Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Lut 2018 09:59 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 49
Mam bilety na ten mecz....zabieram się za planowanie podroży :)

btw. Ceny noclegów na bookingu są oderwane od rzeczywistości :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 23 Lut 2018 12:53 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 3
jeśli szukacie noclegu na bookingu, to nie polecam tego noclegu https://www.booking.com/hotel/ru/kvarti ... 2a8c0c80af

odwołał nam rezerwację, oczywiście podniósł cenę, chcieliśmy to wyjaśnić, próbowaliśmy sami, przez obsługę booking, od dwóch tygodni nie ma kontaktu z właścicielem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Lut 2018 00:37 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 5
Witam, tez wybieram się na ten mecz i na mecz z Senegalem, planuje jechać sam więc chętnie się dołącze do większej ekipy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Lut 2018 18:15 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 10
glosnikking napisał(a):
krasnal napisał(a):
Screen pochodzi z przykładowej strony http://www.101hotels.ru/. Możesz wpisywać nazwy miast używając "naszych" znaków, np. Volgograd.


3x próbowałem zrobić rezerwację przez tą stronę, za każdym razem dostaję maila że rezerwacja została anulowana (bez podania przyczyny).
Ktoś próbował i miał podobną sytuację?

ja zarezerwowałem z tej strony noclegi w Moskwie i Kazaniu. Bardzo tanio ok 100zł/doba. Też na początku odbijało mi rezerwacje momo że info na stronie było jże miejsca są wolne. Zadzwoniłem na podany nr do informacji i tam mi wskazali któe konkretnie hotele/schroniska są wolne. Prze okazji okazało się że są to te które po ww "odbiciu" rezerwowanego "wskakiwały z pjako propozycja rezerwacji. (Ale ja z kolei szukałem za każdym razem innyc miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Lut 2018 23:03 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 46
Loty: 119
Kilometry: 221 173
glabella
Dzięki za odpowiedź. Po kilkukrotnym odbiciu napisałem do nich maila, w odpowiedzi dostałem informację, że w podanych noclegowniach nie ma już wolnych miejsc. Dostałem od nich propozycję wolnych noclegów, oczywiście droższych, min" apartament wolgograd-citi" "gostinnica komfort"

Na infolinii rozmawiałeś po rosyjsku czy po angielsku?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Lut 2018 23:06, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Lut 2018 00:27 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 10
Rozmawiałem po rosyjsku.
Ale ... zastanawiam się czy nie "zwrócić" tych rezerwacji bo prawdopodobnie uda mi się przenocować w domach (tak jak wspominałem w jednym z maili).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:14 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 1
Ja dzisiaj właśnie zauważyłem że mam bilety. Jadę w 4 samochodem (1 nocleg za Lwowem (za free), a drugi planuję pomiędzy Borisoglebskiem a Wołgogradem). Drugi planowałem w Sumach (jak patrzyłem to hotel 4* ze śniadaniem dla 4 osób był za 76 zł ;) ), ale to chyba jednak za daleko, żeby w 1 dzień do Wołgogradu jechać. No i nie wiem jak na granicy UA-RU będzie :/ - dlatego wolę w ostatni dzień dojechać z RU.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 28 Lut 2018 20:52 

Rejestracja: 26 Maj 2016
Posty: 7
Wie ktoś może, czy można również za darmo skorzystać z pociągu np. z Petersburga do Moskwy na fAn ID, jeżeli ja mam mecz tylko w Wołgogradzie?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lip 2018 18:29, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 28 Lut 2018 21:09 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 95
Nie można


Ostatnio edytowany przez krasnal, 28 Lut 2018 21:16, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 04 Mar 2018 14:48 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 8
krasnal napisał(a):
Screen pochodzi z przykładowej strony http://www.101hotels.ru/. Możesz wpisywać nazwy miast używając "naszych" znaków, np. Volgograd.


A wiesz może czy na tej stronie można bezpłatnie odwoływać rezerwacje? Nie znam rosyjskiego, ale przetłumaczyłem całą stronę i nie widzę tam takiej informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 07 Mar 2018 13:30 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 10
Płatnosć nie jest pobierana. Można bezpłatnie odwołać rezerwacje do 2 dób przed terminem - jeśli chodzi o moją rezerwację w Moskwie na 4 noce za 5600 rubli (Хостел Иван-да-Марья).
Оплата при проживании.
Предоплата не взимается. В случае отмены или изменения бронирования в срок до 2 суток до даты заезда штраф не взимается. В случае отмены или изменения бронирования позднее этого срока или в случае незаезда взимается 100 процентов от стоимости первой ночи проживания .
Znalazłem jednak nocleg na zasadzie coachsurfingu i w ciągu tygodnia zrezygnuję z ww hotelu.
Z kolei za rezerwację w Kazaniu nawet nie brali nr karty kredytowej, ale też chcą aby odwołać do 2 dni roboczych przed terminem noclegu. Tam też odwołam jak potwierdzę nocleg u Russkich.
ннуляция бронирования осуществляется не позднее чем за 2 рабочих дня до заявленной даты заезда.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sie 2018 22:46, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Mar 2018 12:59 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 1
Towarzysze! Witam z Rosji! Jestem z Wolgogradu, ale mieszkam w Czechach, ja mowie po polsku (bardzo *****, ale mowie). W lecie wynajmuje apartamenty dla 6-7 osob z wszystkimi udogodnieniami, 5 minut do stadionu tramwajem. Bede to za 840 zl. za den (totiz 120 zl. dla kazdego, jesli was bede 7). Czy mam inne apartamenty w 30 minutach od stadionu na samochode (taxi w Wolgogradzie nie jest drage = 2-4 euro) dla 8 osob, tez za 840 zl. den. To jest wielki dom z basenem.

Jeśli jesteś zainteresowany, piszte na timazagorski@gmail.com (mam polskie nazwisko, ale nie jestem Polakiem ).


Ostatnio edytowany przez Abcn 10 Mar 2018 23:26, edytowano w sumie 4 razy
P (nie p ) w 'Polakiem' :) Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 10 Mar 2018 21:19 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Tez mam 2 bilety na ten mecz + 2 na mecz w Rostovvie w fazie pucharowej .
Loty 1500/os , zastanawiam sie nad samochodem . Czy już sa jakies osoby , które dopieły szczegóły całej wyprawy ?
Mozecie sie podzielić planem podróży ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Mar 2018 12:08 

Rejestracja: 29 Sty 2017
Posty: 10
Z tego co patrzyłem to loty z Kaliningradu do Moskwy są po 557 zł. Z Moskwy można darmowym pociagiem ale pociag jedzie chyba 18 godzin. Ja mam dwa bilety na mecz z Japonią ale jeszcze szukam chetnego na drugi bilet. Kuzyn miał jechać ze mną ale waha i pewnie zrezygnuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 12 Mar 2018 10:22 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Dla mnie optymalnie to loty do Wolgogradu i powrot z Rostovva .
Sama Moskwa może i wychodzi najtaniej , ale podróż pomiędzy miastami pociągami to olbrzymia strata czasu ( jak dla mnie oczywiście ) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:24 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
glabella napisał(a):
Płatnosć nie jest pobierana. Można bezpłatnie odwołać rezerwacje do 2 dób przed terminem - jeśli chodzi o moją rezerwację w Moskwie na 4 noce za 5600 rubli (Хостел Иван-да-Марья).
Оплата при проживании.
Предоплата не взимается. В случае отмены или изменения бронирования в срок до 2 суток до даты заезда штраф не взимается. В случае отмены или изменения бронирования позднее этого срока или в случае незаезда взимается 100 процентов от стоимости первой ночи проживания .
Znalazłem jednak nocleg na zasadzie coachsurfingu i w ciągu tygodnia zrezygnuję z ww hotelu.
Z kolei za rezerwację w Kazaniu nawet nie brali nr karty kredytowej, ale też chcą aby odwołać do 2 dni roboczych przed terminem noclegu. Tam też odwołam jak potwierdzę nocleg u Russkich.
ннуляция бронирования осуществляется не позднее чем за 2 рабочих дня до заявленной даты заезда.

Też wybrałem opcję bez przedpłaty i potem dwonili do mnie i musiałem zapłacić za jedną noc w Wołgogradzie. Może dlatego, że obłożenie jest ogromne i pani mówiła, że jak nie zapłacę to ma innych chętnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 12 Mar 2018 19:03 

Rejestracja: 29 Sty 2017
Posty: 10
silazak napisał(a):
Dla mnie optymalnie to loty do Wolgogradu i powrot z Rostova . Sama Moskwa może i wychodzi najtaniej , ale podróż pomiędzy miastami pociągami to olbrzymia strata czasu ( jak dla mnie oczywiście ) .



Wcześniej pisałeś o samochodzie a to tez czasochłonne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 12 Mar 2018 20:13 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 46
Loty: 119
Kilometry: 221 173
jest tu ktoś kto rozważa opcję dojazdu pociągami/busami z Polski do Wołgogradu?

Myślałem o trasie Przemyśl - Kijów, Kijów - Charków, z Charkowa dostać się jakoś do Biełgorodu, dalej Woroneż, Wołgograd.

Ewentualnie trasą "południową", przez Dniepropietrowsk, Mariupol, Rostów - pytanie czy na tej trasie funkcjonuje przejście graniczne UA-RUS? Google maps pokazuje trasę jako przejezdną, w internecie też nie znalazłem informacji żeby to przejście było zamknięte.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 13 Mar 2018 14:17 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
@glosnikking

nie boisz się jechać przez wschód Ukrainy? W Mariupolu chyba nadal jest niebezpiecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#40 PostWysłany: 14 Mar 2018 08:48 

Rejestracja: 14 Mar 2018
Posty: 7
Wybiera się ktoś na mecz Polska - Japonia? Jaki środek/środki transportu wybraliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bendex, cool_aka_romeo, dyneck, flash, Google [Bot], gumis999, kamilosik, kefirm, KrisZgr, Legion1, LNR, lukaszmaciaszczyk, maczala1, madej, Maniek1986, marcin14, matkur, michal2018, Mikolaj2206, miszczu1987, Nvjc, ogt, olo, paisas, pascal, pawel_92, Paweł J, pbak, Proximic [Bot], Przemek Moszyk, samaki9, semizkum, szyderca87, to_ja, tractorbowling, tranel, turecky, wojtekly, z0mb3k oraz 106 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group