Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 515 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#81 PostWysłany: 08 Lut 2018 13:54 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
grzegorz84 napisał(a):
mBank obsługuje Mastercard i VISA. Pewnie jest zainteresowany opiniami użytkowników tych kart nawet jeśli nie są klientami mBanku.


Straszne glupoty piszesz.

Czyli jesli zaplace karta Visa podpieta do konta PKO BP I beda jakies problemy to mam tez zglaszac do mBanku bo oni karty Visa maja?

Tak naprawde to masa bankow oferuje karty obu firm. Visa I MasterCard to wieksze potegi systemu platniczego niz Samsung i Apple w branzy smartfonow.

Co do samego problemu z goldcarem to zadnego zwiazku to z Visa czy MC nie ma. Niech mbank sam zrobi dobrze swoja robote. Jak przerzuca koszty chargeback na Goldcar Malta to tamci pajace moze sie uspokoja. A samo pisanie klientow innych bankow do mBanku nic nie da. Co mBank zrobi? Nie jest strona w tej reklamacji, nie maja zadnych dostepow do danych wiec to nic niewarte. Juz pomine fakt, ze dla mnie mBank to tragedia I sam po kilku latach wlasnie jestem na etapie zamykania konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#82 PostWysłany: 02 Mar 2018 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Ludzie czytają niepochlebne opinie i dalej rezerwują :D nie dziwie się, że właściciel Amber Gold zrobił interes w Polsce
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#83 PostWysłany: 05 Mar 2018 23:36 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 6
Polecam Goldcar. Ostatnio pożyczałem auto na lotnisku w Gironie na tydzień - dostałem VW POLO 2017r ~70k przebiegu w super stanie. To była moja pierwsza rezerwacja więc dla świętego spokoju postanowiłem wykupić ubezpiecznie Super Relax Cover w opcji Paliwo Full-full - wszystko przez oficjalną stronę i wyszło ok 650 PLN (czyli mniej niż 100 PLN za dzień). Na karcie blokowana jest dodatkowo kwota ~500 PLN za paliwo. Po przeczytaniu opinii w internecie podszedłem do wypożyczalni z dużym dystansem i nieufnością bo przecież "kolejki - dzieci płaczo, oszukujo na każdym kroku złodzieje! Gdzie są piniądze za las itd..." - jak się okazało zupełnie niepotrzebnie - byłem jedyną osobą, Aż śmieję się z siebie, że poświęciłem ok 30 min na fotodokumentację auta. Odpaliłem i w drogę. Jedyny problem miałem przy wyjeździe z parkingu bo nie zadziałał bilet parkingowy który dostałem od Goldcar (i tu chyba jedyna ich jedyna wtopa) musiałem wysiąść z auta i dzwonić jakimś domofonem po pomoc. Trochę się stresowałem (bo ja po hiszpańsku znam tylko.. Despasito) - otwierając drzwi nie zauważyłem metalowego progu i jeb drzwiami (zrobiła się lekka wgniotka) Wtedy pierwszy raz podziękowałem sobie że wykupiłem ubezpieczenie. Na moją prośbę o otwarcie szlabanu (po angielsku) usłyszałem kilka zdań po hiszpańsku i bramka się otworzyła. Dalej obeszło się bez problemów - no może tyle że mój 4 letni syn zwymiotował na tylną kanapę (oczywiście kupiłem szczoteczkę i gąbeczkę i doprowadziłem do poprzedniego stanu) i zalałem dokumenty od samochodu (nie pytajcie jak to się stało). Generalnie nie jeżdziłem dużo - jeżdziłem sobie po wybrzeżu tu i tam - łącznie ok 500 km. Parkowałem wyłącznie na darmowych miejscach na ulicy. Przy zwrocie auta na parkingu są takie skrzynki do których wrzuca się kluczyki do auta - ale nie; ja postanowiłem poszukać gościa z obsługi żeby dał mi kwit potwierdzający że oddałem z pełnym bakiem (bo przecież na forum pisali że "tu też kradno i trza uważać"). W budce akurat nikogo nie było - to poszedłem do hali przylotów/odlotów gdzie mają swój kiosk gdzie dawali mi klucze i podpisywałem umowę. Mówię do gościa, że ma ze mną iść i sprawdzić poziom paliwa - a on do mnie, że dzisiaj sobota i nie ma nikogo na parkingu, on sam nie może ze mną pójść i że jakiś system sam sprawdza poziom paliwa i z automatu zwraca kasę jeżeli jest ok. Myślałem, że gość ściemnia bo przecież "kłamio i oszukujo" ale postanowiłem mu zaufać. Wróciłem do PL i sprawdzałem co jaki czas rachunek karty kredytowej - po kilku dniach blokada zniknęła i wszystko się dobrze skończyło. Jeżeli chodzi o samą firmę to jak najbardziej mogę polecić. Wydaję mi się, że bez ubezpieczenia było by trochę trudniej :) i nie jest możliwe pożyczenie auta za 30 PLN/tydzień - wypożyczalnie (nie tylko Goldcar) są nastawione na zysk (A ty za ile pożyczyłbyś obcej osobie swoje auto?). Moim zdaniem zasady są trzy:
ubezpieczenie bezpośrenio od firmy wynajmującej (zgarniają prowizję i są zadowoleni), opcja paliwa full-full, nie wynajmniesz auta za 1 EUR na dobę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#84 PostWysłany: 06 Mar 2018 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Taki model biznesowy. Warto zauważyć, że sporo wymagają od pisarzy. Jednak chyba zbyt rygorystyczny schemat im narzucili.


Ostatnio edytowany przez Washington, 06 Mar 2018 00:18, edytowano w sumie 1 raz
do autora wysłano prośbę o weryfikację, do jej czasu proszę o wstrzymanie się z komentarzami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#85 PostWysłany: 06 Mar 2018 00:06 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Jak już ten temat "mignął" przed oczami, wykończony jak zwykle celnym komentarzem bęcka, to sam napiszę, w ramach dorabiania na prowizjach od Goldcara, 20gr od posta.

Pożyczałem samochody od Goldcara- poprzez rentalcars.com - dwukrotnie na Wyspach Kanaryjskich.
Ubezpieczenie wkładu kupowałem od rentalcars.com , konsekwentnie odmawiając wszelkich ekstrasów przy ladzie.
Nachalność obsługi w/s dokupowania tychże ekstrasó powyżej średniej, ale za to pomoc i przyjazność na wysokim poziomie- za każdym razem kładziono na stół kilka(naście) kluczyków do wyboru do koloru.

Oględziny samochodu przy zwrocie były wybitnie pobieżne a wydanie papieru o "no extra charges, no damages"- bezproblemowe, pomimo ubezpieczenia wkładu kupionego gdzie indziej.

Zatem nie taki diabeł zły- jeśli tylko wiecie, co robicie.
Bo i owszem, blokada na karcie z tych "konkretniejszych", okolice 1000EUR czy jakoś tak, Nie pamiętam, bo to nieistotne tak naprawdę. :)
Ziewałbym na widok kolejnej "złej" opinii o Goldcar, bo chcieli nałożyć blokadę na karcie, a tu ktoś ma złą kartę/nie ma kasy/nie wiedział ocochosi.

Albo nie: jednak ziewam i tak. Zadowolony z pierwszych zarobionych 20gr, kładę się spać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#86 PostWysłany: 06 Mar 2018 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@bilastom
Jak ten wynajem był ostatnio to pewnie nie tylko byłeś jedyny w kolejce ale może i na całym lotnisku... :D
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiub lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#87 PostWysłany: 06 Mar 2018 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Kazdy ma swoje. A ja już niedługo przygotuję nową wersję ulotek do rozdania na lotnisku!
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#88 PostWysłany: 06 Mar 2018 01:01 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 6
@Washington - potwierdzenie wysłane. Mam nadzieję że pozostałe opinie również były tak weryfikowane.
@namteH - tak jak przyjechałem zwrócić auto o 16 to był tylko jeden lot do Krakowa do końca dnia, byłem w szoku że tak mało ludzi.

Do reszty: trochę nie na miejscu takie uwagi. Wiem, że moja opinia się różni od innych ale takie poprostu mam doświadczenie. Napisałem posta bo byłem nastawiony inaczej i mile się zaskoczyłem. Tak jak z TVN co innego mówią a co innego za oknem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#89 PostWysłany: 06 Mar 2018 01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
bilastom napisał(a):
...
@namteH - tak jak przyjechałem zwrócić auto o 16 to był tylko jeden lot do Krakowa do końca dnia, byłem w szoku że tak mało ludzi.
...

GRO to stricte wakacyjne lotnisko i po za sezonem (czyli teraz) to tam pewnie wiatr hula.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#90 PostWysłany: 06 Mar 2018 08:32 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@bilastom to, że czasami Goldcar zachowa się poprawnie (zwłaszcza jak im zapłaciłeś haracze w postaci ekstra ubezpieczenia itp.) to nie znaczy, że jest to firma godna polecenia. Ja skorzystałem z ich usług w Marsylii (nie wiedziałem, że Rhodium to to samo co Goldcar) i na szczęście obyło się bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek (mimo nie wykupienia pełnego ubezpieczenia - miałem wykupione swoje w icarhireinsurance). Niemniej jednak daleki jestem od polecania tej firmy.

A najbardziej nadziwić się nie mogę ludziom wypożyczającym od nich auto na Kanarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#91 PostWysłany: 06 Mar 2018 09:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
opinia zostala pozytywnie zweryfikowana

@bilastom tak, wszystkie opinie od jedno/kilku postowcow weryfikujemy, choc najczesciej niestety negatywnie

ps wypozyczalem ostatnio z goldcar w Grecji i bylo ok, ale mam zewnetrzne ubezpieczenie i uwazalem podwojnie, i tylko w takim trybie polecam brac ich pod uwage

Wysłane z mojego Armor_2 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#92 PostWysłany: 06 Mar 2018 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ja po raz kolejny brałem auto w Bergamo. Zero problemów. No ale ja biorę przez oficjalna stronę. Stalem obok tych co wypożyczali z CR. Inne traktowanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#93 PostWysłany: 06 Mar 2018 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Sorry za upierdliwość, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak forumowicz, który przedtem 4 lata wcześniej napisał jednego niedługiego posta nagle pisze laurkę kontrowersyjnej wypożyczalni za drogo opłacony wynajem (pomija kwestie ceny fotelika - może to jest jakiś trop - według cennika samo wypożyczenie fotelika kosztuje ok 70 PLN/dzień). Pomija też to, że za brak limitu przejechanych km trzeba dodatkowo dopłacić.

Trudno uwierzyć, że po 4 latach nagle dostał weny twórczej i postanowił wykorzystać ją do rozprawienia się z nieprawdziwymi opiniami. Mam wenę, podejmę trudny temat.

Raczej takiego rodzaju iluminację wykorzystuje się na opisywanie innego rodzaju wrażeń z podróży. Przynajmniej ja bym tak miał.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#94 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:01 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 6
pabien napisał(a):
Sorry za upierdliwość, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak forumowicz, który przedtem 4 lata wcześniej napisał jednego niedługiego posta nagle pisze laurkę kontrowersyjnej wypożyczalni za drogo opłacony wynajem (pomija kwestie ceny fotelika - może to jest jakiś trop - według cennika samo wypożyczenie fotelika kosztuje ok 70 PLN/dzień). Pomija też to, że za brak limitu przejechanych km trzeba dodatkowo dopłacić.

Trudno uwierzyć, że po 4 latach nagle dostał weny twórczej i postanowił wykorzystać ją do rozprawienia się z nieprawdziwymi opiniami. Mam wenę, podejmę trudny temat.

Raczej takiego rodzaju iluminację wykorzystuje się na opisywanie innego rodzaju wrażeń z podróży. Przynajmniej ja bym tak miał.


Nie wiem czy wiesz - leciałem Ryanem a tam fotelik za free do luku bagażowego jak lecisz z dzieckiem - ja tak zrobiłem (fotelik miałem swój).
Jak masz ubezpieczenie Super Relax Cover nie ma limitów km.

Tak dostałem weny twórczej bo dla mnie taki komentarz przed wyjazdem byłby cenny - a tak to się niepotrzebnie stresowałem (może komuś na forum też zaoszczędzi to niepotrzebnych nerwów). Następnym razem spróbuję wypożyczyć bez ubezpieczenia - na pewno podzielę się doświadczeniem na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#95 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:05 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
poświęciłem ok 30 min na fotodokumentację auta.

Po co, skoro miałeś SRC?
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#96 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
@boots pewnie po to ze gdyby cos wyszlo, to najpierw naprawiaja z twojej kasy a potem zwracaja. tak to dziala
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#97 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
No dobra. Już przestaję, może za daleko poszedłem w poszukiwaniu spisku, ale zdecydowanie odradzam ci wynajem w Goldcar bez ubezpieczenia, nawet jeśli masz ubezpieczenie zewnętrzne - nie warto, za duże ryzyko. Są wypożyczalnie, które oferują całkiem zbliżone ceny bez ekstra ubezpieczenia, a wśród opinii o nich tylko incydentalnie zdarzają się historie powszechne w przypadku Goldcar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#98 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Tak, tak, wypożycz sobie samochód bez ubezpieczenia. Ja płaciłem tylko 65 euro za 7 dni. Tu masz instrukcję http://www.dookolakuli.pl/goldcar
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#99 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
bilastom napisał(a):
pabien napisał(a):
Sorry za upierdliwość, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak forumowicz, który przedtem 4 lata wcześniej napisał jednego niedługiego posta nagle pisze laurkę kontrowersyjnej wypożyczalni za drogo opłacony wynajem (pomija kwestie ceny fotelika - może to jest jakiś trop - według cennika samo wypożyczenie fotelika kosztuje ok 70 PLN/dzień). Pomija też to, że za brak limitu przejechanych km trzeba dodatkowo dopłacić.

Trudno uwierzyć, że po 4 latach nagle dostał weny twórczej i postanowił wykorzystać ją do rozprawienia się z nieprawdziwymi opiniami. Mam wenę, podejmę trudny temat.

Raczej takiego rodzaju iluminację wykorzystuje się na opisywanie innego rodzaju wrażeń z podróży. Przynajmniej ja bym tak miał.


Nie wiem czy wiesz - leciałem Ryanem a tam fotelik za free do luku bagażowego jak lecisz z dzieckiem - ja tak zrobiłem (fotelik miałem swój).
Jak masz ubezpieczenie Super Relax Cover nie ma limitów km.

Tak dostałem weny twórczej bo dla mnie taki komentarz przed wyjazdem byłby cenny - a tak to się niepotrzebnie stresowałem (może komuś na forum też zaoszczędzi to niepotrzebnych nerwów). Następnym razem spróbuję wypożyczyć bez ubezpieczenia - na pewno podzielę się doświadczeniem na forum.

tu bardziej chodzi o to ze ta firma ma mnóstwo niepochlebnych opinii nie tylko z Polski
super ze Tobie dogodzili, ale dla mnie jedna czy dwie (był już jeden fan tej firmy na forum) pochlebne opinie podczas gdy negatywnych jest mnóstwo nie robi różnicy
firmę omijam szerokim łukiem bo uważam ze szkoda mojego czasu na kopanie się z koniem a ryzyku na wtopę jest moim zdaniem zbyt duże
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#100 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:22 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
joael napisał(a):
@boots pewnie po to ze gdyby cos wyszlo, to najpierw naprawiaja z twojej kasy a potem zwracaja. tak to dziala

Nie, nie tak. To pełne ubezpieczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 515 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group