Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 24 Lut 2018 16:04 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
grzybu napisał(a):
Cześć
Trochę mi zeszło by przeczytać ten wątek, ale przede wszystkim wątek główny o MŚ :)
Jednak nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
Mianowice wylosowałem bilety na mecz z Senegalem jak i pozostałe i teraz chce się postarać o FAN ID.
Mój paszport traci ważność we wrześniu tego roku i w momencie mojego pobytu w Rosji miałby krótszą ważność niż 3 miesiące.
Myślicie, że to kłopot udawać się w podróż z takim paszportem?
Mogę wyrobić nowy, ale chwilę to zajmie, a nie chciałbym zwlekać z wyrobieniem FAN ID, bo bez tego też nie mogę aplikować o darmowy pociąg. Nie wiem ile później zostanie miejsc na pociąg jak będę się tym zajmował za miesiąc.

Drugie pytanie to takie że chciałbym też kupić bilet lotniczy Volgograd-Moskwa linii Pobeda, ale w momencie rezerwacji trzeba podać nr paszportu. Czy orientuje się ktoś czy później można go ze-edytować ewentualnie na nowy nr paszportu bez jakiś kosztów ?


z mojej paczki tylko ja mam paszport a pozostali muszą wyrabiać - nie robili tego do tej pory bo nie byliśmy pewni pozytywnego losowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#82 PostWysłany: 24 Lut 2018 17:34 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
No kroki już poczynione, zdjęcie zrobione :) W poniedziałek wizyta w punkcie paszportowym W Nowym Sączu.

Co do samego wylotu na mecz to ja lecę do Moskwy z Debreczyna 18 czerwca. Wyszło mi 300zł za bilet.
Gdyby ktoś też tak się wybierał to możemy wspólnie ogarnąć transport na lotnisko. Albo mnie ktoś ze znajomych podrzuci samochodem do samego Debreczyna, albo do Presova, później już Flixbus do Miszkolca i kolejno już do Debreczyna. Więc jakby co to dawać znać, koszty dojazdu spadną :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 24 Lut 2018 21:13 

Rejestracja: 03 Gru 2017
Posty: 4
3 osoby chętne na wyjazd Polska-Senegal /ze Śląska/ ale możemy gdzieś dojechać, mamy bilety i paszport fana. Preferujemy busa, ale inne opcje do przedyskutowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 25 Lut 2018 00:43 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 5
Wybiera sie ktos na mecz Polska - Senegal i Polska - Japonia ? :) mam bilety na oba mecze i planuje sam jechac wiec chetnie bym sie dolaczyl do kogos :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 26 Lut 2018 10:22 

Rejestracja: 05 Lut 2018
Posty: 7
grzybu napisał(a):
No kroki już poczynione, zdjęcie zrobione :) W poniedziałek wizyta w punkcie paszportowym W Nowym Sączu.

Co do samego wylotu na mecz to ja lecę do Moskwy z Debreczyna 18 czerwca. Wyszło mi 300zł za bilet.
Gdyby ktoś też tak się wybierał to możemy wspólnie ogarnąć transport na lotnisko. Albo mnie ktoś ze znajomych podrzuci samochodem do samego Debreczyna, albo do Presova, później już Flixbus do Miszkolca i kolejno już do Debreczyna. Więc jakby co to dawać znać, koszty dojazdu spadną :)

Ja bym sie chętnie podpial do Ciebie, tez by mi taka opcja pasowala
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 26 Lut 2018 11:59 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
Spoko jestem za :)
Ja ruszam z okolic Tarnowa/Brzeska do Debreczyna. Bądźmy w kontakcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 26 Lut 2018 14:35 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
kupiłem z Bratysławy do Moskwy, 16 - 21 czerwca , linia Pobeda,
1400zł za dwa bilety w dwie strony,
uważam że całkiem znośnie, bilety jeszcze są jak sprawdzałem rano...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Lut 2018 14:45, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 26 Lut 2018 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 88
Loty: 184
Kilometry: 325 053
Lecę ze znajomym do Moskwy 18-21 czerwca, pewnie wylot ? tu jeszcze szukam opcji, ciekawa propozycja z tej Bratysławy, jednakże za długi pobyt jak dla mnie.. .

Nocleg zapewne w ibisie, ale to się jeszcze okaże. Ktoś chętny, by dołączyć?

Nie będzie organizowanych czarterów przez LOT lub inną linię lotniczą? Na mecze kadry nieraz były takowe...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Abcn 26 Lut 2018 23:49, edytowano w sumie 5 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 26 Lut 2018 15:52 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 2
anmar napisał(a):
3 osoby chętne na wyjazd Polska-Senegal /ze Śląska/ ale możemy gdzieś dojechać, mamy bilety i paszport fana. Preferujemy busa, ale inne opcje do przedyskutowania.


Czesc! Mozna prosic szczegoly? Ja i moja dziewczyna jestesmy zainteresowani. Jestesmy z Zamoscia. Nie moglem wyslac PM, bo mam za malo postow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:01 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
A jakie chcesz szczegóły? Jest napisane że szukają transportu do Rosji, preferują busa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:27 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 2
Sorry, w pospiechu zrozumialem, ze poszukuja 3 osob :D

W takim wypadku podpinam sie pod posta i moze uda sie zorganizowac jakis wspolny dojazd?
Góra
 Profil Relacje PM off
EmersonEmsay lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 26 Lut 2018 20:25 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 8
Witam Wszystkich serdecznie,
Jestem nowym użytkownikiem forum. Trafiłem na nie wyszukując opcji dotarcia na mecz Polska Senegal. Jestem szczęśliwym wylosowanym.

Nie mam doświadczenia w podróżach zagranicznych, dlatego rozważam różne opcje, jedyna opcja jakiej nie rozważam jest odpuszczenie sobie tego wyjazdu. Z tego powodu, że na forum jest wielu doświadczonych podróżników pokuszę się o parę pytań. Proszę o odpowiedzi.

1. Czy gdybym wybrał opcję wyjazdu z Warszawy do Moskwy droga kolejową musiałbym wystąpić o wizę turystyczną umożliwiająca mi przejazd przez Białoruś?
2. Czy fakt wyjazdu do Federacji Rosyjskiej muszę zgłaszać w jakimkolwiek urzędzie, i jakich formalności muszę dopilnować? Dzisiaj wystąpiłem o paszport.
3. Czy jest ktoś w takiej samej sytuacji jak ja, czyli wyjeżdża samodzielnie a wolałby tego nie robić w pojedynkę ? :D

Rozważam opcje: -
-wyjazd na mecz razem z jednym z polskich z biur podroży,
-Polska-Kaliningrad- Moskwa- Kaliningrad- Polska (pociąg)
-Warszawa- Moskwa- Warszawa (pociąg),

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 26 Lut 2018 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 88
Loty: 184
Kilometry: 325 053
Wyrób fan id i po sprawie. Wizę na Białoruś należy wyrobić.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez aragonix 26 Lut 2018 21:25, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 26 Lut 2018 21:20 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 8
-- 26 Lut 2018 21:19 --

aragonix napisał(a):
EmersonEmsay napisał(a):
Witam Wszystkich serdecznie,
Jestem nowym użytkownikiem forum. Trafiłem na nie wyszukując opcji dotarcia na mecz Polska Senegal. Jestem szczęśliwym wylosowanym.

Nie mam doświadczenia w podróżach zagranicznych, dlatego rozważam różne opcje, jedyna opcja jakiej nie rozważam jest odpuszczenie sobie tego wyjazdu. Z tego powodu, że na forum jest wielu doświadczonych podróżników pokuszę się o parę pytań. Proszę o odpowiedzi.

1. Czy gdybym wybrał opcję wyjazdu z Warszawy do Moskwy droga kolejową musiałbym wystąpić o wizę turystyczną umożliwiająca mi przejazd przez Białoruś?
2. Czy fakt wyjazdu do Federacji Rosyjskiej muszę zgłaszać w jakimkolwiek urzędzie, i jakich formalności muszę dopilnować? Dzisiaj wystąpiłem o paszport.
3. Czy jest ktoś w takiej samej sytuacji jak ja, czyli wyjeżdża samodzielnie a wolałby tego nie robić w pojedynkę ? :D

Rozważam opcje: -
-wyjazd na mecz razem z jednym z polskich z biur podroży,
-Polska-Kaliningrad- Moskwa- Kaliningrad- Polska (pociąg)
-Warszawa- Moskwa- Warszawa (pociąg),

Pozdrawiam
Nie ma Fan ID i biletu zakupionego wcześniej? To trzeba mieć obie wizy na wjazd na Białoruś jak również do Rosji.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Jak wiza do Rosji? Bzdura totalna.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 26 Lut 2018 21:49, edytowano w sumie 1 raz
Zdublowana treść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 26 Lut 2018 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
@aragonix , użytkownik napisał, że bilet wylosował i zapewne wie czym jest FanID skoro pyta czy na Białorusi będzie potrzebna wiza. Czytaj dokładnie i nie wprowadzaj zamętu, nie rozumiem też po co cytować całą wypowiedź.

Sprawa nie jest prosta i wyjaśniona. Podobno w marcu Rosja ma uzgodnić ten temat z Białorusią. Nie polecałbym tej drogi na dany moment, bo to duża niewiadoma. Nie wiadomo czy Białorusini w jakikolwiek sposób będą honorować FanID i czy mogą przepuścić kogoś nawet tranzytem bez wizy do Rosji. Rosja wznowiła kontrole na granicy granicy z Białorusią dla obywateli państw trzecich, co w perspektywie mistrzostw rozjaśniałoby wątpliwości, ale trzeba by zapytać w konsulacie, bo to jednak dość nowa sytuacja.


Ostatnio edytowany przez ghostwriter, 26 Lut 2018 21:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
EmersonEmsay lubi ten post.
EmersonEmsay uważa post za pomocny.
 
      
#96 PostWysłany: 26 Lut 2018 21:37 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 8
ghostwriter napisał(a):
@aragonix , użytkownik napisał, że bilet wylosował i zapewne wie czym jest FanID skoro pyta czy na Białorusi będzie potrzebna wiza. Czytaj dokładnie i nie wprowadzaj zamętu, nie rozumiem też po co cytować całą wypowiedź.

Co do Fan ID mam pytanie. Czy to prawda, że FAN ID , które zostanie wysłane pocztą nie jest dokumentem uprawniającym do wejścia na stadion, tylko umożliwiającym przejazd przez granice ,a właściwy FAN ID trzeba będzie odebrać na miejscu? Spotkałem się z taką opinia.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Lut 2018 23:53, edytowano w sumie 1 raz
właściwy , fizyczny fanID trzeba odebrać na miejscu w odpowiednim czasie . Zob https://www.fly4free.pl/forum/ms-2018-w-rosji,1497,77083
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 27 Lut 2018 09:45 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 22
Jak pisałem wyżej, również będę podróżował sam. Z uwagi na to, co zostało napisane wyżej na temat busów, szukam korzystnego połączenia lotniczego. Trafiłem na niezłe połączenie linią Pobeda. Czy ktoś ma doświadczenie w podróżach tymi liniami? Jak wygląda tam kwestia bagażu podręcznego? Jest taki sam jak w ryanair i wizaair (po zmianie wymiarów) czy jakiś mniejszy? Na stronie niestety nie mogę znaleźć tej informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 27 Lut 2018 10:46 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
36 x 30 x 27 cm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 27 Lut 2018 12:07 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 22
@twójbyły, dzieki za odpowiedź! Gdzie znalazłeś tę informację? Wygląda na to, że jednak z samym podręcznym będzie ciężko.

Przy okazji pytanie do osób, które uzupełniały już formularz o FanID. Jest tam pytanie o Given Names oraz Middle Name. W paszporcie mam wpisane w "Given Names" dwa imiona, z czego jedno to moje drugię imię. Czy więc powinienem wpisać w Given Names oba imiona, np "Jan Stanisław", a w Middle Name samo drugie imie, czyli "Stanisław"? Tak wydawało mi się logiczne, ale wtedy przypisuje mi dziwny identyfikator --> Jan>Stanisław>Stanisław.

Będę wdzięczny za opdowiedź kogoś, kto złożył już podanie i ma wpisane oba imiona w paszporcie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 27 Lut 2018 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Olaf napisał(a):
@twójbyły, dzieki za odpowiedź! Gdzie znalazłeś tę informację?

https://www.pobeda.aero/information/book/bundle
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Paweł J oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group