisałam. Wejscia do Caminito del Rey są dwa: od północy w Ardales (i tak trzeba wpisać w gps jeśli ktoś jedzie autem) i od południa w El Chorro (tam jest przystanek koleji Renfe z Malagi).
Wiecej można np przeczytac na tej stronie: https://zalatanapara.wordpress.com/2016 ... andaluzji/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#102 PostWysłany: 11 Mar 2018 23:22 

Nie pisz bzdur: od kilku tygodni/miesięcy od El Chorro wejscia nie ma i zapewne już nie będzie
Piszesz i tylko gmatwasz fajnie opisany na bieżąco temat
Warto zostawiac od tej strony samochód, bo jest wygodniej i więcej miejsc do zaparkowania samochodu przy stacji i wyjsciu za stanowiskiem oddawania kasków, zwłaszcza rano biorąc również pod uwagę, iz tu kończymy wędrówkę po szlaku
Góra
 PM off  
      
#103 PostWysłany: 14 Mar 2018 15:44 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Na oficjalnej stronie Caminito del Rey (wersja hiszpańska) mowa jest o dwóch wejsciach:
-acceso norte (Ardales) - WEJSCIE PÓŁNOCNE
-acceso sur (El Chorro) - WEJSCIE POŁUDNIOWE
w linku ponizej:
http://www.caminitodelrey.info/es/5178/ ... frecuentes
Raz dojechałam (żeby sprawdzić jak to działa osobiście) od północy a raz od południa, więc działa.
Ja jechałam samochodem. Pewnie mówisz o tych którzy dojeżdżają pociagiem Renfe. Chodzi o to że bez względu od której strony się dojedzie (autem) to można wejść, bo "entradas" są dwie.
Autobus jeździ od jednego wejścia do drugiego i zabiera ludzi.
Dla tych którzy dojeżdżają autem: parking jest dostępny przy obu wejściach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 14 Mar 2018 15:49 

Ja bym cię zbanował, tak mieszasz i piszesz coś co jest niegodne z obecnym stanem faktycznym, a byłem 20 lutego 2018r.

wejście jest TYLKO jedno, to od strony stacji kolejowej El Chorro jest tylko do wyjścia. na końcu przy ławeczkach jest bramka. Siedzi tam pracownik, który ogląda obraz z kamer i sprawdza, by nikt nie wszedł i się nie wracał
Kasa, osoby skanujące kod z biletu/ów i objaśniające po otrzymaniu kasków zasady przejścia też są tylko z tamtej strony

Uparła się i nie przetłumaczysz, a że moderacja zapewne ostatnio nie była to i nie interweniuje pozwalając na głupie harce forumowiczki!


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 14 Mar 2018 16:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#105 PostWysłany: 14 Mar 2018 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Kolejne głupoty. Autobus jeździ w obie strony aby właśnie ludzie co zostawiają auto obok stacji kolejowej mogli dojechać do wejścia, bo parkują przy WYJSCIU. Ile razy jeszcze to będzie poddawane w wątpliwość

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 14 Mar 2018 16:02 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
-- 14 Mar 2018 16:00 --

Anonymous napisał(a):
Ja bym cię zbanował, tak mieszasz i piszesz coś co jest niegodne z obecnym stanem faktycznym, a byłem 20 lutego 2018r.

wejście jest TYLKO jedno, to od strony stacji kolejowej El Chorro jest tylko do wyjścia. na końcu przy ławeczkach jest bramka. Siedzi tam pracownik, który ogląda obraz z kamer i sprawdza, by nikt nie wszedł i się nie wracał
Kasa, osoby szczytujące bilety i objaśniająće po otrzymaniu kasków zasady przejścia też są tylko z tamtej strony

Uparła się i nie przetłumaczysz, a że moderacja zapewne ostatnio nie była to i nie interweniuje pozwalając na głupie harce forumowiczki!


Jeśli podawanie informacji ze źródeł oficlanych jest na tym forum nie mile widziane to myślę że forum powinno pomyśleć o usunięcie takiego użytkownika jak Pan który nie tlko jest agresywny ale właśnie "miesza".

-- 14 Mar 2018 16:02 --

bonifacy napisał(a):
Kolejne głupoty. Autobus jeździ w obie strony aby właśnie ludzie co zostawiają auto obok stacji kolejowej mogli dojechać do wejścia, bo parkują przy WYJSCIU. Ile razy jeszcze to będzie poddawane w wątpliwość

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Zgadza się autobus jeździ w obie strony, potwierdzam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 14 Mar 2018 16:11 

Ja piszę o stanie faktycznym, taka między nami różnica
Z tego co pamiętam to przy kalendarzu z biletami jest info, z ktorej strony jest wejscie, w każdym razie wejscie jest tylko jedno!
Góra
 PM off  
      
#108 PostWysłany: 14 Mar 2018 16:33 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Nie wiem jak jest dziś, co lojalnie zaznaczam :-) W lipcu 2017 na pewno wchodziłam od strony północnej ( nawet przed chwilą sprawdziłam swój bilet ).
Tak czy siak, na bilecie zawsze jest napisane którego wejścia dotyczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 14 Mar 2018 16:41 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Byłem w listopadzie 2017 i wejście było tylko jedno tak jak wskazuje @gorny77. Na całej trasie nie spotkałem ani jednej osoby idącej w przeciwnym kierunku. Nie ma też z drugiej strony żadnych pkt z biletami tylko gość pilnujący wyjścia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 14 Mar 2018 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Ale koleżanka zna hiszpański i wie lepiej...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 17 Mar 2018 22:52 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 5
Nareszcie forum, na którym może będzie ktoś w stanie mi pomóc.

Mamy kupione bilety na Caminito na godz. 16. W Maladze będziemy dopiero o 12 (jedziemy z Granady). Będzie o tej porze jakaś opcja dostania się na Caminito, czy zostaje nam jedynie wypożyczenie auta? Próbował ktoś dostać się autobusami? Np. linią M-233 lub M-231
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 17 Mar 2018 23:33 

Tylko w wersji Granada - Sevilla - El Chorro z Caminito del Rey - Malaga

Z Sevilli są pociągi po 7:40 i po 13, ale ten drugi jest na El Chorro po 15, a raczej 15:30 i jeszcze trzeba dojechać do wejścia autobusem i trochę się przejść
Ostatni pociąg do Malagii o 18:08

Chyba jednak najlepiej, najtaniej i bezstresowo wypożyczenie auta w np. Marbesol z oddaniem dnia następnego z pełnym ubezpieczeniem za ok. 60 euro (auto zaparkujcie gdzieś przy Stacji Kolejowej El Chorro)
Góra
 PM off  
      
#113 PostWysłany: 20 Mar 2018 00:42 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 5
Anonymous napisał(a):
Tylko w wersji Granada - Sevilla - El Chorro z Caminito del Rey - Malaga

Z Sevilli są pociągi po 7:40 i po 13, ale ten drugi jest na El Chorro po 15, a raczej 15:30 i jeszcze trzeba dojechać do wejścia autobusem i trochę się przejść
Ostatni pociąg do Malagii o 18:08

Chyba jednak najlepiej, najtaniej i bezstresowo wypożyczenie auta w np. Marbesol z oddaniem dnia następnego z pełnym ubezpieczeniem za ok. 60 euro (auto zaparkujcie gdzieś przy Stacji Kolejowej El Chorro)


Dzięki! A czy jest możliwość wypożyczenia auta w Maladze ale odstawienia na lotnisku? Przepraszam, jestem totalnie zielona...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 20 Mar 2018 23:41 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Tak, jest w Malaga u Drive mają różne lokalizacje przekazania i odbioru, lotnisko też jak w przypadku Marbsol (u nich wynajem i zwrot jest w ich siedzibie przy lotnisku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 25 Mar 2018 00:32 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Mam do sprzedania dwa bilety na Caminito, na dowolny termin. Mi się nie udało ich wykorzystać, gdyż zamknęli ze względu na pogodę. W związku z tym na ich stronie można je przebukować na dowolny termin.

Cena do lekkiej negocjacji;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Justyna Drzewiecka lubi ten post.
 
      
#116 PostWysłany: 30 Mar 2018 11:21 

Rejestracja: 30 Mar 2018
Posty: 1
-- 30 Mar 2018 12:20 --

Alav czy bilety nadal aktualne?

-- 30 Mar 2018 12:21 --

alav napisał(a):
Mam do sprzedania dwa bilety na Caminito, na dowolny termin. Mi się nie udało ich wykorzystać, gdyż zamknęli ze względu na pogodę. W związku z tym na ich stronie można je przebukować na dowolny termin.

Cena do lekkiej negocjacji;)

Jestem zainteresowana. Aktualne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 30 Mar 2018 23:41 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Wciąż aktualne. Zapraszam na priv.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 15 Kwi 2018 20:36 

Rejestracja: 15 Kwi 2018
Posty: 4
Czy ktoś odwiedził już trasę w tym roku? :)
Czy faktycznie sprawdzają tak super dokładnie dokumenty tożsamości?

Pytam, poniewaz na dniach synowi będzie się ważność dowodu osobistego kończyć, będę wyrabiać nowy.. więc nie znam jeszcze numeru tego dowodu...
Przypuszczam, że legitymacja nie jest brana pod uwagę?

Czy rozsądnie będzie jeśli podam dane dowodu , który lada dzieć straci ważność i też wezmę go na trasę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 15 Kwi 2018 20:46 

Prawda jest jedna niejednokrotnie zresztą tu opisana: jedyne co robią to sczytują kod z biletu odebranego z kasy lub wydrukowanego na domowej drukarce po zakupie online

Tak więc spokojnie, a i trochę poczytaj ten temat, 3-4 ostatnie strony wystarczą! (byłem w lutym br)
Góra
 PM off  
      
#120 PostWysłany: 16 Kwi 2018 07:32 

Rejestracja: 15 Kwi 2018
Posty: 4
gorny77 niby tak, ale niektóre posty są dość stare, więc pytałam o info tegoroczne. ;)

Wcześniej wszystko przeczytałam. :D
Czas zarezerwować bilety. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group