Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 27 Lut 2018 14:54 

Spokojnie, FlixBus to tylko etap przejściowy. Wcześniej czy później (obawiam, że jednak to drugie) na rynku przewozów autokarowych w Polsce pojawi się nowy poważny "gracz", który ponownie odmieni ten rynek na lepsze. Pewne standardy, które FlixBus stosuje na Zachodzie niekoniecznie przyjmą się w Polsce. Przyszła konkurencja ten fakt wykorzysta z korzyścią dla siebie i pasażerów.
Góra
 PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#62 PostWysłany: 27 Lut 2018 19:02 

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 27
Witam,

Popatrzyłem sobie na mapkę połączeń w PL, szału nie ma 21 miejscowości "głównych" i 6 nazwijmy to je miejscowości "dodatkowe". Dzisiaj co znalazłem w cenach z/do Warszawa - Kraków to bileciki za 1 zł, 2 zł, 10 zł i 16 zł - w jedną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 27 Lut 2018 19:13 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4037
złoty
Alexis93 napisał(a):
Wisi mnie rezerwacja , zostało 10 min do Berlina za 1 zł ale na lotniska, czy mogę wysiadać na dworcu głównym pożniej i powrót też z dworca? Ładnie proszę o szybka odp :)

O ile, by dojechać na ZOB nie powinieneś mieć problemu, to już by wsiąść na ZOB Ci się na uda, bo czytnik Cię nie przepuści. Jednak ja bym kupował ten bilet, bo dojazd na SXF z każdego miejsca Berlina jest łatwy i szybki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 04 Mar 2018 10:13 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
Czy Flixbus dokładnie sprawdza te bilety imienne, czyli imię i nazwisko z biletu a dane osoby podróżującej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 04 Mar 2018 10:22 

Zasadniczo na tym polega odprawa, podajesz imię nazwisko w formie pisemnej, na dokumencie a kierowca sprawdza czy ma takowe na swojej liście.
Ale że jest QR kod to niektórzy kierowcy poprostu skanują i puszczają. Gwarancji jak będzie w twoim przypadku nikt ci nie da. Ale zważając że sporo kierowców PB jeszcze nie ma smartfonów i nadal używa długopisa, na liniach PB nie bałbym się obecnie (ale to może się wkrótce zmienić, jak tylko je dostaną).
Góra
 PM off
krasnal uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 04 Mar 2018 21:58 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4037
złoty
Flix to firma złodziejska i tyle. Dzis chciałem anulować bilet za 39 złotych, a opłatę za anulację wyliczyli na 26 żlotych. W ogóle jak to jest możliwe, że opłata jest niewiadomą i dowiadujesz się w ostatńim kroku?!
Nie wiem co mnie tknęło, by kupować od złodziei bilet, skoro mogłem na PB :x
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 05 Mar 2018 08:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
Teoretycznie nie powinieneś zapłacić nic za anulowanie.
https://www.flixbus.pl/uslugi/anulowani ... anulowanie

Możesz spróbować zapytać się o to na ich fanpage'u podpierając się powyższym linkiem.
Ostatnio zrobili się bardziej aktywni, ale podobnie jak PB niewygodne wypowiedzi czasem usuwają.

EDIT: Widzę, że ktoś już podjął ten temat na ich fanpage.

Załączniki:
fb.png
fb.png [ 20.71 KiB | Obejrzany 16526 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Hose, 05 Mar 2018 09:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 05 Mar 2018 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Przedwczoraj anulowalem bilet za 59zł. Zwrot wyszedł 50,45. Szkoda tylko, ze jako voucher. Dzwoniłem do nich no ale podobno pieniędzy z powrotem otrzymać nie mogłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 05 Mar 2018 11:45 

:mrgreen: :mrgreen: @SJK, mogłeś :mrgreen: Zwrot wyniósłby 0,00 po odliczeniu opłaty za przelew zwrotny ( 15 albo 25€).
Bo
jacek96 napisał(a):
Flix to firma złodziejska i tyle.
I tyle.
Góra
 PM off
metia lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 05 Mar 2018 14:07 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4037
złoty
Przed kilkoma miesiącami otrzymałem zwrot 100% w formie vouchera i z tym się liczyłem, ale to co wyczyniają, to jest oszustwo.
Fajne początki, aż się nie mogę doczekać następnych ulepszeń proklienckich.

Ktoś zna algorytm wypłacanych kwot za anulowany bilet? jakiś regulamin to definiuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 05 Mar 2018 14:43 

Dziwię się tym, którzy się dziwią, że FlixBus postępuje chamsko wobec klientów. To co przetestowane zostało na Zachodzie zostaje przenoszone również na rynek polski.

Po prostu, na przyszłość macie wybór - albo korzystać z FlixBusa, który "pomiata" klientami (nieważne czy to będą bilety za 1 zł czy za 150 zł), albo można korzystać z konkurencji, gdzie podejście do klienta jest lepsze (co nie zawsze wiążę się z niższymi cenami niż u FlixBusa).
Góra
 PM off  
      
#72 PostWysłany: 05 Mar 2018 14:49 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4037
złoty
Znowu znawca zabrał głos, który pewnie nigdy nie jechał flixem, ale rady na prawo i lewo rozdaje :mrgreen:
Flix na Zachodzie oddał mi 100%, ale w kraju, gdzie wszyscy wszystkimi pomiatają, dostosowali się do panujących tam regul.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 05 Mar 2018 15:04 

@jacek96 bo na ponad miesiąc przed odjazdem jak również do początku 2017 anulacja jest darmowa.

a o grzegorzu wiesz przecież... no... :D

jacek96 napisał(a):
-- 25 Sty 2018 04:10 --

Anonymous napisał(a):
Był przez lata Polski Bus - co chwilę narzekano na PB.
Za chwilę nie będzie PB - już są narzekania, jak to będzie ciężko bez PB.

Wniosek: było "źle", będzie gorzej.

Do siebie pijesz? :mrgreen:

-- 25 Sty 2018 04:11 --

Anonymous napisał(a):
Jeszcze będziecie wspominać moje słowa: FlixBus - codziennie wyższe ceny
Góra
 PM off  
      
#74 PostWysłany: 05 Mar 2018 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Ja anulowałem bilet dzień przed odjazdem także te 9zl jest w miarę ok. Narzekał nie będę. Jedyne co to ten voucher. Narazie nie planuje go wykorzystać. Może przez 12 miesięcy cos sie zmieni. Gdy do nich dzwoniłem dowiedziałem sie też, że moge dostać voucher wyrównawczy do kwoty biletu ponieważ gdy kupowałem go to mieli jakies problemy techniczne. Pani mówi że oddzwoni bo cos tam sprawdzi, miała tez wysłać maila no ale chyba zapomniała :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 05 Mar 2018 17:08 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4037
złoty
@stjuard bilet za który oddali mi 100% był kupowany latem 2017, a oddawałem dwa dni przed odjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 05 Mar 2018 17:37 

A w jakiej walucie płaciłeś? Możliwe że skorzystałeś z błędu lub dana trasa była objęta promocją, ciężko zpamiętać... baaa, nawet ciężko mieć pojęcie o wszystkich promocjach, wyjątkach, ofertach specjalnych które obowiązują w danym regionie czy na danej trasie flixa.

chyba od 1. lutego (albo później) 2017 wprowadzili opłatę za anulację najpierw 1 eur niezależnie kiedy, potem stopniowo wzrastające; dla wszystkich rezerwacji tj. niezależnie kiedy kupiłeś i który regulamin akcteptowałeś. Choć oczywiście w świetle prawa ma to decydujące znaczenie. :P

W koronach czeskich dla przykładu jest nadal za darmo od listopada czy jakoś tak.
Góra
 PM off  
      
#77 PostWysłany: 05 Mar 2018 17:49 

Sprawa anulacji i naliczania opłat jest dokładnie wyjaśniona na stronie internetowej FlixBusa: https://www.flixbus.pl/uslugi/anulowani ... anulowanie
Góra
 PM off  
      
#78 PostWysłany: 05 Mar 2018 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Ta tabela ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Przynajmniej w przypadku płatności w złotówkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 05 Mar 2018 18:29 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Kupując Flixa na stronie goeuro płacisz 1 Euro dodatkowo / bezzwrotnie / ale........... możesz anulować na ......15 minut przed odjazdem :P
Przykłady :
https://www.goeuro.com/travel-search2/r ... 605187/bus
https://www.goeuro.com/travel-search2/r ... 600160/bus
Standard
Ticket can be refunded for a €15 fee up to 15 minutes before departure. Ticket can be exchanged for free and in the form of a voucher equal to ticket price which is valid for 12 months.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 05 Mar 2018 19:09 

Biko napisał(a):
Standard
Ticket can be refunded for a €15 fee up to 15 minutes before departure. Ticket can be exchanged for free and in the form of a voucher equal to ticket price which is valid for 12 months.


No, jeśli komuś się opłaca dawać 15 euro, to... spoko :P
Bo jeśli masz na myśli wymianę to goeuro poprostu nie zaaktualizowało od 2017 informacji na stronie.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group