Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 27 Lut 2018 13:53 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 22
Dzięki! Jakby ktoś szukał, to są jeszcze loty Pobedą z Bratysławy do Moskwy za 200 ojro z bagazem, ~150 z samym podręcznym (16.06/21.06). Na ten moment nie znalazłem nic tańszego (oprócz Debreczyna wizzairem, ale ten jest trochę gorzej skomunikowany z Polską). Do tego nie trzeba od razu podawać informacji wizowych, jeśli ktoś dalej czeka na FanID.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#102 PostWysłany: 27 Lut 2018 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 170
Loty: 66
Kilometry: 87 331
Jeszcze opcja w miarę low cost, ale czasowo podróż długa i dla osób przyjeżdżających do Moskwy dzień przed meczem
17.06 TXL - HEL Easyjet (41 €) następnie Lux Express do Petersburga (78 PLN) a stamtąd już pociąg do Moskwy jak ktoś ma bilet to można free;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 27 Lut 2018 15:04 

Olaf napisał(a):
Dzięki! Jakby ktoś szukał, to są jeszcze loty Pobedą z Bratysławy do Moskwy za 200 ojro z bagazem, ~150 z samym podręcznym (16.06/21.06). Na ten moment nie znalazłem nic tańszego (oprócz Debreczyna wizzairem, ale ten jest trochę gorzej skomunikowany z Polską). Do tego nie trzeba od razu podawać informacji wizowych, jeśli ktoś dalej czeka na FanID.


Masz przecież czy również do dwóch lotów dziennie bezpośrednie loty Wizzair z Budapesztu na teraz np. 18-20.06.2018r. Budapeszt - Moskwa - Budapeszt za 1000-1100 zł/osoba - jak ktoś ma pkt wizz w pełnej wysokości leci za darmochę
Góra
 PM off  
      
#104 PostWysłany: 27 Lut 2018 17:15 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Michau23 napisał(a):
Jeszcze opcja w miarę low cost, ale czasowo podróż długa i dla osób przyjeżdżających do Moskwy dzień przed meczem
17.06 TXL - HEL Easyjet (41 €) następnie Lux Express do Petersburga (78 PLN) a stamtąd już pociąg do Moskwy jak ktoś ma bilet to można free;)

Podobnie można polecieć z Gdańska do Turku, potem za grosze do Helsinek Omnibusem i dalej autobusem do Rosji.
Inna alternatywa: LOT do Tallina (widziałem za 350 z WAW, z regionów też tanio), potem pociąg do Petersburga (70 zł) albo autobus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 27 Lut 2018 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 170
Loty: 66
Kilometry: 87 331
Jeszcze jest S7 Airlines KGD - LED ok 300 PLN 17:00 -19:40 a następnie przesiadka na pociąg
Loty w tej cenie np 15.06 , 16.06 , 18.06
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 27 Lut 2018 23:19 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 25
Witam,
wybieramy się we 4 , rozpatruję różne możliwości bus też jest opcją.
Planujemy wyjechać 17-18 a wracać 20.06.18
Jeżeli ktoś ma już coś zaplanowane (bus) a szuka dodatkowych osób to proszę o kontakt.
Patrzyłem na pociągi ale na razie nie widać połączeń do Moskwy z Polski...
Jest autobus za 760 pln osoba...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 27 Lut 2018 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 88
Loty: 184
Kilometry: 325 053
Masz przecież czy również do dwóch lotów dziennie bezpośrednie loty Wizzair z Budapesztu na teraz np. 18-20.06.2018r. Budapeszt - Moskwa - Budapeszt za 1000-1100 zł/osoba - jak ktoś ma pkt wizz w pełnej wysokości leci za darmochę.

860zl ze znizka plus dojazd do Budapesztu. Zaraz wyjdzie tyle ile KLM z Krk lub waw bez utrudniania sobie życia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 27 Lut 2018 23:48 

Chyba, ze ma się pkt wizz czy zmienią ci za darmo Bratysława Kijów za 10 euro na Budapeszt Moskwa :D
W tej cenie rozsądne z przesiadką loty z Krakowa są mocno warte rozważenia
Góra
 PM off  
      
#109 PostWysłany: 01 Mar 2018 01:02 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 44
Ja wlasnie zarezerwowalem bilety Aeroflotem z Kaliningradu do Moskwy za 567 PLN od osoby w 2 strony. Przylot w dniu meczu przed poludniem, wylot nastepnego dnia z rana po meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 01 Mar 2018 12:07 

Rejestracja: 07 Lis 2017
Posty: 62
Mam tak samo kupione pare dni wczesniej za 505 PLN. Jak jedziesz do Kaliningradu ? Autem ? Jest parking na lotnisku bo tam jest teraz przebudowa ?


Ostatnio edytowany przez michzak, 01 Mar 2018 12:10, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 01 Mar 2018 14:53 

Rejestracja: 27 Cze 2016
Posty: 20
Tłumaczenie ze strony lotniska http://kgd.aero/transport/parking/tariff/

Kompleks parkingowy na lotnisku "Khrabrovo"
Na lotnisku "Khrabrovo" dostępne są różne opcje parkowania samochodu:

Bezpłatny parking
Położony 400 metrów od terminala i jest zaprojektowany na 200 miejsc parkingowych.

Parking serwisowy
Parking serwisowy jest przeznaczony dla pracowników JSC "Airport" Khrabrovo "i gości terminalu cargo, którzy posiadają przepustki biznesowe i odpowiednie dokumenty do wysyłania / odbierania towarów.

Płatny parking krótkoterminowy
Znajduje się na placu stacji lotniska "Khrabrovo". Przez pierwsze 15 minut pierwszej godziny opłata parkingowa nie jest pobierana.

Długoterminowy płatny parking
Wejście do parkingu długoterminowego odbywa się za pośrednictwem placu stacji.

UWAGA! Informacje na temat zmian w zakresie płatności i zapewnienia długoterminowego parkowania na lotnisku "Khrabrovo"

Długoterminowo płatny parking na lotnisku "Khrabrovo" od jesieni 2017 roku jest w trakcie rekonstrukcji. Pasażerowie i osoby odwiedzające lotnisko mogą długo pozostawić swoje samochody na terenie krótkoterminowego parkingu znajdującego się przed budynkiem terminalu. Koszt usługi wynosi 300 rubli za każdy pełny i niepełny dzień.

Taryfowanie długoterminowego parkowania w terminalach płatniczych jest chwilowo nieobecne.

Opłatę za parking długoterminowy należy uiścić w kasie operatora przy wyjściu z parkingu.

Przepraszamy za tymczasową niedogodność!

Taryfa za korzystanie z płatnego parkingu na terenie lotniska "Khrabrovo"

Imię Oceń, przetrzyj.
Parking krótkoterminowy 50 (za każdą pełną i niepełną godzinę, pierwsze 15 minut - za darmo)
Parking długoterminowy 300 / dzień
Uszkodzona / uszkodzona karta 100 (jeden raz)
Utrata / przekazanie karty innej osobie 450 (jeden raz)
Uwaga, proszę!

Wstęp na płatny parking odbywa się po otrzymaniu karty elektronicznej, która jest automatycznie wydawana na stojaki przy wejściu do kompleksu parkingowego;
Karty są zwracane po opuszczeniu parkingu;
Opłata za uszkodzenie, uszkodzenie, utratę, przekazanie karty innej osobie lub naruszenie zasad parkowania - płatna w kasie w pobliżu parkingu;
Usługi kompleksu parkingowego są płatne w terminalach zlokalizowanych przy wyjściu z terminalu. Tylko gotówka jest akceptowana do zapłaty ;
Dla inwalidów pierwszej / drugiej grupy, weteranów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, Bohaterów Federacji Rosyjskiej / ZSRR / Soc. Praca, Rycerze Orderu Chwały i Order Pracy Chwała Trzeciego Stopnia podczas wręczania certyfikatu - bezpłatnie.
Po opłaceniu parkingu należy opuścić teren lotniska w ciągu 15 minut;
JSC "Airport" Khrabrovo "nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo samochodów parkingowych.
Telefon dyspozytorski

+7 906 214 8834
Telefon administracyjny

+7 906 214 8114
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 01 Mar 2018 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 523
niebieski
przez Gdańsk zahaczylibyście może?
chętnie bym się z kimś z Was zabrał na ten mecz.

A macie już nocleg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 02 Mar 2018 17:18 

Rejestracja: 07 Lis 2017
Posty: 62
@madej nie mogę na priv bo mam za mało postów. Ja jade 16-20 czerwca.
Noclegi brałem wcześniej z booking.com w hostelu.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 02 Mar 2018 17:27, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 02 Mar 2018 21:58 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 2
grzybu napisał(a):
No kroki już poczynione, zdjęcie zrobione :) W poniedziałek wizyta w punkcie paszportowym W Nowym Sączu.

Co do samego wylotu na mecz to ja lecę do Moskwy z Debreczyna 18 czerwca. Wyszło mi 300zł za bilet.
Gdyby ktoś też tak się wybierał to możemy wspólnie ogarnąć transport na lotnisko. Albo mnie ktoś ze znajomych podrzuci samochodem do samego Debreczyna, albo do Presova, później już Flixbus do Miszkolca i kolejno już do Debreczyna. Więc jakby co to dawać znać, koszty dojazdu spadną :)


Gdzie znalazleś tak tani lot? Ja z dziewczyną byłbym chętny do wspólnej podrózy - z Krakowa - mamy dwa bilety na Polska - Senegal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 02 Mar 2018 23:36 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 2
-- 02 Mar 2018 23:13 --

Bardzo chętnie podepniemy się w 2 osoby żeby się z kimś zabrać na ten mecz. Mamy wstępnie nocleg 18-21.06. Jakby ktoś szukał towarzyszy podróży to PW lub tutaj :)

-- 02 Mar 2018 23:36 --

hasiek napisał(a):
anmar napisał(a):
3 osoby chętne na wyjazd Polska-Senegal /ze Śląska/ ale możemy gdzieś dojechać, mamy bilety i paszport fana. Preferujemy busa, ale inne opcje do przedyskutowania.


Czesc! Mozna prosic szczegoly? Ja i moja dziewczyna jestesmy zainteresowani. Jestesmy z Zamoscia. Nie moglem wyslac PM, bo mam za malo postow.


Również jesteśmy zainteresowani z moją dziewczyną. Jesteśmy z Krakowa. Możemy też gdzieś podjechać jak będzie trzeba. Jakby coś to PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 03 Mar 2018 21:56 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
@genek0702 w momencie zakupu biletu tyle właśnie kosztował Wizzair z Debreczyna. Na ten moment cena chyba około 470zł i bilety nadal dostępne. W Moskwie jesteś 18/06 koło 10:00.
Dla mnie z południa PL to był najlepszy subiektywny wybór, choć transport do Debreczyna trochę kłopotliwy. Wolę to niż dojazd do Wawy i 18 godz podróż "Polonezem" lub dwukrotnie droższy lot z Bratysławy.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Mar 2018 12:08, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 04 Mar 2018 01:56 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 14
Hej wszystkim
Także mam dwa bilety na Polska Senegal
i ja z kolegą najprawdopodobniej będę chciał jechać swoim samochodem przez Litwę i Łotwę planuję wyjazd z okolic Warszawy 17 i może ktoś by chciał się dołączyć do tej podróży, zawsze raźniej a przede wszystkim koszta 4X mniejsze przy czterech osobach w samochodzie obstawiam(oczywiście to tylko prognoza) jakieś 300 zł no i oczywiście zobaczenie tej prawdziwej Rosji od strony podróżnika a nie turysty.
Góra
 Profil Relacje PM off
EmersonEmsay lubi ten post.
 
      
#118 PostWysłany: 04 Mar 2018 10:18 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 8
tomek214 napisał(a):
Hej wszystkim
Także mam dwa bilety na Polska Senegal
i ja z kolegą najprawdopodobniej będę chciał jechać swoim samochodem przez Litwę i Łotwę

Cytuj:
planuję wyjazd z okolic Warszawy 17


Hej, też jestem z okolic Warszawy, mam jeden bilet, świetna opcja ! Jestem zainteresowany !
Góra
 Profil Relacje PM off
tomek214 lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 04 Mar 2018 18:38 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 21
Praga - Moscow-Sheremetyevo 01:00 04:30 wtorek 19 czerwca, 2018
Moscow-Sheremetyevo - Praga 22:10 23:55 środa 20 czerwca, 2018
Do Pragi i z powrotem z Jeleniej Góry samochodem z kolegą.
Koszt przelotów na dzisiaj około 1000zł/osobę
Hotelik mamy zarezerwowany, kilka min od Placu Czerwonego. Pierwszego dnia trochę zwiedzania. Czas żeby spokojnie dostać się na stadion. Mecz !!! i powrót do hotelu
Drugi dzień na zwiedzanie i powrót przed północą do Pragi, a nocą do Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 04 Mar 2018 18:46 

Mała porażka, czyli w waszej opcji zwiedzania oraz sam mecz z przysypianiem :D dlatego też ja z pobliskiego Budapesztu lecę 18.06

Rozważcie 20.06 zdobycie biletów na mecz Portugalia - Maroko o 14:00 czasu moskiewskiego na Łuźnikach, jak w każdym bądź razie rozważam
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: brazilmik, gruby_inversia, pabloz, Przemek Moszyk, SargentoGarcia oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group