Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lut 2018 19:28 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Witam wszystkich. Przejrzalem pare wątkow I nie znalazlem odpowiedzi, wiec chcialbym zapytac jak to jest z bookowaniem 2 pokoi przez wlasciciela diamond status?Chodzi mi oczywiscie o takie rozwiazanie, aby drugi pokoj (ja bede w pierwszym) otrzymal benefity mi przyslugujace czyli upgrade pokoju, sniadanie no i dostep do saloniku. Jesli to pomoze to chodzi o Hilton w Londynie. Moze sa jakies inne "dobre"opcje, a drugie pytanie czy moze ktos probowal zabookować 1 pok 2os liczyc na upgrade pokoju do jakiegos apartamentu i nocowac w 3 osoby liczac na sniadanie i saloniku. Wiem, ze to moze malo fair, ale licze na odpowiedzi, dzieki.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Lut 2018 02:30, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 22 Lut 2018 20:38 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Z zasady goście drugiego pokoju nie otrzymują żadnych takich benefitów.

Bywa jednak tak, że obiekt z dobrej woli sam jakieś przyznaje - najlepiej zapytaj emailowo przed rezerwacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lut 2018 21:49 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Ok, czyli poprostu najlepszą, opcją jest email do danego hotelu przed rezerwacją? Pytam Bo zawsze mialem 1 pokoj I nie bylo problemow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lut 2018 21:54 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Tak, najlepszą. Ale nie licz na wielkie szczęście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Lut 2018 22:04 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
OK dzieki boots, to w sumie lepiej nie pisac, power twarzach nie zapamietaja chyba kto wchodzi name sniadanie tylko pytaja nr pokoju ?a do saloniku mozna chyba tez na dany pokoj I nie powinni sprawdzac dowodow os.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Lut 2018 22:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Nie rób tak, jak piszesz, bo możesz być niemile zaskoczony odpowiedzialnością, jaka może Cię dopaść. Ostatnio np. byłem świadkiem bardzo niemiłej sytuacji w saloniku...

Są saloniki, gdzie cały czas jest pracownik i podajesz numer pokoju (może również zapytać o nazwisko), a są takie, gdzie wchodzisz na kartę od pokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off
limbonic uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 22 Lut 2018 22:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Przecież wystarczy zapłacić i już zjesz ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Lut 2018 22:55 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
boots napisał(a):
Przecież wystarczy zapłacić i już zjesz ;-)

Rozumiem oczywiscie, ze tak, tylko jesli 2os pokoj kosztuje 90£ a 3os 250£to to byloby najdrozsze sniadanie jakie jadlem w zyciu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Lut 2018 23:06 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Niektóre hotele bardzo rygorystycznie przestrzegają zasad programu, inne nie. Przykładowo wiele razy dostawałem oficjalnie śniadania, wstępu do saloników itp. dla 4 osób nawet, albo przy wczesnym check-inie "podwójne" śniadanie tj w dniu przyjazdu i wyjazdu, ale zdarzało się, że i trzecia osoba musiała np. dopłacać za śniadanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
limbonic uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 22 Lut 2018 23:20 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Więc wszystko zależy jak sie ładnie poprosi Pani/Pana na recepcji przy check in na to wychodzi i czekać na na dobrą wole.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group