Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Reklamującym się dziękujemy "za udział w programie". Na forum obwiązuje zakaz działalności reklamowej. Wyślijcie na adres redakcji informacje:

www parkingu
dokładna lokalizacja GPS
liczba kilometrów drogą Wasz parking - lotnisko
częstotliwość kursowania parking-lotnisko
koszt dzień
koszt dwa dni
koszt 3 dni
koszt tydzień
ewentualne zniżki na hasło Fly4free

Założymy nowy temat "informacja o parkingach przy Modlinie". Ten wątek dedykujemy opiniom pasażerów, którzy byli i korzystali.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 08 Lut 2017 10:44 

Rejestracja: 31 Gru 2015
Posty: 36
A ile aut upychają między tymi filarami? 2 czy 3?

Mam pytania, być może trochę dziwne:
1. Czy obsługa parkingów zabiera kluczyki? Jeśli nie, to auto po prostu wyje w razie czego aż do rozładowania?
2. Na którym parkingu są duże przerwy między autami? Mam starą Octavię, ale jak mam mieć poobijane auto, to mogę pod marketem zostawić, bo AC mam ;)
3. Parking lotniskowy PA7:
- "Obsługa parkingu dostępna jest 7 dni w tygodniu 24h na dobę."
- "Osoby korzystające z oferty PA7 mają zapewniony bezpłatny transfer w obie strony pod sam terminal (pierwsza linia)"
Czy to znaczy, że ktoś tam siedzi w budce i "pilnuje"?
Pozdr.


Ostatnio edytowany przez michzak, 02 Mar 2017 13:38, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#102 PostWysłany: 16 Mar 2017 05:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 405
niebieski
Jako, że mieszkam w Warszawie i mam bezpośrednie połączenia na WAW i WMI nigdy nie korzystałem z parkingów w Polsce. Teraz sytuacja mi się zmieniła i mam pytanie laika:
1. Większość parkingów liczy sobie min. 50 zł/tydzień, tymczasem jak szukam na parkvia.com (który jest chyba największym hubem parkingów w Polsce) to tam znajduję wiele parkingów za 33-35 zł/tydzień, czy powinienem mieć podstawy ku temu by nie ufać takim ofertom, czy są to te same usługi ale w dumpingowych, z uwagi na konkurencję, cenach?

Tym bardziej, że lecę w niedzielę o 6:50 i chcę oddać auto koło 5:30 i boję się czy ochrona jakiegoś parkingu nie będzie o takiej porze w niedzielę spała/ktoś nie nawali?

2. Jen z najtańszych parkingów (33 zł! za dobę+pół dnia) ma też coś takiego jak "Usługa Meet & Greet". Polega to na tym, że podjeżdżam pod samo lotnisko i tam ich kierowca zabiera auto i sam jedzie na parking a potem tak samo podwozi auto po powrocie.
Czy to bezpieczna praktyka? Komputer zlicza przejechane km co do metra ale zastanawia mnie samo jeżdżenie kogoś moim autem.Warto za to płacić?

Pora i dzień tygodnia są niewdzięczne dlatego wolę jechać autem.
Boję się jednak oddawać auto z dowodem i kartą tym bardziej, że samochód nie jest najtańszy względem tego co ludzie zostawiają na takich parkingach. Auto 5-metrowe, na które długo szukam miejsca w centrach handlowych i zastanawiam się czy na takich parkingach dochodzi do tzw. obtarć, bo pewnie jest ciasno?

3. I czy na większości parkingów oddaje się dowód i klucze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 16 Mar 2017 06:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
1. Strona wydaje się być ok, ale ja np. najcześciej grouponami płaciłem, na jednodniówki najtańsza opcja
2. Nie korzystałem, jeśli się obawiasz że ktoś będzie jeździł wybierz parking, który oferuje po prostu podwózkę na lotnisko oraz przywóz po przylocie. Wtedy też opada problem z pkt 3, bo kluczyki i dowód masz przy sobie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 16 Mar 2017 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
1. Ja korzystałam z parkvia i wszystko ok. Ceny są dużo niższe niż na stronach parkingów, chociaż też wydaje mi się, że mocno zależą od sezonu. W październiku płaciłam 19 zł za 4 dni.
2. Nie korzystałam i chyba bym wolała, żeby nikt moim samochodem nie jeździł.
3. Nie jestem pewna, ale chyba oddawałam tylko dowód, kluczyki zabierałam.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 16 Mar 2017 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Mogę polecić parking pod wiatrakiem, kilka razy u nich zostawiałem auto i nie było żadnych problemów. Zapewniają transfer na i z lotniska. Na hasło fly4free jeden dzień parkowania gratis.
W życiu bym nie zostawił kluczyków a tym bardziej dowodu rejestracyjnego parkingowemu, co za pomysł w ogóle :o
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 16 Mar 2017 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@cypel Wydaje mi się, że z dowodem rejestracyjnym to jest tak, że w razie jakiejś kontroli na parkingu (np. policji) muszą mieć dowód, że samochody nie są ukradzione, w każdym razie, że są tam legalnie. Tak samo jak zostawiam samochód w warsztacie to razem z dowodem rejestracyjnym. Ale w sumie to nie wiem, czy jest jakiś przepis wymagający tego, czy tylko niektórzy tak się zabezpieczają.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 16 Mar 2017 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Powiem szczerze, że nie spotkałem się z parkingiem żeby chcieli ode mnie dowód rejestracyjny.
W przypadku warsztatów samochodowych z mojego doświadczenia, tylko ASO ode mnie bierze dowód, nikt mi nigdy nie zabrał dowodu na czas postoju auta w nieautoryzowanym warsztacie. Owszem sprawdzają przy oddawaniu do naprawy/przeglądu, ale nie tak, że auto stoi np. 2 dni a ja im oddaję dowód.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 16 Mar 2017 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
A no to u mnie odwrotnie, praktycznie zawsze w warsztatach wymagali zostawienia dowodu, dlatego na parkingu nie wywołało to mojego większego zdziwienia.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 16 Mar 2017 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@‌cypel‌, kluczki zostawiałem kilka razy, również za granicą (procedura dosyć częsta w parkinach zadaszonych, parkingowi w miarę zapotrzebowania przestawiają samochody, żeby w dniu odbioru były na wierzchu, a nie zastawione przez 4 inne auta).
Natomiast jeśli chodzi o dowód to prawdę mówiąc nigdy.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 26 Lip 2017 09:32 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Czy ktos korzystal z parkingu z ponizszego linka? Jakieś opinie?
https://lotnisko-parking.com/pl/parking ... n/rezerwuj
Za 10 dni postoju w moim terminie licza sobie 35 zl co jest bardzo tanio, w porównaniu do innych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 10 Sie 2017 11:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Wrzucę tutaj informację z innego wątku, ale może komuś się przyda: dzisiaj na grouponie w zakładce Twoje miasto można skorzystać z jednorazowego kodu SEKRET, który daje zniżki do 25% m.in. na oferty parkingów przy lotnisku w Modlinie. Maksymalna zniżka dostępna jest na np. na Fort Parking Modlin (kupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 12 Gru 2017 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 12
wankus napisał(a):
Podepne się z pytaniem, wylatuje w czwartek rano, powrót w środę wieczorem, czyli samochód chce zostawić na 7dni. Jaki jest wldobry parking w miarę blisko, nie jakiś mega Drogi? Aha, jak rozumiem transfer z parkingu na lotnisko zapewniony, a jak w druga stronę? Dzwoni się po pana i busik przyjeżdża na lotnisko i odwozi na parking?

Dzięki za info.


Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2



Zazwyczaj wszystkie parkingi oferują bezpłatny transfer parking-lotnisko-parking. Po przylocie wystarczy telefon do obsługi parkingu i kierowca odbiera pasażerów z umówionego miejsca. Odległości parkingów w Modlinie wahają się w granicach 3-6 minut od lotniska, więc lokalizacja to drugorzędna sprawa. Warto pamiętać aby parking był sprawdzony, ubezpieczony, posiadał dobre opinie lub np był polecany na forum takim jak fly4free.

Pozdrawiamy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 03 Sty 2018 23:33 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Korzystałam z parkingu P24 kilka km od Modlina - bez zastrzeżeń.

Rezerwacja dokonana przez parklot.pl (24zł za 4 dni w okresie sylwestrowym). Wylot mieliśmy o 7.00, więc wybrałam godzinę 5.00 jako czas zostawienia samochodu. Dzień wcześniej wieczorem parkingowy zadzwonił, aby potwierdzić rezerwację, poprosił o tel kilka minut przed przyjazdem (tak też uczyniliśmy). Jak podjechaliśmy, brama już była otwarta, busik gotowy, kilka minut na formalności i płatność i odwiózł nas na lotnisko. Po powrocie nie zdążyłam zadzwonić, a już miałam telefon, czy wylądowaliśmy i czy może za kilka minut po nas podjechać. Nie zostawiałam ani kluczyków ani dowodu rejestracyjnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 01 Lut 2018 12:38 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 150
Korzystał ktoś z Parkcloud? rezerwacja parkingu przez tego pośrednika kosztuje o wiele mniej niż na stronie danego parkingu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 11 Lut 2018 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 12
traveller napisał(a):
Korzystał ktoś z Parkcloud? rezerwacja parkingu przez tego pośrednika kosztuje o wiele mniej niż na stronie danego parkingu.


Warto sprawdzić też aktualne promocje na stronie parkingów i promocje dla forumowiczów f4f- np dodatkowy rabat do każdej rezerwacji. Często są to atrakcyjne oferty w najlepszej cenie o najwyższej jakości. Trzeba pamiętać, że najniższa cena nie zawsze będzie gwarancją udanej i bezstresowej usługi.

Pozdrawiamy
Zespół Parkuj i Leć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 23 Lut 2018 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
traveller napisał(a):
Korzystał ktoś z Parkcloud? rezerwacja parkingu przez tego pośrednika kosztuje o wiele mniej niż na stronie danego parkingu.


Korzystałem wielokrotnie z ParkCloud / ParkVia, cena niższa, usługa ta sama.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 25 Lut 2018 10:20 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Już pierwsze parkingi zaczynają informować o dodatkowej opłacie transferowej za wjazd na parking pod lotniskiem. Kwota to 50 zł do każdego pojazdu zatrzymującego się na parkingu. Okaże się, że najlepsze ceny będzie miał parking PA7 długoterminowy lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 25 Lut 2018 17:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
prawda - poniżej info ze strony parkingu pod wiatrakiem.

Załączniki:
podwiatrakiem.PNG
podwiatrakiem.PNG [ 13.83 KiB | Obejrzany 1330 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 28 Lut 2018 12:18 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Ktoś wie/słyszał czy okoliczne parkingi będą grzecznie wjeżdżać pod terminal czy może "gdzieś w polu" zostawiać klientów, aby uniknąć opłaty??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 28 Lut 2018 12:31 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 414
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
W polu będzie ciężko, bo tam wszędzie zakazy zatrzymywania się i ruchu pieszego.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group