Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Mar 2018 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
a zapodaj screena z błedem, albo wklej nazwe błedu,
wczoraj robiłem ze znajomym rezerwacje na pociagi, i tez mielismy problemy, i glownie rozchodzilo sie o zle wpisane fanid (kazdy mial inne) badz nr rezerwacji biletu, dane sa 2. rzedne (imie itd), fanid jeszcze nie mielismy approved, dopiero dzis rano, a pociagi 5 min po wniosku o fanid zaklepalismy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:49 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 10
Przypominam że pociągi rezerwujemy po złożeniu aplikacji o FAN ID (trzeba wpisać nr wniosku).
Jeśli mamy problem z rezerwacją to prawdopodobnie już nie ma miejsc (nie ma rysunku z wolnymi kuszetkami do wzięcia) - więc sprawdzamy inne połączenie. proponuję brać wieczorne/nocne pociągi gdyż każde miejsce ma taką "leżankę" do spania - coś jak kuszetka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Mar 2018 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
a orientujesz się czy będzie pościel (poduszka, jakiś koc)? opcja dokupienia w pociągu (m/w ile?), czy lepiej zakupić sobie w jakimś markecie przed podróżą?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Mar 2018 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 109
Loty: 74
Kilometry: 182 625
@bizqit Info z FAQ https://tickets.transport2018.com/page/faq

Will I need to pay separately for my bed linen?
No. Bed linen in additional trains shall be provided free of charge.


Od razu wklejam również jeżeli chodzi o jedzenie:

Is free food provided to passengers in additional trains?
Spectators can purchase meals in the cafe or restaurant train car.
Góra
 Profil Relacje PM off
bizqit uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 05 Mar 2018 16:31 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Ktoś ma jakieś sensowne wytłumaczenie dlaczego nie da się wziąć dwóch miejsc na dole w jednym zamówieniu ?
Jak wybiorę jedno miejsce na dole to potem moge dobrac tylko miejsce na górze.
Góra
 Profil Relacje PM off
mirasm lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 05 Mar 2018 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 109
Loty: 74
Kilometry: 182 625
Sensownego wytłumaczenia brak, też się zdziwiłem, ale jest tak a nie inaczej :D
Bardziej mnie zastanawia fakt kiedy będzie można dokonać rezerwacji na pociągi fazy pucharowej, gdyż w tej chwili się zastanawiam czy robić sobie rezerwację z Wołgogradu do Moskwy po ostatnim meczu grupowym czy jeszcze się wstrzymać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Mar 2018 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
pewnie chodzi o numeracje, skoro bierzesz 2 miejsca na 1 rezerwacji, muszą po sobie następować czyli np 3 i 4, 17 i 18, a jak bierzesz dół, nie następują po sobie np 18 i 20, stąd system nie przepuszcza aby np nie brać np 20 i 77, bo np osoby podróżujące w 3 czy 4 os nie będą miały opcji wybrania miejsc koło siebie, skoro każdy będzie mógł brać randomowo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 05 Mar 2018 22:44 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
-- 05 Mar 2018 21:34 --

Tak, masz rację bo na przykład można wziąć w osobnych przedziałach jak idzie po kolei :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 06 Mar 2018 13:48 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 25
Image
taki błąd wyskakuje.....
może ktoś doradzi...
I żeby nie było fan id już dotarł do mnie
_________________
Łukasz, 28
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Mar 2018 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
wyrobiłes FAN ID?
ewidentnie nr FAN ID nie zgadza się z imieniem i nazwiskiem
sprawdź na mailu, z potwierdzeniem fanid co wczesniej wpisałes jak nie pamietasz, i czy nr FANID który wpisujesz się zgadza
albo sprawdz https://www.fan-id.ru/status.html jaki jest status twojej aplikacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Mar 2018 14:19 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 25
Tak jak napisałem FAN ID dostałem fizycznie do domu i wszystko się zgadza!
_________________
Łukasz, 28
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Mar 2018 16:03 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
lukaszboni napisał(a):
Image
taki błąd wyskakuje.....
może ktoś doradzi...
I żeby nie było fan id już dotarł do mnie


Miałem z tym problem wczoraj.
Nie wpisuj wszystkeigo ręcznie tylko jak w polu surname zaczniesz wpisywać nazwisko to dostaniesz podpowiedź
- kliknij ją i wtedy zaciągnięte zostaną wszystkie dane, które podawałeś do wniosku o fanID i potem się powinno
wszystko zgadzać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Mar 2018 16:24 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 25
Zauważyłem to auto uzupełnianie, ale dalej wyskakuje ten sam problem....
_________________
Łukasz, 28
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#34 PostWysłany: 09 Mar 2018 03:22 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 92
Lokersan napisał(a):
Mam garść pomysłów, pytań i przemyśleń. Nie wiem czy temat był już poruszany, ale -
czy FAN ID działa jak wiza wielokrotnego wjazdu?
Przykładowo: jadę na mecz do Moskwy, potem wracam do kraju i tydzień później znowu do Rosji. Przy czym interesuje mnie czy FAN ID będzie działał nadal jeśli mecz na który mam wykupiony bilet się odbył, a ja chcę tylko wjechać do Rosji na FAN ID (nieważne w jakim celu, czy pobawić się w strefach kibica, czy po prostu pozwiedzać). Ciekaw jestem, czy będę sobie mógł zrobić jeszcze krótkie wakacje w Rosji czy Królewcu np. na te 10 dni ważności FAN ID po skończonych mistrzostwach - wtedy ceny lotów, hoteli i wszystkiego powinny być już niższe.
Zastanawia mnie też możliwość korzystania ze specjalnych pociągów. Rozumiem że są tylko dla kibiców posiadających bilety na mecze w danym mieście, albo wracających z danych miast. Gdy mecz odbywa się w Wołgogradzie są dostępne dojazdy z Moskwy, gdy mecz odbywa się w Moskwie są dostępne dojazdy z Petersburga i wygląda na to, że to koniec możliwości, ale ciekawie by było powołując się na zapewnienie dojazdu móc wrócić za free z Moskwy pociągiem do Kaliningradu, skąd do Polski jest już blisko (albo wysiąść w Wilnie jadąc tym pociągiem i za 10 euro wrócić samolotem czy busem).



Odpowiem sobie sam na pytanie o wjazd do Rosji w terminie do 10 dni po zakończeniu mistrzostw. Oficjalnie można wjechać najpóźniej 15 lipca i być tam jeszcze 10 dni. 16 lipca już nie wpuszczą:


Entry is possible from 00:00 June 4 to 23:59 July 15, 2018 (local time of arrival). Exit is possible from 00:00 June 4 to 23:59 July 25, 2018 (local time of departure).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 09 Mar 2018 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Dla meczu Polska-Senegal wśród dedykowany bezpłatynch pociągów są właśnie 4 składy z Kalinigradu odjeżdżające 17.06. o godz. 02:42, 06:42, 09:30 i 17:26.

Być może się już to przewijało przez forum, ale ja dotychczas tematu nie zgłębiałem, czy pociąg jedzie przez Litwę i Białoruś (najbardziej oczywista trasa) i w związku z tym trzeba uprzednio zaopatrzeć się w wizę białoruską czy może jakimś cudem dla uniknięcia tego problemu dla obywateli EU pociągi te zostały wytrasowane przez Litwę i Łotwę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 10 Mar 2018 12:10 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
dzadzax napisał(a):
dziś wszedłem na stronę rezerwacji pociągów i okazuje się , że nie ma żadnych pociągów w ofercie nie tylko na polskie mecze ale też inne - czy możliwe że się skończyły miejsca w tych wszystkich pociągach??czy ktoś dziś rezerwował miejscówki??

dziś okazuje się , że można aplikować na darmowe bilety koleją i rzeczywiście dodatkowe są pociągi z innych miast -- wczorajszy wpis traktuję jako niepotrzebne sianie paniki- ale najwidoczniej strony rosyjskie też mają prawo się zawieszać


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Mar 2018 14:59, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 12 Mar 2018 09:39 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
Mam pytanko. Zarezerwowałem już bilety na darmowe pociągi. Możliwe, że nie będę jednak nimi jechał. Czy jeżeli nie stawię się na te pociągi to będę pociągnięty do jakiejś odpowiedzialności, np. finansowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:26 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@mal45 nie będziesz, ale jak nie chcesz jechać to odwołaj i zwolnij miejsca dla innych osób (można to zrobić na stronie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:09 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 27
Loty: 32
Kilometry: 38 262
Wie ktoś może co z połączeniem Gdańsk - Kaliningrad , które miało zostać przywrócone ? Po tym próbnym kursie , który odbył się w styczniu nie ma żadnych nowych wiadomości
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 14 Mar 2018 11:34 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 14
A wiecie może czy będzie można zmienic osoby na rezerwacji na pociągi. Rozumiem że po 18 kwietnia będzie można zmienić gości na biletach i czy zamiana osób wcześniej zarezerwowanych będzie możliwa?
Z góry dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: brazilmik, kiimi, lahcimmm2 oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group